Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

влада міняється, люди одні вмирають інші народжуються, но як були "ідеологічно хворі" так вони і залишились, тількі вони перейшли на іншу так сказать "ступень ідеологіного розвитку"!

Одного ката на іншого поміняли мда....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

,,І в даній ситуації правий Ді з його кумами, а не купка ідіотів, які не вкурюють шо ними маніпулюють. ,,

Якщо сидиш , злорадно посміхаючись і самовдоволено посміхаючись,, ось я ні за кого, який я хитрий,,- то тобою навіть не маніпулюють, тебе просто не беруть до уваги.

Nokian, видихай.

Усі вже давно забули про "героя". Ти хоч стьоб і шпикання особисто тебе відділяй від загальної теми.

А беруть мене до уваги чи ні, то вже моє діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це чим? якщо тебе намахали, то винен ти - що дав себе намахати:)

Це так по українськоому, радіти , коли в сусіда корова здохла.

Точніше по хохляцьки.

по-хохляцьки верещати "Наябують!наябують!москалі, жиди, алігархи, американці, своя версія(нужноє падчіркнуть) наябують!"

а нормально- це коли усвідомлюєш- попав-значить, сам і винен

Та воно то десь так, але виходить, що всі лохи, а олігархи молодці, бо встигли/змогли загребсти в свої руки усі, більш-менш придатні засоби виробництва. А на додачу тепер приватизували фінансову і політичну систему, щоб убезпечити себе від "...попав-значить, сам і винен...". Їм помилятись (читай влітати) не в падлу - Держава компенсує. Всяким "Родоводам" і іже с німі, а от ті хто взяли кредити, скажімо, за програмою Фонду спияння молодіжному будівницву виходять реальні баклани, бо ж "...попав - значить, сам і винен...

Винні й малі підприємці, що в щось повірили, почали працювати на себе й свої сім"ї, а як правило, цілими сім"ями, а тепер стали на заваді "планам громадья" НікалаяЯнича і прочая (читай Ахмєтов, Фірташ і т.п.)

«Сейчас в стране активизировался процесс концентрации большинства отраслей в руках ограниченного числа представителей крупного бизнеса от Партии регионов с дальнейшим перераспределением бюджетных средств, госкредитов и госсобственности. Главный фактор рентабельности крупного бизнеса — дешевая рабочая сила. Поэтому, способствуя сокращению теневого сектора в малом бизнесе, крупный бизнес обеспечивает себя дешевой рабочей силой: оставшись без работы, многим частникам (и в первую очередь их наемным работникам, которые, как правило, не имеют высокой квалификации) придется осваивать рабочие специальности», — поясняет председатель Всеукраинского союза ученых-экономистов Александр Кендюхов.

По данным ГНС, в течение первого квартала 2011 года около 56 тыс. физлиц-предпринимателей прекратили свою работу. Всего же, по мнению налоговиков, одних только минимизаторов (их такими считает налоговая, но далеко не факт, что они являются таковыми на самом деле) должно стать на 170 тысяч меньше. Джерело

Усі вони теж самі винуваті? І нічого, мовляв, "возмущатся", "казли, коториє мєшают нам жить..."

З Програми Партії регіонів:

Ключовим напрямом державної економічної політики повинна стати реальна підтримка малого і середнього бізнесу, що сприятиме формуванню в українському суспільстві домінанти ініціативних людей, які забезпечуватимуть економічне зростання, створення робочих місць, соціальну стабільність і насиченість ринку.

И ты правда считаешь, что государство обязано держать курс доллара/евро/швейцарского франка, чтобы ты мог спокойно брать кредиты в валюте?

Взагалі-то це безпосередня функція держави, прописана в основах її фінансової політики і т.п.

А ще в Програмі Партії регіонів написано: "...держава гарантуватиме не тільки збереження капіталів українців, але й їхнє примноження."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, всі лохи, тому що, якщо тебе це гребе, то повинен був зібрати однодумців, і не дати олігархам зробити то, що тебе нервує. ну зробили? ну, значить, або не дуже то й треба було, або не дуже той хотіли.

