Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Віктор Шокало забув зазначити що повернення товарів бідолагам відбуваєця тільки в випадку підписання акту що постраждалий немає претензій до керівництва ЗАТ Універмаг Луцьк

А до кого тоді претензії ставити??? Це ж по суті добровільна відмова від свого майна, та напевно і страховки ((

Тоді ні до кого, своє майно забрав і радій. А страховки нні в кого не було. Було застраховане лише приміщення, а не товар арендарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нульові судові перспективи чи нульове бажання звертатись в суд? Підприємці з першого поверху, яким вже нічого втрачати, могли б подати колективний позов.

Судові перспективи може й не нульові, та возитися з судами зараз не має часу.

На носі новорічні свята, от підприємці з 2-го та 3-го поверхів намагаються якнайшвидше знайти приміщення та перевезти туди обладнання та вцілілий товар, щоб відбити хоч частину збитків, адже перед новим роком завжди добрий торг.

А якщо звертатися до суду, то забирати нічого поки не можна, спочатку позов, потім опис, потім експертиза... от і вийде шо на новий рік нічого не заробив, а яке рішення прийме суд - не відомо.

Так що звертатися до суду є сенс підприємцям з першого поверху, їм вже втрачати нічого. І, я думаю, вони вже цим займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нульові судові перспективи чи нульове бажання звертатись в суд? Підприємці з першого поверху, яким вже нічого втрачати, могли б подати колективний позов.

Для того, щоб звернутися в суд, треба надати докази, який товар був у наявності, і яка його ціна. Мало хто з підприємців веде облік товару, а ще менше мають документи, які підтверджують закупівельні ціни.

Голими словами на зразок "в мене там півсотні шуб висіло, весь Луцьк знає" суми збитку не докажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так просто забрати речі з цуму як тут писалося))) як пішли чутки вони хочуть папірець що ви ніяких притензіій що до завданих збитків не маєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю підприємцям, чиє майно постраждало у пожежі.

Мені здається слід уважно прочитати договори оренди. Думаю, серед обов"язків орендодавця записано забезпечення охорони і пожежної безпеки приміщення. Цим можна скористатися і подати позов про неналежне виконання адміністрацією обов"язків по договору. Те, що адміністрація крмі збирання грошей, рокам нічим (ремонтом, заміною зношеною проводки і т.д.) там не займалася - факт. Тому можна виставляти претензії до неї. Навіть якщо буде визнано, що пожежу спричинив один з орендарів. Нехай тоді адміністрація позивається до нього.

Гадаю виграти справу буде непросто, але ще важче буде домогтися виконання ухвали суду.

Щодо видачі вцілілого майна - треба підказки юристів. Паперове звернення з вимогою не перешкоджати використовувати належне майно (або якесь схоже формулювання типу використання складного становища родини підприємця) налякає адміністрацію і змусить її поступитися. Бажано звернутися колективно. Тоді будуть свідки і адміністрація розумітиме, що має справу з об"єднаною громадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А канцт товари як ? на першому поверсі ?

На першому поверсі, де була основна пожежа.. А ти як думаєш? Що не згоріло, те поплавилось, залили водою, закіптилось.... Нема першого поверху....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А канцт товари як ? на першому поверсі ?

На першому поверсі, де була основна пожежа.. А ти як думаєш? Що не згоріло, те поплавилось, залили водою, закіптилось.... Нема першого поверху....

Ну наразі воно і то так .

але хто має можливість то фото 1 поверху зробіть там де канцтовари аще машину зфоткайте якщо буде у когось така можливість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да знести той цум і збудувати щось нове! Ато цент а глянути нема на шо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да знести той цум і збудувати щось нове! Ато цент а глянути нема на шо!

імхо при такій розмові вже краще почати з старого ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да знести той цум і збудувати щось нове! Ато цент а глянути нема на шо!

імхо при такій розмові вже краще почати з старого ринку

от-от!золоті слова.вибачайте за лексику,але до чого забичене місце.а все-таки там замок недалеко...ніби й стара історична частина Луцька,а такий срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на замковій площі могли б щось замутити, ато та похмура одноповерхівка з одного боку і згарище за забором з іншого - це не те - там треба активізовувати життя, щоб частіше люди туди тянулись, побудувати щось подібне до старого міста але з сучасними барами-ресторанами (там місця не густо населені - нікому б не заважали). А цум.. -ще будемо 5 літ навколо будівництва чогось незрозумілого гуляти.

Хоча якби було те, що на 10 поверхів - я за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть підприємці з ЦУМу сьогодні фоткали щиток на 1 поверсі - він неушкоджений. ХЗ звідки займання почалося, необов"язково зі щитка. Шкода ЦУМівського енергетика - цап відбувайло намбер ван.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився репортаж у новинах по Аверсу, показували і згорівше авто (залишився тільки каркас), і вище згаданий неушкоджений щиток і ще пару загальних кадрів вигорівшого першого поверху. Збирати та забирати там вже немає чого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є у когось фото щитка?

я бачив один щиток на фото, той, що за дверима (за автомобілем, від якого, до речі, один каркас і залишився) на 1-му поверсі. його стан нормальний, не горілий.

