Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

On 28.08.2020 at 15:13, nickel сказано:

Кредити видавати в валюті заборонили, то з чого банк отримає прибуток в валюті, щоб платити більші відсотки? Така ситуація не тільки в Приваті.

юридичним особам - можна ;)

інше питання - що на ринку клієнтів, яким можна було б видати конкурентний кредит - обмаль :(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депозитні ставки вообще не цікаві. Як в гривні так і долару. Зато по універсальній зменшили з 36% до 35%. Афігеть.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.08.2020 в 11:43, rrid сказал:

юридичним особам - можна ;)

інше питання - що на ринку клієнтів, яким можна було б видати конкурентний кредит - обмаль :(

Юрособами і раніше можна було. ;) Юр особи не прийшли на заміну фіз особам. Раніше ринок складався і з юр осіб і з фіз, а тепер лише з юр. Ринок зменшився як і потреба банків в валюті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі сам порізав. До прийнятної суми, якщо вкрадуть і видоять, поки не блокну.  Налік він хоч і брудний (буквально), зате бачиш скільки в тебе є в гаманці, щоб потратити.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.09.2020 at 21:37, Nokian сказано:

Ну так кредитні ліміти позрізали по карткам ще півроку тому.

Кучерява сука.

 Дивно, мені підняли, сам знизив до попередньої суми, а то великий соблазн скористатися. Напевно, я гарна людина. :g26:

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було 40 тисяч,зрізали до 4.

Ну ясне діло що я ті гроші крутив безпроцентно, але це всім вигідно.

Пішов взяв ПУМБ ,там цікавіші умови.

Вносити важче.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По трохи піднімають. І замітив що піднімають в основному після разової покупки на велику суму. Купив компресора на покраску за 39к. В той же день підняли до 41к. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю 10копеек. 
История:

Закинули на ГолдКарту более 10к. Для поездки за границу :)

Пожалел 3.500 раз. Карта без чипа, по ленте ни один из 3х магазинов не принял ( дальше экспериментировать не стал) рассчитывался обычной картой ( которую рекламировать не буду, она и так популярна) и пришлось на неё перекидывать сумму под 0.5%. Процент невелик, но нах.й мне было это надо??!!!

Для особо Йярых пиздун.ов сразу скажу: «когда ты стоишь в очереди в супермаркете заграницей и начинаешь по-пол часа играться с ЗОЛОТОЙ КАРТОЙ ПРИВАТА БЕЗ ЧИПА, бл.дь это раздражает людей»

 

Вывод: Как только мне понизят лимит. Я эту карту заблокирую и перережу пополам :) Она и так ГОВНО - без чипа, подводит за бугром, без кешбэка, всего 55 дней (против остальных 60), коммуналка платная, телефон пополнить тоже платно.  Да ну её нафиг. 

Змінено користувачем DarkMonk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, DarkMonk сказано:

....Карта без чипа, по ленте ни один из 3х магазинов не принял ( дальше экспериментировать не стал) рассчитывался обычной картой ( которую рекламировать не буду, она и так популярна) и пришлось на неё перекидывать сумму под 0.5%. Процент невелик, но нах.й мне было это надо??!!!

Для особо Йярых пиздун.ов сразу скажу: «когда ты стоишь в очереди в супермаркете заграницей и начинаешь по-пол часа играться с ЗОЛОТОЙ КАРТОЙ ПРИВАТА БЕЗ ЧИПА, бл.дь это раздражает людей»

 Не захищаю Приват, але для оплати за кордоном я відкрив валютну карту, проблем не було. Іноді, оплачував телефоном з NFC. Маю ще карту Голд, у ній чіп є, платежі проходять нормально. Тільки є момент - в налаштуваннях картки є пункт не блокувати карту за кордоном, вказується країна. Діє ніби до місяця.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, DarkMonk said:

 Она и так ГОВНО - без чипа, подводит за бугром, без кешбэка, всего 55 дней (против остальных 60), коммуналка платная, телефон пополнить тоже платно.  Да ну её нафиг. 

ніколи не вівся заманухи від привата тому не вкурсі, а на тій карті є ім'я власника?

 

 

і, напевно, треба відрізняти  "КАРТКА КЛАСУ GOLD" від звичайної олдскульної "VISA GOLD"

 

p.s. не все то золото що виглядає як золото

але селяни ведуться

Spoiler

ні ні, я ні на що не натякаю, на ніяких 73%

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, Nokian said:

В мене було 40 тисяч,зрізали до 4.

Ну ясне діло що я ті гроші крутив безпроцентно, але це всім вигідно.

Пішов взяв ПУМБ ,там цікавіші умови.

Вносити важче.

То ти певно «крутив» кредитні кошти зі своєї картки через приватівський термінал, встановлений в своєму ж магазині?)) 

