Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

По форуму пошук зроби. Тут є вже обговорення поцій темі

Не хочу я нічого шукати. Стверджуєте — наводьте аргументи.

Ти виступаєш проти демократії, Бандери і за входження в "рускій мір"

Ай-яй-яй. Як же мені бідному тепер жити.

Запарив вже, чесне слово. Всі краще мене знають, що робиться в мене в голові і за що я “виступаю”. Цирк.

А якщо по твому твердженню:

1. Що є демократія? Де вона є в тому вигляді, який всі так люблять цитувати з вікіпедії? Демократія — це можливість вибирати президента з 2х та більше злодіїв? Особисто мені така демократія нікуди не вперлася.

2. Так, громадянин Бандера для мене не герой і ніколи ним не буде.

3. Оцей “рускій мір” про який ти пишеш, це що? Якщо це налагодження нормальних економічних відносин з країною, яка в нас під боком (і нікуди, запиши собі, нікуди звідси не дінеться), якщо це налагодження можливості нормально спілкуватися з друзями і родичами, якщо це налагодження нормальних зв’язків у військовій сфері (НАТО ніколи тебе захищати не буде, якби тобі цього не хотілося), то так, мені б цього дуже хотілося. Точно так само мені б хотілося нормальних відносин і з Європою. Але, знову ж таки, нас туди найближчі років 20 ніхто не пустить, бо їм не треба 45 мільйонів обірваних “мексиканців”, які розбіжаться по Європі як таргани, і будуть хвататися за любу роботу. Їм вже зараз вистачає прибалтів, румунів, болгар, португальців, іспанців, італійців, греків та всіх інших, кого на свому промисловому горбу тягне Німеччина (в більшій мірі), Франція та Англія.

Якщо ти цього не розумієш, то мені більше немає чого тобі сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

,,налагодження нормальних економічних відносин з країною, яка в нас під боком (і нікуди, запиши собі, нікуди звідси не дінеться), ,,

Для цього ,,налагодження треба тобі перейти на російську мову, відмінити президента,Верховну Раду, прокляти Мазепу , Бандеру та інших(ну це ти вже зробив) -і навіть тоді Рося ніколи не буде тобі вірити і ніколи не буде ставитись до тебе рівноправно.

Цьог не розуміють

- Мазохісти

-Проплачені

-,.Зачаровані на Схід,.

-Ті, хто взагалі нічого не розуміють, в силу лінощів, нездатності etc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото тебе торкає!

А вапщє мене смішить, коли поцрєотично налаштовані радикали отак з легкістю розписуються як за всю Україну, так і за Росію :D

І яке нерівноправ'я може бути, наприклад, у безмитній торгівлі між двома державами? Це вони нам будуть продавати без мита бракований газ, а просити будуть за це наше найкраще молоко так само без мита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Що є демократія? Де вона є в тому вигляді, який всі так люблять цитувати з вікіпедії? Демократія — це можливість вибирати президента з 2х та більше злодіїв? Особисто мені така демократія нікуди не вперлася.

Це вибір народу і йому вирішувати коли обирати. В тому і відмінність демократії від тоталітаризма, що цього "злодія" народ через кілька років замінить на нормальну людину, а в тоталітарних країнах він буде правити 30-40 років.

2. Так, громадянин Бандера для мене не герой і ніколи ним не буде.

Ясно. Для тебе, як справжнього нацика, герой - це вбивця Буданов. До тебе питань більше нема

Якщо це налагодження нормальних економічних відносин з країною, яка в нас під боком

Одна країна вже так налагодила відносини. І що з цього вийшло? Економічний крах, що тепер, навіть, в МВФ гроші просять.

якщо це налагодження нормальних зв’язків у військовій сфері (НАТО ніколи тебе захищати не буде, якби тобі цього не хотілося)

Щоб було так як з Грузією, де працювали російські "миротворці". Нам такого не треба. Тільки НАТО реально може когось захистити.

Наприклад, НАТО зупинило війну на Балканах, де зараз наступив мир. Якраз НАТО зараз захищає народ ЛІвії від бандформувань Кадафі

І яке нерівноправ'я може бути, наприклад, у безмитній торгівлі між двома державами? Це вони нам будуть продавати без мита бракований газ, а просити будуть за це наше найкраще молоко так само без мита?

