b0nik

Учасники
 • Кількість зміста

  45
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

18 Байдужий

Про b0nik

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 10.10.1975

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

3 035 перелядів профілю
 • bob

 1. на сезон травень-вересень 2016 винайму жилий будинок у селі для пенсіонера. обов"язкові умови: ліс і водойма в межах 150-600 метрів. (o5o438I946)
 2. Виробництва 2004, м.Фастів, "Промгазтехнологія". Експлуатувався 11 років (до березня 2015 року). Демонтований (07.08.2015) в зв"язку з модернізацією підприємства. Котел у відмінному стані, надзвичайно надійний (не ремонтувався ні разу). Пальне: природній газу. Теплопродуктивність: 100 +- 10 КВт. КПД: 91,1 % Витрата газу: 11.2 м3/год. Електричне споживання: < 100 Вт. Габарити: довжина 1100, ширина 930, висота 1660 Маса: 550 кг. Пальники: MC-50 (Угорщина), Автоматика: газовий клапан CVI (серія VK4100C), 2 шт. регулятори розпалу S4565BF (Honeywell). Тел.: (o5o) Ч38-I9-Ч6
 3. Якщо це таки ГБО, то пропановий балон на розрив це - не менше 100 атмосфер. вже при 24 атмосферах спрацьовує мультиклапан і зтравлює газ через спеціальний вентиляційний люк на вулицю. але, для цього треба надути в балон більше 95% його максимального об"єму і стати на сонці, щоб все нагрілось і розширилось. Проте, якщо якась каліка не розуміє фізики і механіки, і береться робити ГБО можна побачити море всяких цікавих комбінацій. як ото: топливні газові шланги зі звичайних гумових шлангів, без спеціальних хомутів, покладені не ззовні (там де і бензинові магістралі), а в _салоні_! (спеціалісти кажуть - і таке зустрічається у Луцьку), вентиляційний люк в салон і інші фокуси. Висновок один - не шкодуйте грошей, ставте у справжніх майстрів. А цих "майстрів" шо результат на фото - скоро знайдуть і будуть кохати з особливим цигізмом... Є за шо.
 4. Всі фото тут не вмістити. Даю ключі до http://www.bildarchivaustria.at Wladimir Wolinsky, Simno, Kowel, Rownoer(Rowner), Dubnoer, Kiwerzy, Kopaczewka, Roszyszcze(Roszyce,Rozyczce), Gnidawa, Boratyn, Teremno(Teremwo), Krypy(Krupi), Kolki, Galuzia, Maniewiczy(Maniewiczo), Roznizy, Kopyle, Lockaczy, Kisilin, Koniuchy(Koniuky), Swinarin, Swiniucky, Nowy Dwor, Olyka
 5. Військове кладовище на території сучасної школи № 5 (Militärfriedhof in Luck). Не можу зрозуміти розташування за сторонами світу (труба на другому фото, дві труби на останньому).
 6. Жидичин (Zydyczyn), третя, остання лінія укріплень. Друге фото відноситься до виїзду з Луцька через Вишків. Десь тут у 1916 році 15 полк Залізної дивізі у плав форсував р.Стир.
 7. Відкрився віртуальний архів Першої світової війни координований Берлінською держ. бібліотекою. http://www.europeana1914-1918.eu/ (с) http://www.istpravda.com.ua/short/2014/01/29/141200/
 8. Ініціативна група з вповноважених представників окремих громадських організацій Волині, істориків, краєзнавців. Поки що це - Український фонд "Єднання", ГО “Сумління”, ГО "Футурус ХХІ", ГС "Спадщина", Музей військової техніки м.Луцька, Маневицький краєзнавчий музей. Особисто я - інформаційний координатор.
 9. Монумент "Пам'яті і примирення": два дубових хрести 8м заввишки. біля підніжжя хрестів насипано дві гірки з бутового каміння. перед хрестами змуровано з цегли дві стінки 0.7 на 1.5 м для вінків. позаду змурована з цегли стіна для гранітних інформаційних дошок, з текстами німецькою, російською, аглійською, українською, польскою мовами. мощення площадки з каменю. Пам'ятний знак: камінь, або відлив з бетону діаметром 0,5 м в основі і 1 м висотою з вирізаними написами.
 10. Шановні учасники форуму! Друкую примірний ескіз тематичного Плану заходів. Чекаю критичних зауважень. З повагою, План ескіз.doc
 11. Баварский военный музей (Bayerisches Armeemuseum) в Ингольштадте. http://1-mirovaya.li...l.com/6225.html http://1-mirovaya.li...l.com/5913.html http://1-mirovaya.li...l.com/5645.html http://1-mirovaya.li...l.com/5578.html http://1-mirovaya.li...l.com/5193.html Я плакав.
 12. Дякую сердечно за підтримку! На сьогодняшньому засіданні Ініціативної групи озвучено проект Декларації Організаційного комітету та окреслено дуже примірний план дій на наступні три роки (2014-2016). Потребую два дні на опрацювання чорновиків засідання. Як результат - зобов"язуюсь до кінця цього тижня опублікувати проекти рішень і одразу згодом - додаткові пропозиції. Окремо, абсолютно переконаний - портрет Антона Івановича займе "Почесне яскраве місце" у найзапеклішій частині майбутньої експозиції.
 13. Шановні учасники форуму. Одразу прошу пробачення за те, що звертаюсь стосовно історії Волині у тему історії Луцька. До цього мене примушує необхідність. Для тих, хто досліджує історію Першої світової війни на Волині, не є секретом наскільки значні та масштабні події, тим більше - у вимірі Світової історії, тут відбувались. Проте, радянські часи не залишили, на загал, нам у спадок майже ніякої пам'яті. Повністю знищені, або жорстоко понівечені військові кладовища, пам'ятники, військові укріплення. На додаток, експозиція міського краєзнавчого музею сміхотворна: немає "Залізної дивізії" і самого Денікіна, немає боїв за Ковель та на Стоході, немає хоч яких-небудь достойних уваги експонатів. Тільки Брусилов, Чапаєв, Гашек. Існує думка, що сторіччя початку Першої світової війни - унікальна нагода популяризувати цю сторінку величної історії рідного краю, сповнену надзвичайного багатонаціонального героїзму і трагедії. Існує думка, що чим більше суспільство знає про історичний об'єкт і його значення - тим більше об'єкт захищений увагою цього суспільства. З метою захисту, дослідження та популяризації цих подій запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у роботі тематичних груп: - музейна (створення історичних довідок для міського музею за темами: "армії" – структури, чисельність, зовнішній вигляд, озброєння/техніка/зв’язок ; "історичні події", "герої, їх обличчя, нагороди", "побут" - релігія, творчість, дозвілля, гігієна, т.інш.); - меморіальна (виготовлення та встановлення знаків "пам'яті та примирення" у місцях найбільш визначних подій); - організаційна (мозкові штурми, листування, дозволи/погодження, розробка регіональної програми); - пошуково-дослідницька (молодіжні табори за участю істориків, археологів, закордонних і місцевих волонтерів); Перша зустріч органзаційної групи відбудеться 25 грудня о 10 ранку у приміщенні адміністрації Музею військової техніки - м.Луцьк, вул. На Таборищі, 4.