Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

перший хоть на щось схоже а 2 це взагалі якісь модний бутик...

хотя 1 варіант більш схожий на податкову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подруга казала, що на Варшавці вже є речі "з димком". Якщо ще по зовнішньому вигляді важко визначити, то, вдягнувши, запах добряче відчувається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо моя думка на щось вплине (хоча навряд), то проект на нижньому фото на мою думку виглядає краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б ні? Нехай буде кінотеатр, і нехай буде поверхів 7, тіпа міні місто :)

Щоб можна було і відпочити і прикупити щось по мєлочі, або щось дійсно потрібне...

Одне іншому не мішає.

А на рахунок окупності, з кожним роком підприємців якби там не було все більше, люди стають вибагливіші, хочуть більший асортимент, більше товарів різних і так далі. Так що заїдуть і туди. І це центр міста, а не якийсь там на отшибі Варшавський, чи Гранд Волинь, туда нада цільово йти. А тут вийшов прогулятись і все є. Так що на рахунок окупності спірне питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці і дівчата!!!

Ми забули ще про одну категорію постраждалих - валютчиків.

Бідненькі, їм тепер доводиться мерзнути на вулиці, без кафки :_11: .

А вони теж чиїсь дітки :g26: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідненькі, їм тепер доводиться мерзнути на вулиці, без кафки :_11: .

А вони теж чиїсь дітки :g26: !

вони собі самі кавомат поставлять біля входу :D

п.с. обидва варіанти убогі як на центральну будівлю міста, при тому не райцентра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідненькі, їм тепер доводиться мерзнути на вулиці, без кафки :_11: .

А вони теж чиїсь дітки :g26: !

вони собі самі кавомат поставлять біля входу :D

п.с. обидва варіанти убогі як на центральну будівлю міста, при тому не райцентра...

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більш би подабалась центральна будівля міста такого плану:

post-684-0-24804600-1323631231_thumb.jpg post-684-0-75209900-1323631413_thumb.jpg post-684-0-56009100-1323631457_thumb.jpg

Або

post-684-0-64241800-1323631472_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

А я чогось думаю, що центральна будівля облцентру - це не універмаг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я теж так думаю все таки центральна будівля облцентру повинна мати ізззюмінку))) а не просто сірі стіни з квадратними вікнами )))

А я чогось думаю, що центральна будівля облцентру - це не універмаг...

якось так склалось, Драмтеатр чи Будинок просвіти на центральну будівлю не тянуть. То хай вже буде новий ТЦ ЦУМ. Може і з кінотеатром, і кафешкою, а може і ще чимось... Але скляне чудовисько там не в тему, воно буде доречним в Києві, в модерновому місті, а наше тихе та спокійне, місцями провінційне, місцями старовинне, тому, на мою думку (хоч її і не питали і при затвердженні проекту, навряд чи спитають) сюди більш пасуватиме будь-яка будівля з посту №361.... Ми ділимо шкуру невбитого ведмедя. Щось та і зроблять, але з нами не радитимуться то точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось так склалось, Драмтеатр чи Будинок просвіти на центральну будівлю не тянуть.

Це лише твоя думка, така ж суб'єктивна як і моя незгода вважати магазин - центральною будівлею міста (облцентру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більш би подабалась центральна будівля міста такого плану:

post-684-0-24804600-1323631231_thumb.jpg post-684-0-75209900-1323631413_thumb.jpg post-684-0-56009100-1323631457_thumb.jpg

Або

post-684-0-64241800-1323631472_thumb.jpg

Це якась безвкусна хрєнотєнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось так склалось, Драмтеатр чи Будинок просвіти на центральну будівлю не тянуть.

Це лише твоя думка, така ж суб'єктивна як і моя незгода вважати магазин - центральною будівлею міста (облцентру).

Центральна будівля у тому розумінні що всі лучани знають про неї , я наприклад незнаю таку людину котра незнала б де знаходиться цум .

Ось для прикладу більшість закоханих зустрічається саме там а вже потім їдуть у якесь кафе і тд...

Особисто я коли мені потрібно зустріти друга кажу йому зустрінемось біля цума і все більше ніяких пояснень і він розуміє і я думаю кожен лучанин зрозумів би!!)))) Для Лучан ЦУМ це не просто центральна будівля , це це центер міста. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я коли мені потрібно зустріти друга кажу йому зустрінемось біля цума і все більше ніяких пояснень і він розуміє і я думаю кожен лучанин зрозумів би!!))))

