Перейти до змісту

Степан Бандера - больше не герой!


Arden

Рекомендовані повідомлення

Чесно кажучи нерозумію багатьох бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Бандера герой чи не герой це особита справа кожного.

Обурює те, що влада присвоює, забирає героїв не питаючи думки народу :mdr:

Грають на історії так як їм вигідно... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 254
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а що, бігають наввипередки і волають який він класний?

нє, для цього є народ-пабєдітєль:

pic.6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть німців, які навипередки бігають по світу і з усієї сили розповідають який був Гітлер негідник!

а що, бігають наввипередки і волають який він класний?

Згідний з тим, що порівнювати Бандеру і Шухевича з Гітлером не можна, тому, що Гітлер намагався забезпечити домінування німців шляхом поневолення і окупації. Цього ж домагався і сталін для правлячої верхівки партії.

Бандера, Щухевич та інші учасники Визвольного руху боролися ПРОТИ БУДЬ-ЯКИХ ОКУПАНТІВ!!! Навіть розуміючи, що сили нерівні, боролися!!!

І чому вони не герої? А хто герої, ті що розвязали і ціною мільйонів життів виграли ВВ війну (про змову гітлера і сталіна сподіваюся читали усі. Хоча не здивуюся коли в підручниках історії а-ля Бабачник цього факту не описуватимуть).

Якби не такі герої як Бандера, Шухевич, В’ячеслав Чорновіл, Симон Петлюра, Левко Лук"яненко, Василь Симоненко, Володимир Івасюк та багато інших справжніх українців були б ми далі колонією совєтів.

Шкода, що нам так і не вдається вирватися від "дуже теплих, братніх обіймів". Шкода, що є багато таких, хто заради якоїсь химерної барської винагороди з москви ладен зраджувати своїх!!! Але прибалти змогли, дай Боже, щоб і ми впоралися і знайшли вірні орієнтири!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рій Бандери VS Сталін сотоваріщі - як це вже остогидло :dont:

навчились би краще спільно з проблемами боротись, а то під носа тему для срача підкидають як двом собакам на прив'язі - а всі тільки й раді. яке, бачте, щастя - сусіда обізвати бо в нього дід воював з окупантом на фронті а не в лісах. не розумію я таке, невже всі негаразди подолано, всі живуть добре і в гармонії що вже можна на іншого накидатись. ціни ростуть, купа народу елементарно виживає, а владці крадуть, сміються і далі стикають народ лобами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда в стране банально нечего есть надо где то захватить земель.

і це при тому що він пробув при владі з 30го року? вижрали, відать, все за десяток років)

Он только хотел чтобы немцы в германии и австрии

жили хорошо и достойно. и чтобы ими не помыкали.

ага, і в Україні, і в Росії, в інших окупованих країнах - скрізь би мирно жили німці)))

Он освободитель. Он герой. Звезду ему. Срочно.

хіба як особисто по неї прийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он освободитель. Он герой. Звезду ему. Срочно.

Нада писать дАнецкаму адвокату, он порєшаєт ;)

' timestamp='1294955031' post='1052287341']

arden, ух як вєнтілятор то розкрутився, а?

и нє говорі... вбрасиваніє защітано? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому так і живемо, що своїх не шануємо, а якихось чужих беремо за еталон.

Можливо вони і чогось і варті, але вони ПРЕДСТАВНИКИ ЧУЖОЇ КУЛЬТУРИ!

Бандера, Шухевич та інші боролися з ОКУПАНТАМИ! Можливо колись їх методи і були жорсткими, а як інакше було бути з московським бидлом, яке все своє пропило, а прийшло на багату Україну і все відбирало та нищило.

Чи, можливо, ви будете хлібом-сіллю зустрічати злодія, який, неприведи Господи, вдиреться до вашої домівки?

Ні Бандера, ні Шухевич лиха селянам, які живуть у росії не чинили. А нахабну наволоч, яка за великим рахунком ніколи нічого свого не мала, як інакше можна було прогнати? Нажаль окупантам допомагали такі космополіти, які тут в темі пишуть.

Ми в цьому житті щось варті як особистості допоки чітко знаємо своє коріння, свою культуру і шануємо своїх предків?

Уявіть німців, які навипередки бігають по світу і з усієї сили розповідають який був Гітлер негідник! Важко уявити. Тому що німці поважають свою націю! Вся трапляється з її представниками, але нація, своя нація !!!!

