Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Так просто такі споруди не горять. Це комусь вигідно, тому що це як тут казали ласий шматочок. І яка на яка але система сповіщення там була, і я впевнений вона працювала. Тому якби все було нормально, то за годинку потушили б весь поверх який загорівся. Але якщо взяти оснащення наших пожежників то нема чому дивуватись. Тому по нормальному всі ці відчислення за пожежну охорону мають йти на оснащення бригад.

А списати можна буде все що завгодно на цю пожежу.

І для "умніків" пожежники рятують людські життя, та гасять пожежу, а не рятують майно. Майно рятують вже якщо щось важливе, наприклад горить якийсь архів, чи там ще щось. І на пожежників нема чого гнати!!! Вони й так умудряються з мінімальним набором засобів для гасіння рятувати життя людське й майно.

Народ??? чому такі злі, тут пишуть що "насрать" на власників майна, це що заздість, що люди змогли взяти кредит, ночами на сплять і зуміли вилізти хоть трохи з гімна всеобщого. Чому тут злорадствувати? Не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так просто такі споруди не горять. Це комусь вигідно, тому що це як тут казали ласий шматочок.

А списати можна буде все що завгодно на цю пожежу.

На новий 2013 рік чекайте відкриття ТЦ "Центральний" (якщо, звісно кінця світу не буде).За інформацією ББС загорілося настільки швидко, що не всі люди встигли повиходити - декількох знімали з 2 поверху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє, халатність як зазвичай в нас українців взяла гору, ні вогнегасників, ні автоматичної системи пожежогасіння нема, ні пожежники толком не можуть справитись з пожежою.

покладемо відповідальність за це все на певні органи взяточники, які не подбали про безпеку такого великого і важливого приміщення

це імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но почему не видно огня? а дым валит активный, либо где то горит в глубине, далеко от окон, либо тлеет.... непонятно... да и из разных мест дым идёт... по моему, к сожалению, хана ЦУМу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для "умніків" пожежники рятують людські життя, та гасять пожежу, а не рятують майно. І на пожежників нема чого гнати!!!

Я всього лиш висловила припущення.

На пожежників не гнала.

Ще в третьому пості написала, що пожежа, на мою думку, не випадкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина с бензином ? а железнодорожной цистерны с газом там нет случайно? ... страшно жить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє, халатність як зазвичай в нас українців взяла гору, ні вогнегасників, ні автоматичної системи пожежогасіння нема, ні пожежники толком не можуть справитись з пожежою.

покладемо відповідальність за це все на певні органи взяточники, які не подбали про безпеку такого великого і важливого приміщення

це імхо

ага, ходи навчи "толком" справлятись

пізно вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покладемо відповідальність за це все на певні органи взяточники, які не подбали про безпеку такого великого і важливого приміщення

це імхо

За безпеку повинні дбати як власники ЦУМу так і орендарі, а органи лише контролюють дотримання вимог. Як назвати людину, яка купила товару на 300 000 грн а про безпеку його не подбала, якби у кожному відділі був вогнегасник за 50-100 грн (не для перевіряючого, а для себе) і люди вміли б ним користуватися, наслідки були б не такими.

А пожежникам пропонують хабарі - вони й беруть, це нормально, я думаю 100% з вас робилиб так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як назвати людину, яка купила товару на 300 000 грн а про безпеку його не подбала, якби у кожному відділі був вогнегасник за 50-100 грн (не для перевіряючого, а для себе) і люди вміли б ним користуватися, наслідки були б не такими.

та що ти мелеш???

оця ситуація показує лише одне - в таких приміщеннях тільки система пожаротушіння могла би допомогти.

вогнегасник - то дітям в школі показувати. ні користі, ні врєда. допомагає лише при дрібних локальних займаннях та і то у випадку швидкої реакції і вільного доступу до нього.

на практиці при серйозному займанні, а тим більше електропроводки, ЖОДЕН вогнегасник не допоможе.

тут виникає ще одне питання.

в ЦУМі є аварійні виходи - прольоти по обидва боки, вони були зачинені, і то вже давно.

от тому і люди не змогли покинути приміщення, і їх діставали драбиною з 2-го поверху.

жадоба наживи призводить до такого.

до речі, серед власників ЦУМу є серед інших і Континіум, якого і так зараз трясуть...

мій прогноз на майбутнє - ЦУМу в старому вигляді у нас надалі не буде, скорше за все перебудують в новий ТЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датальніше про пожежу в ЦУМі - у новинах Волинського телебачення сьогодні о 16:00 та 20:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття, що народу не вистачає екстриму в житті, всім плівать на інших... хочеться вогонь побачити, підпали свій будинок і стій любуйся... а от що правил пожежної безпеки потрібно дотримуватись, то є факт... сама головне, що люди не постраждали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття, що народу не вистачає екстриму в житті, всім плівать на інших... хочеться вогонь побачити, підпали свій будинок і стій любуйся... а от що правил пожежної безпеки потрібно дотримуватись, то є факт... сама головне, що люди не постраждали...

о, дыртыньяны подтянулись...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досі горить... Погано.. Думаю моя знайома без роботи лишиться :(

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/34829/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і нарешті, останнє -

ше навіть не загасили пожежу, як уже окремі "світлі" голови починають висловлювати різні "співчуття".

Таке враження, що один з відділів там є/був твоїм...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю и я свои "5 копеек":

1. В момент начала пожара я находился через дорогу в "Кав"ярні", ох*енный дым повалил в 10:45, в то же время и весь народ вывалил из ЦУМа на улицу.

2. Пожарные принеслись в 10:55 и в масках с кислородными баллонами ломанулись в помещение.

3. Валютчики сказали, что очаг возгорания был на первом этаже, в районе отдела электроприборов (девчёнки из цветочного отдела это подтвердили и сказали,что задымилось так быстро, что ни успели только вещи свои похватать.)

4. ЦУМ Континиуму не принадлежит, его владелец (ЦУМа) - Игорь Палица.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"На місце надзвичайної події приїхала рятувальна машина МНС з позначкою «Рожище». "

ну все, теперь точно потушат....

кстати- "близько 14:00 пожежники почали вибивати вікна на другом поверсі будівлі"- оно еще больше не разгорится, от доступа кислорода и сквозняков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше б уже загасили і ніхто не постраждав.ото основне,а не товар і все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...