Перейти до змісту

Snig

Меценати
 • Кількість зміста

  570
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

103 Продвинутий

10 Підписників

Про Snig

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 27.03.1989

Контакты

 • Сайт
  http://

Останні відвідувачі профілю

11 536 перелядів профілю
 1. Саме через це в раді лежить 4 різних законопроекти 1 з яких відхилений? Вартові навіть документи не мають права перевірити, і питання залишається відкритим як вони складають протоколи/постанови/приписи. Для мене залишається не зрозумілим, чому не збільшити кількість поліцейских (у яких все чітко прописано і найголовніше вони мають право на це), а створювати незрозумілий орган, який "прикидається" поліцією. Я не топлю проти тих вартових галактики, просто хочеться щоб хороші речі робились законно, бо гріш ціна таким діям. Для мене зараз приблизно все виглядає так: до тебе вчепився вартовий — викликай поліцію, складайте протокол на 353, а далі говоріть з поліцейским.
 2. Це регулюється хоч якимось законом? Не може ж такого бути що люди які мають повноваження, не мали чіткої схеми роботи, яку забезпечує закон? А Луцька Міська Рада, може прийняти рішення шо у всіх лучан пісюн в 2 рази довший, від цього нічого не зміниться.
 3. А на підставі якого закону працює "муніципальна варта"? Хто вони з правової точки зору? Нашивки носять "поліція", це взагалі законно? Вони ж ніяким боком не підпадають про закон про поліцію, але часто бачу шо "пишуть" що виписали 100500 протоколів? Ніпанятна короче, питань просто купа, а відповіді самі муніципали не надають (ні в приватній розмові, ні в соц мережах). Хочеться реально розібратись, бо єдине шо знахожу це законопроект, який ВР навіть не направила на повторне читання, а відхилила повністю.
 4. Вибачте, коли мене переносили на Волю, мене не попередили шо в них немає людей шоб забезпечити сервіс і що я тижнями буду сидіти без тирнету через їхній брак кадрів. А на Волю перейду працювати відразу після того як з ларька звільнюсь, а то тут теж не завозили товар бо не було грузчиків, тому пішов на роботу шоб швидше було.
 5. Користувався я в Луцьку різними операторами, ще починаючи з фотакома. Були різні часи, десь краще, десь гірше, десь стабільніше а десь геть біда з пінгами і стабільністю. Хтось хамив в сапорті, хтось казав шо у них цілодобова підтримка, але вночі у них автовідповідач стояв, а хтось просто не брав трубку, але з часом все налагодилось і всі обзавелись адекватними дівчатками які перенаправляли на спеціаліста, який просив перезагрузити роутер, та прописати гугловські ДНСи... А потім і взагалі просто "приймали заявки", заспокоювали, давали надію, що скоро все вирішиться. Памятаю часи коли найбільше за все я боявся блискавок і грому... не тому що це страшно і був малим, а тому що в фотакома знову свічі погорять... Памятаю, як я чекав того бєжевого жигуля з чуваками в синіх робах, які б пофіксили інтернет, вони гоцали по Луцьку як мурахи, відновлювали мережі, в мене інколи складалось враження що це авто пропускали на дорогах як машину швидкої допомоги, бо комусь погано, треба рятувати чувака-задрота. Але, мені ще жоден оператор не казав почекати тиждень (!) поки прийде "спеціаліст" щоб глянути шо там з інтернетом. Воля це зробила.
 6. Snig

  Утилізація енергозберігаючих ламп.

  Вибачаюсь за некропост. За цих декілька років ситуація не змінилась? Назбиралось близько 50ти ламп, викидати в смітник — шкода, хочеться кудись здати, але шось не дуже гуглиться де це можна зробити в Луцьку. Може хтось щось чув, або знає куди лампи можна відвезти?
 7. краще б повністю вирубили, хоча б нерви зекономив би...
 8. Ну якшо не читати твої пости, то відсоток зменшується на 20-30 одиниць.
 9. Snig

  "Доска позора"

  http://www.youtube.com/watch?v=D6oAPujAY2w
 10. Snig

  Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011

  Арбітр пожалів Реал. Хоча перша червона була "не в тєму", але Реал явно підсів після перерви і почав нервувати.
 11. Snig

  Что посмотреть?

  25-й час ( http://www.youtube.com/watch?v=zuUUBxC09ec ) (2002, 7.9imdb) Бегущий за ветром (The Kite Runner) (2007, 7.7 imdb )
 12. можливо, щось буде цікавим, а так фоткі зачот.
×