Тіж росіяни. Та він буде голий-босий, останній пяниця, але буде гордо кажати "я россиянин". А наші... Навіть соромиться говорити українською.

Саме чудо з далекого, глухого поліського села, але "говорит токо на чистой российской мове". Теля, яке не має ні культури ні смаку, но оно "гороцкеє".

Такі і намагають дистанціюватися подалі від усього українського. Немає жодних проблем: валіза - вокзал - кохана росія!!!! Але проблема, таких зрадників ніде не поважають. Їх просто використовують і їх руками роблять лише "брудні справи"

Можливо я відхилився від основної теми, але наболіло. Таке враження, що усі радію і будуть святкувати те, що в черговий раз Українців, Волинян кинули обличчям у багнюку! Як за ФК Волинь (де більшість гравців негри, бразильці чи в кращому випадку балканці) то готові навіть грудьми повстати.

А як паплюжать честь людей, які намагалися зробити щось добре для Рідної Землі, то готові це й собі ногами походити.

Чесно кажучи нерозумію багатьої бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Всі підтримують??? А саме діди та бабусі багатьох з вас приймали участь у Визвольній боротьбі!!!

І ще, говорячи (точніше, пишучи) різними кліше типу "бандерлюки" і т.д. ви засвідчуєте, що не маєте власного розуму, власної думки, а потребуєте підказок всіляких розумників типу Та..ачник, Колесніков, та інші "шанованих мужів".

давайте без давайте і кожен своє "я" і бачення даної ситуації нарахунок бідлеровців будем виражати в інших темах!\

і доречі Ющенкові підкінули б бабла то він би і Путіну дав би медаль !!!

От є частина людей яка не згодна з тим що Бандера Герой України! то що треба їх з багнюкою змішувати чі як?!

УПА і в часності Бандера і Шухевич і тд... є дуже спірними історичними особами! і робити їх героями (як і інших) без глибокого аналізу цих постатей я вважаю недоречним!

зберіть документи і тд.. поїдьте в Москву де зберігаютсься останні документи які стосуються УПА і тд.. і ось тоді поговорим! а на рахунок заявки і досліджень які зробив якійсь історик з мухо-задрищенська ще ні чього і не значить! а то понапридумують казочок.... як в тому анекдоті де дід вистрелив в небо, а на іншій стороні села ходили чутки про атомний вибух! от так і тут!

є така штука, як необізнаність громадськості! тобто їм підкінуть якійсь бред вот вони вже і думають наприклад що Сталін був героєм! одні йому пам"ятника вліпили, а інші підірвали!

Махать якімись папірцями, і обпльовувати оточуючих своєю слюною, доводячи свою правоту, я вважаю, в наш час не культурно!

Чесно кажучи нерозумію багатьої бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Всі підтримують??? А саме діди та бабусі багатьох з вас приймали участь у Визвольній боротьбі!!!

а чого це мені підтримувати ? якщо один з бідлеровців чуть би не вбив мого діда, за те що він побачив як гвалтували бідлеровци, якусь жінку?! от про таку історію чомусь ніхто не пише в підручниках!

і як тількі ти таке скажеш то тобі говорять що це не так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да хто такий бандера, бандит. I бандерiвцi бандити. Це зараз вони поначiпляли залiза i какард тай ходять як iндюки нафуфиренi, проте нiхто не каже що вони в 45-му як бандити лазили по лiсах а вночi приходили до мого дiда й вiдбирали пiд автоматом останнiй кусок хлiба який вiн заховав вiд фашистiв. Шкода лише що в 52му їх не перестріляли всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з такої сторони дивитись то і радянські партизани були бандити, вони тоже ходили по хатах і забирали харчі худобу, теплий одяг. А за опір могли і розстріляти. Але ж бандитами їх чогось не прийнято називати.

І як називати тих хто під час приєднання західної України до союзу, забирав землі, худобу і т.д. а незгодних відправляв в Сибір?

Бандера як і УПА це наша історія, яка б вона не була, і пам'ятати і шанувати ми її зобов'язані, хто не знає свого минулого у того нема майбутнього. А подобається те що вони робили чи не подобається то справа кожного, мені от наприклад не подобаються методи якими діяли що УПА що партизани, але я там не був, і не мені судити те що вони робили, і те що зараз здається нам варварством, в той воєнний час могло бути виправданим.

