Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Ещё в недалёкие 2014-2016 годы, по телевизору БУРНО пели песни куплет на русском - куплет на украинском, содержание было патриотическое , мол все мы братья (Донецк, Харьков, Полтава, Крым) язык нам не помеха. И вот опять ПОПЁРЛО, мая твая не панимай. Дождитесь хотя бы окончания войны ЛИЦИМЕРЫ. 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, DarkMonk сказано:

Ещё в недалёкие 2014-2016 годы, по телевизору БУРНО пели песни куплет на русском - куплет на украинском, содержание было патриотическое , мол все мы братья

то було дивне=неприродне загравання з рукцім міром - "рєзультат на ліцо"

висновок - не варто загравати з руцкім міром

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Цитата

«Приватбанк» запустив новий зручний сервіс

 

У платіжних терміналах «Приватбанку» відтепер можна доплачувати за покупку грошима із пов’язаної картки, якщо на основній не вистачає грошей.

Як повідомляє прес-служба «ПриватБанку», така технологія запроваджена вперше в Україні. Вона дозволяє оплачувати покупки з будь-якої  альтернативної картки, яка підключена до Приват24. Тепер, якщо при оплаті товару через термінал на касі не вистачає грошей на основній картці, не потрібно діставати іншу або готівку. POS-термінал перевірить наявність коштів на інших картах клієнта і запропонує завершити покупку.

Раніше під час презентації нової версії сервісу у «ПриватБанку» розповіли про головне нововведення – можливість додати у Приват24 картки інших банків. Для таких карт будуть відкриті такі послуги: переказ за рахунками, поповнення мобільного, сплата комунальних послуг та деякі інші.

Також «Приватбанк» вирішив закрити сервіс iPay, що дозволяв малому і середньому бізнесу використовувати смартфон як POS-термінал. Замість нього клієнтам пропонують альтернативний сервіс miniPOS. Тим часом, «ПриватБанк» покинув керівник IT-департаменту. Нагадаємо, раніше «ПриватБанк» попередив клієнтів про черговий вид шахрайства.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Цитата

ПриватБанк запускает оплату лицом в магазинах: как это работает

https://www.rbc.ua/rus/styler/privatbank-zapuskaet-oplatu-litsom-magazinah-1597081739.html

Понедельник 10 августа 2020 20:52 
ПриватБанк запускает оплату лицом в магазинах: как это работает
 
 

ПриватБанк запускает новую услугу оплаты лицом

ПриватБанк запустил биометрические платежные POS-терминалы с технологией FacePay24. Даная технология позволяет оплачивать покупки лицом. В данный момент такая оплата доступна на 260 POS-терминалах Android PAX.

При этом банк расширяет сеть новых биометрических POS-терминалов. До конца года ПриватБанк планирует установить в Украине 7 700 таких устройств. Об этом сообщает пресс-служба финучреждения.

Как работает оплата лицом?

Чтобы пользоваться новой услугой, необходимо установить на смартфон обновленное приложение Privat24, после чего в настройках нужно активировать оплату FacePay24. После этого, следуя подсказкам программы, нужно сделать три селфи с разных ракурсов и привязать к своему лицу банковскую карту.

Чтобы совершить оплату в POS-терминалах Android PAX, нужно после ввода суммы на терминале выбрать оплату лицом, посмотреть в фронтальную камеру терминала и нажать кнопку "оплатить". После этого система попросит ввести PIN-код, и покупка будет оплачена.

Технология FacePay24 использует систему автоматического распознавания лиц Amazon Rekognition. Это означает, что ПриватБанк не хранит фотографии пользователей, а отправляет их на сервера Amazon. Оттуда банк получает векторные изображения, которые "не содержат личной информации".

Как понять, можно ли заплатить лицом в магазине или заведении?

Дело в том, что терминалы Android PAX сильно отличаются от стандартных. Они похожи на смартфон.

 

Стоит отметить, что впервые ПриватБанк представил новый метод оплаты в прошлом году. Тогда оплата лицом начала работать в некоторых магазинах в Днепре.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11

  

10 годин тому, sss381 сказано:

После этого система попросит ввести PIN-код

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Приватбанк пропонує депозит в євро під 0,01% річних!!!

ПОТОЧНИЙ ЄВРО ставка за депозитом: 0.01% річних.

Скоро від'ємний відсоток буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Приватбанк пропонує депозит в євро під 0,01% річних!!!

ПОТОЧНИЙ ЄВРО ставка за депозитом: 0.01% річних.

Скоро від'ємний відсоток буде.

Кредити видавати в валюті заборонили, то з чого банк отримає прибуток в валюті, щоб платити більші відсотки? Така ситуація не тільки в Приваті.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.08.2020 at 15:13, nickel сказано:

Кредити видавати в валюті заборонили, то з чого банк отримає прибуток в валюті, щоб платити більші відсотки?

