Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Давай тоді і я тобі його задам: а ти хто такий, щоб тут розписуватися за весь народ

Я за весь народ не розписуюсь. Народ вже вирішив. Подивись, зараз Бандері пам’ятники ставлять, а твому герою Сталіну тільки один пам’ятник поставили і то йому вже голову відкрутили.

Може собі випиши путівку і вали в Канаду, любити батьківщину із-за рогу та цілувати портрет Бандери?

Причому тут Канада до Бандери? В тебе в путінських "методичках" явно збій якийсь стався. Я живу в своїй країні, а от ти в якій країні хочеш жити - подумай краще

' timestamp='1307709743' post='1052390128']

дайош велику соціалістичну революцію

Є недавній непоганий приклад: В Єгипті встановили демократію і в колишнього президента всю власність відібрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307709743' post='1052390128']

пгавільнім путьом ідьом тавагіщі -

шо треба зробити? назначити винуватих і ліквідірувати як клас -

от тоді відразу й заживем,

дайош велику соціалістичну революцію, да, нокіан? :)

от тільки попередня велика соціалістична революція спєкулянтів тоже, помниця, ліквідірувала :D

Революція не роволюція... Соціалістична чи ще яка... Під її жорна може кожен потрапити.

А що, краще всіх обхаювати на Борді? Тим самим пропагуючи думку, що не варто й рипатись. Такий собі варіант Противсіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку було б непогано, щоб не відбирали/давали змогу заробити нам, а там дивись і бюджет потроху наповниться, й ми краще заживемо. Олігархи ж явно бюджет не наповнять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толкових там майже немає. :closedeyes:

І найближчим часом не буде. Українська політика це організована система з відлагодженими механізмами відбору нових кадрів так щоб все лишалось на своїх місцях і доступ до корита не обмежувався. Корні її ще в Союзі, тоді закалялась сталь. Поки систему не зламати нових там не з’явиться, буде лише показна видимість, реформи які впиратимуться лише в збільшення поборів. Сьогодні при владі один колір, завтра зміниться колір, зміняться обличчя а суть лишиться тою самою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в одного лише Ахметова статок збільшився за рік на 5 млрд.дол - то за ці гроші пенсію порахуй , на скільки можна збільшити.

А саме важливе, що олігархи просто монополізували економіку, і вона неконкурентна та не розвивається.

Піди хоч на базар , хоч в магазин і купи товар українського виробника.

Звідси і всі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та харош гризтися, панове!

Може пора просто навчитися поважати одне одного?

Для когось Бандера герой, для когось Сталін. І хай якими вони не були (історія вже владами переписана найдцять раз, що не докопаєшся до правди), може варто не паскудити те, що для когось має певну цінність?

Чи просто є бажання полити лайном чиїсь погляди, ідеали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307715770' post='1052390177']

коли ти брав український шампуньчик на найнижчій поличці в супермаркеті? українські штанята? сандалики? а?

то нафіга оця гучна патетика?

купую запорізьке взуття. Задоволений :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотел было высказать своё мнение,но прочитав все 5 страниц темы, понял - надо обходить стороной такие вбросы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за весь народ не розписуюсь. Народ вже вирішив.

Отакі пасажі — це називається когнітивний диссонанс. То ти за “народ не розписуєшся” і відразу в тебе “народ вирішив”. :)

Подивись, зараз Бандері пам’ятники ставлять, а твому герою Сталіну тільки один пам’ятник поставили і то йому вже голову відкрутили.

Де? Де ставлять пам‘ятники Бандері? Лінки, фотки і т.п. Іпанутий Львів у приклад можеш не наводити, давай фотки з Житомира, Запоріжжя, Київа, Чернігова, Полтави, Рівного.

Ну і давай тоді вже лінки на пам’ятники Сталіну, які ставилися хоча б за часів СРСР. Ну і про “герой/негерой”: ти свої думки мені не приписуй. Якщо про мене шось говориш, то хоча б шукай цитати.

Причому тут Канада до Бандери? В тебе в путінських "методичках" явно збій якийсь стався. Я живу в своїй країні, а от ти в якій країні хочеш жити - подумай краще

При тому, що ти тут путівки комусь виписував в відомо яку країну, то я тобі виписую путівку в країну, куди скопом валили колеги Бандери, коли їм добре дали по сраці.

Про “путінскіє мєтадічкі” посмівся. Зач0т. Ти ще скажи, що в мене пейси висять і талмуд з кишені торчить. Ти живеш в своїй країні, і я живу в своїй країні. Задуматися я можу і тобі порадити, тільки це нічого не змінить.

