Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Йдуть двоє дітородного віку (до 20 років) попідручки в напівтемряві "спальника", і дівчина нетихо так каже "Що ж ти до мене лише у мої критичні дні приходиш?" :smile-zachot:

P.S. Насправді чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В податковій.

Дівчина-держслужбовець в листі-відповіді на запит з Дирекції нещасних випадків адресатом написала "Ерекцію нещасних випадків". :g05:

Як відразу ж прокоментували присутні: "Кому шо, а курці просо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, теж у платежах набраних на швидку руку бачив "пенісний фонд", оплату "за еблі" і "за пеніси бичачі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, те, що написано. це не друкарська помилка була, саме такий товар купувався на м"ясокомбінаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів в перукарні стригся

ой, згадала дещо))

аналогічно, сиділа в перукарні (тоді ще "Конвалії"), заходить

до майстра якась дівчина, вочевидь, її знайома, і намагається вручити їй якийсь пакуночок,

подяку за щось. Та відпирається як може: ой, та нашо..ой, та не треба...

ой, та не візьму..ой, та то ж не моя тумбочка... :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, та нашо..ой, та не треба...

ой, та не візьму..ой, та то ж не моя тумбочка... :D :D

Тату не бийте, тату та не бийте... тату вставайте, тату ну вставайте...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав з міста здолбунів в рівне.

маршрутка, і троє бидло-кросавчегів сидить вкінці. один кумарить і аж похрапує, під алкоголем або наркотиками, другий носовою хустинкою витирає туфлі (під спортивні штани) і згодом витирає нею ж писок, а третій гучно говорить по телефону (з старанним маааасковскім акцентам):

-нє ну ти пасуший сюда. ну я тє гавару, тьолачьга там такая вот просто супєр.

-нє, ну я єйо канеш падмутіл. ну тіпа тири-пири, она говоріт бєрі мальчіков прієжай ко мнє...

-ну как... ну там водку-сєльодку і будєм отдихать...

-ну і чьо? ну канєш атсасала... ну а чьо єй нє атсасать? ну я там єй півко паставіл, ну как положено.

-нармальная? ну да, я ж тібє гавару, пад патужноє півко пакатіт. как патужноє? ну всмислє міцноє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автобус Львів-Луцьк. За містом двох жіночок років 35-40 розібрало після випитого в Львові і одна почала гукати водію: "Вадітєль, ето мая любімая пєсня. Громчє!"

Після цього ота кобіта почала підспівувати :angry2: Добре, що у водія вистачило розуму їй не потакати і не зробити гучніше.

Перед самим Гороховом жінка подзвонила комусь і на весь автобус почала кричати: "Дєвачькі, збирайтеся вечером, будемо пити" (була вже 9-а година). Хавчик в мене є, купіть тікі пластікову посуду. ОЛя, Катя, Вєра....всі збирайтеся! Будемо гуляти!"

П.С. Хотілося б, щоб хоч іноді водії виконували правила щодо відмови нетверезим пасажирам у перевезенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и никто не высадил этих "жиночок" где то по Горохове? :sq_ye:

Ти особисто був свідком того, що когось п"яного водій висаджував?

Я, на жаль, ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти особисто був свідком того, що когось п"яного водій висаджував?

був, особисто, коли двоє п`яних молодиків забули, де вони находиться,через декілька хвилин шофер зупинив маршрутку, і з допомогою інших пасажирів ці двоє хлопців залишились на трасі, о другій годині ночі, десь в районі Зорі (Рівненська область) хоча їхали до Луцька... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти особисто був свідком того, що когось п"яного водій висаджував?

був, особисто, коли двоє п`яних молодиків забули, де вони находиться,через декілька хвилин шофер зупинив маршрутку, і з допомогою інших пасажирів ці двоє хлопців залишились на трасі, о другій годині ночі, десь в районі Зорі (Рівненська область) хоча їхали до Луцька... :friday:

Це швидше за все виняток, ніж правило. Я за останні 9 років (а їжджу я доволі часто) таких випадків не зустрічала. Один раз водій засумнівався у тверезості пасажира, але таки взяв його і той чемно себе вів всю дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком як водій висадив посеред поля між Луцьком і Ковелем трьох биків, один вже почав було обстругувати салон, двох інших - за компанію.

