Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

До 55 днів. І не має там ніякого развода. Головне вчасно повернути.

весь приколу в тому, що не 55днів а до 25 числа наступного місяця коли ви скористалися кредитом.

Тобто немає значення чи ви скористалися 1-го січня чи 31-го. До 25лютого ви маєте закрити цей кредит. Я колись дуже давнооооо  думав теж що 55днів з дати користування, ан ні після 25-го нарахували проценти і борг збільшився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, remonters сказано:

"впарили" кредитну (універсальну) картку.

саме тому вона УНІВЕРСАЛЬНА, а не суто кредитна. Не хочеш користуватись кредитними коштами - ніхто ж не примушує. Докладай туди свої і маєш "для розрахунків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що в універсальній мені не подобається це те, що коли знімаєш власні кошти в банкоматі то беруть 1% комісії. Жлобство з їх сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, jack74 сказано:

саме тому вона УНІВЕРСАЛЬНА, а не суто кредитна. Не хочеш користуватись кредитними коштами - ніхто ж не примушує. Докладай туди свої і маєш "для розрахунків"

+

крім того можна встановити кредитний ліміт на 0 грн)))(https://limits.privatbank.ua/limit)

Змінено користувачем Alegzander
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alegzander сказано:

+

крім того можна встановити кредитний ліміт на 0 грн)))(https://limits.privatbank.ua/limit)

а дзвінками не будуть доставати - "ти чо не користуєшся?"

мені дзвонять час від часу, правда на універсальна, а проста кредитка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а дзвінками не будуть доставати - "ти чо не користуєшся?"

мені дзвонять час від часу, правда на універсальна, а проста кредитка

кілька років так користуюсь. періодично пропонують збільшити ліміт))) більше не дістають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, weldermaster сказано:

Єдине що в універсальній мені не подобається це те, що коли знімаєш власні кошти в банкоматі то беруть 1% комісії. Жлобство з їх сторони.

А коли кредитні знімаєш- взагалі 4 відсотка..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

А коли кредитні знімаєш- взагалі 4 відсотка..

 

Ну кредитні то зрозуміти можна. А коли свої, кровні, не кридитні, то за що 1%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, weldermaster сказано:

Єдине що в універсальній мені не подобається це те, що коли знімаєш власні кошти в банкоматі то беруть 1% комісії. Жлобство з їх сторони.

 

а навіщо їх туди класти а потім знімати ? смисл ?

я на кредитку кладу, щоб потім здійснювати перекази, і ніколи за багато-багато років з неї не знімав у банкоматі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

А коли свої, кровні, не кридитні, то за що 1%?

тому що, кожному банкомату потрібен цілодобовий інтернет та електроенергія, а ще заправити папір для чеків і обслужити.

крім того, інкасатори, котрі заряджають їх грошима - хочуть зарплатню, і пересуваються на авто, на експлуатацію яких теж закладено витрати.

це ж елементарно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, remonters сказал:

Доброго дня. У мене таке питання. Сьогодні дружина пішла в приватбанк, щоб замінити картку для виплат, якої закінчився термін дії. Їй в примусовому порядку додатково "впарили" кредитну (універсальну) картку. На будь-який спротив брати додаткову карту заявляли, що на сьогодняшній день відкрити карту для виплат не можливо без кредитної карти, так як вона (карта для виплат) привязується до кредитної. Взнавала дружина в двох відділеннях, говорять те саме. 

Тобто, саме по собі існування (без кредитки) карти для виплат не можливе?  Це такі нові умови для відкриття карти для виплат чи знову "на вуха насипали макарон"?

тиждень тому відділення на конякіна без питань перевипустили карту для виплат, дали нову під активацію через банкомат (стара лишається в банкоматі при цій процедрі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zevs_Isver сказано:

а дзвінками не будуть доставати - "ти чо не користуєшся?"

мені дзвонять час від часу, правда на універсальна, а проста кредитка

Нєа, не дзвонять. Але я нею користуюсь, правда без кредиту. Ну якшо взагалі не користуватись то може і будуть дзвонити.

Зато час від часу дзвонять і напарюють голд карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після кожної покупки в інтернеті, типу Розетка, Цитрус, телефонують і пропонують переоформити покупку на оплату частинами з універсальної. Останній раз дзвонили під Новий рік, аргументація була така: "Ці н-тисяч можете прогуляти на Новий рік, на свята, навіщо відразу віддавати".

Для оплати в інтернеті завів інтернет-картку, поповнюю з терміналів без комісії, переказую з неї і на неї без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, YVitaliy сказано:

Для оплати в інтернеті завів інтернет-картку, поповнюю з терміналів без комісії, переказую з неї і на неї без комісії.

В привата щось є без комісії, я думав вона вже в них скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, YVitaliy сказано:

 

Для оплати в інтернеті завів інтернет-картку, поповнюю з терміналів без комісії, переказую з неї і на неї без комісії.

 Тобто, я вірно зрозумів, при поповненні і переказі з інтернет-картки комісії нема? Якщо я перекину з інтернет-картки на карку на виплату (комісія якої при поповненні), то комісії не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, bormotuha сказал:

 Тобто, я вірно зрозумів, при поповненні і переказі з інтернет-картки комісії нема? Якщо я перекину з інтернет-картки на карку на виплату (комісія якої при поповненні), то комісії не буде?

При перекидуванні між своїми картками комісії немає

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

 Тобто, я вірно зрозумів, при поповненні і переказі з інтернет-картки комісії нема? Якщо я перекину з інтернет-картки на карку на виплату (комісія якої при поповненні), то комісії не буде?

Перекидав в районі 30 тисяч, брало або 3 грн або 0 (на чужу картку, р/р)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Цитата

У ніч на 1 березня не працюватимуть термінали і банкомати "Приватбанку" і система Privat24

18:59    29.02.2020

https://ua.interfax.com.ua/news/general/644149.html

 

У ніч на неділю, 1 березня, банкомати і термінали "Приватбанку", а також система Privat24 не працюватимуть.

 

"У ніч з 29 лютого на 1 березня (1: 00-7: 00) ми будемо оновлювати свої системи: банкомати, термінали і Privat24 у цей час працювати не будуть. Радимо зняти готівку заздалегідь", - повідомляє прес-служба "Приватбанку" в соцмережі Facebook.

 

У банку обіцяють, що з 7 години ранку 1 березня всі системи стабільно працюватимуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

мені здається чи кількість терміналів приватбанку почала різко зменьшуватись? в тих кількох місцях, де мені було зручно по дорозі на\з роботи ними скористатися - уже стоять city24 з неадекватною комісією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, mykola сказал:

На ДПЗ було одне відділення і те закрили і ліквідували два банкомати. Лише після закриття почали робити капітальний ремонт в новому. А чи не можна було підготувати нове, а тоді закривати старе. Бардак.

А де буде нове відділення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, mykola сказано:

На ДПЗ було одне відділення і те закрили і ліквідували два банкомати. Лише після закриття почали робити капітальний ремонт в новому. А чи не можна було підготувати нове, а тоді закривати старе. Бардак.

Спойлер

77a049d69258f889e950a53bce8286e0.jpg

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...