п.с. дибілів вистачало у всі часи, і коли одні воювали за свою землю, інші прикриваючись тим що вони люди з лісу грабували і убивали мирних жителів. І таких вистачало з обох боків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да хто такий бандера, бандит. I бандерiвцi бандити. Це зараз вони поначiпляли залiза i какард тай ходять як iндюки нафуфиренi, проте нiхто не каже що вони в 45-му як бандити лазили по лiсах а вночi приходили до мого дiда й вiдбирали пiд автоматом останнiй кусок хлiба який вiн заховав вiд фашистiв. Шкода лише що в 52му їх не перестріляли всіх.

Да хто такий сталін, бандит. I енкаведисти-сталіністи бандити. Це зараз вони поначiпляли залiза i какард тай ходять як iндюки нафуфиренi, проте нiхто не каже що вони в 45-му як бандити лазили по лiсах а вночi приходили до тисяч дiдів й вiдбирали пiд автоматом останнiй кусок хлiба який вони ховали вiд фашистiв.

Шкода лише що в 52му всі вони розповзлися по райкомах, горкомах, та інших органах управління.

p.s. Вам мало крові в 52-му? Мало замордованих, розстріляних і вивезених в сибір?

p.p.s. Маразм крепчає, сталіністи всіх мастей єднайтеся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому так і живемо, що своїх не шануємо, а якихось чужих беремо за еталон.

Можливо вони і чогось і варті, але вони ПРЕДСТАВНИКИ ЧУЖОЇ КУЛЬТУРИ!

Бандера, Шухевич та інші боролися з ОКУПАНТАМИ! Можливо колись їх методи і були жорсткими, а як інакше було бути з московським бидлом, яке все своє пропило, а прийшло на багату Україну і все відбирало та нищило.

Чи, можливо, ви будете хлібом-сіллю зустрічати злодія, який, неприведи Господи, вдиреться до вашої домівки?

Ні Бандера, ні Шухевич лиха селянам, які живуть у росії не чинили. А нахабну наволоч, яка за великим рахунком ніколи нічого свого не мала, як інакше можна було прогнати? Нажаль окупантам допомагали такі космополіти, які тут в темі пишуть.

Ми в цьому житті щось варті як особистості допоки чітко знаємо своє коріння, свою культуру і шануємо своїх предків?

Уявіть німців, які навипередки бігають по світу і з усієї сили розповідають який був Гітлер негідник! Важко уявити. Тому що німці поважають свою націю! Вся трапляється з її представниками, але нація, своя нація !!!!

Тіж росіяни. Та він буде голий-босий, останній пяниця, але буде гордо кажати "я россиянин". А наші... Навіть соромиться говорити українською.

Саме чудо з далекого, глухого поліського села, але "говорит токо на чистой российской мове". Теля, яке не має ні культури ні смаку, но оно "гороцкеє".

Такі і намагають дистанціюватися подалі від усього українського. Немає жодних проблем: валіза - вокзал - кохана росія!!!! Але проблема, таких зрадників ніде не поважають. Їх просто використовують і їх руками роблять лише "брудні справи"

Можливо я відхилився від основної теми, але наболіло. Таке враження, що усі радію і будуть святкувати те, що в черговий раз Українців, Волинян кинули обличчям у багнюку! Як за ФК Волинь (де більшість гравців негри, бразильці чи в кращому випадку балканці) то готові навіть грудьми повстати.

А як паплюжать честь людей, які намагалися зробити щось добре для Рідної Землі, то готові це й собі ногами походити.

Чесно кажучи нерозумію багатьої бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Всі підтримують??? А саме діди та бабусі багатьох з вас приймали участь у Визвольній боротьбі!!!

І ще, говорячи (точніше, пишучи) різними кліше типу "бандерлюки" і т.д. ви засвідчуєте, що не маєте власного розуму, власної думки, а потребуєте підказок всіляких розумників типу Та..ачник, Колесніков, та інші "шанованих мужів".

давайте без давайте і кожен своє "я" і бачення даної ситуації нарахунок бідлеровців будем виражати в інших темах!\

і доречі Ющенкові підкінули б бабла то він би і Путіну дав би медаль !!!

