Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

[nd]: Андрушко, добав до свого раціону харчування якісь ароматичні добавки, а то твої пости на форумі мають надто характерний неприємний запах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Звідки ти довідався про мої доходи? :lol: в мене аж виступила сльоза радості за нашого Андрушку, чесно, навіть не скупа.

Цим жестом ти явно потіснив Дизеля на алеї слави піпісьок волинського краю. А як достав! Майже як Біл Гейтс з притчою про впавшу стодоларову купюру.

Це ти зараз олігарх, сидячи в себе вдома, клепаючи дизайни на компютері, і цілоденно просиджуєш на борді (чесно нема жодної політичної теми де б ти не відгавкнувся на кожен пост)

А що ж станеться зі світовою економікою коли ти доростеш хоча б до оренди якогось підвальчика, найому 2-3 штатних працівників... йой! Журнал "Форбс" вже сьогодні відкличе з продажу тираж з останнім рейтингом, шоб спішно закарбувати на перші позиції твоє завєтне слово "мінімал", а ти викупиш в кіоску номерок і будеш довгими зимовими вечорами на його мастурбірувати... в проміжках між висерами на борді звісно...

Я прошу Андрушко в тебе вибачення, я помилився, слово "мінімал" більш підходить не до професійної твоєї сфери а до інтелектуальної, як не прикро але я визнаю свій промах.

як матимеш бажання, вишли мені кур’єрською поштою календарик з твоїм ясноликим образом, бачу вже підросла достойна заміна Олександру Главадському, буду його в медичних цілях використовувати, подейкують що як проносне немає рівних.

Ахахахахахахаха

Инквизитор, у меня тоже нету "оренди якогось підвальчика, найому 2-3 штатних працівників". Прости, что подвел тебя. Прости, если сможешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахахахахахахаха

Инквизитор, у меня тоже нету "оренди якогось підвальчика, найому 2-3 штатних працівників

Насправі це найменше з того чого в тебе "нєту", співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправі це найменше з того чого в тебе "нєту", співчуваю...

Надо ли сочувствие понимать как прощение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На матчі "Динамо" (Київ) - "Карпати (Львів) якийсь чолов"яга зірвав банер з Бандерою на фан секторі "Карпат" і отримав в диню...

http://pdrs.dp.ua/doska/index.php?topic=893.msg41511#msg41511

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...