Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

Суд признал недействительным указ бывшего президента Украины Виктора Ющенко о присвоении лидеру Организации украинских националистов (ОУН) Степану Бандере звания Героя Украины.

«Указ президента Украины Виктора Ющенко №46/2010 от 20 января 2010 года „О присвоении Степану Бандере звания Герой Украины“ решением суда признан недействительным», — сообщает в среду пресс-служба нынешнего главы украинского государства Виктора Януковича. В сообщении не уточняется, когда и какой суд принял это решение, а также по чьему иску.

©

Дайош звание героя Иосифу Виссарионовичу Сталину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

да ты что...

(через сутки и до Луцка дошло... :rolleyes: )

Погода не летная))

Главно, что не через месяц ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Высший админсуд Украины (ВАСУ) в среду, 12 января, перенес рассмотрение иска об отмене присвоения главнокомандующему УПА Роману Шухевичу звания Герой Украины на 16 февраля, сообщает ТСН.

Соответствующий иск в суд подал донецкий адвокат Владимир Оленцевич. "Я требую признания незаконным указа от октября 2007 года о присвоении Шухевичу звания Героя Украины. В данном случае идёт речь не о том, нравится мне Шухевич или не нравится. Я не трогаю моральный аспект, а обращаю внимание на юридические несоответствия. Я выиграл суд относительно Бандеры и, думаю, выиграю суд относительно Шухевича", - объяснил Оленцевич.

Кто будет следующей жертвой донецкого адвоката? :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то такіх "героїв" краще і не згадувати! а на рахунок пам"ятників то краше хай поставлять пам"ятник Любарту!

а всякім там біндеровцям-чухевицям-сталінам пам"ятникі втопку!

якщо вже є такі палкі любителі біндеровців то хай вже ставлять той пам"ятник да заспокояться! но не біля РЗАГСу а то вліплять як корові сідло того пам"ятника! я як одружусь то перше сімейне фото буде в обмімку з біндеровцем :lol: :lol: :lol: :lol:

хай на вулиці біндеровця, десь там йому і пам"ятник притулять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіяло..І справа не тільки в Бандері, а в тому, як легко часом переписується історія і зриваються медалі

Сьогодні герой ти, а завтра вже ні..

Купайся, Вкраїно, в своєму лайні..

Де вчора лунало :"До бою, брати!",

Сьогодні сидять і сміються скоти..

З граніту наліплять героїв..чекай!

Вінки їм неси і пісень їм співай..

Як прикро, що там, де країна моя,

Щоденно твориться велика х*%ня....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіяло..І справа не тільки в Бандері, а в тому, як легко часом переписується історія і зриваються медалі

Сьогодні герой ти, а завтра вже ні..

Купайся, Вкраїно, в своєму лайні..

Де вчора лунало :"До бою, брати!",

Сьогодні сидять і сміються скоти..

З граніту наліплять героїв..чекай!

Вінки їм неси і пісень їм співай..

Як прикро, що там, де країна моя,

Щоденно твориться велика х*%ня....

тут товарищ совет дав :

HelloBoy, напиши дАнецкому адвокату, он розрулит этот вопрос

тоже можеш написать йому :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналітична стаття, кому давали Героя України - Залишилося 253 Герої України. Хто вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналітична стаття, кому давали Героя України - Залишилося 253 Герої України. Хто вони?

щось мало вiриться, пасiчник в останнiй мiсяць по сотнi в день видавав. Такi списки засекреченi.

які поетичні образи, яка лексика...

і не говори...яка жизня, така і лексика ;)

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I правильно, нароздавав той пасiчник героїв, куди не плюнь - попадеш.

Із Wikipedia :

Статистика по рокам

4e55c9c4d2ef08be020cb6e5d2ad1415.png

Статистика по президентам:

Леонид Кучма——— 132

Віктор Ющенко—— 114

Віктор Янукович—— 8

p.s. Не пасічникам, олігархам, донецьким судам вирішувати хто герой України, а хто ні, перекроювати під свої уподобання історію. Це виріщує український народ, це в головах людей і їхніх серцях. І не важливо "оформив" це хтось документально, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що країна не наша це точно :) Вона нашою, нажаль, ніколи і не була...