От є частина людей яка не згодна з тим що Бандера Герой України! то що треба їх з багнюкою змішувати чі як?!

УПА і в часності Бандера і Шухевич і тд... є дуже спірними історичними особами! і робити їх героями (як і інших) без глибокого аналізу цих постатей я вважаю недоречним!

зберіть документи і тд.. поїдьте в Москву де зберігаютсься останні документи які стосуються УПА і тд.. і ось тоді поговорим! а на рахунок заявки і досліджень які зробив якійсь історик з мухо-задрищенська ще ні чього і не значить! а то понапридумують казочок.... як в тому анекдоті де дід вистрелив в небо, а на іншій стороні села ходили чутки про атомний вибух! от так і тут!

є така штука, як необізнаність громадськості! тобто їм підкінуть якійсь бред вот вони вже і думають наприклад що Сталін був героєм! одні йому пам"ятника вліпили, а інші підірвали!

Махать якімись папірцями, і обпльовувати оточуючих своєю слюною, доводячи свою правоту, я вважаю, в наш час не культурно!

Чесно кажучи нерозумію багатьої бордівців. Заглядав на тему через 20 хв після її створення. і зараз - ні одного коментаря з обуренням.

Всі підтримують??? А саме діди та бабусі багатьох з вас приймали участь у Визвольній боротьбі!!!

а чого це мені підтримувати ? якщо один з бідлеровців чуть би не вбив мого діда, за те що він побачив як гвалтували бідлеровци, якусь жінку?! от про таку історію чомусь ніхто не пише в підручниках!

і як тількі ти таке скажеш то тобі говорять що це не так!

1. "Давайте без давайте". Тема стосується Бандери, тому про нього я писав.

2. "Дати грошей Ющенку". Особисто ніколи не робив такого. Якщо ви звикли таким чином вирішувати питання наприклад про присвоєння звання героя або народного артиста України якимсь совєтсько-московським "деятелям" то напевно знаєте до кого у адміністрації президента підійти. У мене не поверниться язик навть замовити словечко за котрогось з цих "товаріщей", які ніякої заслуги для Нашої Держави не вчинили.

3. Глибокий аналіз історії вже давно зробили. Але проблема у тому, що ви визнаватимете лише те, що вам сподобається, а те що не підійде - скажите, що це видумав якийсь недолугий старий дідуган-історик, який з віком щось путає. Навіщо тоді їхати в архіми Москви, де путінська команда вже все підготувала (пригадайте свіжу історію про падіння літака президента Польщі і зникнення багатьох матеріалів). Навіть якщо привести з тих архівів документи ви назвете їх "папірцями".

3. Щодо нападів упівців на мирних жителів. Факти можливі, всяке могло бути. Але в більшості випадків цим займалися спецпідрозділи НКВД, які здійснювали дискредитацію учасників визвольного руху (що-що, а підлоту робити совєти вміли дуже добре). А відбирати все до останнього шматка хліба, це точно совєти чи іх поплічники з місцевих (пригадайте документи про голодомор 32-33 років).

Дивували і продовжують дивувати нападки на героїв визвольного руху, на своїх!!!Як би там не було, вони наші!!!Вони боролися за своїх! Інколи, можливо були у них помилки, А якщо приміром батько колись покарав сина на непослух, то що слід затаїти образу н*х батька на усе життя? Батько хоче лише добра сину, і керуючись своїм життєвим досвідом виховує дітей. Інколи ремнем, інколи толком не розібравшись карає усіх:винуватих і не зовсім винуватих. але БАТЬКО ЛИШАЄТЬСЯ ДЛЯ НАС БАТЬКОМ!!!

Якби ОНУ-УПА системно ображали мирне населення, то такої підтримки вони б не мали. Їх просто закладали б німцям чи совітам.

Усім бажаю міцного почуття національної гідності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да хто такий бандера, бандит. I бандерiвцi бандити. Це зараз вони поначiпляли залiза i какард тай ходять як iндюки нафуфиренi, проте нiхто не каже що вони в 45-му як бандити лазили по лiсах а вночi приходили до мого дiда й вiдбирали пiд автоматом останнiй кусок хлiба який вiн заховав вiд фашистiв. Шкода лише що в 52му їх не перестріляли всіх.