якщо так, то справді «всім вигідно»))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, bormotuha сказал:

 Не захищаю Приват, але для оплати за кордоном я відкрив валютну карту, проблем не було. Іноді, оплачував телефоном з NFC. Маю ще карту Голд, у ній чіп є, платежі проходять нормально. Тільки є момент - в налаштуваннях картки є пункт не блокувати карту за кордоном, вказується країна. Діє ніби до місяця.

Я не заказывал персонализированную, по этому ни фамилии ни чипа нет.  А разбираться с продавщицей какого хера не принимает - я не хотел ибо нахрен портить нервы если есть ещё 2 других карты с чипами. Просто факт есть факт. А разрешение я включил. И вот чё то тупанул, можно было попробовать телефоном через nfc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, DarkMonk said:

Я не заказывал персонализированную, по этому ни фамилии ни чипа нет. 

дарма,

до персоналізованої трошки більше довіри

 

а чіп вже давно "саме то", ще за Порошенка так стало

бо "пайпас" має обмеження по сумі (напевно від банку залежить), і через нфс також напевно

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2020 at 15:13, nickel сказано:

Кредити видавати в валюті заборонили, то з чого банк отримає прибуток в валюті, щоб платити більші відсотки? Така ситуація не тільки в Приваті.

 

Відрив я на початку березня депозит в Приват24. Строковий 6 м. Закинув невелику суму просто подивитись як і що працює. Глянув сьогодні скільки там набігло. Депозит сьогодні закінчується ставку порізали з 9% до 0,01% в гривні! Краще б я на початку березня Євро купив. Ну або долар.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Відрив я на початку березня депозит в Приват24. Строковий 6 м. Закинув невелику суму просто подивитись як і що працює. Глянув сьогодні скільки там набігло. Депозит сьогодні закінчується ставку порізали з 9% до 0,01% в гривні! Краще б я на початку березня Євро купив. Ну або долар.

Ви не патріот! Вообще!. Тим більше увійдіть в положення Привата. Йому зараз потрібно буде віддавати куєву тучу бабла Суркісам )

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Відрив я на початку березня депозит в Приват24. Строковий 6 м. Закинув невелику суму просто подивитись як і що працює. Глянув сьогодні скільки там набігло. Депозит сьогодні закінчується ставку порізали з 9% до 0,01% в гривні! Краще б я на початку березня Євро купив. Ну або долар.

Щось ти брешеш.

 

 

Screenshot_2020-09-07-07-05-22-324_ua.privatbank.ap24.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

Щось ти брешеш.

 

 

Screenshot_2020-09-07-07-05-22-324_ua.privatbank.ap24.jpg

 

То замануха. Я теж на це клюнув. В мене капіталізація. І саме такі відсотки мені платили 5 міс. А тепер відображається 0,01%. Ще раз переконуюсь, що треба спробувати майнінг.

П.С. пізніше викладу скріншот Приват24.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

П.С. пізніше викладу скріншот Приват24.

 

Ось скріншот. Як я і обіцяв.

 

T1TR9qD.jpeg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ось скріншот. Як я і обіцяв.

 

T1TR9qD.jpeg

Банк не може міняти відсотки по вже заключному строковому депозиту. Лише якщо договір продовжується, то встановлюються нові, актуальні на даний час відсотки, тобто в твоєму випадку порізали б з 9 до 8.5. Подзвони на гарячу лінію,  уточни. Не могли тобі відсотки порізати до 0.01, а нових клієнтів залучати по 8.5. Може ти подав заявку на дострокове розірвання договору, то тоді таке може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Банк не може міняти відсотки по вже заключному строковому депозиту. Лише якщо договір продовжується, то встановлюються нові, актуальні на даний час відсотки, тобто в твоєму випадку порізали б з 9 до 8.5. Подзвони на гарячу лінію,  уточни. Не могли тобі відсотки порізати до 0.01, а нових клієнтів залучати по 8.5. Може ти подав заявку на дострокове розірвання договору, то тоді таке може бути.

 

В Україні все можливе.

 

Пруф:

https://privatbank.ua/ru/depozit

Цитувати

Вклады продлеваются автоматически. Количество продлений не ограничено.

По вкладу «Стандарт» на срок 3-24 месяца есть особенность. После окончания срока деньги с него перечисляются на вклад «До востребования». У Вас есть 3 дня, чтобы обдумать и принять решение, что делать с вкладом дальше.

Если Вы решаете не продлевать вклад, деньги можно снять в любом отделении.

Если Вы решили не забирать сбережения, по истечении 3 дней деньги будут автоматически возвращены на вклад, а договор – продлен на новый срок.

Процентная ставка по вкладу «До востребования» – 0,01% годовых. Этот счет может открываться банком в случае продления вклада на новый срок.

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...