Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

Цілувальник портретів з мене звісно неважнєцкий а от путівочку під шумок і на мене випишіть, хоч на кілько днів... можна і плацкартом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А хто ти такий…

Оце блін і є головне питання нашого народу :)

Давай тоді і я тобі його задам: а ти хто такий, щоб тут розписуватися за весь народ і комусь кудись путівки виписувати? Може собі випиши путівку і вали в Канаду, любити батьківщину із-за рогу та цілувати портрет Бандери? :)

Шановний, українцям в Канаді глибоко "по-фазі" на проблеми слабоумних сородичів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, українцям в Канаді глибоко "по-фазі" на проблеми слабоумних сородичів. ;)

Ага-ага, всі 40 з лишнім мільйонів, які на цій землі виживають — слабоумні, а всі розумники давно дали на тапки і крутять пальцем біля скроні, так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона фіра

Їхала шляхом червона фiра

Їхала, скакала туди, де лiпша жизнь

Шальона чортопхайка перла собi, перла

Фiрман у кашкетi свято вiрив в комунiзм

Їхала шляхом

Червона фiра

Їхала шляхом

Червона фiра

Ату його! Заїхали в болото

Конi встали, не йдуть, хоч їх цiлуй

Молитися не можна, бо ж комсомольцi,

А чорт з-пiд землi: "А най вас партiя рятує"

Їхала шляхом

Червона фiра

Їхала шляхом

Червона фiра

Люди в гвалт: фiрман — сволота

Де ж ти, скурвий сину, всiх нас завiв

Тож перша робота — фiрмана в болото

Ну, а по-друге — перефарбуєм вiз

Був червоний — он де заїхав

Буде жовто-синiй — побачим дивний свiт

I разом заспiвали "Засвистали козаченьки"

Правда, на мотив "Наш паровоз вперед летит"

Їхала шляхом

Червона фiра

Їхала шляхом

Червона фiра

Потiм вибирали народних депутатiв

Потiм вивчали пiснi батькiв-дiдiв

Потiм з голодухи почали їсти коней

А хто шмат не вирвав — лаяв москалiв

Їхала шляхом

Червона фiра

Їхала шляхом

Червона фiра

Як поїли — то й запили, а значить, заспiвали

"Душу й тiло ми положим за нашу свободу"

Тут болото не витримало ЧВАРК!

Гей, слов’яни, немає народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключові слова,,перефарбували віз,,

Фірман та напрямок не змінились.

Між ти олігархи наші так не переносять Бандеру,бо його їдея національно СОЦІАЛІСТИЧНА, і їм там нема місця.

А хто скаже, що у сьогоднішніх бідах України винні не олігархи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто скаже, що у сьогоднішніх бідах України винні не олігархи?

не вони одні- ти теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто скаже, що у сьогоднішніх бідах України винні не олігархи?

не вони одні- ти теж

Це чим?Може ,що брав кредити по 5 грн за дол, а віддаю по 8 ?

Може я є монополістом і позакривав заводи конкурентів?

Може я скупив депутатів,журналістів та суддів і кручу Україною , як циган сонцем?

А саме страшне, що для обслуговування підприємств Ахметова,Фірташа , Коломойського не потрібно 45 міліонів людей, їм вистачить і 10.

Ось де фашизм сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

А саме страшне, що для обслуговування підприємств Ахметова,Фірташа , Коломойського не потрібно 45 міліонів людей, їм вистачить і 10.

паранойя?:)а всіх інших вони голодом змовились заморити?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Між ти олігархи наші так не переносять Бандеру,бо його їдея національно СОЦІАЛІСТИЧНА, і їм там нема місця.

А хто скаже, що у сьогоднішніх бідах України винні не олігархи?

Вони.. вони КАЗЛИ!

А хто винен в тому, що ти не олігарх? От тільки не треба тут писать, що тобі соціалістична ідея не дозволяє навіть про це думати...

Герой - це той навколо кого нація об'єднується і за його житія і після. А історія су&а ще та.

І в даній ситуації правий Ді з його кумами, а не купка ідіотів, які не вкурюють шо ними маніпулюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

А саме страшне, що для обслуговування підприємств Ахметова,Фірташа , Коломойського не потрібно 45 міліонів людей, їм вистачить і 10.

паранойя?:)а всіх інших вони голодом змовились заморити?:)

І всі ,в кого пропали зберкнижки СРСР теж винні cami?

,,Золотая сотня продемонстрировала и самый тревожный тренд времени, а именно монополизацию экономики. В редкой стране можно найти такую концентрацию капитала в руках нескольких человек, пишет Корреспондент. Вся тяжелая промышленность многомиллионного государства теперь находится в руках четырех-пяти бизнесменов.,,

Може дехто дуже вумний пробється в цей список завдяки своїм здібностям та усвідомленням що ним маніпулюють.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

А саме страшне, що для обслуговування підприємств Ахметова,Фірташа , Коломойського не потрібно 45 міліонів людей, їм вистачить і 10.

паранойя?:)а всіх інших вони голодом змовились заморити?:)

І всі ,в кого пропали зберкнижки СРСР теж винні cami?

