Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

Дизель, хватить скиглити, бери лопату і йди попрацюй трохи, з такою розбещеною фантазією скульптора з тебе не получиться, щодо кукол то тобі як і раніше прийдеться мати справу лише з надувними....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ото вас криє... відсипте..

Нечего отсыпать, не осталось уже.

Ты попробуй прочитать вот этот пост, где Инквизитор меряет член у копипасты и опиши как оно, торкает или нет? Это лучшая реакция на копипасту, из тех что я видел; наверно это следствие специального высшего технического образования Инквизитора. Из нее видно, что есть темы, где Инквизитор - профи. Жаль что в эти темы не входит экономика, политика или другие полезные вещи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот какие новости читаю я:

"В этом году планируется продать 180 из 244 госпредприятий, включенных в План приватизации на 2011-2013 годы. Заместитель министра экономики Анатолий Филонов на семинаре, который был организован в Минске для представителей приватизируемых предприятий, сообщил, что первые торги по продаже акций госпредприятий пройдут совсем скоро — в конце июня."

Интересно, а какие читаешь ты? Бюллетень МЗС Украины?

Знайди тоді висловлювання Лукашенко, де він стверджує, що масштабної приватизації не буде. Я не думаю, що зам. міністра економіки зможе вказувати Лукашенко, що потрібно робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди тоді висловлювання Лукашенко, де він стверджує, що масштабної приватизації не буде. Я не думаю, що зам. міністра економіки зможе вказувати Лукашенко, що потрібно робити

А навіщо? Ти вважаеш, що план приватизації прийняли без відома Лукашенко? Чи зміни до закону 1 січня внесли без нього? І взагалі, хіба те, що я написав протирічить фразі "масштабної приватизації не буде"?

Ось співстав - Утвержден перечень госпредприятий, которые не могут быть приватизированы

849 не будуть приватизовані, а 244 - будуть. Це не є масштабна приватизація, це просто приватизація - шо нє ясна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, на твої висєри і переходи на особистості

Ти видно дійсно хворий якийсь. Почитай, що ти пишеш в своїх постах: " Та бо цей тупняк вже набрид, Жень", "Слухай, дурко, не вмієш спілкуватися з людьми — іди спілкуйся з собаками"

Чи ти вже не відрізняєш, де чиї пости?

І де ти там висєри в моїх словах знайшов? Ти жодного аргумента свого, крім тих фраз, що вище, не написав. Я б тобі би порадив, якщо не знайшов відповіді в своїх методичках, то краще нічого не пиши. Не перетворюй себе в клоуна, бо тебе, дійсно, так можуть забанити за порушення правил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стаття за 2006 р. Вона до нинішньої економічної кризи відношення немає. Значить, крім цього, Росія вимагає від нього додаткової приватизації, яку Лукашенко не планує проводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стаття за 2006 р. Вона до нинішньої економічної кризи відношення немає. Значить, крім цього, Росія вимагає від нього додаткової приватизації, яку Лукашенко не планує проводити

Так і шо, що за 2006, кількість з тої пори не помінялась. Росія може вимагати все, що захоче, але тут, як в анекдоті - "з'їсти-то вона з'їсть, тільки хто ж їй стільки дасть". Крім Росії є Китай та Євросоюз, і це країни, які можуть впливати на реальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти видно дійсно хворий якийсь. Почитай, що ти пишеш в своїх постах: " Та бо цей тупняк вже набрид, Жень", "Слухай, дурко, не вмієш спілкуватися з людьми — іди спілкуйся з собаками"

Чи ти вже не відрізняєш, де чиї пости?

І де ти там висєри в моїх словах знайшов? Ти жодного аргумента свого, крім тих фраз, що вище, не написав. Я б тобі би порадив, якщо не знайшов відповіді в своїх методичках, то краще нічого не пиши. Не перетворюй себе в клоуна, бо тебе, дійсно, так можуть забанити за порушення правил

Мда, певно сидіти сьогодні мені в РО.