это какая "не наша", а ваша это какая? не та ль где молочные реки да кисельные берега, работать не надо?

які поетичні образи, яка лексика...

і не говори...яка жизня, така і лексика ;)

жизнь ко всем одинакова, а вот лексика разная у каждого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Не пасічникам, олігархам, донецьким судам вирішувати хто герой України, а хто ні, перекроювати під свої уподобання історію. Це виріщує український народ, це в головах людей і їхніх серцях.

BIKTOP1970, погоджуюсь з тобою. Як колись казав фон Бісмарк: "Воюють підручники!". Ось зараз якраз і йде війна підручників. Кожен під себе починає перекраювати історію, коли приходить до влади.Це було і при Ющенко, це відбувається і з приходом до влади Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лексика разная у каждого..

розкажіть це Лєрмонтову, Єсєніну і Маяковському)) ога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жизнь ко всем одинакова

Це щось нове :blink:

Навіть і не знаю: поспівчувати Вам :( чи порадіти за Вас :) ...

лексика разная у каждого..

розкажіть це Лєрмонтову, Єсєніну і Маяковському)) ога

Ти куди такий шикарний приклад лірики поділа? :D:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1294946890' post='1052287227']

Аналітична стаття, кому давали Героя України - Залишилося 253 Герої України. Хто вони?

:smile-zachot:

я плакаль

Да я сам офігів, чесно кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лексика разная у каждого..

розкажіть це Лєрмонтову, Єсєніну і Маяковському)) ога

Тому так і живемо, що своїх не шануємо, а якихось чужих беремо за еталон.

Можливо вони і чогось і варті, але вони ПРЕДСТАВНИКИ ЧУЖОЇ КУЛЬТУРИ!

Бандера, Шухевич та інші боролися з ОКУПАНТАМИ! Можливо колись їх методи і були жорсткими, а як інакше було бути з московським бидлом, яке все своє пропило, а прийшло на багату Україну і все відбирало та нищило.

Чи, можливо, ви будете хлібом-сіллю зустрічати злодія, який, неприведи Господи, вдиреться до вашої домівки?

Ні Бандера, ні Шухевич лиха селянам, які живуть у росії не чинили. А нахабну наволоч, яка за великим рахунком ніколи нічого свого не мала, як інакше можна було прогнати? Нажаль окупантам допомагали такі космополіти, які тут в темі пишуть.

Ми в цьому житті щось варті як особистості допоки чітко знаємо своє коріння, свою культуру і шануємо своїх предків?

Уявіть німців, які навипередки бігають по світу і з усієї сили розповідають який був Гітлер негідник! Важко уявити. Тому що німці поважають свою націю! Вся трапляється з її представниками, але нація, своя нація !!!!

Тіж росіяни. Та він буде голий-босий, останній пяниця, але буде гордо кажати "я россиянин". А наші... Навіть соромиться говорити українською.

Саме чудо з далекого, глухого поліського села, але "говорит токо на чистой российской мове". Теля, яке не має ні культури ні смаку, но оно "гороцкеє".

Такі і намагають дистанціюватися подалі від усього українського. Немає жодних проблем: валіза - вокзал - кохана росія!!!! Але проблема, таких зрадників ніде не поважають. Їх просто використовують і їх руками роблять лише "брудні справи"

Можливо я відхилився від основної теми, але наболіло. Таке враження, що усі радію і будуть святкувати те, що в черговий раз Українців, Волинян кинули обличчям у багнюку! Як за ФК Волинь (де більшість гравців негри, бразильці чи в кращому випадку балканці) то готові навіть грудьми повстати.

А як паплюжать честь людей, які намагалися зробити щось добре для Рідної Землі, то готові це й собі ногами походити.

Чесно кажучи нерозумію багатьої бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Всі підтримують??? А саме діди та бабусі багатьох з вас приймали участь у Визвольній боротьбі!!!

І ще, говорячи (точніше, пишучи) різними кліше типу "бандерлюки" і т.д. ви засвідчуєте, що не маєте власного розуму, власної думки, а потребуєте підказок всіляких розумників типу Та..ачник, Колесніков, та інші "шанованих мужів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть німців, які навипередки бігають по світу і з усієї сили розповідають який був Гітлер негідник!

а що, бігають наввипередки і волають який він класний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...