Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Дивно, що Приватбанк майже скрізь використовує Linux а на банкомата стоїть вінда.

Просто банкомат це така штука, яка іде вже з готовим ПЗ, і тупо вінду переставити на лінукс - фокус ніфіга не вийде. Які банкомати з яким пз купили - такі і стоять

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, vampirich сказано:

банкомат це така штука, яка іде вже з готовим ПЗ, і тупо вінду

І вінда там якщо, не у всіх,  то у більшості --- давно непідтримувана  ХР. 

:)

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Unknown сказано:

І вінда там якщо, не у всіх,  то у більшості --- давно непідтримувана  ХР. 

 

Жуть.

 

Спойлер

 

 

Доречі на ГПЗ біля відділення Приватбанку є банкомат з сенсорним екраном і новим ПЗ. Там ще можна не тільки отримувати кошти але й робити внесення. Ніби нормальний, мені сподобався.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Unknown сказано:

І вінда там якщо, не у всіх,  то у більшості --- давно непідтримувана  ХР. 

:)

Ну тут не так все просто. ХР для АТМ  до цього часу підтримується. Контракти, одннако.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Жуть.

 

  Показати прихований контент

 

Доречі на ГПЗ біля відділення Приватбанку є банкомат з сенсорним екраном і новим ПЗ. Там ще можна не тільки отримувати кошти але й робити внесення. Ніби нормальний, мені сподобався.

Боян. на Перемоги 15 у Райфі не тільки депозитний модуль та сенсорний дисплей   -  ще й безконтактний зчитувач є, во :).  Картку  йому до спеціально обученого місця прикладаєш і вуаля . Вам для колекції скальпів тушок банкоматів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Slavco сказано:

Боян. на Перемоги 15 у Райфі не тільки депозитний модуль та сенсорний дисплей   -  ще й безконтактний зчитувач є, во :).

 

Політика Райфа щодо скорочення кількості банкоматів мені не подобається. Їх всього пару штук на Луцьк залишилось. Мені, зручніше, коли в місті стоїть 40 звичайних банкоматів ніж 4 самих модних від Райфайзена.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Slavco сказано:

Ну тут не так все просто. ХР для АТМ  до цього часу підтримується. Контракти, одннако.

Я кілька додаткових років за рахунок цього "підтримував" свою звичайну ХР,  кілька маніпуляцій в реєстрі рішає 

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Unknown сказано:

Я кілька додаткових років за рахунок цього "підтримував" свою звичайну ХР,  кілька маніпуляцій в реєстрі рішає 

)))

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Slavco сказано:

Ну тут не так все просто. ХР для АТМ  до цього часу підтримується. Контракти, одннако.

 

.NET Framework 4.8 стане?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

.NET Framework 4.8 стане?

Не користувався, стверджувати не буду

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.10.2020 at 22:44, $ΩLΩMΩN сказано:

Дивно, що Приватбанк майже скрізь використовує Linux а на банкомата стоїть вінда.

Я тобі ще більше скажу!

Там всередині простий комп. З простим вінтом, де поруч (на диску Д) лежить готовий образ вінди, який, в разі халепи, можна за 30хв розкатати і банкомат далі працюватиме.

 

Трошки хитріше працювала судова адміністрація. Насправді все у ВЕБ-морді, для доступу тупо лінукс і браузер у F11 ;)

Доступ я собі робив по SSH через putty, та через UltraVNC, щоб екран бачити.

 

Коли Приват перейде повністю у Веб-морду. То й замінять ПЗ на безплатну лінуксятіну. Ні вірус не вчепиться. І помилок мало. І хакнути важче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата
В Приватбанке заявили, что в ночь на воскресенье 11 октября банкоматы и карты работать не будут и назвали причину.

В ночь воскресенья (с 00:30 до 7:30 11 октября) в Приватбанке будут обновлять процессинг банка.

Об этом сообщили на странице Приватбанка в Фейсбук.

В этот период временно будут недоступны транзакции по карточкам Приват24 для физических лиц и для бизнеса, а также сеть банкоматов, терминалов самообслуживания и POS-терминалов.

Планируется за ночь перезагрузить процессинг и улучшить работу систем и сервисов, связанных с операциями по картам.

https://telegraf.com.ua/biznes/finansyi/5566248-zapasaytes-nalichnyimi-bankomatyi-i-terminalyi-privatbanka-vremenno-prekratyat-rabotu.html

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я тобі ще більше скажу!

Там всередині простий комп. З простим вінтом, де поруч (на диску Д) лежить готовий образ вінди, який, в разі халепи, можна за 30хв розкатати і банкомат далі працюватиме.

 

А якщо його хакнуть і 30 хв., поки образ не відновлять, він передаватиме транзакції на лівий сервер?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А якщо його хакнуть і 30 хв., поки образ не відновлять, він передаватиме транзакції на лівий сервер?

Халепа, це не "хакнути" ,  подібні транзакції прослідковуються ЗОВСІМ іншими способами.

Халепа - це вінт накрився, вінда лягла, залізо глюкнуло.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Халепа, це не "хакнути" ,  подібні транзакції прослідковуються ЗОВСІМ іншими способами.

Халепа - це вінт накрився,  залізо глюкнуло.