Ще раз для тупих:

Ясно. Для тебе, як справжнього нацика, герой - це вбивця Буданов. До тебе питань більше нема

Хто почав переходити на особистості? Я чи ти? Про які методички ти тут “висираєшся”? Я наводив якісь джерела, з яких ти черпаєш свою мудрість? То чого ти приплітаєш якісь свої мозгові “висєри” до мене? Ми що, особисто знайомі, що ти дозволяєш собі робити про мене якісь висновки?

Карочє мальчік, відчалюй і не псуй настрій. Краще почитай уважно, що тобі diezel пише, може хоч щось до тебе дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чхати я хотів на рішення всяких судів. Для мене С.Бандера як був Герой з дитинства, таким і залишиться. Зрозуміло, що для хохлів він завжди буде кісткою в горлянці, але - це їхні проблеми, на котрі мені начхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чхати я хотів на рішення всяких судів. Для мене С.Бандера як був Герой з дитинства, таким і залишиться. Зрозуміло, що для хохлів він завжди буде кісткою в горлянці, але - це їхні проблеми, на котрі мені начхати.

Молодець. Бандера - кістка в горлянці для хохлів, це ти точно підмітив. А для кацапів і для тебе він самий найсправжнісінький герой, це правда. І ніякі українські суди кацапам тоже не указ, це дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чхати я хотів на рішення всяких судів. Для мене С.Бандера як був Герой з дитинства, таким і залишиться. Зрозуміло, що для хохлів він завжди буде кісткою в горлянці, але - це їхні проблеми, на котрі мені начхати.

Все правильно, так само як і хохлам, кацапам, жидам, чуркам, косоглазим, чорножопим і жовтопиким начхати на тебе особисто і на твоїх героїв ;). В нас демократія, все нормально: ти маєш право говорити все, що тобі завгодно, а я маю право тебе не слухати ;)

P.S. Ну і чхати на рішення всяких судів це дуже демократично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чхати я хотів на рішення всяких судів. Для мене с.бандера як був Гавном з дитинства, таким і залишиться. Зрозуміло, що для свідомітов він завжди буде хероем, але - це їхні проблеми, на котрі мені начхати.

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія , точніше її теперішня влада не робить міліграма того, що їй не вигідно.Яскравий доказ, теперішня ситуація з газом.

І якщо Путін обіцяє вигоду Україні від вступу до МС в 9 млрд дол- то Росія їх має втратити, бо гроші не беруться нізвідки.

Неважко догадатись, що ці гроші Росія через 3 роки максимум розраховує вернути з лихвою.

Я не проти дружби та співробітництва, але на рівних.Мої діти нічим не гірші російських і я не збираюсь їх обділяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одні вважають, що Бендера - не герой, а інші, що Сталін теж нічим не відзначився, тоді виникає закономірне запитання - хто ж тоді герої, адже кожній країні просто необхідний герой, для зрозумілого вектору життя!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одні вважають, що Бендера - не герой, а інші, що Сталін теж нічим не відзначився, тоді виникає закономірне запитання - хто ж тоді герої, адже кожній країні просто необхідний герой, для зрозумілого вектору життя!?

Добре, що в мене алергії на дебілів немає, а то б загнувся у цих інтернетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одні вважають, що Бендера - не герой, а інші, що Сталін теж нічим не відзначився, тоді виникає закономірне запитання - хто ж тоді герої, адже кожній країні просто необхідний герой, для зрозумілого вектору життя!?

Боб Марлі у них герой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1308258210' post='1052394206']

Якщо одні вважають, що Бендера - не герой, а інші, що Сталін теж нічим не відзначився, тоді виникає закономірне запитання - хто ж тоді герої, адже кожній країні просто необхідний герой, для зрозумілого вектору життя!?

от не можем ми без "наші" - "ненаші", нікак не можем -

нам давай чьоткій ідєалагічєскій атвєт!