Залізяччя начіпляли переважно ветерати НКВД ("ястребки"). Не будучи на справжньому фронті, не втративши здоров"я, а живучи на спец пайках вони досі непогано виглядають, мають величезні в порівнянні з іншими пенсіонерами пенсії. А зараз вони вам будуть розповідати які ОНУ-УПА погані. Вони заважали будувати комунізм. Дуже "гарно" будували той комунізм (відбирання майна, Хліба, голодомор, Сибір). От українські хлопці і не витримали!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юридична аргументація проти нагородження Бандери ґрунтується на тому, що він ніколи не був громадянином нинішньої держави Україна. Таким чином, створюється прецедент для позбавлення звання Героя інших. Із 27 нагороджених посмертно 14 ніколи не мали паспортів із тризубом.

Якщо ми говоримо, що призначення даного звання Бандері спірне, то давайте слідувати логіці, потрібно на основі тієї ж причини забрати звання в 14 інших людей, інакше це не закон, а "дишло". Я зараз взагалі не говорю про історичні речі і доцільність, просто юридичну сторону.

І ще от цікава думка провокаційного блогера

http://adolfych.livejournal.com/1864218.html

-В настоящее время звание Герой Украины носит огромное количество людей, которых расстрелял бы не только Бандера с Шухевичем или Сталин с Берией, но и такие умеренные деятели как Хрущев или Брежнев, и не с помощью НКВД-КГБ, а посредством ОБХСС.

Сама награда настолько скомпрометирована, что Бандера пожалуй, от нее отказался бы.

Что до моего скромного мнения - Бандера был и остается героем, борцом за независимую национал-социалистическую Украину, где он был бы диктатором - то есть, делал то, что и положено настоящему герою - изменял окружающую действительность под себя, свои цели и свои идеалы. Бандера заставил русский народ уважать украинцев - всегда можно сказать на снисходительное "Ну как вы там, хохлы?" - "Мы хорошо. И мы не хохлы, мы бандеровцы" Снисходительность как рукой снимет. У русских подобного героя не было давно, со времен Гражданской войны, не считать же Власова и Каминского героями. А есть у Бандеры медаль посмертная или нет - разницы никакой - придут к власти бандеровцы - отменят эту награду вообще, а Бандере посмертно вручат что - нибудь другое, Золотой трезуб с листьями калины, например

і поки я бігав шукати точну цитату, виявилося, що деякі ура-патріоти дійшли до точнісінько такої ж думки! Практично підтвердження теорії, що думки існують в великому полі і можуть одночасно потрапляти в голову різних людей :) (ніхто ж надіюсь не подумав, що це плагіат?)

http://zaxid.net/newsua/2011/1/13/135011/

"Бандерівці – це люди, які змусили москалів поважати українців. Якщо раніше могли спитати: "Ну что, хохлы, как дела?", а ми відповідаємо: "Дєла нормально. Але ми – не хахли, ми – бандерівці!". І тут, товариство, в тих собак азіатських зразу закривається писок", - сказав він.

Це так, між іншим :)

А тепер про історію. Для мене Бандера є героєм незалежно від звання, яке йому присудять чи неприсудять. В даному випадку я кажу про його історичну роль як своєрідного символа для тієї частини української нації, яка не захотіла ставати "другою сестрою" чи "молодшим братом". І вчинки його теж можуть бути неоднозначними, але якщо вже Наполеон був героєм для Франції чи Петро Перший для Росії, то Бандера в порівнянні з ними більших і пухнастий пацифіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо! ярі націоналісти такіж не безпечні як і "прирождьонні" комуністи!

Залізяччя начіпляли переважно ветерати НКВД ("ястребки"). Не будучи на справжньому фронті, не втративши здоров"я, а живучи на спец пайках вони досі непогано виглядають, мають величезні в порівнянні з іншими пенсіонерами пенсії. А зараз вони вам будуть розповідати які ОНУ-УПА погані. Вони заважали будувати комунізм. Дуже "гарно" будували той комунізм (відбирання майна, Хліба, голодомор, Сибір). От українські хлопці і не витримали!!!

не ну ви чоловіче напевно родичивіз з ястребків (стрибків) маєте, що так точно стверджуєте про їх "роскази" і "залізяччя"

Україна стане Україною тількі в тому випадку, коли весь бруд і єресь яка живе в радикалів(комуністів і націоналівсь) в їхніх головах згине!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна стане Україною тількі в тому випадку, коли весь бруд і єресь яка живе в радикалів(комуністів і націоналівсь) в їхніх головах згине!