щити (їх, я так зрозумів є 2) залиті водою під час гасіння. коли увімкнуть живлення - невідомо. ще має бути ряд комісій.

до вчорашнього дня буди проблеми зі зв'язком МТС в центрі, антени якого розміщені на даху ЦУМу.

сьогодні вони заживились не від ЦУМу, і зв'язок вже нормальний.

зі ще однієї інформації - зі столиці приїхала комісія МНС, натягують пожежників - мовляв, погано гасили.

самі ж пожежники стверджують, що зробили все можливе, викликали їх вже тоді, коли (якщо я правильно зрозумів) вогонь встиг дістатись першого поверху, і температура вже була значною. тобто можна припустити, що початок пожежі був в підвалі, де йшли початкові роботи по плану реконструкції.

ще одна дійсно важлива інформація почута мною персонально від однієї з підприємниць, чия точка була в ЦУМі:

договори з 90% підприємців були заключені до 31 грудня 2011, так як з початку нового року планували ЦУМ поставити на реконструкцію. раніше вже почали проводити якісь роботи у підвалі.

підприємці вже підшуковували собі інші місця і планували з'їжджати.

і тут минулого місяця поширилась нова інформація від керівництва ЦУМу - будемо поновлювати договори, реконструкція переноситься ще на рік!

"меня терзают смутные сомненья" © К/ф "Иван Васильевич меняет профессию"

дуже схоже на сплановану підставу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже схоже на сплановану підставу.

на яку з них?? скільки вже звучало думок на рахунок підстави, але жодних доказів ні того, ні іншого...

У мене є кілька питань до читаючих:

1. Коли ремонтували/перевіряли електромережу в універмазі?

2. Коли взагалі проводився ремонт ЦУМУ, якщо за часів України він проводився.

3. Хто контролював що де (з електроприладів) було підключено в якому відділі, в тому числі і "власники" відділів.

4. Чому ніхто не страхував свої товари і не вів обліку своїх товарів (певно підприємцям було вигідно і так... доки вони не прогнівили Бога).

5. Чому всі хапаються за дупу тільки коли "грім гряне".

У мене (ІМХО) є одна відповідь - певно це все було не вигідно і потребувало мат. затрат, які НІКОМУ не були потрібні. А тепер маємо те що маємо...

п.с. Згадується школа, де зі всіх "вимагають" на ремонт: класу, школи, подвір"я і ще багато чого... Всі гвалтують - у нас безоплатне навчання, а тут деруть гроші...

Цікаво, а якби адміністрація ЦУМУ "попросила" платити з кожного по 100 грн в місяць на ремонт (неофіційно), щоб б сказали підприємці (знову ж таки якщо вони пішли б на ремонт).

З іншої сторони, куди дивилась адміністрація на стан будівлі, якщо він викликає нарікань (гроші за оренду беруть все ж таки)...

Третя сторона - куди дивились підприємці, котрі не страхують свого майна, певно не вигідно по грошам (треба якомога більше здерти)...

п.с.с.

У ЦУМІ була не найбільша оренда в місті, проте досить прибуткові точки... як на мене всі винні потрохи.. якби-якби-якби..

а валите всі на підпал... зря... доказів просто нуль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо документи на товар і були, але вони ж зберігалися переважно на торгових точках. Отож пропали разом з товаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зирьте в корінь. Кому було вигідно вимутив собі Цум, нажали, припугнули. Підприємців як тарганів викурили за класичною схемою. Організована злочиність у всіх на очах безнаказана....а нас дальше кормлять байками да відволікають увагу. Доколе ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився репортаж у новинах по Аверсу, показували і згорівше авто (залишився тільки каркас), і вище згаданий неушкоджений щиток і ще пару загальних кадрів вигорівшого першого поверху. Збирати та забирати там вже немає чого....

ну так це чудово що неушкоджений. залишилось відкрити і глянути що всередині — якщо совєцкі автомати чи пробки з жучками тоді сумніву не буде на рахунок проводки. А якщо захист нормальной, тоді може дійсно підпал...

прикро те, що експертизу проводити не будуть, допоки не порушено кримінальної справи

Можливо документи на товар і були, але вони ж зберігалися переважно на торгових точках. Отож пропали разом з товаром.

а в школі не вчили, що при пожежі чи потопі тре брати гроші і документи першим чином? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в школі не вчили, що при пожежі чи потопі тре брати гроші і документи першим чином? =)

Зі слів очевидців, швидкість з якою поширювалася пожежа, не дала змоги це зробити. Тому пріоритет у вислові - життя чи гаманець, розставте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів очевидців, швидкість з якою поширювалася пожежа, не дала змоги це зробити. Тому пріоритет у вислові - життя чи гаманець, розставте самі.

Не знаю - не знаю, на ювелірці кажуть персонал з охороною встигли все згребсти (і напевно винести). Там мат. відповідальність серйозніша, то пріоритет обраний був правильно.

Мені не ясно - казали що машина стояла з бензином в баці - якого дідька? Що робить бензин в багатолюдному місці? З іншої сторони - якщо бензин там дійсно був, чого він не вибухнув, машина-то вигоріла вщент? То був бензин там чи нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...