хто гєрой - а хто враг, правільно?

іначє - нєпарядок.

а цікаво от, хто герой у ватікані, наприклад, і чому?

ги :D

Хто найбільше навернув у християнство - той і найбільший герой.Ловці душ людських, одначе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото тебе торкає!

А вапщє мене смішить, коли поцрєотично налаштовані радикали отак з легкістю розписуються як за всю Україну, так і за Росію :D

І яке нерівноправ'я може бути, наприклад, у безмитній торгівлі між двома державами? Це вони нам будуть продавати без мита бракований газ, а просити будуть за це наше найкраще молоко так само без мита?

Росія ніяк не хоче зони вільної торгівлі з Україною ось уже 20 років, тому що вона поставляє нам сировину , а купує більшість готові вироби.І це вже на сьогоднішній день.Після підпису Україною договору про зону вільної торгівл з ЄС ми будемо заробляти на транзиті європейських товрів, так як заробляємо на транзиті газу.

І обєми тут в сотні та тисячі разів більші за молоко.

Коли людина не має жодного поняття в економічних відносинах і користується інформацією ОРТ - то це не смішить ,як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

…Після підпису Україною договору про зону вільної торгівл з ЄС ми будемо заробляти на транзиті європейських товрів, так як заробляємо на транзиті газу.…

Тобто, якщо безмитовий простір з РФ, то це смерть, пожари і пустощі (ну, отак як в сусідів-сябрів), а якщо вільна торгівля з ЄС, то це всєобщєє працвєтаніє і райскіє кущі? Цікаво-цікаво :)

Ви для цікавості хоча б почитайте про економічні наслідки для місцевих виробників, після вступу Прибалтики до ЄС. Може що цікаве взнаєте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія ніяк не хоче зони вільної торгівлі з Україною ось уже 20 років, тому що вона поставляє нам сировину , а купує більшість готові вироби.І це вже на сьогоднішній день.Після підпису Україною договору про зону вільної торгівл з ЄС ми будемо заробляти на транзиті європейських товрів, так як заробляємо на транзиті газу.

І обєми тут в сотні та тисячі разів більші за молоко.

Коли людина не має жодного поняття в економічних відносинах і користується інформацією ОРТ - то це не смішить ,як мінімум.

Еще один экономист со специальным высшим техническим образованием, да.

Ты уже утвердил проект договора "про зону вільної торгівл з ЄС"? На транзите каких "європейських товрів" ты собрался зарабатывать?

Хотя, наверное, ты прав - "зарабатывать на транзите" это очень по-украински. Когда четверть страны торгует транзитом, четверть присматривает за стариками в Италии, а остальные ждут благотади от государства на разном уровне, работать как-то глупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Special to [nd]:

Ото то ти видав "аналітики" стосовно Білорусії! Переходь на якісь легші наркотики, або хоча б скажи наркотикам "іногда". З тобою безглуздо вести дискусію, ти чіпляєшся за деталі, за Безмертного і вопиш які всі навколо тупі. Я вже казав, що навіть не буду з ботовським інтелектом дебатувати, але раз я вже сказав "а" то хай це буде останнє китайське ліричне отступлєніє:

Тобі як головнокомандуючому бронетанкових військ всія борди повторюю востаннє: Будь-який союз з Росією (митний, грошовий, торговий) це програшна партія для будь-якої пострадянської країни. Оскільки політика Росії у всіх напрямках наскрізь імперська, і кожній країні вступившій з нею в союз відводиться роль васала, та придатка. Ти маєш економічні чи політичні вигоди лише в тому випадку якщо твої кроки ідуть на догоду Росії. Як тільки ти почнеш займати позицію власних інтересів (Білорусія, Грузія) включаються всі механізми стримування (то молоко виявиться не білим, то карамельки недостатньо солодкі, то труби не достатньо круглі). Росія не дала останній кредит Білорусії тому, що Бацька не захотів виставляти на приватизацію (російському бізнесу) лакомі підприємства, вкупі з іншими чинниками це призвело до всім відомих плачевних наслідків. В відстоюванні своїх інтересів Росія піде куди завгодно: мільйони чеченців та грузин не можуть помилятись. (незалежно що [nd] по тому поводу має особисту думку).

