Перейти до змісту

Про що говорить місто


Рекомендовані повідомлення

Біля 5-ї школи:

Іде зграйка школярів 2-3-й клас в шкільній формі, з ранцями більшими за себе, і один з них (в окулярах такий собі хлопчик):

- В мене сьогодні класний день - ніхера не питали, не задавали....

:blink: я була шокована...

Змінено користувачем bazoomba
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Біля ЦУМа дівчинка 12-13 років театрально вигукнула в телефон співрозмовнику: "Да ты жизни не знаеш" :)

Змінено користувачем talja
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково почув уривок розмови 2-х "блондинок":

- та шо ти таке говориш, не може в місяці бути 4 тижні! Три тижні, ну може трошки більше...

:lol: ридав ....... +стотищпіццот. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком такої розмови(2005р).Одна дама(24роки)розказувала про телевізор,який купив її брат:

-Там тєлік просто супер! 72 по діагоналі,плоский екран,телетекст і ше куча всякіх наворотів!

- ......класно,супер!

-Пацани,а шо таке діагональ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду в маршрутці, навпроти сидить дама років 25, з обручки на пальці видно, що заміжня. Дзвонить телефон... з розмови:

- ну не можу я, ну не можу, ну ти ж сам знаєш, що не можна мені. Ну в мене ж чоловік є. Мені мама з тобою погуляти не дозволить. ну не можу я....

=)

Змінено користувачем teenkath
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок магазин Трояда, ранок, десь біля девятої, стоять четверо, 2 хлопчика років 11-13 і 2 дівчаток такогож віку..... дівчатка п"ють пиво, смалять цигарки.... виходить з підїзду бабуся рокі 70 і журить їх - "Ох були б ви мої та яж вас по попі"

Дівчатка у відповідь " У на вільна Україна що хочемо то і робимо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівашечка років 20ти, така собі русалка з довгими косами. Маршрутка. Їхала від ЗАГСу до ЦУМа.

Зупинка напроти ТАМ-ТАМу. Набирає якийсь номер і всі чують її роль в діалозі:

Ти де ВАЩЄ?

Я вже міст проїжджаю!

Я тобі казала вже!

Я ВАЩЄ з тобою не хочу говорити.Кинула трубку(КТ).

Відразу набирає знову:

Сідай на маршрутку - я тебе жду біля ЦУМаКТ (чого не за мостом, чи там було не вийти - неясно)

Біля історичного:

Ти їдеш ВАЩЄ?

Добре.КТ

Біля Променя:

Ти де ВАЩЄ?

Чим їдеш?

Якою маршруткою?

Де саме їдеш?

Я ВАЩЄ з тобою договарювалась на вечір. А ти ВАЩЄ! Я спочатку ВАЩЄ до тебе не могла додзвонитись, а потім ти ВАЩЄ пішов гуляти.КТ

На Винниченка (університет):

Ти де?

Де саме?

Я вже біля ЦУМа. Буду тут мерзнути ВАЩЄ.КТ

Біля прокуратури:

Я вже вийшла. Жду тебе біля ЦУМа. Давай бігом. Бо я тут ВАЩЄ змерзла.КТ

Біля України вийшла з маршрутки і гордо пішла мерзнути до ЦУМа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитую ваші цитати і складається враження, що в місті одні неадеквати живуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитую ваші цитати і складається враження, що в місті одні неадеквати живуть :)

Я стояла в маршрутці. Біля мене сиділа інша, старша за ту русалку дівчина. Я стояла відразу над нею. Вона двічі говорила по телефону- не чути було жодного слова, а та звЄзда на всю маршрутку ВАЩЄкала. Всякі є - всяких треба.

Ще сьогодні - інша маршрутка.

Хлопець телефонує до своєї(?) дівчини.

Типу: шо ти, де ти, як ти...

Потім питає за якусь Іванку:

А як там Іванка?

А! Ви разом?

І видає:

То ти йди додому, а я з нею зустрінусь.

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воістину наші люди не здатні глибоко комплексувати ні перед чим. Зустрілися в маршрутці дві жіночки. Одна сидить, а стоїть біля неї. Відбувається розмова

- О! Слухай! Ти ж стоматолог! Да? Як добре шо я тебе зустріла! Мені тут недавно пломбу ставили і шось болить! Ану-но глянь!

При цьому жіночка закидає голову і широко розкриваючи рота починає тикати пальцем у хворий зуб, мугикаючи при цьому незрозумілі звуки - мавляв, бачиш, ага?

