Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на базарі. Пані, показуючи пальцем на кофтинку, питає продавця:

- А в Вас є якісь розміри?

Пізніше в маршрутці. Зайшли хлопець з дівчиною по років 20. Стоять в різних кінцях площадки в маршрутці. Хіхоньки, хахоньки, і кавалєр дає кондуктору 5 грн і каже:

- А якщо я за неї не заплачУ, Ви її висадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пізніше в маршрутці. Зайшли хлопець з дівчиною по років 20. Стоять в різних кінцях площадки в маршрутці. Хіхоньки, хахоньки, і кавалєр дає кондуктору 5 грн і каже:

- А якщо я за неї не заплачУ, Ви її висадите?

Хлопець з дівчиною в маршрутці почали шукати дріб"язок для оплати. Хлопцеві не вистачало 50 коп. і дівчина вирішила "поділитися", на що почула відповідь :"Не треба, я сам краще знайду, бо забудешся віддати гривню, а так будеш пам"ятати, що винна 1,5 грн. ^_^

В кондуктора виник легкий ступор, і вона із словами "що за хлопці пішли" рушила виконувати свої обов"язки, а дівчина мило посміхнулася, мабуть, то був її коханий із дуже специфічним почуттям гумору :)

П.С. Принаймі хотілося б в це вірити :)

Змінено користувачем talja
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У магазині чоловік роздивляється настільне дзеркало і описує його по телефону дружині:

- То воно?, То що? Брати?

Ховає мобілку і коментує продавцю:

- Оце ж моя побачила, що хтось там таке дзеркало викупив, уже і їй треба, і то негайно. Соціальні перегони, а я "участвую" фінансово. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почуто в суботу в "Колібрісі" на ЛПЗ :

- Головка капусти - 30 грн., дві- 60, + рис, фарш...

Та ну їх н*х... ті голубці !!!!!!!!

(забув додати - це з вуст жіночки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, напевно, четвертий від кого я чув, що він був свідком того монологу. Давайте, не будемо переповідати міський фольклор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно стою в "Сільпо" в відділі косметики, вибираю твердий дезодорант. Поруч стоять 2 дівчини, теж дивляться якусь косметику, і тут одна з них, висока ефектна брюнетка років 23-25, голосно так до своєї подруги: "Ооо, я знаю, що навіть мені потрібно!" І бере з полиці коробку з кремом, на якій написано "Гудбай, целлюлит!"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У магазині секонд-хенду в однієї відвідувачки дзвонить телефон:

- Алло

- Я де? В бутіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобусі, що прибував із одного з районних центрів нашої області до Луцька, хлопчина, років 20-23, вів розмову по телефону:

"Нє...ну слухай... нє ну н*х*я п*здіти?.. Нє ну Света то ж я тибе люблю... А я ж тобі пиво пуставив... Свєта я ж можу і в*бати... то ж давай зустрінемось пугуляїмо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На парі Програмного забезпечення викладач (сам великий хохмач) розповідав про високі системи сітрікс і бітрікс вдаючись до запитань студентам, на які вони не могли дати жодної відповіді, і тут з першого ряду студент видав неголосно:

"Ви іздіваєтесь", викладач почувши, перефразував на всю аудиторію:

"ЦЕ ВИ ДО МЕНЕ СКАЗАЛИ, РОЗДІВАЙСЯ КРАСАВЧІК?"

Всі вилягли, так до кінця пари він згадував "роздівайся красавчік" :D

Змінено користувачем byiviter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього всього у нас у дворі нарешті будуть класти асфальт.

Сьогодні ставлять бардюри.

Мимо робітників проходять хлопці років 6-7ми.

Уважно все це роздивляються, а потім один з них видає:

Напевно готуються до ЄВРО 2012.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На парі Програмного забезпечення викладач (сам великий хохмач) розповідав про високі системи сітрікс і бітрікс вдаючись до запитань студентам, на які вони не могли дати жодної відповіді, і тут з першого ряду студент видав неголосно:

"Ви іздіваєтесь", викладач почувши, перефразував на всю аудиторію:

"ЦЕ ВИ ДО МЕНЕ СКАЗАЛИ, РОЗДІВАЙСЯ КРАСАВЧІК?"

Всі вилягли, так до кінця пари він згадував "роздівайся красавчік" :D

а на баші цього случайно не було? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається я це теж туди писав, це було на парі в технічному коледжі, я був безпосереднім учасником :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було давно, але цитата буде наведена з 100% точністю.

Урок історії, тема уроку - голодомор 31-33 років. Питання поставлене було приблизно так:"По якій причині Сталін організував голодомор?". Після відповіді однокласника вчителька (теж любітєль сказонути) голосно:"Да, канєшно, Сталін не любив селян, от цука!"

Змінено користувачем VadimM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається я це теж туди писав, це було на парі в технічному коледжі, я був безпосереднім учасником :)

А де у нас технічний коледж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бабушка" це добре. Мій похресник, коли йому показали мою фотографію (щоб не забув), вигукнув "ШРЕК". :D

Похресник видав новий перл.

Передісторія: Був випадок, коли нам було років по 18, поїхали великою компанією на Світязь, випивали без міри, одне путо відбилося від компанії і забрело на дискотеку. Там відгрібло від охорони так, що повернулося зі зламаним носом. Зламаний ніс видав, у якості бонуса, два величезних і чорнючих фінгала, по одному на око. На другий день влаштували путові фотосесію, на пам'ять.