Не треба розказувати ці "казки" про газ. Подивись до чого дешевий газ довів Білорусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Для тебе, як справжнього нацика, герой - це вбивця Буданов. До тебе питань більше нема

Слухай, дурко, не вмієш спілкуватися з людьми — іди спілкуйся з собаками, поки не навчився. Тоді приходь — поговоримо.

-Ті, хто взагалі нічого не розуміють, в силу лінощів, нездатності etc.

Ага-ага, ти один в нас все розумієш. Іди візьми доларовий кредит, МВФ нам ще валюти підвезе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яке нерівноправ'я може бути, наприклад, у безмитній торгівлі між двома державами? Це вони нам будуть продавати без мита бракований газ, а просити будуть за це наше найкраще молоко так само без мита?

з цього приводу є цікаве інтерв’ю нашого колишнього посла в Білорусі Романа Безмертного, я чогось довіряю його точці зору:

- Збоку виглядає так, що Білорусь стоїть на межі економічної катастрофи. Що насправді там відбувається, і чому так сталося?

...

Третій руйнівник – це вступ Білорусі до Митного союзу з Росією та Казахстаном. Тому що в результаті вступу країна втратила 6-7 мільярдів доларів доходів. Зовнішнє торговельне мито від продажу нафтопродуктів почало надходили до бюджету РФ. І фактично припинено надходження мита від імпорту автомобілів. Це дві статті, які в сумі давали коли 4, коли 6 мільярдів доларів доходу.

Якщо ви звернете увагу, бюджет Білорусі складає 9,6 мільярдів доларів, і ці дві статті надходжень були базовими показниками.

...

І враховуючи що Білорусія віддала Росії свою трубу, інші поступки, це всеодно не завадило "дружній" державі поставити білорусів на коліна.

Я не вірю в хоч якусь вигоду для україни від дружби з Росією. Так величезний ринок збуту, але Грузія спокійно без цього обійшлася, просто переорієнтувалась, тому це не смертельно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так величезний ринок збуту, але Грузія спокійно без цього обійшлася, просто переорієнтувалась

куда теперь мандарины возят? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так величезний ринок збуту, але Грузія спокійно без цього обійшлася, просто переорієнтувалась

куда теперь мандарины возят? :g05:

мандарини мандаринами а от виноробство постраждало, нічо помучились освоїли нові ринки, почали експортувати в два десятка європейських країн, переорієнтувались іншою продукцією на східні та арабські країни. Ну і в 2009 році Грузія зайняла 11 місце світового рейтингу за темпами розвитку ділового клімату. Можна нагуглити ще кучу економічних показників і порівняти їх з Білорусією, яка вірою і правдою дружить зі своїм словянським старшим братом, варто вдаватись в порівняння?

так що не аклуально куди саме вони почали мандарини возити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цього приводу є цікаве інтерв’ю нашого колишнього посла в Білорусі Романа Безмертного, я чогось довіряю його точці зору:

І враховуючи що Білорусія віддала Росії свою трубу, інші поступки, це всеодно не завадило "дружній" державі поставити білорусів на коліна.

Я не вірю в хоч якусь вигоду для україни від дружби з Росією. Так величезний ринок збуту, але Грузія спокійно без цього обійшлася, просто переорієнтувалась, тому це не смертельно.

Инквизитор, иди лучше измеряй члены или рассуждай о политике. Когда ты начинаешь говорить об экономике - экономика плачет. Вот тебе три цифры:

Краткосрочный госдолг Беларуси: 12 млрд. долл.

Оценочная стоимость одного(!) госпреприятия - 15 млрд. долл.

МВФ еще в апреле этого года прогнозировал Белоруссии удвоение ВВП в долларах всего за несколько недолгих лет :), с 54 млрд. в 2010 году до 109 млрд. долларов в 2016

Выводы надо делать?

А вот Украина, да, украинское правительство скоро займется твоим любимым делом - будет измерять члены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инквизитор, иди лучше измеряй члены или рассуждай о политике.

