Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, toj_tu сказал:

Обережно.Приватбанк не перестає дивувати.Сплачую комунпослуги через Приват24.За лютий відсутня графа -Абонпл.Г вода.На сайті місцевого ОЦ дані є.На сайті Луцьктепла - є.В Приваті всі є , а цієї немає.На гарячу 3700- пів години компостували мізки , а потім -ми не знаємо чому.Йду на відділення - в касі та ж історія.Цієї графи немає.Пішов в Ощад і заплатив тільки за цю послугу.Обережно тим у кого є субсидії ,бо можуть кинути в заборгованість і не дати субсидій за березень.

Яка зараз комісія в Приваті? Чому не користуєшся Монобанком? Він бере інформацію з місцевого обчислювального центру і без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Яка зараз комісія в Приваті? Чому не користуєшся Монобанком? Він бере інформацію з місцевого обчислювального центру і без комісії.

В Приваті теж без комісії .А для моно треба смартфона:P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, toj_tu сказал:

В Приваті теж без комісії .А для моно треба смартфона:P.

Безкоштовно з терміналу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, toj_tu сказал:

З Приват 24.

Було ж платно. Я тільки через це виробив карту монобанку. От що конкуренція животворяща робить, навіть Приват прогнувся через моно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оплата за лютий з Приват24 кредитними коштами - 1гривня за рядок. Про абонплату за гарячу воду у Приват24 - телефонував у Луцьктепло, сказали є скрізь крім Привата, потім з'явитьсься в Приваті (коли Дніпро пропише у програмі ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Як суддя Вовк допоміг Коломойському у справі «Приватбанку» | Таємниці Слідства

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

????

ПриватБанк заборонив прості грошові перекази з картки на картку

Цитувати

У державному ПриватБанку розповіли про зміни, які стосуються всіх власників банківських карт. Нові правила були впроваджені в рамках фінансового моніторингу та обов'язкової ідентифікації платників податків.

Платежі та грошові перекази з картки на картку більше не можна здійснити звичайним способом. При перерахуванні будь-якої суми на всі види поточних рахунків і бізнес-карт, включаючи "Ключ до рахунку" та корпоративні картки, необхідно буде вводити реквізити.

Створюючи платіж в мобільному додатку Приват24 або в терміналі самообслуговування клієнт буде автоматично переадресований на сторінку поповнення поточного рахунку одержувача. У вікні, що відкриється, потрібно ввести обов'язкові реквізити, включаючи IBAN. Без цього неможливо перевести гроші на рахунок власника банківської карти.

нічого не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Basil said:

Вчора користувався терміналом (привіт драконівським комісіям): нічого складного ніби - термінал спитав IBAN (цифер там тільки ого-го), потім на екрані показало "пункт призначення" для того, щоб пересвідчитись в правильності, ввів суму і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2021 в 18:08, toj_tu сказал:

В Приваті теж без комісії .

А я тобі повірив...

1 час назад, NeoN сказал:

На сьогоднішній день я знаю лиш два методи- моно для всіх і приват 24 для пенсіонерів (для простих людей 1грн пункт)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

таки стало можливим торгувати фейсом платити обличчям:

 

Клієнти провідної української мережі товарів для дому JYSK відтепер зможуть оплатити покупки обличчям. ПриватБанк встановив у магазинах мережі біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, й сьогодні оплата обличчям доступна у всіх 75 торгових точках мережі по всій країни.

Для використання сервісу «оплати обличчям» необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Приват24 і активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату обличчям, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку "оплатити". Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупка буде оплачена.

FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі.

https://privatbank.ua/news/2021/6/3/1438

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 26.06.2021 в 15:03, Cherman сказал:

В кого у Приват24 відображаються некоректні суми на картці? В них якийсь технічний збій. Мене чуть кондратій не схватив, коли я замість 23к грн на нартці, побачив -40.5 тисяч.

https://hubs.ua/news/privatbank-v-techenie-sutok-vernet-sredstva-nekorrektno-spisanny-e-u-ryada-klientov-236942.html

Обналичить успел?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Cherman сказал:

Важко обналити мінус 40.5 тисяч.:)

Ну тогда хорошо, если приват твой долг не успел продать коллекторам))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
2 hours ago, nickel said:

Не великий експерт в банківських справах - але думаю, що це капець як довго / незручно для великої кількості громадян. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли почала банком керувати держава, все скотилось до картинки вище в пості :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MACCEN сказано:

коли почала банком керувати держава, все скотилось до картинки вище в пості 

в цьому банку - їх і раніше вистачало, а зараз - прям інкубатор якийсь.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А хтось в курсі скільки дозволено пересилати на соціальну карту. Я братові переводив по 2 - 3 тис. За місяць вийшло десь 13. І її заблокували

Там є якісь ліміти? Чи взагалі не можна нічого переводити? Він же типу як би отримує пенсію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nick85 сказал:

А хтось в курсі скільки дозволено пересилати на соціальну карту. Я братові переводив по 2 - 3 тис. За місяць вийшло десь 13. І її заблокували

Там є якісь ліміти? Чи взагалі не можна нічого переводити? Він же типу як би отримує пенсію

Гугли правила фінмоніторингу, затверджені НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

47 минут назад, nickel сказал:

Гугли правила фінмоніторингу, затверджені НБУ.

загуглив. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0107500-20#Text 

нічого там цікавого для себе не знайшов. от я перевів йому 3к. поки що норм. переведу 5 і можуть заблокувати

значить якісь ліміти є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там не в лімітах справа, а в алгоритмі визначення шахрайських операцій, зазвичай чим новіша картка, більше операцій тим більше може бути нюансів, також якщо він заведе звичайну універсальну картку то таких проблем не буде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Revolver сказал:

там не в лімітах справа, а в алгоритмі визначення шахрайських операцій, зазвичай чим новіша картка, більше операцій тим більше може бути нюансів, також якщо він заведе звичайну універсальну картку то таких проблем не буде.

До шахрайства це блокування немає відношення, інакше блокувало б і універсальні картки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...