І в задній прохід можеш заткнути ссилки на вікіпедії та Central Intelligence Agency, просто іноді відкривай люк та видихай...

А тепер сама цікава частина, про тебе красно-солнишко:

' timestamp='1308248924' post='1052394032']

і да, вова, слово "мінімал" за годину приносить більше, ніж два слова

Звідки ти довідався про мої доходи? :lol: в мене аж виступила сльоза радості за нашого Андрушку, чесно, навіть не скупа.

Цим жестом ти явно потіснив Дизеля на алеї слави піпісьок волинського краю. А як достав! Майже як Біл Гейтс з притчою про впавшу стодоларову купюру.

Це ти зараз олігарх, сидячи в себе вдома, клепаючи дизайни на компютері, і цілоденно просиджуєш на борді (чесно нема жодної політичної теми де б ти не відгавкнувся на кожен пост)

А що ж станеться зі світовою економікою коли ти доростеш хоча б до оренди якогось підвальчика, найому 2-3 штатних працівників... йой! Журнал "Форбс" вже сьогодні відкличе з продажу тираж з останнім рейтингом, шоб спішно закарбувати на перші позиції твоє завєтне слово "мінімал", а ти викупиш в кіоску номерок і будеш довгими зимовими вечорами на його мастурбірувати... в проміжках між висерами на борді звісно...

Я прошу Андрушко в тебе вибачення, я помилився, слово "мінімал" більш підходить не до професійної твоєї сфери а до інтелектуальної, як не прикро але я визнаю свій промах.

як матимеш бажання, вишли мені кур’єрською поштою календарик з твоїм ясноликим образом, бачу вже підросла достойна заміна Олександру Главадському, буду його в медичних цілях використовувати, подейкують що як проносне немає рівних.

пс: але про відкривання люку всеодно не забувай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd]: в тебе "слів" фекалій в форум налагоджений прямо з танка, чи все ж приходиться висовувати дупу через люк? :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

…Після підпису Україною договору про зону вільної торгівл з ЄС ми будемо заробляти на транзиті європейських товрів, так як заробляємо на транзиті газу.…

Тобто, якщо безмитовий простір з РФ, то це смерть, пожари і пустощі (ну, отак як в сусідів-сябрів), а якщо вільна торгівля з ЄС, то це всєобщєє працвєтаніє і райскіє кущі? Цікаво-цікаво :)

Ви для цікавості хоча б почитайте про економічні наслідки для місцевих виробників, після вступу Прибалтики до ЄС. Може що цікаве взнаєте ;)

Без Митного Союзу з Росією ми живемо вже 20 років.І пожари та пустощі були лише під Москвою поки що.

Безмитний простір з РФ- це коли ціни на енергоносії та майже все інше по території МС встановлюються в Кремлі.Відповідно українська влада теж встановлюватиметься з Кремля.

Ніхто з українських політиків , навіть Симоненко та Вітренко на це ніколи не підуть.Відповідно всі розмови про МС є або тупим піаром депутатів ,або продвиганням ,,руского міра,.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,1. ось чомусь всім недаразвітим на постраданському просторі хочеться щоб росія не свої інтереси відстоювала,

що природньо для росії, а якісь інші :).

це ж здається, просто зрозуміти для повноцінної людини – росія нікому нічого не винна – а кредит - так навіть двічі не винна.,,

Кожному природньо відстоювати свої інтереси , ане чужі.Не переживай за Росію, вона своє не віддасть.

Такі слова про свою країну може писати лише людина з Мінімальним почуттям гідності , та й далекоглядності теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...