А про "родоводи" ситуація двояка. Так, погано, виручили власників, що обісрались. а з іншох сторони, і тисячі тих, хто "попав, занчить сам винен" не так уже й попали- їм же вернули чи вертають гроші.

Я сам маю компенсацію частини відсоткової ставки по іпотечному кредиту за програмою Фонду сприяння молодіжному будівництву. Заборгованість по компенсації- порядка 8 місяців. Єдине що коли я брав, то надіявся на себе і свої доходи, і реально оцінював "партнера"-державу. Тобто, Фонд - прємна, але далеко нерегулярна і необов"язкова допомога.

Чия проблема, якщо ти надієшся на партнера більше, ніж він того заслуговує, при тому знаючи, що він неодноразово підводив?

Якщо банкір видає кредит людині, яка неодноразово затримувала чи не виплачувала борги, то чия це проблема, чия вина?Позичальника?

Про утримання курсу: ти бачив графік Долар/Євро? чи Долар/Єна? чи Долар/Фунт.? ті держави геть подуріли- буває, "кидають" населення по декілька раз на день з тим курсом.

А щодо програми партії Регіонів: ти бачиш у тому реченні слово ВСІХ? і я не бачу. а Фірташ чи Ахметов думаю, задоволені тим, як партія виконує програму:)

а по підприємцях: не будем плутати "знялися з обліку в податковій" і "дійсно перестали щось робити". Хоча, звичайно, легше їм не стало, тут було би нерозумно сперечатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, якщо всі лохи, то не потрібно критикувати того ж таки Nokian.

якщо тебе це гребе, то повинен був зібрати однодумців, і не дати олігархам зробити то, що тебе нервує.

Та как-то ми не пріучєни к бандітізЪму...

А держава, все-таки має дбати не лише про Партію РЕГІОНУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоби ви не думали, що держава може бути хорошою, ось вам цікава думка:

Держава у світі одна – це бюрократичний інтернаціонал. Національні держави є його філіями. Якщо колись національна держава була зброєю нації проти світу, то сьогодні це знаряддя, за допомогою якого бюрократичний інтернаціонал дресирує націю.

Корчинський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-хохляцьки верещати "Наябують!наябують!москалі, жиди, алігархи, американці, своя версія(нужноє падчіркнуть) наябують!"

а нормально- це коли усвідомлюєш- попав-значить, сам і винен

Партія упродовж 70-ти років цілеспрямовано вела "селекцію" радянського громадянина в якого "адрес не дом и не улица, адрес саветский союз", відселили важко-прогібающихся татар з Криму, всіх українських вільнодумців або в лагеря або прямо до стінки та кулю в потилицю. Інакше кажучи жорстоко винищувалося все іканодумство і старанно поощрялося досноснічество та кляузнічество.

На якому грунті раптом нізвідки має вирости покоління сверх-свідомих, сверх-рішучих та сверх-дієвих українців???? Цей процес як і колись християнство поширювалось, місіонери йшли в маси розказували, проходив час і зерно проростало в умах. Так і тут - безглуздо надіятись на блискавичний стрибок свідомості нації.

АЛЕ!

За що я мушу привселюдно визнати свою вдячність Віктору Фьодоричу (я фєню бы выучил только за то...) що він за рік президентства своєю незграбністю настільки підштовхнув українців до єднання, чого не зміг зробити горе-патріот Ющенко за цілих 5 років навіть на 10%

Правда теперішня влада надто "усєрдствує" в тому напрямку, аж складається враження що історія справді піде по спіралі і невдовзі почуємо зі ЗМІ нові, сучасні випадки:

Протягом 23 років боротьби повстанські загони Кармалюка здійснили понад 1 тис. нападів на поміщицькі маєтки. Захоплені у поміщиків гроші та майно роздали селянській бідноті. Для боротьби з повстанцями російський уряд у листопаді 1833 р. створив т. зв. Галузинецьку комісію (в с. Галузинцях тепер Деражнянського району Хмельницької області).