Є недавній непоганий приклад: В Єгипті встановили демократію і в колишнього президента всю власність відібрали

Ну тут вже Андрюха тобі все розжував, може дійде. А може й ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307715770' post='1052390177']

Якщо в одного лише Ахметова статок збільшився за рік на 5 млрд.дол - то за ці гроші пенсію порахуй , на скільки можна збільшити.

А саме важливе, що олігархи просто монополізували економіку, і вона неконкурентна та не розвивається.

нокіан, йпрст, вартість активів - це не гроші! хіба це не елементарно?

продали мітталу криворіжський рудний басейн - пречудовий приклад - сильно пенсія збільшилася?

ці гроші взагалі в україні хтось бачив?

а ти сам конкурентний? розвиваєшся?

Піди хоч на базар , хоч в магазин і купи товар українського виробника.Звідси і всі проблеми.

нокіан, де товари, які ти виробляєш, радєтєль ти наш?

більше того, де українські товари, які ти купуєш?

коли ти брав український шампуньчик на найнижчій поличці в супермаркеті? українські штанята? сандалики? а?

то нафіга оця гучна патетика?

Коли до тебе дійде, що зараз побудована така система,щоб мати бізнес від міліонного обороту тобі прийдеться йти у правлячу партію, або фінансувати її,або продати чи віддати бізнес.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патриот — это мужик, живущий в избе с соломенной крышей, но истово гордящийся тем, что у его барина самый высокий дом во всей волости.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307737869' post='1052390357']

не нада ля-ля :D

Я вже щось, ніби-то, казав про Противсіхів?

Не хочу повторюватись...

А взагалі-то ...

8829d0f7f679e00997e5889f0815080c.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307823909' post='1052390879']

Я вже щось, ніби-то, казав про Противсіхів? http://board.lutsk.u...__p__1052389856

Не хочу повторюватись...

А взагалі-то ...

не, я просто правда не поняв -

океан ельзи цю таску ще про юща і тімашєнко співати почали, якщо шо -

ну і навєрно про їхніх алігархів,

а шо і хто противсіхи? ніпанімать :(

Ні, це не "наєзд"...

Просто мені здається, що не варто обломлювати "молодих і р"яних"

А щодо "Океанів...", воно стосується нас, а пісня, дійсно, була написана від розчарування, передусім, Ющером.

А хто з нас не відчув розчарування?

ЗІ. А тема, то була, про Бандеру... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"молоді і р'яні" мавпочки беруть палки і топчуть лупити мавпочок із сусідньої стаї

тільки через те, що "молоді і р'яні"...

А ще через те, що робити більш нічого не вміють і не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Південній Кореї останні років 20 постійні студентські заворушення.В Північній Кореї студенти всеціло підтримують владу.

І хто як живе?Хоч і один народ начебто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ніколи не зрозумієш, якщо не докладеш зусиль, щоб розширити свої уявлення про соціалізм в сучасному, а не тому що було в СРСР чи Камбоджі поняттях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, в усіх вищезгаданих країнах стоїть черга за громадянством України , або хоча б за Ланосами.

Чи може ти віриш, що Україна має власний ,унікальний шлях?

У нас є три шляхи

- На Захід

-До Росії

-Залишатись посередині (фактично до Росії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307886224' post='1052391302']

продовжувати?

чи спершу пояснити ці приклади?

Це все без толку, Андрюха. Людина просто вірить. А коли людина вірить, то вона ніяких аргументів просто не сприймає. Давай краще вийдем покурим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від зарозумності до зарозумілості один крок......

А в того , що обіцяв ,,Україну для людей,, - вже й так усе як в людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307977735' post='1052391853']

да нема бл#дь ніяких шляхів, тут ця земля, тисячі років тут і нікуда вона звідси не емігрує, йоманамама,

людьми просто треба бути, а не мавпами, і буде в нас все як в людей

несдержался, извините испугался очень (С)

Паздравляю... далі етап спокійного спостереження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти за “народ не розписуєшся” і відразу в тебе “народ вирішив”. :)

...

Де? Де ставлять пам‘ятники Бандері? Лінки, фотки і т.п.

По форуму пошук зроби. Тут є вже обговорення поцій темі

Про “путінскіє мєтадічкі” посмівся. Зач0т.

Ти виступаєш проти демократії, Бандери і за входження в "рускій мір"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... від розчарування, передусім, Ющером.

А хто з нас не відчув розчарування?

Я не розчарувався !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...