Перейти до змісту

b0nik

Учасники
 • Кількість зміста

  46
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

19 Байдужий

Про b0nik

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 10.10.1975

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

3 259 перелядів профілю
 • bob

 1. Супер провайдер. Адсл лежить з 28 листопада по сьогодні 2 грудня. Перейшли на динамічні ір-адреси :)))
 2. на сезон травень-вересень 2016 винайму жилий будинок у селі для пенсіонера. обов"язкові умови: ліс і водойма в межах 150-600 метрів. (o5o438I946)
 3. Виробництва 2004, м.Фастів, "Промгазтехнологія". Експлуатувався 11 років (до березня 2015 року). Демонтований (07.08.2015) в зв"язку з модернізацією підприємства. Котел у відмінному стані, надзвичайно надійний (не ремонтувався ні разу). Пальне: природній газу. Теплопродуктивність: 100 +- 10 КВт. КПД: 91,1 % Витрата газу: 11.2 м3/год. Електричне споживання: < 100 Вт. Габарити: довжина 1100, ширина 930, висота 1660 Маса: 550 кг. Пальники: MC-50 (Угорщина), Автоматика: газовий клапан CVI (серія VK4100C), 2 шт. регулятори розпалу S4565BF (Honeywell). Тел.: (o5o) Ч38-I9-Ч6
 4. Якщо це таки ГБО, то пропановий балон на розрив це - не менше 100 атмосфер. вже при 24 атмосферах спрацьовує мультиклапан і зтравлює газ через спеціальний вентиляційний люк на вулицю. але, для цього треба надути в балон більше 95% його максимального об"єму і стати на сонці, щоб все нагрілось і розширилось. Проте, якщо якась каліка не розуміє фізики і механіки, і береться робити ГБО можна побачити море всяких цікавих комбінацій. як ото: топливні газові шланги зі звичайних гумових шлангів, без спеціальних хомутів, покладені не ззовні (там де і бензинові магістралі), а в _салоні_! (спеціалісти кажуть - і таке зустрічається у Луцьку), вентиляційний люк в салон і інші фокуси. Висновок один - не шкодуйте грошей, ставте у справжніх майстрів. А цих "майстрів" шо результат на фото - скоро знайдуть і будуть кохати з особливим цигізмом... Є за шо.
 5. b0nik

  Фото

  http://www.bildarchivaustria.at
 6. b0nik

  Фото

  якщо було - пробачте
 7. b0nik

  Фото

  Панорама крепости Любарта, расположенной на территории г.Луцка. http://rgakfd.altsoft.spb.ru/showObject.do?object=32725079
 8. Залежить від площі будівлі, тобто кількості знімків тепловізором ( приблизно 300-500 грн.) Тобто? Якщо знімків не робити - безкоштовно? (Просто подивитись на будинок через тепловізор). А якщо робити знімок, звідки така ціна висмоктана? ))
 9. b0nik

  Пожежа ЦУМ ЛУцьк

  народному депутату Игорю Петровичу Палице 4 декабря исполнилось 39 лет. подарок в масть?
 10. b0nik

  Вибори Мера

  Думаю - раньше. Максимум - на осень. Новому презику нужны свои кнопки. п.с. Чижик, грят, новый хозяй "Танцелота" и по родне от партии ригонов. Придется из "клоунов" в разряд "фраера" перенести. Идь, губернатора - не мэра поставить!
 11. b0nik

  Вибори Мера

  А, еще: Неизвестные (Арент, Мельник, Мамосюк, Никитюк)
 12. b0nik

  Вибори Мера

  Ха-га-га пассажиры!!! Ипанутся умом. Дававйте голосовать за категоризацию! Пример: Условные Спортсмены (Голева, Токарский, Чернецкий, Кривицкий ...) Гнилая Номенклатура (Климчук, Кравчук, какой-такой Бондар??, ...) Гарантированые Клоуны (Главацкий, Чижик, Козюра ...) Непредпрениматели-Бессеребренники (Свирида, Чорнуха, ...)
 13. b0nik

  Вас остановило ГАИ?

  в десятиденний термiн оскаржуэте те рiшення суду до апеляцiйного з пiдстави, що вас належним чином (пiд пiдпис) не повiдомили про мiсце та час розгляду справи, тим бiльше що свою вину ви не визнали. Суддя апеляцiйного суду за вашою скаргою закриваэ справу, за спливом термiну розгляду (2 мiсяцi з моменту вчинення порушення). Все. Штрафу не було i не могло бути.
 14. b0nik

  Вас остановило ГАИ?

  Насправдi все ще цiкавiше. * Якщо, звичайно, ви не напiдпитку, або не винуватець дтп. I, апрiорi, не лох. Для цього э широка дзюрка у Кодексi Украiни про адмiнiстративнi правопорушення. А саме. В будь-якому випадку спочатку складають протокол. Який дають вам на пiдпис. Ви читаэте його повiльно i обов язково вголос, вставляючи прочерк усюди де хоч шось вам не зрозумiло. Наприклад: ...особi пояснено ii конституцiйнi i iншi права. Насправдi iнспектор iх швидше за все i не знаэ. Ставимо жирний прочерк. ... час та мiсце розгляду прави. iнспектор вам сказати не може, бо вашу вину може визнати лише суд, а вiн не працiвнику суду. Ставимо жирний прочерк. Свiдки. Свiдкiв бути не може, якщо звичайно не -* Ставимо два жирних прочерки. i так далi... В графi пояснень не пишемо нiчого зайвого, тiльки коротку фразу: "свою вину заперечую", далi тут же вiльне мiсце - жирнi прочерки, шоб нiхто нiчого не дописував. Вiддаэмо протокол. Спостерiгаэмо не сову а бiлочку, що какаэ. Далi нам пропонують постанову. Вiд пiдпису постанови вiдмовляэмось. Яка може бути постанова, якщо по сутi вашоi вини не доведено. Знову бiлочка, з ще бiльшими очима. Тепер про суд. Справу обовязково розглянуть без вашоi участi i не на вашу користь. АЛЕ, з порушенням ваших законних прав. Тому ви на це кладете, допоки через пiвроку-два роки, до вас не прийде бумага з виконавчоi служби. i ось тут ви негайно в десятиденний
×