За словами тих, хто знав або бачив Кармалюка, Устим був не дуже високий, але плечистий, незвичайно сильний, дуже розумний лицар. Не любив розбійників, сильно карав даремних злодіїв. Житель с. Гуменці Мисливський згадував, що одного разу Кармалюк відібрав багато золота у місцевого здирника і роздав бідним, обірваним жінкам, що йшли по дорозі. На прощання сказав: «Беріть золото, хай діти ваші вдома не плачуть… Як мене десь вб'ють, споминайте Кармалюка…»

бо все більше і більше збільшується розрив між шиком та злиднями...

*повертається до замішування чергової порції коктейлю Молотова*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру кредити останні 15 років і в доларах і в гривні,спробуй, що це таке і тоді будеш розумничати.

Раджу задуматись , що тобі ,,патріотічнєй,, робити сьогодні в Україні.

Меня всегда интересовало, как так получилось что патриотизм стал синонимом для фразы "выключенный мозг". Скажи, а кто тебя заставляет брать эти кредиты? И ты правда считаешь, что государство обязано держать курс доллара/евро/швейцарского франка, чтобы ты мог спокойно брать кредиты в валюте?

На кредитах живуть всі, хто не живе на зарплату.

Держава, як регулятор в першу чергу віповідає за фінансову сферу.

Сьогодні було б ссправедливо оті три гривні різниці курса поділити порівну між державою,банками та людьми.

На рахунок ,,виключеного мозга,,- то таким кредити не дають , навіть не валютні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейтинг Вітіва найвищий сьогодні і росте і далв прямо пропорційно ситуації в країні.Мені геть не до сміху сьогодні, коли люди престали купувати навіть продукти.Навіть біля лотків з морозивом ,чи наметах з пивом не побачиш не те,що черги , а просто покупців.

А що буде завтра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307695519' post='1052389907']

якого уже навіть на борді ніхто всерйоз не сприймає :)

я трохи раніше аргументував чому [nd] - бот, тепер виявилось що в його коді ще й почуття гумору не прописане (відчувається халтура китайських програмістів), тому не переймайся, забєй, бі хеппі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307696142' post='1052389916']

Сьогодні було б ссправедливо оті три гривні різниці курса поділити порівну між державою,банками та людьми.

ну ти ще б стельмаха з ющенком згадав, для повної "справедливості" :D

От Ющенка я найбільше і згадую, як він в 2010му став ні на чий бік і в результаті переміг Янукович і ми маємо , те що маємо.

Тож коли ти начебто ні за кого- то це теж грає на чиюсь руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307696142' post='1052389916']

Сьогодні було б ссправедливо оті три гривні різниці курса поділити порівну між державою,банками та людьми.

ну ти ще б стельмаха з ющенком згадав, для повної "справедливості" :D

От Ющенка я найбільше і згадую, як він в 2010му став ні на чий бік і в результаті переміг Янукович і ми маємо , те що маємо.

Тож коли ти начебто ні за кого- то це теж грає на чиюсь руку.

Если жена уходит к другому, то еще непонятно кому повезло(с)

А точно якби він сказав, що "я за Юлю", то це би їй додало голосів?? З його то репутацією...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307696142' post='1052389916']

Сьогодні було б ссправедливо оті три гривні різниці курса поділити порівну між державою,банками та людьми.

ну ти ще б стельмаха з ющенком згадав, для повної "справедливості" :D

От Ющенка я найбільше і згадую, як він в 2010му став ні на чий бік і в результаті переміг Янукович і ми маємо , те що маємо.

Тож коли ти начебто ні за кого- то це теж грає на чиюсь руку.

Если жена уходит к другому, то еще непонятно кому повезло(с)

А точно якби він сказав, що "я за Юлю", то це би їй додало голосів?? З його то репутацією...

Кожен соціолог підтвердить, процентів 5 було б. А так толку тепер , що рівненський Азот димить на повну- всі ті гроші йдуть Фірташу , а Україні нарощується борг за газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307696662' post='1052389924']

то ти взагалі якийсь блін цикл недописаний :D

а ще набери повну лопатку пісочку і жбурни в мене ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партія упродовж 70-ти років цілеспрямовано вела "селекцію" радянського громадянина в якого "адрес не дом и не улица, адрес саветский союз", відселили важко-прогібающихся татар з Криму, всіх українських вільнодумців або в лагеря або прямо до стінки та кулю в потилицю. Інакше кажучи жорстоко винищувалося все іканодумство і старанно поощрялося досноснічество та кляузнічество.

