Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Сегодня еду в маршрутке-заходит мама с дочей-лет 5,6 и смотрит на меня с интересом и большими глазами и выдает глядя мне в глаза "БАБУШКА"

Я знаю что зимняя депрессия сказывается на моем внешнем виде,но не думал что б настолько.

"Бабушка" це добре. Мій похресник, коли йому показали мою фотографію (щоб не забув), вигукнув "ШРЕК". :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сегодня еду в маршрутке-заходит мама с дочей-лет 5,6 и смотрит на меня с интересом и большими глазами и выдает глядя мне в глаза "БАБУШКА"

Я знаю что зимняя депрессия сказывается на моем внешнем виде,но не думал что б настолько.

"Бабушка" це добре. Мій похресник, коли йому показали мою фотографію (щоб не забув), вигукнув "ШРЕК". :D

Ну вот-теперь смогу тебя узнать на улице :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот-теперь смогу тебя узнать на улице :smile3:

насправді в нас з Шреком тільки одна спільна риса - колір шкіри, тому не думаю, що впізнати мене буде легко :D

хлопці, може би ви ходили разом вулицями?

ссиш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, книжки продають? Кому вони зараз потрібні - їх зараз ніхто не купує.

Эти ваши Тырнеты убили книжное дело, читальные залы пустые - факт, заверенный мною, лет 8 назад стояли очереди за книгами, а сейчас? пару человек, и то, те, кому это интересно...

жаль :unsure:

Змінено користувачем getto
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, газета "Волинський ринок" :

Куплю козяче молоко по маршруту тролейбусів. Тел. 7.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдемо сьогодні вранці із сином до школи (легендарна 9-а). Нас обганяють три студенточки, напевно крепко спішать на пару. Не зогледівся, як автоматично прискорив кроки. За кілька секунд позаду за 5 метрів чую: "Тату, куди ти побіг?!".

Чуть не загубив сина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора йду з роботи, біля кіоску хлопаки купують пиво. Біля них зупиняється якась тітонька і питає: "Хлопці, а вам є 18 років?", а потім в вікно кіоску: "Свєта, ти чого не питаєш чи їм по 18?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один підвипивший хлопчина читає іншому повідомлення в контакті. Той у вульгарній формі пояснює, що це спам, на що чує відповідь: "Ні, там на початку повідомлення писало, що це не спам, значить то не спам <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Два незовсім тверезих молодика йдучи по вулиці голосно обговорювали якусь бухгалтерію: "П'ять там потім ще п'ять скажем та й буде п'ятнадцять".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це як розуміти? номери телефонів забезпечують

Це треба було в приколи нашого міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені поступив дзвінок з запитанням: які цукерки купляти "Київ вечірній" чи "Харків чорний"? через кілька секунд назву доповнили - виявляється то були цукерки "Чорний принц", а частину етикетки із словом "принц" було невидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в магазинчику продавчиня попросила в МЕНЕ "Дєвачькі, пошукайте копійки" :angry:

Оце "дєвачькі" можна почути доволі часто, мабуть, тим, хто його вживає, зручніше його вклинювати замість нормального "дівчино", "пані", або і просто без звертань: пошукайте, будь ласка, копійки. Ну вже на крайній випадок :дєвушкА.

Тьху, ну як я тобі в одній особі можу бути "дєвачьками"... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одноногий жебрак, що просить на варшавці, купує ліки в аптеці в Там-Тамі. Дає фармацевту списочок(в основному усілякі збори трав"яні )і пояснює:

ана желудак атравіла.....водкай

дайтє што-нібудь, штоб ана нє ригала

і ат пєчєні что то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама не чула, знайомий розказував, що чув таку ситуацію в магазині:

Купує мужик цукерки і пиво. Каже до продавщиці:

Дайте пиво, і ще "цьом-цьом" (це назва цукерок)

Продавець робить великі веселі очі і каже:

- Що, так зразу? В черзі всі лягли.

Добре, що він "рачки" не замовив.

Гарно б звучало: - дайте мені "рачки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно таки сюди.... Цитата з "Перця по-ковельськи":

на Волині спостерігається найбільше зменшення кількості збиткових підприємств

:sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутку сідає мужчина років 30, і розмовляє по телефону: "Ключ від сейфу лежить в моєму сейфі", в нього запитують і він відповідає далі: "Ключ від мого сейфу лежить в шухляді мого столу", знову запитують і він видає наступну фразу "ключ від мого кабінету стирчить в замку складу", після такого розсекречення такої конспірації і він і судячи з усього його співрозмоовник заходяться сміхом а разом з ними і пів маршрукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, книжки продають? Кому вони зараз потрібні - їх зараз ніхто не купує.

Эти ваши Тырнеты убили книжное дело, читальные залы пустые - факт, заверенный мною, лет 8 назад стояли очереди за книгами, а сейчас? пару человек, и то, те, кому это интересно...

жаль :unsure:

Бо треба продавати не книжки, а за символічну суму PDF-файли. Життя іде вперед, і гусячими перами ніхто писати не буде :rolleyes:

Те саме стосується і музики, треба не жалітись що диски не купують, а придумувати інші шляхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей діалог я чула в книжковому магазині...

Жінка з чоловіком звертається до продавця книгарні:

- У вашаму магазині є тая... як її...(думали десь біля хвилини)...Ахматова?

Продавчиня не встигла сказати "ні", як тут приголомшлива порція інформації:

- ..."Записки українського самашедшого"...

Продавчиня:

- Ви впевнені, що це написала Ахматова?

Ті двоє почали один на одного кліпати очима, не розуміючи питання взагалі, але продавець виявилась гуманною і виручила:

- ...цю книгу написала Ліна Костенко...

Одним словом - ті двоє - жертви моди...почули дзвін, але не знають де він... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маршрутці жіночка років 50, з онуком. Задзвонив в неї телефон:

-Ну алло

-Хто

-Яка Света

-Та йди ти нахер :) такий голос в тебе, щой не впізнала.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...