Коли ті, хто не поважає державу її символіку, мову, єдність, історію, сутність, а захищають чужі інтереси виїдуть з України...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему:

Луцька міськрада проведе позачергову сесію по Бандері

У Луцькій міській раді зібрана необхідна кількість голосів для скликання позачергової сесії Луцької міської ради. Сесія, що скликається ув понеділок, 17 січня, о 14.00, розгляне питання про Ухвалу Вищого адміністративного суду України щодо визнання недійсним Указу Президента України «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України».

У зверненні депутатів до Луцького міського голови Миколи Романюка йдеться:

«Керуючись статтею 144 Конституції України, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 25, 26 Регламенту Луцької міської ради, ми, депутати Луцької міської ради, звертаємося до вас із клопотанням щодо скликання ІV (позачергової) сесії Луцької міської ради VI скликання 17 січня 2011 року о 14.00 в залі засідань міської ради.

На розгляд міської ради пропонуємо внести питання «Про заяву депутатів міської ради з приводу Ухвали Вищого адміністративного суду України щодо визнання недійсним Указу Президента України «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України».

До звернення додається проект заяви, який пропонує до прийняття ВО «Свобода».

Волинська обласна рада висловлює протест проти незаконного протиправного рішення Вищого адміністративного суду, який пішов на поводу тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади. Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року «Про присвоєння С. Бандері звання Герой України» суд ухвалив за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади – і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля не лише відбілює Сталіна, а форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова-Табачника розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному. І рішення Вищого адміністративного суду є тільки однією з ланок цієї війни.

Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше режим Януковича змете сила української національної революції. Що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – можна хіба припускати. Імовірно, це буде так звана пенсійна реформа чи зміни в трудовому законодавстві, а можливо – посилення репресій проти українських патріотів. Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери.

Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування наших національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми, депутати Луцької міської ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное "почетного гражданина" отберут... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо! ярі націоналісти такіж не безпечні як і "прирождьонні" комуністи!

Залізяччя начіпляли переважно ветерати НКВД ("ястребки"). Не будучи на справжньому фронті, не втративши здоров"я, а живучи на спец пайках вони досі непогано виглядають, мають величезні в порівнянні з іншими пенсіонерами пенсії. А зараз вони вам будуть розповідати які ОНУ-УПА погані. Вони заважали будувати комунізм. Дуже "гарно" будували той комунізм (відбирання майна, Хліба, голодомор, Сибір). От українські хлопці і не витримали!!!

не ну ви чоловіче напевно родичивіз з ястребків (стрибків) маєте, що так точно стверджуєте про їх "роскази" і "залізяччя"

Україна стане Україною тількі в тому випадку, коли весь бруд і єресь яка живе в радикалів(комуністів і націоналівсь) в їхніх головах згине!

Не в правилах форуму переходити на особистості, але бачать модери, не я перший.

Отже,

1. В моїй сімі ніхто ніколи не мав парт квитка.

2. В НКВС служили перевірені, "завозні" з московії "товаріщі".

3. Хотілося б щось прокоментувати особисто в твою адресу, але утримаюся. Годі українцям один одного обгаджувати. Українофобам цього тільки і треба, щоб ми перебили один одного.

4. "Україна стане Україною тількі в тому випадку, коли весь бруд і єресь яка живе в радикалів(комуністів і націоналівсь) в їхніх головах згине!" Звичайно і лишаться послушні раби для московсько-бандитської влади! Так, тоді настане справжя неУкраїна! І не варто усіх, хто думає не так як ви називати, що вони бруд і єресь! Впертий пофігізм і невизначеність це теж радикалізм!

5. Давно відомо, що комунізм утопічна теорія. Її придумали аферисти, які за гарними словами приховували справжню сутність домінування парт верхівки над "челяддю". Поки народ голодував і бідував парт верхівка жерла спецпайки, мала численну прислугу та інші ознаки такого "ненависного" для комуністів буржуйського життя!