Передісторія №2: Хресна мама, на ймення Таня, дівчина з далекого села, користується косметикою за принципом: чим більше тим краще, чи щоб не впізнали - не знаю.

Так от взявся похресник фотографії переглядати і, дивлячись на фото того хлопаки з "синіми очима", перепитав: Хлесна Таня? Фотографію, щоб не смущати хресну, на всяк випадок, прибрали з альбому. :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пара за 50 неспішно прогулюється повз школу. мужчина у кепці і важкій зимовій шкірянці, жіночка у блисучих штанях дещо, і лєопардовій куртечці. говорить він:

да, конєшно, я тоже об етом думаю, как і всє. но ето далєко нє главноє, я такой сєбє почьті романтік.

думаю, недавно познайомились, ведуть бесіди "за життя", вивчають, показуються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 тому 10 річна донька радісно повідомила, що у дворі Джек садить дерева.

Оскільки я це все бачив, то пояснив їй , що це ЖЕК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, в районі Пасажу, 2 “таваріща” досить гоповатого вигляду:

— А мені карочє бєлий лєксус тягавий. Вже присматрював собі!

— Да, карочє? А шо так крута рєшив стартануть?

— Та я, карочє, ща 2 бізнеса начінаю...

— Да, карочє, ніштяк...

Розчинилися в натовпі і я не вспів в майбутнього абрамовіча попросити візитку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду в маршрутці, стою біля двох дєвучок "сильно до 20". спілкуються про знайомих у соцмережах. говорять досить голосно, а головне- одна з них рясно матюкається. я, взагалі, мат толерую, але не у наповненій маршрутці і не на повен голос. і от вони загооворили про пацанчика:

- мені щяс просто не хочеться з кєм то бути, хотя він нармальний

- да, канєшно, він кльовий, такий красавчік..

- ага, але я щяс не хочу ні з ким бути. навєрно, зі сторони можна подумати шо я йо*нута, ну і шо, шо я йо*нута, от не хочеться мені.

Нахиляюсь і шепчу їй на вушко:

якщо ти йо*нута-говори про це вдома...

дєвушки стали говорити тихіше і без мата:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка розказала, так ржав аж гикавка напала:

В маршрутці дитина, з непропорційно великою головою у в'язаній шапочці, до матері:

- Мам, правда я богатир?

- Відцепись! (сердито)

- Мам, ну правда я богатир?

- Та дибіл ти, а не богатир!!! (на всю маршрутку)

Якась дівчина не витримала:

- Це, звичайно, не моє діло, але у вас хворе дитятко, не можна так з ним поводитись.

- Канєшно хворе (знімає шапочку з дитини), натягнуло в Новій Лінії плафон від світильника на голову, поки я відвернулась, а зняти не змогло. Прийшлось світильник купити, зараз їдемо в поліклініку - плафон знімати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорри, канечно, но реально:bayan1:

Реальный случай, произошел неделю назад.

Едет сетра в тролейбусе, напротив сидит женщина и мальчик лет 10, на голове какая то штука, то ли шапка, то ли шарфик, вдруг мальчик спрашивает маму: "Мам, а я космонавт?"

Мама: "Нет, ты, дебил"

Рядом женщина начинает возмущаться, мол как можно ребенка так обзывать, на что женщина со словами "ну ладно", начинает разматывать голову мальчику, и все с удивлением видят, что у него на голове плафон для светильника.

Оказывается мама зашла в магазин купить плафон, пока с продавцом говорила, мальчик нашел на полке плафон, одел на голову и снять уже не смог. Мама заплатила за плафон, и теперь ехала в травмпункт, чтобы его сняли.

я тоже такое слышал, только вместо светильника-кастрюля а вместо мамы - бабушка... самый прикол, был в том, что мальчик сидел на кресле в переполненной маршрутке, все на него косились, но не беспокоили думая что он даун или что-то в этом роде (сидит приговаривает я-король, я-король)

и таких интерпретаций....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У магазині секонд-хенду в однієї відвідувачки дзвонить телефон:

- Алло

- Я де? В бутіку

Я теж так відповідаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду в маршрутці. на високому кріслі біля правого борту сидить миршавого виду дядечко з портфеликом і у кепусі, що тримається на вухах, віком десь між 45 і нехрозуміло скільки далі. Набирає по телефону когось,голосно розмовляє:

- ну шо, Галина Степанівна(ім"я персонажа змінено), все добре, все Вам підійшло??!!Чудово, користуйтесь наздоров"я!!Що з Вас??!!Поцілунок!Один поцілунок!!...На Паску!!на Паску ж всі цілуються!!!;-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іду сьогодні в тролейбусі. Тролейбус наполовину заповнений. Іде у ньому також невелика групка дівчаток, років 13. На одній із зупинок заходять чоловік і жінка. Одягнуті вони досить неохайно, ще й запах у них доволі специфічний. Чоловік каже: "Фу, який лоховоз!", а жінка, показуючи на дівчаток, додає: "Ще й зоопарк везуть!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів в перукарні стригся, зайшов мужик і питає: дєвачкі ви стрижете? І тут перукарша видає: ні, спину миємо!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...