- Слава Богу, що я не гінеколог - відповіла та і відвернулася у вікно))))

День був насичений на спостереження і наступною не менш яскравою пасажиркою була дівчинка, яка безперестанку розмовляла по телефону. Всі пасажири мимоволі були посвячені у таїнства її вчорашнього дня, дізналися про те, що "Катька ідіотка, а Колька якійсь дібіл". Не стало таємницею і те, що "вчора наша кєра після останнього дзвоника та-а-ак напи-и-ила-ася". А також ми всі дізналися що вона одягне сьогодні на диско, шоб "не бути "як лох"..., яку Машка купила "а-а-афігенну юбачьку, але вона в ній, як карова і я памру як вона її адіне". Через 2 хвилини дівчинці подзвонила та ж сама Машка і героїня мого спостереження на пів маршрутки радісно привіталася "Машулька! Прівє-є-єт!!! ... Ти одягаєш сьогодні нову спідничку? Кла-а-ассс!!! Тобі в ній та-а-ак кльово!!!".

Подумалося "Віват щирій жіночій дружбі!"

Місто прокидалося на емоціях... Попереду цілий день.... Цікаво, що ж він кожному з нас принесе? Радувало те, що принаймні для мене цей день почався з позитиву.... З кимось поділитися? =)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатє, ви, коли по телефону говорите в місті або в маршрутці, ще не оглядаєтесь? ну, типу, "бля, це шо я кажу не буде увечері на борді?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ а ви сплошная загадка, нік нейм у вас теж такий пікантний :D

угум. якщо провести аналогію з айфоном "ямабілко" - нік топікстартера зразу спонтанно читається як "яблядко" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угум. якщо провести аналогію з айфоном "ямабілко" - нік топікстартера зразу спонтанно читається як "яблядко"  :)

скрита рєклама, я щітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було давно..... років з 5

Бабулька зупиняє маршрутку....

ІІ питання,- "У вас кінець сахарний?.... то візьміть мене..."

Маршрутка лежала від сміху, сама була свідком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було давно..... років з 5

Бабулька зупиняє маршрутку....

ІІ питання,- "У вас кінець сахарний?.... то візьміть мене..."

Маршрутка лежала від сміху, сама була свідком.

Да ну :sq_ye:

А я думав звідки цей бородатий анекдот пішов, а от виявляється звідки ноги ростуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було давно..... років з 5

Бабулька зупиняє маршрутку....

ІІ питання,- "У вас кінець сахарний?.... то візьміть мене..."

Маршрутка лежала від сміху, сама була свідком.

Зявилась ідейка, а може зібрати на борді клуб свідків і тих хто був в тій маршрутці, а то вже на борді декілька разів свідки пишуть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було давно..... років з 5

Бабулька зупиняє маршрутку....

ІІ питання,- "У вас кінець сахарний?.... то візьміть мене..."

Маршрутка лежала від сміху, сама була свідком.

Зявилась ідейка, а може зібрати на борді клуб свідків і тих хто був в тій маршрутці, а то вже на борді декілька разів свідки пишуть ))

щоб їх (свідків) зібрати, треба декілька автобусів замовляти :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мляя, этож мегабайан. первый раз услышал ещё в конце 90-ых.

даже в гугл вбейте "конец сахарный" - мульён ссылок на таких свидетелей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщина тормозит маршрутку, открывает дверь и спрашивает "Милок, у тебя конец сахарный?" Маршрутка в смех... На положительный ответ водителя женщина произносит "Возьмешь меня стоя?"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві дівчини, неблондинки прогулюючись, одна з них читає на будинку написи "стоматолог, гениколог, андролог, уролог" пауза... і та що читала запитує "А андролог це той що Андріїв лічить?"... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина з чоловіком в магазині:

Д: не забудь презервативів купити.

Ч: блин.. 30 грн. за 3 раза..

Д: Тобі хтось дешевше дає?

до Луцька відношення не має

Змінено користувачем serega
кроспост з інтернета
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж підслухане мною у маршрутці.

Біля Там-Таму сідає у маршрутку «блондинка», фарбована, правда, у радикальний чорний колір відразу виймає телефон і починає голосно:

- Прівєт. Слухай, Свєт, не знаєш, що робити з артішоком? – ну да, купила тільки шо в Там-Тамі. - да?!!! Блін, і я тоже незнаю ….

Змінено користувачем Romek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутки + "дибілки"- це кладєзь цілий. Чомусь особливо дівчата і жіночки вирізняються безпосередністю. Останній раз на минулому тижні це була школярка 9-11 років, яка волала так, що весь проспект Перемоги чув "Мовчи! Мовчи! Та слухай! Кєра сказала!" І щось в тому роді. Пубертатний період, однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в маршрутці

Хлопець звертається до дівчини:

Х. То, що там Юра про мене розповідає?

Д.(здивовано) А, я, що знаю?! Я з ним не сплю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...