6. Націоналіст, це не той, хто нетерпимий до інших, націоналіст - це той, хто хоче жити в достатку, мирі, спокої на своїй землі, Землі свої предків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухайте, Skorpio76, не треба плутати комуністичну доктрину з совітською комуністичною системою. Так само як і "Землю своїх предків" з Батьківщиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухайте, Skorpio76, не треба плутати комуністичну доктрину з совітською комуністичною системою. Так само як і "Землю своїх предків" з Батьківщиною.

І це найважливіше, що ви виділили у темі і моїх повідомленнях?

Так, можна влаштувати науковий диспут чи семінар, або інтернет конференцію з цієї надзвичайно важливої наукової теми! Ми вам відведемо одночасно роль і доповідача і опонента. Сподіваюся пояснювати вам специфіку цих учасників наукових зібрань не потрібно? Ото ж вам слово! Тема доповіді "Науково-практичне трактування понять "Земля своїх предків" і "Батьківщина"". Регламентом обмежувати вас не будемо.

Я ж не вважаю за доцільне розрізняти комуністичну доктрину з совітською комуністичною системою. Для мене вони порожньо-злочинно-очізамилюючі речі!

Шкода, що людей більше хвилюють такі далекі питання, а ущімлення національної гідності сприймають як належне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що Ісус Христос був першим комуністом, бо сказав, що усі люди є братами і сестрами і однаково рівні перед Богом.

А щодо "Землі своїх предків" - то якщо буквально це сприймати і вираховувати коли і де жили Ваші чи мої предки - то можливо не одну землю можна вважати за свою.

Але це так пояснення-роз'яснення і ліричний відступ, типу семінару, на який Ви, шановний Skorpio76 , мене наштовхували. Та я чомусь незрозуміла, які саме питання є далекі і в чому проявляється "ущемлення національної гідності"? Один політик присвоїв звання історичній особі, інший забрав - і гідність постраждала? Я вже писала - якщо Бандера боровся проти фашизму і він є герой, то давайте таке ж звання присвоємо хоча б Мєдвєдєву і Ковпаку - вони теж боролись з фашистами і опирались при цьому на місцеві ресурси і набирали в свої ряди місцевих українців. Якщо Бандера герой, бо боровся за Українську державність і з совітами заодно - то давайте ще згадаємо Петлюру, Скоропадського, Винниченка і т.п. і всім вручимо по такому ж ордену.

Я розумію, що потрібно мати свою національну героїчну історію, хай навіть частково міфологічну, але ж на все треба міра. Давайте розрізняти історичні особи, яких ми пам'ятаємо і шануємо (чи, принаймні якась частина суспільства) і героїв сучасної держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що Ісус Христос був першим комуністом, бо сказав, що усі люди є братами і сестрами і однаково рівні перед Богом.

Luychi, ну це Ви перебільшуєте. Як на мене, то не дуже вдале порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, ну це Ви перебільшуєте. Як на мене, то не дуже вдале порівняння.
між рядками не читай а прочитай все що написала Luychi!
Кажуть що Ісус Христос був першим комуністом, бо сказав, що усі люди є братами і сестрами і однаково рівні перед Богом.

А щодо "Землі своїх предків" - то якщо буквально це сприймати і вираховувати коли і де жили Ваші чи мої предки - то можливо не одну землю можна вважати за свою.

Але це так пояснення-роз'яснення і ліричний відступ, типу семінару, на який Ви, шановний Skorpio76 , мене наштовхували. Та я чомусь незрозуміла, які саме питання є далекі і в чому проявляється "ущемлення національної гідності"? Один політик присвоїв звання історичній особі, інший забрав - і гідність постраждала? Я вже писала - якщо Бандера боровся проти фашизму і він є герой, то давайте таке ж звання присвоємо хоча б Мєдвєдєву і Ковпаку - вони теж боролись з фашистами і опирались при цьому на місцеві ресурси і набирали в свої ряди місцевих українців. Якщо Бандера герой, бо боровся за Українську державність і з совітами заодно - то давайте ще згадаємо Петлюру, Скоропадського, Винниченка і т.п. і всім вручимо по такому ж ордену.

Я розумію, що потрібно мати свою національну героїчну історію, хай навіть частково міфологічну, але ж на все треба міра. Давайте розрізняти історичні особи, яких ми пам'ятаємо і шануємо (чи, принаймні якась частина суспільства) і героїв сучасної держави.

от слова мудрої людини! а не задуреного фанатика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...