Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

А може для того Грицака більший герой секретар райкому КПРС в Торчині, коли до нього звернулись з приводу упорядкування(не виділення коштів) братської могили на околиці, то він заявив ,,Подумаєшь, кучу жідов набілі, єсть дєла поважнєє,,?

ну, такий висновок з цієї статті міг зробити тільки неадекват:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Нокіан, викладач Католицького університету- не значить католик:) та й він спершу викладач Університету ім. Франка:)

то ми все-таки ділимо громадян на правильних і неправильних?:)

а про зрадників і запроданців: а між собою коли оун (б) і оун (м) чубилися, то хто з них був зарадник і запроданець?:)

Хотів би побачити, як в Любліні приміром, відкрили Православний університет, і його викладач у польских ЗМІ став би писати, що Пілсудський, або Армія Крайова( ніяк не менше підстав вважати їх не героями) -не його герої.

Хотів би побачити, скільки б він там протримався.

Тому й на відстані 100 км від нас хивуть начебто геть такі самі люди,як ми.

От лише живуть зовсім інакше, і з іншими перспективами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може для того Грицака більший герой секретар райкому КПРС в Торчині, коли до нього звернулись з приводу упорядкування(не виділення коштів) братської могили на околиці, то він заявив ,,Подумаєшь, кучу жідов набілі, єсть дєла поважнєє,,?

ну, такий висновок з цієї статті міг зробити тільки неадекват:)

Для мене ця жінка герой, і Бандера теж герой, так як банк не може обійтись і без касира , і без керуючого.

А Грицак -козел, хоч без них теж не обійдешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, ти вважаєш, що успіх Польщі обумовлений єдиною ідеологією і "єдіномислієм"?при чому вони переслідують інакодумців і як мінімум звільняють їх з роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже ви човпетесь...

Скажу вам по-хлопськи:

в мого кума, якому я, москаль, хрестив дитину, батька розстріляли комуняки за те, що не прінял ідєї камунізма - він їх не любить.

в іншого приятеля бабцю втопили у колодязі бандерівці за те, що вона увійшла до комсомолу - той не любить їх.

Але ми любимо одне одного зараз: два корінних українця і москаль у сьомому коліні, тобто я.

Розсудіть, будь-ласка - якщо для мене ні Бандера не герой, ні комуністи - "шо дєлать?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Грицак -козел

молодець, це явно характеризує тебе як адекватну розумну людину з власною точкою зору

москаль у сьомому коліні

блін, Діма, знов крушеніє устоєв міровоззрєнія. я ж весь цей час думав, що ти молдованин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже ви човпетесь...

Скажу вам по-хлопськи:

в мого кума, якому я, москаль, хрестив дитину, батька розстріляли комуняки за те, що не прінял ідєї камунізма - він їх не любить.

в іншого приятеля бабцю втопили у колодязі бандерівці за те, що вона увійшла до комсомолу - той не любить їх.

Але ми любимо одне одного зараз: два корінних українця і москаль у сьомому коліні, тобто я.

Розсудіть, будь-ласка - якщо для мене ні Бандера не герой, ні комуністи - "шо дєлать?"

Коли приходиш на цвинтар і там лежать люди, які тобі зовсім не рідні і не близькі- ти ж не поливаєш їх брудом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне сегодня ночью приснилось, что я бандеру люблю...

Поможите мне, хлопцы - кто я теперь: патриот или пидораз...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли приходиш на цвинтар і там лежать люди, які тобі зовсім не рідні і не близькі- ти ж не поливаєш їх брудом.

розшифрую спіцатєльно для тебе: коли я приходжу на кладовище - чому я маю класти вінки до кожної могили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класти вінки ніхто не заставляє, але трощать могили лише вандали.Грицак і є вандал, завуальваний, так як впарюють всякі безпроцентні кредити, так він під видом загальнолюдських цінностей просовує свою думку .В радянські часи шельмували відкрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класти вінки ніхто не заставляє, але трощать могили лише вандали

ух який ти бетонний... розшифрую ще раз, чьотко: чому ВСІ українці (так-так, українці) мають вважати Бандеру героєм? А якщо не вважають - то чому вони менш українці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому українці поважають Шевченка?Хоча звичайно ніхто не забороняє повісити портрет Януковича.

Я нікого не заставляю любити , чи поважати , чи молитись кому завгодно.

