Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

В Україні все можливе.

Не все.

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ну от бачиш, панікьор. 0.01 відсотка буде нараховуватися лише три дні, поки ти думаєш знімати депозит чи ні.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Не все.

Ну от бачиш, панікьор. 0.01 відсотка буде нараховуватися лише три дні, поки ти думаєш знімати депозит чи ні.

 

Нема шо тут думати. Під 0,01% в гривні хай самі кладуть на депозит. Зніму краще куплю 4G модем. А потім б.у. відеокарту.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Нема шо тут думати. Під 0,01% в гривні хай самі кладуть на депозит. Зніму краще куплю 4G модем. А потім б.у. відеокарту.

Ти мабуть не зрозумів прочитане, 0.01 буде лише три дні, далі повертаються нормальні відсотки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ти мабуть не зрозумів прочитане, 0.01 буде лише три дні, далі повертаються нормальні відсотки.

 

Думаю, що правильно.

 

Якщо у мене Депозит "Стандарт" 6м. з можилвістю дострокового зняття. То при продовженні на новий термін ставка буде знижена до 0,01% річних в гривні. Я так зрозумів.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Думаю, що правильно.

 

Якщо у мене Депозит "Стандарт" 6м. з можилвістю дострокового зняття. То при продовженні на новий термін ставка буде знижена до 0,01% річних в гривні. Я так зрозумів.

Не правильно. Дзвони 3700, з мобільного безкоштовно.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Не правильно. Дзвони 3700, з мобільного безкоштовно.

 

Перечитав ще раз, мабуть ви праві. 

 

Але тут, як у анектоді:

Ложечки нашлись, а осадок остался.

 

Крім того, я на зиму й так не планував продовжувати цей депозит.

 

 

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приват вже не той приват...

масово розсилають запити до спд єдинників, про те куди використовуються кошти отримані від підприємницької діяльності????!!!!   КАРЛ ---  це є дохід людини, після сплати податків я з ними роблю що хочу....

а ч. 6 ст. 11 розділу ІІ  Закону України № 361-ІХ від 06.12.2019  вооще вже виключена із закону на сьогодні...

так що коли відкриваєте рахунки в привєте, то думайте як потім відписуватися, в т.ч. і від таких дурниць....

 

Спойлер

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК" (далі - Банк) висловлює Вам свою повагу та інформує, що у відповідності до вимог, встановлених Законом України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі Закон) та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 р. 65, зобов’язаний забезпечити всебічний аналіз та перевірку документів (інформації) про фінансові операції клієнтів Банку та відомостей про їх учасників.

Банк дуже вдячний Вам за Вашу довіру та готовий до подальшої співпраці та взаємодії з Вами за умови, що Вами буде надано наступну інформацію та документи :

·        копію фінансової звітності фізичної особи-підприємця, що надавалась по закінченню останнього звітного періоду у відповідні органи, засвідчена підписом, з відміткою (за наявності) про отримання органами державної статистики та/або органами державної податкової служби з додаванням відповідної квитанції про надіслання звітності у паперовому або електронному вигляді);

·        інформацію/документи щодо визначення фінансового стану: декларація про майновий стан і доходи з відміткою контролюючого органу України про її отримання (для податкових резидентів України); декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру; довідка Державної фіскальної служби України про суму сплачених податків з доходів фізичної особи, довідка про доходи;

·        опис бізнесу, з визначенням змісту та мети діяльності, позиції на ринку, наявність/відсутність штату найманих працівників, основних джерел та обсягів надходження коштів та наступної реалізації придбаних/вироблених товарів/послуг, перелік основних промислових (або торгових, складських) приміщень/потужностей, логістичне супроводження бізнесу, та іншу інформацію, яка визначає характер діяльності;

·        виписки з поточних, вкладних (депозитних) рахунків відкритих в інших банках за останні 6 місяців

 

Також, просимо надати наступну інформацію та документи, на підставі яких здійснювались операції за період з 01.01.2020 р. по 02.09.2020 р. по рахункам/карткам відкритим Вами як фізичною особою — підприємцем та на Ваше ім’я особисто , зокрема:

·        копію Книги обліку доходів (або Книги обліку доходів і витрат);

·        обґрунтування економічної суті проведення операцій з готівкою та документи, що підтверджують цільове використання отриманих готівкових коштів (договори купівлі-продажу, акти прийому-передачі, видаткові відомості, та інше);

·        інформацію щодо джерел походження коштів (за що були отримані Вами грошові кошти та надати документи що підтверджують джерела походження коштів);

·        інформацію про подальший рух коштів (з якою метою перераховувалися грошові кошти на рахунки третіх осіб, що є підставою для Вашої співпраці, просимо також надати підтверджуючі документи);

·        документи, що є підтвердженням витрат пов'язаних з господарською діяльністю.

 

Просимо також надати відповіді на наступні питання:

·        чи здійснювалися будь-якого виду операції по Ваших рахунках в інтересах третіх осіб (в випадках, якщо подібні операції здійснювалися, просимо вказати в чиїх інтересах вони проводилися);

 

Вищезазначені документи (належним чином засвідчені), мають бути надані до Банку протягом 10 робочих днів від дня надсилання цього повідомлення.