А що зміниться для закоханих чи твого друга і тебе, якщо цум набуде іншого вигляду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я коли мені потрібно зустріти друга кажу йому зустрінемось біля цума і все більше ніяких пояснень і він розуміє і я думаю кожен лучанин зрозумів би!!))))

А що зміниться для закоханих чи твого друга і тебе, якщо цум набуде іншого вигляду?

Я не за закоханих переживаю я просто пояснюю чому цум це центральна будівля)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про що мова? поки його не знесли то нема про що говорити, його скоріш за все просто відремонтують і все, тому щоб будувати нову будівлю потрібно затратити багато часу та матеріальних ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, що там проекти обговорювати, які невідомо чи такими будуть при дійсному розгляді там, наверху.... На мою думку, взагалі грошей на подібну реконструкцію як завжди не буде, зроблять просто великий ремонт в середині, та й по всьому...

А от краще підкажіть, хто знає, де і як будуть продавати вцілілі речі?! Щоб бува самому не натрапити на щось зіпсоване високою температурою, але ціле ззовні(напр. косметика), або навпаки, щось ціле, але з димком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от краще підкажіть, хто знає, де і як будуть продавати вцілілі речі?!

десь вище було, що вже речі з димком були помічені на Варшавці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смена", "Комсомолец", "Хроника, "Луцк", "Москва", "Родина", "Мир"... и никто как бы не жаловался, что их много было

тоді барів стільки не було...

та інтернету з ютубом...

Кінотеатри почали хиріти тоді, коли з"явилися відеомагнітофони мало не в кожній хаті, тобто десь у 1991 році. Тоді не було багато барів, та й інтернет з ютубом ще були екзотикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачив, ще такі варіанти реконструкції:

1 виглядає логічним продовження п-кту Волі з його мармуровими магазинчиками :0165:

234453z_1b3cc537.jpg

363737z_5ff2f009.jpg

Перший варіант дійсно є логічним продовженням проспекту Волі з мармуровими магазинчиками. Не надто помпезний, щоб асоціюватися з банком. І не страхітливо-похмурий, як "Директорія" на Винниченка.

А другий варіант чомусь у мене асоціюється з колишнім магазином "1000 дрібниць" на вулиці Пугачова (тепер - Данила Галицького). Перед тим у тому ж приміщенні була розташована автобусна станція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО - хай би ЦУМ перестав бути "ЦУМом" де-юре, як він перестав ним бути де-факто. Скорочено це "Центральний Універсальний Магазин". В радянські часи саме так називалися магазини, де, по ідеї, можна було купити все, а насправді цьому перешкоджало таке поняття, як "дефіцит", котре породило такі явища, як "черги" і "товари з-під прилавка".

ЦУМ, як ми його знали останні кілька років, був просто торговим центром, а не універсальним магазином, де можна купити все. Той же "Там Там" куди більше схожий на універсальний магазин.

Тому три букви давно перестали означати те, що вони значать.

З іншого боку, ЦУМ - стало власним іменем. Тому було б оригінально нову будівлю назвати на зразок "Торгово-розважальний центр "Ц.У.М.".

Що стосується кінотеатру - ідея досить непогана. Дійсно, в Луцьку є "Адреналін". Але чи багато людей, прогулюючись, спонтанно вирішують: "О, давай зайдемо в кіно!"? Ні, тому що поїздку в "Адреналін" треба планувати заздалегідь, надто вже "на отшибє" він розташований. А тут були б афіші з анонсами фільмів у центрі міста, і можна було б просто сходити в кіно, без попереднього планування, а спонтанно.

Але. Є одне важливе "але". Будь-який ТРЦ вимагає такого явища, як парковка. Інакше він буде незручний для відвідувачів. Не думаю, що реконструкція ЦУМу передбачатиме велику парковку, нема де, і нема, як. Навряд чи будуватимуть підземні, або кількаярусні паркінги - не той масштаб у ЦУМа, щоб таку інфраструктуру йому робити. Тому, з високою ймовірністю, ЦУМ залишиться центральним клоном "варшавки". Може, дійсно додадуть розваг, окрім ігрових автоматів на першому поверсі.

Все викладене вище - моє персональне ІМХО, яке базується на досвіді перебування в різних містах як України, так і Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...