Але коли я приходжу в чужий дім , то не говорю погано про його господаря, хоч він може і не всім дітям подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, дещо розчарую тебе щодо Українського католицького університету:

Український Католицький Університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Тип інституції: Приватний науковий та навчальний заклад. Засновник – Фонд св. Климентія, головою якого обрано Патріярха Любомира (Гузара).

себто, вони греко-католики, за твоїм же твердженням- українці.

зрадники і запроданці, я думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, дещо розчарую тебе щодо Українського католицького університету:

Український Католицький Університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Тип інституції: Приватний науковий та навчальний заклад. Засновник – Фонд св. Климентія, головою якого обрано Патріярха Любомира (Гузара).

себто, вони греко-католики, за твоїм же твердженням- українці.

зрадники і запроданці, я думаю

Що таке Грицак , коли в нас цілого міністра освіти Табачника назвати українцем не повернеться язик навіть у його друзів, не кажучи про всю країну.

Хоч він знає українську мову та начебто теж виховує провідників суспільства і бла, бла , бла......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандера боровся саме за своє бачення нації, при цьому не гребуючи вбивствами тих українців, хто дотримувався іншого погляду на це питання.

Вбивав колаборантів. Наприклад, поліцаї вбивали тих же самих євреїв. З ними нічого не потрібно було робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307469345' post='1052388069']

то це хто тут господар? бандера?

Господар - це народ, який своїх героїв вже визначив. Якщо тобі не подобаються герої, мова, культура і т. д. цього народу, то тебе ніхто тут не тримає. Можеш їхати, наприклад, в сусідню державу тундру освоювати. Може в них кращі герої для тебе знайдуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307469345' post='1052388069']

то це хто тут господар? бандера?

Господар - це народ, який своїх героїв вже визначив. Якщо тобі не подобаються герої, мова, культура і т. д. цього народу, то тебе ніхто тут не тримає. Можеш їхати, наприклад, в сусідню державу тундру освоювати. Може в них кращі герої для тебе знайдуться

народ надто неоднорідний, щоби ти робив голосні заяви від імені всього народу:) я чи енді така сама частина народу, мови і культури, як і ти чи Нокіан. тому путівки не виписуй, а то, як мінімум, отримаєш путівку н*х*й:) попустись з непогрішимістю Бандери та його рішень, Ленін і КПРС у нас уже були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне сегодня ночью приснилось, что я бандеру люблю...

Поможите мне, хлопцы - кто я теперь: патриот или пидораз...:)

один сон це ще не підораз... але вже й не патріот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307469345' post='1052388069']

то це хто тут господар? бандера?

Господар - це народ, який своїх героїв вже визначив. Якщо тобі не подобаються герої, мова, культура і т. д. цього народу, то тебе ніхто тут не тримає. Можеш їхати, наприклад, в сусідню державу тундру освоювати. Може в них кращі герої для тебе знайдуться

народ надто неоднорідний, щоби ти робив голосні заяви від імені всього народу:) я чи енді така сама частина народу, мови і культури, як і ти чи Нокіан. тому путівки не виписуй, а то, як мінімум, отримаєш путівку н*х*й:) попустись з непогрішимістю Бандери та його рішень, Ленін і КПРС у нас уже були.

Подобається тобі, чи не подобається-коли мої та твої внуки підуть до ЗАГсу, там стоятиме пам,ятник Бандері!

На цьому крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається тобі, чи не подобається-коли мої та твої внуки підуть до ЗАГсу, там стоятиме пам,ятник Бандері!

На цьому крапка.

думаешь, тогда только пидоразов там расписывать будут? :g05:

будет такой загс особый?

тогда я только "за" (бандеру на входе)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоки внуки підуть в ЗАГС стільки всього може статись, що ми з тобою і не здогадуємось:)і стояти та можуть такі персонажі, про яких ми й не здогадуємось. хоча може й ніхто не стоятиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ надто неоднорідний ... попустись з непогрішимістю Бандери та його рішень

А хто ти такий, щоб давати оцінки таким історичним постаттям? В тебе є свої історичні праці і дослідження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ надто неоднорідний ... попустись з непогрішимістю Бандери та його рішень

А хто ти такий, щоб давати оцінки таким історичним постаттям? В тебе є свої історичні праці і дослідження?

а у тебе?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто ти такий…

Оце блін і є головне питання нашого народу :)

Давай тоді і я тобі його задам: а ти хто такий, щоб тут розписуватися за весь народ і комусь кудись путівки виписувати? Може собі випиши путівку і вали в Канаду, любити батьківщину із-за рогу та цілувати портрет Бандери? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...