На якому грунті раптом нізвідки має вирости покоління сверх-свідомих, сверх-рішучих та сверх-дієвих українців???? Цей процес як і колись християнство поширювалось, місіонери йшли в маси розказували, проходив час і зерно проростало в умах. Так і тут - безглуздо надіятись на блискавичний стрибок свідомості нації.

АЛЕ!

От ніби все правильно написав, але як почитаю Борду, то тут сверх-свідомих, хоч греблю гати, а от з сверх-рішучими і сверх-дієвими дійсно біда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій любимий ролик, дивився б його і дивився :D

"Зробила вас тоді, зробить і зараз !"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ніби все правильно написав, але як почитаю Борду, то тут сверх-свідомих, хоч греблю гати, а от з сверх-рішучими і сверх-дієвими дійсно біда...

А ти вважаєш що після якоїсь викривальної публікації вся борда дружно має розлогінитись і кинутись приймати міри? Хіба від суспільних проблем існує якась універсальна панацея? Сьогодні погано, завтра "увікнув" Україну і стало всім зашибісь?

Зате інтернет вже став достатньо дієвим інструментом для виявлення язв суспільства, обміну думок щодо боротьби, та прийняття більш-менш загального рішення до послідуючих кроків. Доведено Єгиптом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти вважаєш що після якоїсь викривальної публікації вся борда дружно має розлогінитись і кинутись приймати міри? Хіба від суспільних проблем існує якась універсальна панацея? Сьогодні погано, завтра "увікнув" Україну і стало всім зашибісь?

Зате інтернет вже став достатньо дієвим інструментом для виявлення язв суспільства, обміну думок щодо боротьби, та прийняття більш-менш загального рішення до послідуючих кроків. Доведено Єгиптом...

А я хіба сперечаюся? Я констатую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ніби все правильно написав, але як почитаю Борду, то тут сверх-свідомих, хоч греблю гати, а от з сверх-рішучими і сверх-дієвими дійсно біда...

А ти вважаєш що після якоїсь викривальної публікації вся борда дружно має розлогінитись і кинутись приймати міри? Хіба від суспільних проблем існує якась універсальна панацея? Сьогодні погано, завтра "увікнув" Україну і стало всім зашибісь?

Зате інтернет вже став достатньо дієвим інструментом для виявлення язв суспільства, обміну думок щодо боротьби, та прийняття більш-менш загального рішення до послідуючих кроків. Доведено Єгиптом...

Буде "умікати" України вічно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307697987' post='1052389947']

нє, я вот правда-правда не розумію -

юля долар по 5 зробить? чи вітів?

чи вони "справедливо" розділять?

При Юлі просто олігархи не розпаношились би як тепер, бо в її партії їх набагато менше.

Я не ідеалізую Юльку, але це було менше зло , ніж Янукович.

Для мене нормальна соціальна політика в економіці, хоча б як в Польщі- заробляш більше 200 тис дол на рік, заплати 40% з прибутку.

Хто в нас таке може реалізувати крім ,.Свободи,,?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При Юлі просто олігархи не розпаношились би як тепер, бо в її партії їх набагато менше.

Я не ідеалізую Юльку, але це було менше зло , ніж Янукович.

Для мене нормальна соціальна політика в економіці, хоча б як в Польщі- заробляш більше 200 тис дол на рік, заплати 40% з прибутку.

Хто в нас таке може реалізувати крім ,.Свободи,,?

*тут має бути великий такий на весь екран facepalm*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тігіпко та Яценюк- те саме, що Воронін та Апієв у збірній.Не можуть, не стараються- зате понтів море.

Молодь потрібна в політиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки хто їх туди пустить? Молодь в політиці це чиїсь синочкі і дочкі.... А толкових там майже немає. :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...