Положеннями ст. 64 Закону України № 2121-III та ч. 6 ст. 11 розділу ІІ  Закону України № 361-ІХ від 06.12.2019 р. передбачено, що  суб’єкт первинного фінансового моніторингу має право витребувати, а клієнт, представник клієнта зобов’язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для ідентифікації, верифікації, вивчення клієнта, уточнення інформації про клієнта, а також для виконання таким суб’єктом первинного фінансового моніторингу інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Суб’єкт первинного фінансового моніторингу має право відмовитись від встановлення (підтримання) ділових відносин (у тому числі шляхом розірвання ділових відносин) або проведення фінансової операції у разі ненадання клієнтом необхідних для вивчення клієнтів документів чи відомостей або встановлення клієнту неприйнятно високого ризику за результатами оцінки чи переоцінки ризику (ст. 15 Закону України 361-ІХ від 06.12.2019 р.).

Інформацію та документі просимо вислати на адресу: 49094, м.Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 50 або до надати відділення Банку.

 

Банк завжди готовий до співпраці на основі відповідності взаємних дій законодавству України.

З повагою і надією на подальшу співпрацю, Ваш Приватбанк

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто діло йде потроху до того, що банки будуть скоро замінювати податкову    інспекцію, причому дуже ефективно.

Особливо, коли всі розрахунки перейдуть у безготівкову форму.

Прогрес він такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vikvik Mawr сказал:

приват вже не той приват...

масово розсилають запити до спд єдинників, про те куди використовуються кошти отримані від підприємницької діяльності????!!!!   КАРЛ ---  це є дохід людини, після сплати податків я з ними роблю що хочу....

а ч. 6 ст. 11 розділу ІІ  Закону України № 361-ІХ від 06.12.2019  вооще вже виключена із закону на сьогодні...

так що коли відкриваєте рахунки в привєте, то думайте як потім відписуватися, в т.ч. і від таких дурниць....

 

 

Якось по дебільному в Привата текст написаний. В ігнор такі повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна в Приват24 купити інші валюти онлайн крім USD, EUR, UAH? Цікавать наприклад швейцарський франк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Чи можна в Приват24 купити інші валюти онлайн крім USD, EUR, UAH? Цікавать наприклад швейцарський франк.

Ні

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термінове запитання

Як мені (клієнту Привата) поповнити з найменшою комісією чужу зарплатну карту Привата готівкою?

В тарифах знайшов таке 

За номером картки в терміналі:
- для клієнтів ПриватБанку - 0,2%, але не менше 2 грн;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власнику картки відкрити Приват вклад, тобі закинути на нього суму, власнику зняти гроші з Приват вкладу на свою зарплатну картку. Комісія має бути - 0.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 З’ясовували, у кого кращі умови

monobank, ПриватБанк і Альфа-банк влаштували перепалку в Twitter, намагаючись з’ясувати хто з них краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 З’ясовували, у кого кращі умови

monobank, ПриватБанк і Альфа-банк влаштували перепалку в Twitter, намагаючись з’ясувати хто з них краще.

і що,з'ясували?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, paksivatova сказано:

і що,з'ясували?

 

Що у банківських маркетологів з соціальних мереж (SMM),  багато вільного часу або дуууууже велика З.П.

 

Спойлер

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державний банк для людей

(Запостив відео лише для оцінки профФесійного коментаря банку)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeiss сказано:

(Запостив відео лише для оцінки профФесійного коментаря банку)

ну, в приматбанку - ще ті "примати" трапляються ))

P.S. Хоча - хз, моїй мамі - 65, оплаті смартом - "довіряє не дуже", а от оплачувати комуналку з термінала привата чи ощада - навчив ще кілька років тому, як тільки зросла комісія за оплату в касі. 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось знімав гроші з Приватбанку сьогодні, після 18:00? Якісь помилки викидав банкомат. Я вперше побачив, як вилетіла оболонка і запустилась командна стрічка. Дивно, що Приватбанк майже скрізь використовує Linux а на банкомата стоїть вінда.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

Хтось знімав гроші з Приватбанку сьогодні, після 18:00? Якісь помилки викидав банкомат. Я вперше побачив, як вилетіла оболонка і запустилась командна стрічка. Дивно, що Приватбанк майже скрізь використовує Linux а на банкомата стоїть вінда.

фотку давай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Хтось знімав гроші з Приватбанку сьогодні, після 18:00 

це як? зараз тільки 14, а ти вже питаєш про те, що буде після 18-ї години

P.S. Зав'язуй з психотропами)))

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Я вперше побачив, як вилетіла оболонка і запустилась командна стрічка.

досить часто таке буває, позавчора така фігня була з двома банкоматами в Приматбанку (в "Мальвіні")

З ощадбанківськими - спостерігаю це явище регулярно, і в ощаді - таки вінда (мож не скрізь).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Bliksss сказано:

це як? зараз тільки 14, а ти вже питаєш про те, що буде після 18-ї години

 

А ось так:

 

Почему день начинается с вечера?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...