 

У такому разі тип OS значення не буде мати.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

 

У такому разі тип OS значення не буде мати.

Скільки разів в твоєму житті "лягав" лінукс ?

Скільки  BSoD-ів ти бачив на лінуксі?

Для вінди це часте явище.  І замість того, щоб шукати причину і її виправляти, швидше відкотити образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.10.2020 at 22:25, Zheny@ сказано:

Скільки разів в твоєму житті "лягав" лінукс ?

Скільки  BSoD-ів ти бачив на лінуксі?

При проблемах з залізом лінукс теж падає, тільки там не BSoD а kernel panic.

А ще може заглючити файлова, при проблемах з доступом до диску. Це вже з власного досвіду, при оновлені стеку комутаторів, через який підключений iscsi сторедж, там доступ моде пропадати до секунди, поки варя розчехлиться і переключить шляхи, вінда таку ситуацію переживає без проблем, а лінуха може загнутись.

Так шо лінукс то не панацея а лише інструмент в деяких моментах кращий в чомусь гірший.

А ХР в банкоматах не через те шо з такою купили, а через те шо там купа специфічних пристроїв, драйвера під які виробник має тільки під неї, і підтримка буде тільки для ХР, хоч новішу, купляй новий банкомат. Така ж ситуація і з іншим специфічним обладнанням, наприклад станками чи діагностичним комплексами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lisovic сказано:

А ХР в банкоматах не через те шо з такою купили, а через те шо там купа специфічних пристроїв, драйвера під які виробник має тільки під неї, і підтримка буде тільки для ХР, хоч новішу, купляй новий банкомат. Така ж ситуація і з іншим специфічним обладнанням, наприклад станками чи діагностичним комплексами.

так саме по цій причині і купують із ХР.

Мені ліньки було розписувати про Embedded системи. Майкрософт сво ХР Ембедед, ніби, й до цього часу підтримує. Хоча можу й помилятися. 

1 година тому, Lisovic сказано:

При проблемах з залізом лінукс теж падає, тільки там не BSoD а kernel panic.

У лінукса немає стільки проблем із драйверами ,як у вінди, а це ще одна із причин БСоД-а.

Проблеми із залізом мало хто переживе (система).

Але із лінухом, єдине, що я знаю, встигай логи чистити, якщо маленький вінт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Майкрософт сво ХР Ембедед, ніби, й до цього часу підтримує. Хоча можу й помилятися.

Весною уже буде два роки як не підтримує, можливо ще для когось за окрему плату по сервіс контрактах ще шось і підтримують, але це вже не для всіх.

 

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

У лінукса немає стільки проблем із драйверами ,як у вінди, а це ще одна із причин БСоД-а.

Там теж хватає проблем з драйверами, просто наслідки там інші, там зазвичай падає тільки модуль який з ним працює, а не вся система.

 

п.с. популярність ХР ще була в тому що під нею значно легше було писати драйвер, і працювати з інтерфейсами, того всякі "залізячники" до останнього за неї тримались.

Змінено користувачем Lisovic
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Приват24 расширил сервис мгновенных переводов на карты Mastercard всех стран мира

https://ubr.ua/finances/banking-sector/privat24-zapustil-novyj-servis-po-mhnovennym-perevodam-s-kart-mastercard-3896729

Комиссия составит 1,5% от суммы независимо от страны отправления

В государственном Приватбанке запустили сервис мгновенных переводов с карт Mastercard зарубежных банков в веб-версии и мобильном "Приват24". Теперь можно получать быстрые онлайн-переводы на карту Приватбанка с карточки Mastercard не только европейских стран, но и любой страны мира, сообщает пресс-служба финучреждения.

Отправить перевод с иностранной карточки Mastercard на карту Приватбанка можно в долларах, евро или гривнах через интернет-банк "Приват24" или приложение Privat24 таким образом:

  • меню "Сервисы";
  • "Переводы";
  • "На любую карточку".

Чтобы отправить деньги, достаточно знать номер карты получателя, а стоимость такого перевода на карту Приватбанка составляет 1,5% от суммы независимо от страны отправления. Для отправки таких переводов из-за рубежа не обязательно быть клиентом Приватбанка или регистрироваться в "Приват24".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, sss381 сказано:

 

Тільки ті бариги все одно взувають - якщо гривнева карта, то і гривнями по курсу Привата, у якого курс не найкращий. Те, що миттєво можна отримати, це -плюс, сам так отримував перекази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Там справа не в банку:

 

Цитувати

За словами відомого футболіста, сталося це начебто після обшуку, який влаштували слідчі Державної фіскальної служби. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/vidomiy-futbolist-zayaviv-pro-zniknennya-zaoshchadzhen-zi-skrinki-u-privatbanku-712526.html

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

Обережно.Приватбанк не перестає дивувати.Сплачую комунпослуги через Приват24.За лютий відсутня графа -Абонпл.Г вода.На сайті місцевого ОЦ дані є.На сайті Луцьктепла - є.В Приваті всі є , а цієї немає.На гарячу 3700- пів години компостували мізки , а потім -ми не знаємо чому.Йду на відділення - в касі та ж історія.Цієї графи немає.Пішов в Ощад і заплатив тільки за цю послугу.Обережно тим у кого є субсидії ,бо можуть кинути в заборгованість і не дати субсидій за березень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...