Також при мені водій висадив в Луцьку на автостанції одного красавчєга з серйозного бодуна і з початою пляшкою в кармані. Він правда не мав білета але пропонував доплатити за незручності. Так що питання вийнятковості спірне.

Водій водію рознь,але основна маса - копієчники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком як водій висадив посеред поля між Луцьком і Ковелем трьох биків, один вже почав було обстругувати салон, двох інших - за компанію.

Водій спохватився, коли почали псувати салон, ніби коли сідали ті люди в автобус, то він не бачив їхнього стану :).

Висновок: поки нетверезі пасажири не завдають клопотів водію і не шкодять автобус, а просто заважають пасажирам, то водії їх не чіпають, а пасажири теж не хочуть мати справу з неадекватними особами ("моя хата скраю") :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то водії їх не чіпають, а пасажири теж не хочуть мати справу з неадекватними особами

уж не знаю, какими маршрутами ты катаешся, но про себя лично скажу так : около двадцати лет стажа поездок, активных поездок,инциденты решаются просто:остановил машину, взял за шкирку, выкинул за борт... всё...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то водії їх не чіпають, а пасажири теж не хочуть мати справу з неадекватними особами

уж не знаю, какими маршрутами ты катаешся, но про себя лично скажу так : около двадцати лет стажа поездок, активных поездок,инциденты решаются просто:остановил машину, взял за шкирку, выкинул за борт... всё...

Відкрию секрет: катаюсь з Луцька до Львова найчастіше - ніби нічого особливого в маршруті немає :)

на твоїх словах виглядає просто, а на ділі: п"яного 100-кілограмового бугая не всякий водій буде мати бажання та і силу викинути, не кажучи вже про пасажирів. Тим більше, якщо він просто сидить і дістає одну людину. Героїв, які б такій людині щось сказали, я не бачила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Героїв, які б такій людині щось сказали, я не бачила.

Можем встретиться - увидишь в живую... меня... ибо я не только в маршрутках но в в других общественных местах занимаю активную позицию по ходе движухи... :D

и смею утверждать, что и 100 килограммовые бугаи вылетают из дверей так, как сраные веники (извините) :):g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Героїв, які б такій людині щось сказали, я не бачила.

Можем встретиться - увидишь в живую... меня... ибо я не только в маршрутках но в в других общественных местах занимаю активную позицию по ходе движухи... :D

и смею утверждать, что и 100 килограммовые бугаи вылетают из дверей так, как сраные веники (извините) :):g05:

Гетто, якби тебе так часто не забирали наші стражі порядку, то я, можливо, тобі і повірила б :).

А так звиняй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке враження, що я потрапила в тему " Мене дратує, коли..." , а не "Про що говорить місто: цікаві уривки речень, фраз, що лунають в місті"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке враження, що я потрапила в тему " Мене дратує, коли..." , а не "Про що говорить місто цікаві: уривки речень, фраз, що лунають в місті"...

може вкладками помилилась? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, якби тебе так часто не забирали наші стражі порядку, то я, можливо, тобі і повірила б

:unsure: то есть тот факт, что меня несколько раз заметали менты уже говорит о том, что мне нельзя верить ?

ладно.. не будем флеймить... я, вообще то, хороший.

С уважением Гетто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке враження, що я потрапила в тему " Мене дратує, коли..." , а не "Про що говорить місто цікаві: уривки речень, фраз, що лунають в місті"...

Перечитую ваші цитати і складається враження, що в місті одні неадеквати живуть :)

Теж часто виникає таке враження, враховуючи те, про що люди говорять і в якому стані.

Змінено користувачем talja
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке враження, що я потрапила в тему " Мене дратує, коли..." , а не "Про що говорить місто цікаві: уривки речень, фраз, що лунають в місті"...

може вкладками помилилась? ;)

Точно Ласка помилилась?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...