 

Ви, мабуть, не спеціаліст у банківській справі. Існує багато способів заробітку банку. Але завжди для банку потрібен капітал.

Як банк може отримати прибуток з Євро? Самий простий спосіб - ОВДП. Мінфін там платить 2,2% річних в Євро.

Це не нормально брати в населення під 0,01% річних і отримувати 2,2% річних.

 

Спойлер

103431316_2970274783041229_3011633589179

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви, мабуть, не спеціаліст у банківській справі. Існує багато способів заробітку банку. Але завжди для банку потрібен капітал.

Як банк може отримати прибуток з Євро? Самий простий спосіб - ОВДП. Мінфін там платить 2,2% річних в Євро.

Це не нормально брати в населення під 0,01% річних і отримувати 2,2% річних.

 

  Показать контент

103431316_2970274783041229_3011633589179

 

Спеціаліст у банківській справі, відкрий свій банк і плати хоч 100 відсотків по депозиту. Конкуренти з їхніми 0.01 річних будуть сосати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Спеціаліст у банківській справі, відкрий свій банк і плати хоч 100 відсотків по депозиту. Конкуренти з їхніми 0.01 річних будуть сосати.

 

Щоб платити 100% річних по депозиту, треба давати під 150%. Якщо ви в мені дасте Євро під 100% і приведете того, хто у мене їх візьме під 150% я відкрию банк. Або для старту кредитну спілку.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Щоб платити 100% річних по депозиту, треба давати під 150%. Якщо ви в мені дасте Євро під 100% і приведете того, хто у мене їх візьме під 150% я відкрию банк. Або для старту кредитну спілку.

Якщо я маю тобі дати гроші і привести лоха, то нащо ти мені взагалі здався, мамкін спеціаліст? Якщо я не спеціаліст, а ти спеціаліст, то чому в мене є гроші, а в тебе немає?

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо я не спеціаліст, а ти спеціаліст, то чому в мене є гроші, а в тебе немає?

 

Є? Давайте перевіримо.

Скільки у вас є грошей?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Є? Давайте перевіримо.

Скільки у вас є грошей?

Мені хватає, а в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Мені хватає, а в тебе?

 

Аналогічно. То чому ви вирішили, що у вас є гроші?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Аналогічно. То чому ви вирішили, що у вас є гроші?

То ж ти тут плакався, що жопу газетою треш. До речі можу пачку старих газет спонсорнути. Малий вже в садік не ходить, раніше туди макулатуру здавав, а гепер можу тобі допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

То ж ти тут плакався, що жопу газетою треш. До речі можу пачку старих газет спонсорнути. Малий вже в садік не ходить, раніше туди макулатуру здавав, а гепер можу тобі допомогти.

 

Ви ще досі живете в СРСР? Я не плакався а говорив, як люди жили в СРСР. І взагалі підглядати, хто чим тре дупу - некультурно.  Вуайеризм.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ви ще досі живете в СРСР? Я не плакався а говорив, як люди жили в СРСР. І взагалі підглядати, хто чим тре дупу - некультурно.  Вуайеризм.

 

Я так і не зрозумів, газети забереш чи ні?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я так і не зрозумів, газети забереш чи ні?

 

Навіщо?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Нвіщо?

Порівняєш Московський Комсомолець з Вістями Ковельщини, СРСР згадаєш, вікна заклеїш від вуаєристів. Звідки я знаю нащо вони тобі можуть пригодитися? 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Порівняєш Московський Комсомолець з Вістями Ковельщини, СРСР згадаєш, вікна заклеїш від вуаєристів. Звідки я знаю нащо вони тобі можуть пригодитися? 

 

Навіщо ви взагалі стільки газет наколекціонували? Що ви з ними робили?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Навіщо ви взагалі стільки газет наколекціонували? Що ви з ними робили?

Для тебе збирав. Шучу, теща гостинці передає і в газетки замотує. Кстаті, саме з цієї причини газетки вже пожмакані, ти ж жмакав газетки в СРСР перед використанням?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

теща гостинці передає і в газетки замотує. 

 

І? Мені теж передають гостинці. Але я таке сміття одразу викидаю. Навіщо ви його збираєте?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

І? Мені теж передають гостинці. Але я таке сміття одразу викидаю. Навіщо ви його збираєте?

Чукча не чітатєль, чукча пісатєль? То ж писав: малому в садік носив, вихователі просять, вони потім макулатуру здають і купують собі всяку канцелярію і т.д. А малий вже садік закінчив, а в школі ще не просили, то можу дати тобі. І там пачка не велика, з чого ти взяв що я тобі річний запас туалетного паперу пропоную?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

І? Мені теж передають гостинці. Але я таке сміття одразу викидаю. Навіщо ви його збираєте?

Не бережеш ти природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...