Краткосрочный госдолг Беларуси: 12 млрд. долл.

Оценочная стоимость одного(!) госпреприятия - 15 млрд. долл.

І я тебе теж радий бачити, мій юний мікроно-пітек. Відносно вимірів то тобі не до мене, ти до ювелірів звертайся, це вони спеціалізуються на твоїх "масштабах".

Але раз ти на відміну від [nd] здатен видати хоч якісь цифри, то подискутую про твою "регочучу" економіку: справді маю технічну освіту, з економікою не пов’язаний, в свому пості ти стверджуєш що Білорусії варто лише продати одне гос-підприємство і з вакханалією валюти, бензину і всього іншого буде покінчено одним махом??? Ще й походу 3 млрд. баксів на пиво має лишитись? От з цього місця поподробніше....

' timestamp='1308222688' post='1052393717']

от хто знає як реформувати країну

Вот жеж незадача, да Андрію, ну нема що сказати щодо моїх слів, а так свербить, ну то хоч пукну всеодно що автора написаного "асуждаю". Дуже тебе прошу: постарайся вичавлювати з себе щось хоч трохи забарвлене інформаційно/аналітичним змістом. і без муки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я тебе теж радий бачити, мій юний мікроно-пітек. Відносно вимірів то тобі не до мене, ти до ювелірів звертайся, це вони спеціалізуються на твоїх "масштабах".

Але раз ти на відміну від [nd] здатен видати хоч якісь цифри, то подискутую про твою "регочучу" економіку: справді маю технічну освіту, з економікою не пов’язаний, в свому пості ти стверджуєш що Білорусії варто лише продати одне гос-підприємство і з вакханалією валюти, бензину і всього іншого буде покінчено одним махом??? Ще й походу 3 млрд. баксів на пиво має лишитись? От з цього місця поподробніше....

Тоесть, в твоем случае правильно будет сказать - "ничего не знаю, но мнение имею". Специально для измерителей членов с высшим техническим образованием я объясню по пунктам:

1. Сделать суверенный фонд, какой добрые европейцы Греции предлагают. Поскольку госдолг у Белoруссии небольшой и госпредприятий много, зачислить их в фонд, выставить от него гарантии, взять под них кредит с правом досрочного погашения.

2. Организовать себе спокойненько приватизацию, как давно задумали, или же просто бюджет в порядок привести, дефицит-то небольшой(смотри выше, где про Белкалий) был.

3. Кредит дать под хорошие гарантии желающие найдутся, надо только свистнуть (или прищуриться :). Только с курсом надо перестать экспериментировать, вредно это.

4. Профит.

Ну и, это, ты, Инквизитор, сам же говорил что у тебя всегда припасен микрометр. Значит, вместо дискуссии, иди лучше член-другой померяй, всяко лучше чем глупостью блистать, хоть людей повеселишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, дурко, не вмієш спілкуватися з людьми — іди спілкуйся з собаками, поки не навчився. Тоді приходь — поговоримо.

В тебе вже аргументи закінчились? Вже нема, що тобі відповісти? Якщо не вмієш своїх коментарів читати, то я тобі не винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Организовать себе спокойненько приватизацию, как давно задумали, или же просто бюджет в порядок привести, дефицит-то небольшой

Читай новини. Лукашенко проти приватизації. Крім того приватизація, без зміни економічної політики нічого не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Организовать себе спокойненько приватизацию, как давно задумали, или же просто бюджет в порядок привести, дефицит-то небольшой

Читай новини. Лукашенко проти приватизації. Крім того приватизація, без зміни економічної політики нічого не дасть.

с приватизацией и "зі зміною", получится друга Україна... :g05:

(не думаю, что это тот пример, к которому стоит стремиться... :g05: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай новини. Лукашенко проти приватизації. Крім того приватизація, без зміни економічної політики нічого не дасть.

Вот какие новости читаю я:

"В этом году планируется продать 180 из 244 госпредприятий, включенных в План приватизации на 2011-2013 годы. Заместитель министра экономики Анатолий Филонов на семинаре, который был организован в Минске для представителей приватизируемых предприятий, сообщил, что первые торги по продаже акций госпредприятий пройдут совсем скоро — в конце июня."

