Перейти до змісту

bazoomba

Учасники
 • Кількість зміста

  229
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

32 Байдужий

1 Підписник

Про bazoomba

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

7 615 перелядів профілю
 1. часто слухаю он-лайн http://radioskovoroda.com подобається контент і порівняно невелика кількість реклами
 2. УВАГА! ЗГУБА!під час бурі в районі 3-го садочку на проспекті Молоді була згублена червона папка, на зразок прикріпленого фото. В папці важливі документи.Прохання повернути за винагородуДуже надіємось на силу фейсбуку!
 3. апну тему) підкажіть, яка ситуація з приватнимим садочками на данний момент? які є варіанти для малечі 1,5 року?
 4. АвтоСтоп

  Луцьк - Львів туди й назад на 21 вересня планую туди на 17:00 приблизно, назад після 22-ї якщо хоч в одну сторону хтось їде - маякніть плз
 5. АвтоСтоп

  Луцьк - Львів туди й назад на 21 вересня потрібно з'їздити у Львів - туди на 17:00 приблизно, назад після 22-ї якщо хоч в одну сторону хтось їде - маякніть плз
 6. Шукаю послугу по заміні екрана для ноута 10.1" для Acer Aspire One Happy2-N578Q опис цікавлять контакти, ціна та строк ремонту можна в тему чи пп
 7. завдання - створити парсер орієнтовна ціна 900 грн. всі подробиці в приват
 8. Чи зможете виготовити комод, як на фото? Ширина - 80 см., высота - 85 см., глубина - 45 см Скiльки буде коштувати?
 9. Продам пів будинку в Луцьку

  земля приватизована під будинком? скільки соток продаєте разом з половиною будинку?
 10. Вирішила відкрити нову тему, так як цікавить досвід батьків і дітей, хто змінював школу після 4-го класу З вибором школи визначилась, а точніше з напрямком, в якому хотілося б розвивати дитину - це однозначно іноземна мова, тобто англійська. За місцем проживання нам найближчі 21-ша та 18-та - тому плануємо туди спробувати вступити. Ще дуже в 1-шу хотілося б - але їздити далекувато... Так от, хто має досвід (і бажання ним поділитися), а саме деталями вступу в ці школи? Наскільки це реально без домовленостей? Можливо взагалі не варто "мучити" дитину? Також не відмовлюсь від кваліфікованої консультації педагога) Трошки опишу, чому взагалі над цим задумуюсь: 1) рівень англ. в нашій школі низький, на жаль( тому що більше не маю до школи ніяких зауважень... 2) дитина моя здібна, але .... трошки лінива зрозуміла, що її рівень скажімо "достатній" у класі, і далі розвиватися не хоче тому хвилююсь, що в старших класах все навчання зведеться до перекладання підручників стимулу ніякого не буде - її і так все влаштовує) Вважаю, що вищий рівень знань у однокласників, більші вимоги додадуть стимулу моїй дитині працювати над собою))), але боюсь, щоб не вийшло "як завжди"), тому цікавить саме ДОСВІД хоча розумію, що все дуже індивідуально) і наперед дякую за конструктивну інформацію та критику)
 11. Терміново потрібні

  Потрібен автослюсар - автобуси, вантажні та інші автомобілі Можна без досвіду роботи, але з бажанням працювати Випробувальний термін - до 1 місяця з зарплатою 2000 грн. Далі розмір зарплати залежить від об'єму виконаних робіт Все деталі по телефону - 066725сім00сім, Сергій.
 12. Візьмуть на роботу автослюсара - автобуси, вантажні та інші автомобілі Можна без досвіду роботи, але з бажанням працювати Випробувальний термін - до 1 місяця з зарплатою 2000 грн. Далі розмір зарплати залежить від об'єму виконаних робіт Все деталі по телефону - 066725сім00сім, Сергій.
 13. Каркасні будинки "Платформа" Луцьк

  теж цікавить тема каркасних будинків Каркас, Ви пропонуєте іншу технологію? Чи просто, проти такої технології в принципі?
 14. Відгуки про роботодавців

  цікавить поява вакансій на порталі пошуку роботи в Укртелекомі - наприклад Спеціаліст з продажів корпоративним клієнтам зазвичай там кум-сват-брат - "з вулиці" не пробитись хто знає що змінилось? чи можливо та зп зменшили до плінтуса?
×