,,Золотая сотня продемонстрировала и самый тревожный тренд времени, а именно монополизацию экономики. В редкой стране можно найти такую концентрацию капитала в руках нескольких человек, пишет Корреспондент. Вся тяжелая промышленность многомиллионного государства теперь находится в руках четырех-пяти бизнесменов.,,

Може дехто дуже вумний пробється в цей список завдяки своїм здібностям та усвідомленням що ним маніпулюють.?

Кому криза война, а кому мать родна! (с)

... годовой рост активов Фирташа на 540% является мировым рекордом. К примеру, стоимость активов одной из наиболее стремительно развивающихся в мире компаний Facebook выросла за год на 247%.

http://obkom.net.ua/news/2011-06-09/1425.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, а зачем тебе "вся тяжелая промышленность"? Скажи, если тебе сейчас дать $100K - куда ты их денешь и сколько из $100K останется через год-два-пять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, а зачем тебе "вся тяжелая промышленность"? Скажи, если тебе сейчас дать $100K - куда ты их денешь и сколько из $100K останется через год-два-пять?

А ти дай- побачиш.Через 5 років віддам 150 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

Це так по українськоому, радіти , коли в сусіда корова здохла.

Точніше по хохляцьки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

Це так по українськоому, радіти , коли в сусіда корова здохла.

Точніше по хохляцьки.

по-хохляцьки верещати "Наябують!наябують!москалі, жиди, алігархи, американці, своя версія(нужноє падчіркнуть) наябують!"

а нормально- це коли усвідомлюєш- попав-значить, сам і винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

Це так по українськоому, радіти , коли в сусіда корова здохла.

Точніше по хохляцьки.

по-хохляцьки верещати "Наябують!наябують!москалі, жиди, алігархи, американці, своя версія(нужноє падчіркнуть) наябують!"

а нормально- це коли усвідомлюєш- попав-значить, сам і винен

Ну по перше верещання кожен оцінює по собі, а по друге тепер точно видно, як би ти євреїв спасав під час війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

Це так по українськоому, радіти , коли в сусіда корова здохла.

Точніше по хохляцьки.

по-хохляцьки верещати "Наябують!наябують!москалі, жиди, алігархи, американці, своя версія(нужноє падчіркнуть) наябують!"

а нормально- це коли усвідомлюєш- попав-значить, сам і винен

Ну по перше верещання кожен оцінює по собі, а по друге тепер точно видно, як би ти євреїв спасав під час війни.

так, так, доставай свій "героїзм", може хтось захоче з тобою помірятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Героїзм сьогодні, точніше громадянський обовязок кожного - витискати з себе раба, але не по краплі,як в часи Чехова, а струмком.

Якщо хочемо залишитись в цьому бурхливому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, Nokian, а ты видишь в этих двух фразах противоречие?

А ти дай $100K- побачиш.Через 5 років віддам 150 тис.

Може ,що брав кредити по 5 грн за дол, а віддаю по 8 ?

Вот какая, например, тебе разница, сколько стоит доллар, если ты гарантируешь 10% рост долларового капитала в год? Или скажи - зачем брать долларовый кредит, если патриотичнее было бы брать гривнах? Бандера, я думаю, брал бы в гривнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, українцям в Канаді глибоко "по-фазі" на проблеми слабоумних сородичів. ;)

Ага-ага, всі 40 з лишнім мільйонів, які на цій землі виживають — слабоумні, а всі розумники давно дали на тапки і крутять пальцем біля скроні, так? :)

А тому виживають, бо слабоумні. "Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это на долго" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, Nokian, а ты видишь в этих двух фразах противоречие?

А ти дай $100K- побачиш.Через 5 років віддам 150 тис.

Може ,що брав кредити по 5 грн за дол, а віддаю по 8 ?

Вот какая, например, тебе разница, сколько стоит доллар, если ты гарантируешь 10% рост долларового капитала в год? Или скажи - зачем брать долларовый кредит, если патриотичнее было бы брать гривнах? Бандера, я думаю, брал бы в гривнах.

Я беру кредити останні 15 років і в доларах і в гривні,спробуй, що це таке і тоді будеш розумничати.

Раджу задуматись , що тобі ,,патріотічнєй,, робити сьогодні в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру кредити останні 15 років і в доларах і в гривні...

Раджу задуматись...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тому виживають, бо слабоумні. "Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это на долго" ;)

А ти як? Теж слабоумний? Чи з сонячної оттавщини до нас пишеш? Чи ти не з нами, не з слабоумними? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,І в даній ситуації правий Ді з його кумами, а не купка ідіотів, які не вкурюють шо ними маніпулюють. ,,

Якщо сидиш , злорадно посміхаючись і самовдоволено посміхаючись,, ось я ні за кого, який я хитрий,,- то тобою навіть не маніпулюють, тебе просто не беруть до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру кредити останні 15 років і в доларах і в гривні,спробуй, що це таке і тоді будеш розумничати.

Раджу задуматись , що тобі ,,патріотічнєй,, робити сьогодні в Україні.

Меня всегда интересовало, как так получилось что патриотизм стал синонимом для фразы "выключенный мозг". Скажи, а кто тебя заставляет брать эти кредиты? И ты правда считаешь, что государство обязано держать курс доллара/евро/швейцарского франка, чтобы ты мог спокойно брать кредиты в валюте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...