Интересно, а какие читаешь ты? Бюллетень МЗС Украины?

И давай, чтобы два раза не вставать, сразу выясним - у тебя, как у Инквизитора, высшее техническое образование или что-то гуманитарное?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе вже аргументи закінчились? Вже нема, що тобі відповісти? Якщо не вмієш своїх коментарів читати, то я тобі не винен.

Так, на твої висєри і переходи на особистості я вже нічого пристойного відповісти не можу. Бо мене забанять, а ти взнаєш про себе багато нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2[nd]:

Шосту сторінку теми про Степана Бандеру я би кінематографічно назвав "Атака клонів", на перший погляд може виникнути питання щож у вас такого спільного з Дизелем щоб вас вважати клонами, а для прикладу те ж слово "minimal", правда в тебе воно ніби має відношення до професійної сторони життя, а от у Дизеля до фізіолоічної...

Може й справді ти проводив всеукраїнський перепис недалеких, але вас з Дизелем я на борді нарахував поки двох.

А тепер по суті розмови:

1. Я не представляв Безсмертного як визнаного експерта в білоруській економіці, я просто вважаю що іноземний посол краще орієнтується в білоруських показниках ніж [nd], можеш навіть марно його не ганьбити, ти на цьому фоні кращим аналітиком не станеш.

2. Так, курс білоруської валюти відносно доллара річ не стабільна, сьогодні один завтра інший, саме тому бюджет Білорусії ти нарахував 13 млрд. а Безсмертний 9 млрд. а я завтра нарахую ще інший, але співвідношення: 9 млрд. (бюджет) мінус 4 млрд.(мито в Росію) лишиться таким самим шкідливим для цього бюджету.

3. Ніхто не казав що саме таможенний союз став смертю білоруської економіки, той же гарячо-нелюбімий тобою Безмертний привів союз як один з чинників. Всі пам’ятають що все почалося з відмови Росії надати Білорусії кредит в кілька мільярдів доларів, тоді все зашаталось. А ще безпідставне передвиборче підвищення соцвиплат. Я не занадто складні для тебе терміни використовую?

4. Спробуй не відгавкуватись на кожен мій пост в політико-економічних темах а сприймати інформацію в цілому, адже я Білорусію зачепив лише у відповідь на пост Діфото, щоб проілюструвати саме "нерівноправ’я" у союзах з Росією, і які наслідки це дає в перспективі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и, это, ты, Инквизитор, сам же говорил что у тебя всегда припасен микрометр. Значит, вместо дискуссии, иди лучше член-другой померяй, всяко лучше чем глупостью блистать, хоть людей повеселишь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дізєль цитуючий сам себе, наштовхує на філосовську картину - змії пожираючої свій хвіст :D

Жгі малиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дізєль цитуючий сам себе, наштовхує на філосовську картину - змії пожираючої свій хвіст :D

Жгі малиш!

Я просто повторил, тебе с первого раза туго доходит, все блистаешь и блистаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто повторил, тебе с первого раза туго доходит, все блистаешь и блистаешь.

вот вже особисті образи пішли, що ж ти далі робити будеш раз аргументи скінчились а розмова триває, прокльони писатимеш, в стилі тих древньо-латинських заклинань "Enlarge your penis", якими ти собі вдома всі стіни пообвішував? :D:D :D

Чи одразу куклу-вуду змайструєш з кізяків? Але коли в те місце що тебе найбільше гнітить... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот вже особисті образи пішли, що ж ти далі робити будеш раз аргументи скінчились а розмова триває, прокльони писатимеш, в стилі тих древньо-латинських заклинань "Enlarge your penis", якими ти собі вдома всі стіни пообвішував? :D:D :D

Чи одразу куклу-вуду змайструєш з кізяків? Але коли в те місце що тебе найбільше гнітить... :g05:

Кукла вуду из кизяков - это как инквизитор измеряющий свой собственный член. В такую куклю даже булавки втыкать не надо.

Жги дальше, малыш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...