Перейти до змісту

adebt

Power users
 • Кількість зміста

  1 743
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

118 Продвинутий

7 Підписників

Про adebt

 • Ранг
  Ай-на-не-на-не

Информация

 • Интересы
  заработать денег

Останні відвідувачі профілю

12 468 перелядів профілю
 1. Це просто жесть який наївняк. Борг, пеню, штрафи будуть накладати на мене, а не на Гройсмана. В суд подавати будуть на мене, а не на Гройсмана. І відрізати газ зимою прийдуть мені, а не Гройсману. Офіційну відповідь на звернення я отримав у встановленому порядку, без публікації в урядовому експресі постанова не дійсна (якщо є юристи, то хай просвітять чи це дійсно так), і з "мєнтами" прийдуть, скоріше за все, газовики і нікого викликати не треба буде, бо вже всі будуть на місці, бо інакше вони до мене просто не втраплять. Позніймайте вже ті рожеві окуляри. Влада нас вже просто насухо дере, навіть послинити лінується.
 2. Моє звернення за роз’ясненнями Сьогоднішня відповідь Так шо крутили вони і нас і НКРЕ на всім відомому органі. Невидима рука ринку показала досить таки видимий хєр. Ринок, мля.
 3. Шукаю 215/40 R18 Dunlop SP Sport 01 RunFlat, 1 штука Або 2 штуки іншого виробника в такому ж розмірі, RunFlat обов’язково Тел: +380 95 26-26-897
 4. https://energo.volyn.ua/home Новий персональний кабінет. Підходять ті ж логін / пароль, що і на укрбілінгу та erc
 5. Вчора в обідню пору алкаш (чи бомж, хз) товк по морді подругу і дуже голосно пропонував їй пройти з під мосту в інше місце (конкретно, в п**ду). Годині о сьомій вечора там вже був маленький махач з 4х учасників (у поділі на команди розібратися не вспів).
 6. Шукаю людину, яка на регулярній основі (1 раз на тиждень) буде косити газон. Весь інструмент є в наявності. Орієнтовний час косіння (з підготовокю і чисткою інструменту) — 2 години. Площа газону орієнтовно 350 кв.м. Територіально — Вишків. Платня — 200 грн. Зв’язок: ПП або +380 95 26-26-897
 7. Поділіться контактами майстрів. І які загальні враження, ціна / якість?
 8. Перекупи, тільки мозг вилюбили наглухо
 9. https://www.instagram.com/floristic.lutsk
×
×
 • Create New...