Перейти до змісту

Luychi

Power users
 • Кількість зміста

  1 569
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Luychi last won the day on Квітень 19 2010

Luychi had the most liked content!

Репутація громади

102 Продвинутий

7 Підписників

Про Luychi

 • Ранг
  земля пухом
 • День народження Червень 6

Останні відвідувачі профілю

17 236 перелядів профілю
 1. А я у вівторок в Києві була. Поки доїхала, пару раз мало з крісла маршрутки не випала (така от хрінова маршрутка), мокрий сніг мене заляпав з ніг до голови, а я без парасольки і без шапки. І як та мокра миша (бо в шубі), без грошей (бо закінчились), без зв'язку (бо телефон розрядився) таки доїхала додому. Але мене в Києві всі то дєвачкою то дєвушкою називали. Може тому навіть не застудилась.
 2. Розмова продавця миючих засобів і священника: "От Ви, отче, в церкві проповідуєте, вчите у Бога вірити і не грішити. А Ваші прихожа ни, все одно, раз по раз в гріх впадають. Хіба ж добре? Певно неправильно Ви їх вчите." "А от я бачу на вулиці стільки брудних людей у брудному одязі, а Ви все миючі засоби продаєте."
 3. "Установим же наконец, кого надо раздавить. С одной стороны - газетчиков, избирателей, одним словом, общественное мнение; молодежь и все, что ее восхищает. В то время, как она увлекается шумом своих пустых фраз, мы пользуемся неоспоримым преимуществом распоряжаться бюджетом." Стендаль "Красное и черное" 1830.
 4. "Хліб добрий, дівонько, а не людина" Леся Українка. "Лісова пісня.
 5. "Я натомився від екзотики..." Я натомився від екзотики, Від хитро вигаданих слів, - А на вербі срібляться котики, І став холодний посинів. Нехай я щастя не найшов того, - Його весна несе трунка, І держить свічку воску жовтого Її мережана рука. Іще осніженою лапою Зима на груди налягла, - А свічка капає і капає Над смутком білого села. "Молюсь і вірю. Вітер грає..." Молюсь і вірю. Вітер грає І п'яно віє навкруги, І голубів тремтячі зграї Черкають неба береги. І ти смієшся, й даль ясніє, І серце б'ється, як в огні, І вид пречистої надії Стоїть у синій глибині. Клянусь тобі, веселий світе, Клянусь тобі, моє дитя, Що буду жити, поки жити Мені дозволить дух життя! Ходім! Шумлять щасливі води, І грає вітер навкруги, І голуби ясної вроди Черкають неба береги. Максим Рильский
 6. "Жизнь - нелегкое дело... Она требует неимоверного мужества и большого терпения. И в конце концов задаешься вопросом: "А стоило ли?..." Агата Кристи "Карты на столе".
 7. Один німецький герцог якось підібрав на дорозі бездомного хлопчину. Забрав його до себе в палац, вигодував, виростив. Потім зробив своїм першим міністром, другою людиною в його державі. Одного разу прийшли до герцога його сановники і розказали, що коли проходять наради, то дуже часто міністр-улюбленець кудись вибігає. Це зацікавило можновладця. Викликав він свого прем'єра і спитав чому і куди він так часто відлучається під час важливих перемовин. Той відповів: - Коли я відчуваю велику гордість за свій розум і талант, то йду в свою кімнатку де висить мій жебрацький одяг. Дивлюсь я на нього і згадую ким я був і ким став. І завдяки кому це відбулось.
 8. "Только через страдание приходит истина... Это верно, будьте покойны! Но за знание истины ни денег не платят, ни пайка не дают. Печально, но факт." М. Булгаков "Записки на манжетах".
 9. "Господь нас уважает" ДДТ http://www.youtube.com/watch?v=L8eUE8SR8s4
 10. УКРАЇНІ Україно моя! Чисті хвилі ланів, Променисті міста, голубінь легкокрила! Україно! Сьогодні звірів-ворогів Ти грудьми вогняними зустріла. Україно, живого труда сторона, Зорі ясні, погожії, тихії води! Україно! Ти в славній борні не одна, В ній з тобою під стягом багряним — народи! Мати ніжна моя! Знай: по бурі тяжкій Перемога засяє дзвінка і погідна. Славен буде в народах священний твій бій, Славен серп твій і меч твій. Свята моя, рідна! Максим РИЛЬСЬКИЙ
 11. О! Тут крім креативних дівчаток ще є креативні хлопці. пішла в баню. Зустрінемось на бордівці.
 12. А у мене вчора був сир смажений. Його дуже в Чехії люблять (так мені там розказували). Просто, швидко, ситно. Сир твердий ("російський", "голандський"...) ріжемо шматками шириною 2-3 см чи як вийде. Обмакуємо в збитому яйці і обкачуємо в паніровочних сухарях(я терла на тертку засушені шматки батону). Смажаться на олії до рум'яної скоринки. Можна між двома тоншими шматками сиру класти шматок шинки і так само обсмажувати. І з холодним пивом або гарячим чаєм.
 13. А мій синок питає: "Нащо їсти? -Щоб ти великий виріс. -Ти хочеш, щоб я мультиків не дивився? А в інший день коли мова про їжу заходить - А куди ми мою маленьку одежу подінем? От і дай відповідь на такі питання.
×
×
 • Create New...