Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Як я міг проспати таке...

(не сприйміть неправильно, просто нечасто такі НП відбуваються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно звідти, знайома (власниця з одного магазинів у ЦУМі) сказала, що ймовірною причиною загаряння було коротке замикання. Пару фоток ще від мене:

imgp1047s.jpg

imgp1048.jpgimgp1049.jpgimgp1050s.jpgimgp1051a.jpgimgp1052.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через що там вішатись, таке майно все застраховаре :0152:

ухаааа, ти в страхуванню профан бачу, якщо й застраховане то майно а саме конструкція,

пс а товар врятлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через що там вішатись, таке майно все застраховаре :0152:

Думаєш?

Одна тьотка в маршрутці щойно бідкалась, що її подруга тільки-но завезла партію нових шуб... Сумніваюсь що вони застраховані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я міг проспати таке...

Треба було реєструватись заради такого змістовного посту???

(((

Добре, що всі живі-здорові! Майно (товар) якось по-трошки відновиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За деякими даними, пожежа розпочалася з підвального приміщення. Продавці, що знаходились у приміщенні, стверджують, що пожежа почалась на третьому поверсі - загорілась проводка. Зараз дим - на рівні другого-третього поверхів. Очевидці кажуть, що пожежа розпочалася з самісінького ранку.

мдя... кто то попал...и дело не в страховке, завтра никто ни кому ничего выплачивать не будет.. а профит перед праздниками накрылся с дымом...кепсько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар там навряд застрахований, він якщо не згорів, то прокоптився їдким димом. Відчуваю, що від погорільців буде сезон розпродажу на копчений одяг. Можу тільки поспівчувати власникам магазинів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш?

Одна тьотка в маршрутці щойно бідкалась, що її подруга тільки-но завезла партію нових шуб... Сумніваюсь що вони застраховані.

я й казав про будівлю, ну а товар це вже справа двадцята, головне нема жертв. а майно ще куплять, це ж не остання квартира згоріла і нема де жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж не остання квартира згоріла і нема де жити.

не исключено, что для кого то это и была "остання квартира" (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може дійсно людський ремонт зроблять, а то в центрі міста така "совдеповська" будівля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...sku_horyt_tsum/

Люди кажуть, що причиною пожежі стали проблеми з електропроводкою на першому поверсі.

....

О 12.30 вогонь не приборкали. Отож з вікон навіть на третьому поверсі постійно йде дим.

Проїзд проспектом Волі біля універмагу заблокований. Увесь транспорт скеровують на вулицю Глушець.

Oksana04, ви звертаєте увагу на дату реєстрації кожного користувача форуму? :blink:

Розчарую - я вже давно збирався зареєструватись. Та й на форумі я надовго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не исключено, что для кого то это и была "остання квартира" (((

та невже????? це просто смішно, продав квартиру й орендував магазин в цумі, накупив товару а живеш в картонній коробці під вокзалом і тут така халепа :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не исключено, что для кого то это и была "остання квартира" (((

та невже????? це просто смішно, продав квартиру й орендував магазин в цумі, накупив товару а живеш в картонній коробці під вокзалом і тут така халепа :_07: :_07: :_07:

Певно Гетто мав на увазі, що підприємці могли взяти кредит для закупівлі товару, заставивши своє житло. В такому випадку не до сміху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно Гетто мав на увазі, що підприємці могли взяти кредит для закупівлі товару, заставивши своє житло. В такому випадку не до сміху

да щось мало віриться в таке, мені більше віриться в те що на місяці живуть марсіани :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно Гетто мав на увазі, що підприємці могли взяти кредит для закупівлі товару, заставивши своє житло. В такому випадку не до сміху

да щось мало віриться в таке, мені більше віриться в те що на місяці живуть марсіани :_07:

Звісно.... В ЦУМі, переважно, торгують Фірташ з Ахметовим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався камент в першому відео:

А ОТ ПРИ ЮЩЄНКУ ТАКОГО НЕ БУЛО!!1111

Те що загорівся цум із-за проводки мене наприклад не здивувало, срач в цумі ще той, але от чи не підпал?

Давно пора із цуму зробити гарний магаз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у словян був такий звичай спалювати чучело чи то "зими", чи то "старого року".

Тут постає питання чи варто в центрі ялинку наряджати приватбанківськоюсимволикою , так як бажаючих пофоткатись на фоні згорівшого цума буде не менше (не кожен рік цум палає) + пожежу можна підтримувати до самого Нового Року - сяяти буде не менше за всі вогні разом узяті в центрі, буде де погрітися (як пересічним громадянам так і бомжам), погомоніти, попити глінтвейну, поводити хороводи. Можна ще подумати як за допомогою декількох балонів з пропаном влаштувати недорогий але ефектний феєрверк, щосуттєво зекономить держкошти.

Взагалі спалювання ЦУМа можна зробити передноворічною традицією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть! Я в шоці, як так сильно може все розгорітись...

Дуже шкода підприємців, котрі там працюють... Збитки напевне капітальні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято сьогодні таке велике.

Людям би відпочивати, а тут таке...

От не можу зрозуміти ЧОМУ за стільки часу, не те що не погасили, а й дали більше розгорітися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...