Перейти до змісту

Snig

Меценати
 • Кількість зміста

  570
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

103 Продвинутий

10 Підписників

Про Snig

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 27.03.1989

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

11 374 перелядів профілю
 1. Саме через це в раді лежить 4 різних законопроекти 1 з яких відхилений? Вартові навіть документи не мають права перевірити, і питання залишається відкритим як вони складають протоколи/постанови/приписи. Для мене залишається не зрозумілим, чому не збільшити кількість поліцейских (у яких все чітко прописано і найголовніше вони мають право на це), а створювати незрозумілий орган, який "прикидається" поліцією. Я не топлю проти тих вартових галактики, просто хочеться щоб хороші речі робились законно, бо гріш ціна таким діям. Для мене зараз приблизно все виглядає так: до тебе вчепився вартовий — викликай поліцію, складайте протокол на 353, а далі говоріть з поліцейским.
 2. Це регулюється хоч якимось законом? Не може ж такого бути що люди які мають повноваження, не мали чіткої схеми роботи, яку забезпечує закон? А Луцька Міська Рада, може прийняти рішення шо у всіх лучан пісюн в 2 рази довший, від цього нічого не зміниться.
 3. А на підставі якого закону працює "муніципальна варта"? Хто вони з правової точки зору? Нашивки носять "поліція", це взагалі законно? Вони ж ніяким боком не підпадають про закон про поліцію, але часто бачу шо "пишуть" що виписали 100500 протоколів? Ніпанятна короче, питань просто купа, а відповіді самі муніципали не надають (ні в приватній розмові, ні в соц мережах). Хочеться реально розібратись, бо єдине шо знахожу це законопроект, який ВР навіть не направила на повторне читання, а відхилила повністю.
 4. Вибачте, коли мене переносили на Волю, мене не попередили шо в них немає людей шоб забезпечити сервіс і що я тижнями буду сидіти без тирнету через їхній брак кадрів. А на Волю перейду працювати відразу після того як з ларька звільнюсь, а то тут теж не завозили товар бо не було грузчиків, тому пішов на роботу шоб швидше було.
 5. Користувався я в Луцьку різними операторами, ще починаючи з фотакома. Були різні часи, десь краще, десь гірше, десь стабільніше а десь геть біда з пінгами і стабільністю. Хтось хамив в сапорті, хтось казав шо у них цілодобова підтримка, але вночі у них автовідповідач стояв, а хтось просто не брав трубку, але з часом все налагодилось і всі обзавелись адекватними дівчатками які перенаправляли на спеціаліста, який просив перезагрузити роутер, та прописати гугловські ДНСи... А потім і взагалі просто "приймали заявки", заспокоювали, давали надію, що скоро все вирішиться. Памятаю часи коли найбільше за все я боявся блискавок і грому... не тому що це страшно і був малим, а тому що в фотакома знову свічі погорять... Памятаю, як я чекав того бєжевого жигуля з чуваками в синіх робах, які б пофіксили інтернет, вони гоцали по Луцьку як мурахи, відновлювали мережі, в мене інколи складалось враження що це авто пропускали на дорогах як машину швидкої допомоги, бо комусь погано, треба рятувати чувака-задрота. Але, мені ще жоден оператор не казав почекати тиждень (!) поки прийде "спеціаліст" щоб глянути шо там з інтернетом. Воля це зробила.
 6. Утилізація енергозберігаючих ламп.

