Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Особисто я більш схиляюсь до версії з підпалом аніж з займанням проводки...

Боюсь, що правди ми ніколи так і не взнаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо перші фото із середини ЦУМу

Підозрюю все буде виглядати так:

230.jpg

При цьому в 3D!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось чи в нодальну точку не попали чи що... дуже краї пливуть/розтягуються і коли зверху вниз їхати, теж пропорції об"єктів змінюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вінчестери із записами камер спостереження згоріли в першу чергу і відновленню не підлягають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось чи в нодальну точку не попали чи що... дуже краї пливуть/розтягуються і коли зверху вниз їхати, теж пропорції об"єктів змінюються

Не я автор цього шедевру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін... Мій улюблений магазин ( Та я його любила навіть у такому страшному вигляді. Багато спогадів з ним пов'язано... Ще дуже люблю купувати квіти саме на першому поверсі ( *Де моє пиво? Ну як тут не напитися?* Друг сьогодні телефонував "Біжи гаси свій улюбленний ЦУМ!", а я не повірила, що магаз справді горить (

Цікаво, чого всі камери не працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уж не знаю кому как, а мне, как коренному обитателю центра, действительно прийдется отвыкать от того, что под боком был удобный магазин, где я постоянно "перехватывал" какую-то нужную в хозяйстве мелочь, когда было некогда идти в спецмаг или на рынок. электрика, канцелярия и просто кладезь сувениров и подарков на любой вкус и кошелек, конечно. да, цены иногда были неоправданно завышены, зато все рядом и в ассортименте. очень жаль, что этого не стало.. а сколько людей внезапно остались без работы и хорошо еще, если не были материально ответственны за свой товар в подобной ситуации :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться шукати якусь іншу їдальню поблизу, або починати носити з собою "тормозка" :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день в світі відбуваються трагедії, кожен день щось вибухає, палає, затоплюється, руйнується і т.д. Ми не знаємо точно причин того, що сталося вчора. В будь-якому випадку це дуже прикро. Але це не привід переходити на особистості і псувати один одному настрій. Це нічого не змінить ні для ЦУМу, ні для підприємців, ні для продавців, ні для міста.

"Ребята, давайте жить дружно" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.. кстати...казалось, при чём здесь Лужков?

И меня "незлым тыхим" словом вспомнили...да ещё и упрекнули в том, что моя зарплата из городского бюджета...

Я не злорадствовал, семок не покупал, не снимал на телефон, сидя на табуретке...

Я не имею никакого отношения ни к ЦУМу ни к пожару там... честных предпринимателей уважаю....

Getto.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої "пять копійок".

Біда. :_03: Більше підприємцям, ніж власникам. Дуже добре, просто чудо, що ніхто (майже) не постраждав фізично. Решта підлягає відновленню. Чи доводилось вам ліквідовувати наслідки задимлення, не пожежі? Я брав участь. Коротко - багато-пребагато праці.

Чому пожежні не лізли всередину гасити вогонь. Доводилось бачити навчальний фільм про горіння в закритій кімнаті сучасного дивану (одного). Так там >1200 градусів стало за три хвилини + смертельно отруйний дим, в той час як те ж саме із старим диваном, набитим кінським волосом, більше 600 градусів не було, і дим не той. Що горіло в ЦУМі - думаю, зрозуміло, що не кінський волос. Також чи звернули ви увагу, що дуже багато диму "пішло" вентиляцією і вийло над дахом? Це наслідки правильного "радянського" проектування громадської будівлі, і залишається дякувати, що ще не все власники встигли зламати. Інакше всередину взагалі не можна було б навіть в ізолюючих протигазах зайти, хіба в сріблястих теплоізолюючих костюмах, в яких багато не зробиш, і від високої температури пошкодилась би настільки конструкція, що палаючий ЦУМ просто б завалився.

Бачили всі, що більше горіло ліве крило. Саме там проходили основні електричні комунікації цієї будівлі. Як останнім часом, не знаю, але раніше в цумі точно була автоматична система пожежогасіння (пригадую "грибочки" під стелею в кінці 90-их, зараз подібні можна бачити в ТамТамі). Під час останнього візиту також звернув увагу на велику кількість обігрівачів у різних відділах - економія власників на опаленні, доступність "камінів" і електромережа, розрахована лиш на "радянські" лампочки, а не кіловатні обігрівачі = теперішні наслідки ІМХО.

Про пожежника із знайденим телефоном мало віриться, а якщо і так, то йому це не додасть статків - карма, знаєте. Погорільців ще й обікрасти. Мародерство.

Цікаво, яка буде реконструкція (наприклад, ви знали, що вікна у ЦУМі мали алюмінієві рами та склопакети "радянського" зразка? Це було зроблено спеціально до 900-річчя міста, аби прикрасити його до свята, як і інші магазини/установи; в цьому легко переконатись, відвідавши магазини в інших містах - там алюмінієві двері/вікна 80-их ви не побачите взагалі, а в нас ще трапляються). А то показані тут два варіанти геть не подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был внутри. Вчера. Первого этажа не существует.(товар, стелажи, от машины только каркас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по всему, месяца на три - четыре про ЦУМ можно забыть !Но все-таки скажу, обошлось малой кровью, видел подобные пожары за границей , то там и без жертв , и обвала помещения не обошлось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не знаємо точно причин того, що сталося вчора.

То все жиди винуваті :)

Швидше москалі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не знаємо точно причин того, що сталося вчора.

То все жиди винуваті :)

Швидше москалі....

Москальські жиди і жидовські москалі, жидо-москальські масони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, нехай би чуть чуть преобразили б фасад, і нехай він би й залишався таким вот "савдепівським", все ж таки у цього ЦУМА є душа, тому що він довго стоїть у нашому місті.

А все зламати зашити в сучасніть, ну і що, Варшавський вроді такий класний, і Гранд Волинь, і якось там не уютно відчуваєш, аура якась не така. Може це тільки я так думаю...

От Драмтеатр теж, нічого не міняли, ітльки преобразили, і він такий же і залишився, так що не треба все ломати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото недавно проходил возле ЦУМа... вы знаете... такое впечатление, будто иду возле руин башен - близнецов в Америке. Казалось бы ЦУМ !!! вечен !!! а тут разбитые окна.. следы пожара, прохожие странно смотрят на сооружение, поверженный великан ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото недавно проходил возле ЦУМа... вы знаете... такое впечатление, будто иду возле руин башен - близнецов в Америке. Казалось бы ЦУМ !!! вечен !!! а тут разбитые окна.. следы пожара, прохожие странно смотрят на сооружение, поверженный великан ...

Гетто, не там ти бачиш велич :)

Для порівняння, можеш глянути тут і тут. Інколи час може зробити більше, ніж вогонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оно то так, но я имел ввиду тот аспект, что странные чувства вызывает именно то, что когда годами, десятилетиями видишь привычное огромное здание, внутри всегда полно людей, много всего напихано... и тут бац!!! и пустота...

Припять далеко, и такие чувства только у бывших жителей того города..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...