  Вибачаюсь за некропост. За цих декілька років ситуація не змінилась? Назбиралось близько 50ти ламп, викидати в смітник — шкода, хочеться кудись здати, але шось не дуже гуглиться де це можна зробити в Луцьку. Може хтось щось чув, або знає куди лампи можна відвезти?
 7. "QLiga "Левіаѳанъ - герметическій детективъ" (Этапъ Лиги Квеста 2015 в г. Луцкъ)" Начало игры: 06.06.2015 12:00:00 Впервые золотаго кита Гошъ увидѣлъ на рю де Гренель, когда осматривалъ бренныя останки лорда Литтлби. Англичанинъ лежалъ, разинувъ ротъ въ немомъ крикѣ — фальшивая челюсть наполовину выскочила, выше лба кровавое суфле. Гошъ присѣлъ на корточки — показалось, что у трупа между пальцевъ посверкиваетъ золотая искорка, и, разглядѣвъ, заурчалъ отъ удовольствія. Сама собой подвалила рѣдкостная, прямо-таки небывалая удача, какая бываетъ только въ криминальныхъ романахъ. Золотая эмблема (правда, сначала Гошъ еще не зналъ, что это эмблема, — думалъ, брелокъ или булавочная заколка съ монограммой владѣльца) могла принадлежать только убійцѣ. Ужѣ къ вечеру слѣдующаго дня Гошъ зналъ, что три буквы на золотомъ китѣ — не иниціалы какого-нибудь запутавшегося въ долгахъ прожигателя жизни, а обозначеніе только что созданнаго франко-британскаго судоходнаго консорціума. Китъ же оказался эмблемой чудо-корабля «Левіаѳанъ», недавно спущеннаго со стапелей въ Бристолѣ и готовящегося къ своему первому рейсу въ Индію. Что жъ, эмблема «Левіаѳана» — это хуже, чѣмъ иниціалы владѣльца, но задача усложнилась ненамного, разсудилъ комиссаръ. Всѣ золотыя значки считанныя. Безэмблемныхъ пассажировъ обнаружилось цѣлыхъ четверо, притомъ двое женскаго пола! Въ Портъ-Сайдѣ на бортъ «Левіаѳана» поднялся новый пассажиръ, занявшій номеръ восемнадцатый, послѣднюю вакантную каюту перваго класса, и у Гюстава Гоша сразу улучшилось настроеніе. Новенькій выглядѣлъ многообѣщающе: сдержанные и неторопливыя движенія, непроницаемое выраженіе красиваго лица — на первый взглядъ вродѣ бы совсѣмъ молодого, но когда объектъ снялъ котелокъ, неожиданно обнаружились виски съ просѣдью. Любопытный экземпляръ, рѣшилъ комиссаръ. Сразу видно — съ характеромъ и, что называется, съ прошлымъ. Въ общемъ, несомненный кліентъ папаши Гоша... Взнос за участие: 1 000грн.
 8. "QLiga "Навколо світу за 12 годин" (Этап Лиги Квеста 2015 в г. Тернополь)" почато гри: 16.05.2015 11:00:00 Есть мечты — будут и путешествия(с.)Информация по игре: Брифинг и старт: Время старта и брифинга: 12:00. Место старта - **.******° **.******° Покрытие и пробег: Тернопольская область 170~ км Дороги дажеоченьничегосебетак Время игры: Предположительное время игры для лидеров 12-16 часов. Реквизит: Автомобиль с 3-5 игроками в поле; 1-2 координатора и пару индейцев для подстраховки *для штаба будут отдельные задания на тупопоисках* Фонари для каждого из участников; Доступ в интернет; Стандартный "набор квестера" (карандаш, блокнот и т. п.); Удобная одежда по погоде (НИКАКОГО КАМУФЛЯЖА) Флешка либо любое устройство на котором можно записать MP3 файл и воспроизвести его Цена вопроса: 1000 грн до 08.05.2015, после 1200 грн. Так же действуют стандартные скидки SWAT.UA. Деньги можно отправить на карточку: Приватбанк: 5363 5423 0295 6942, Возняк Сергій Володимирович После проплаты, вышлите СМС на номер 096 294 22 44 с указанием названия команды, за которую была совершенна оплата
 9. "Вічна пам'ять героям" Начало игры: 08.05.2015 21:00:00 (UTC +3) От автора игры Благодійна гра, яка відбудеться 8 травня (п'ятниця). Для участі в грі Вам потрібно: - Авто + декілька друзів в середині; - Карта міста, паперова чи ЖПС ); - Інтернет; - Хоча б один ліхтарик; - Для нових команд - зареєструватися та створити команду на сайті. Брифінг о 20:30 на театральному майдані. Внесок за участь: 0,00 грн.* * - ми будемо раді і одній гривні. Усі гроші що ви привезете будуть віддані на благодійність. У разі виникнення питань телефонуйте автору гри: 050-50-52-062 (Артем)
 10. " QL "ПИЛА" 01.05.2015 21:00:00 Реквизиты: - авто на ходу и 2-5 игроков в нём; - ноутбук (планшет, смартфон ,телефон) з доступом в инет; - фонарик+батарейки (на каждого игрока); - фотик (достаточно того что на телефоне); - карта города Луцк (бумажная или онлайн); - ПИЛА; - дополнения будут...
 11. @RudEAk сорі, не встиг початок гри 25.04.2015 20:00:00 "QLD IT-Crowd" Вам потрібно пропатчити KDE2 під FreBSD? У вас на мишці багато кнопок і вона не шевелиться, а на клавіатурі дві і вона їздить по всьому столу? Принтер не хоче друкувати важливий звіт? Ви не знаєте де знаходиться Any Key? Тоді ці хлопці вам допоможуть: айтішінки. Мос та Рой, справжні ІТ-гуру, завжди підкажуть, яку кнопку потрібно натиснути, щоб перезагрузити комп'ютер. Вони розбираються в усій техніці на якій більш ніж дві кнопки, вони напам'ять знають інтерфейс всіх програм, будову всієї техніки, та сумними зимовими вечорами пишуть свою операційну систему на BrainFuck'ові Джен, керівник відділу ІТ, спеціаліст по окозамилюванню та чемпіон по розкладанню косинки. Річчі - готичний дух що оберігає сервера від падіння та приносить дари Ктулху і рейд-масиву. Ось в такій компанії ви проведете вечір 25 квітня На цій грі вас чекає: - 7 пошукових рівнів на об'єктах, як логічні, так і тупо пошуки - Лайтові завдання на розгадування вулиць - Лайтові завдання на жадність - Звичайно ж агентське - Пробіг 40+ - Зона проведення: Луцьк +5 км - Фініш не в дяді Піцці - Старт не на Театральному майдані Завдання формату QD зроблені по стандарту логіка-доїзд-пошук, завданнями стандарту QL - вас не здивуєш
 12. увага, квест перенесено на 1 місяць. "Всеукраинская благотворительная игра "Одна игра - одна страна!"" 18.04.2015 20:00:00 квест буде проходити одночасно в 16 (якшо правильно нарахував) містах України. трохи опису: "Все собранные средства мы направим в благотворительные организации на покупку лекарств и необходимых вещей для пострадавших в зоне проведения АТО."
 13. Чесно, вболівав за вас, особливо після парку. PS: ваш ДВ.
×