Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

До речі, ви помітили, що не видно техніки, яка б не просто розчищала сніг, а збирала його?

Було б явно менше проблем на обочинах... (до слова: при виїзді з кільця біля історичного на Огієнка нагорнули таку купу снігу, що "Оку" вже було б не видно; скоро й бусів видно не буде :( )

Видно. вчора збирали біля Променя Кільце, Набережна і т.д. На Набережну вивозять згружають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я офигиваю, дорогая редакция, хоть пишу Вам в первый раз! (с)

Картина маслом - третий ЖЕК, около него мирно стоят два трактора, а работники ЖЕКа ручной мотоснегочисткой чистят свою стоянку.

Что, блин, все дворы уже людям порасчищали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спостерігав картину зранку. Йшов в магазин, побачив, як трактор розчищає двір сусіднього будинку. Йшов назад - цей тракторець спокійно пересувався по вуличці, яка веде до цього будинку з піднятим ковшом. Видно було по стану тракторця, що він явно не належить комунальним структурам, зрозуміло, що хтось з жильців, або ж весь будинок замовили трактор для того, щоб розчистити двір, але як вони до того двору добиратись будуть, якщо дорога до нього нечищена - невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності (в районі Аверсу) немає світла чи це мудило якесь буса залишило і із-за цього стоять тролейбуси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності (в районі Аверсу) немає світла чи це мудило якесь буса залишило і із-за цього стоять тролейбуси?

Світло є бо вийшовши на балкон чую як в один "гуде" а спереді біля княжого двору стоїть якась червона машина, грузова і білий ланос (підозрюю що це ДАІ)

І ще ось така "зупиночка" утворилась, як ті маршутчики витримують весь день :0159:

post-3314-0-04661800-1356006911_thumb.jp

post-3314-0-27256500-1356006924_thumb.jp

Змінено користувачем Amor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА!

Чівокуня вже до Мєждунож"я всьо почистив лопатою, а ви тут скулите!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти думаєш дороги робляться лише за гроші, що їх платять автомобілісти? ))))))))) не сміши мого дідуся - візьми калькулятор і поразуй, на скільки метрів асфальту хватить грошей заплачених конкретно тобою...
Ти десь побачив, щоб я написав, що за мої гроші дорогу роблять? Кожен водій платить транспортний збір, котрий і придуманий (начебто) для ОБСЛУГОВУВАННЯ доріг. ТИ, як пішоход, щось платиш додатково (крім загальних податків, які платить кожен)? НІ!. Ото бери свого калькулятора, і сміши свого дідуся.

***ть, от скажи, а в людей, котрі їздять у міському транспорті потреб немає? ти думаєш їх не запитують чого вони запізнились? чи може дітей немає, немає людей, котрі їхали у лікарні?

мені начхати скільки ти потратив на свій унітаз свою машину і все інше - якщо людина - веди себе достойно і роби все, щоб тебе поважали не лише за повнотою гаманця, купкою вкинутих у авто грошей, а за конкретні дії, слова і т.д.

...

ЗАВЖДИ БУДЬ ЛЮДИНОЮ І ЧИНЯЙ ПО ЛЮДСЬКИ - чомусь це правило забувають, виводячи своє ЕГО у різних проявах...

удачі вам, і нехай дороги будуть чистими від таких же заттятих автомобілістів...

:) Чуєш, ЛЮДИНО, я свою машину не зміг відкопати ще в суботу ввечері, а тому до цього часу по власних потребах їзджу маршруткою, і теж стояв в маршрутках по 20-30 хв в заторах, чекаючи, спізнюючись і т.д. Але я ж не обзиваю, на відміну від тебе, ВСІХ, хто змушений був виїхати машиною і змушений був паркуватись як зміг і де зміг, дебілами і мудаками.

На Винниченка затор, на Волі дебіли машини понаставляли - проїхати маршруткам нереаально. Розрівняти боки грейдером таким мудакам - може б думати почали

А по роботі я змушений був їздити робочою машиною, і змушений був викручуватись, коли доводилось паркуватись (і на Волі в тому числі); відкопуватись, коли застрягав; допомагати іншим, котрі попали в таку ж ситуацію.

А тому я розумію ситуацію з обох боків.

Ти ж, максимум, посидів/постояв в теплій марщрутці, чи померз трішки на зупинці, любуючись, як інші відкопуються.

Звичайно, є ОДИНИЦІ, котрі БАРАН-БАРАНОМ чи БЛОНДИНКА, з-за яких інші страждають, і водії в тому ж числі. Але це ОДИНИЦІ, і тому не потрібно всіх, хто в ці важкі дні сів за кермо, під один гребінь обсирати. Спробуй виконувати те, що ти сам написав "ЗАВЖДИ БУДЬ ЛЮДИНОЮ"

Піди но розумнику, помахай лопатою вночі, повідкидай сніг коли тобі зарплату вже кілька місяців не видають. Тоді розкажеш нам хто дибіл, а хто мудило.
По-перше, я махав лопатою, починаючи з вечера суботи аж до вечера понеділка, і ти навіть не уявляєш, скільки снігу я перевернув за ці дні. От тому я й пишу в такому тоні!

По-друге, до чого тут "помахай лопатою вночі" і зарплата"? Ми тут винуєм не "бабу Маню з лопатою" чи "дядька Петра з ломом"! Ми тут звинувачуємо КЕРІВНИЦТВО!, керівництво комунальних служб, яке хєрово організувало роботу в критичний момент! А якщо ще й зарплату людям там, виявляється, не платили, то це теж вина КЕРІВНИЦТВА!

А беручи до уваги, що вже четвер закінчується, а комунальщики так і не почали активну діяльність, то вина тепер є і керівництва міста, що не можуть достатньо сипнути перцю під хвіст, кому треба, щоб він зарухав дупою!

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти десь побачив, щоб я написав, що за мої гроші дорогу роблять? Кожен водій платить транспортний збір, котрий і придуманий (начебто) для ОБСЛУГОВУВАННЯ доріг. ТИ, як пішоход, щось платиш додатково (крім загальних податків, які платить кожен)? НІ!. Ото бери свого калькулятора, і сміши свого дідуся.

Оцей збір входить в ціну квитка на громадський транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#615517(4)

Муж - водитель городского автобуса. Один день ездил в 2 смены. Второй день тоже. Третий день ремонт. Четвертый забухал... Вообщем жену больше недели не трахал. Тут как-то дорвался и разок, потом второй, потом третий... Ну и спрашивает жену как она. Жена отвечает ему: "Пошел ты муж на фиг. Ты как ваши автобусы. То их нет и пол дня стоишь и ждешь на остановке. А потом сразу четыре подряд!!"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь біля 11 ранку хтось "дуже зручно" припаркував Тойоту Секвойю (ну такий собі "маласенький" автомобільчик) з номерами АС ВР перед пішохідним переходом навпроти прокуратури.

А бус зеленого кольору на рівненських номерах, який уже пару днів стоїть внизу на Винниченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Кожен водій платить транспортний збір, котрий і придуманий (начебто) для ОБСЛУГОВУВАННЯ доріг. ...
Оцей збір входить в ціну квитка на громадський транспорт.

:) ти це серйозно? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти десь побачив, щоб я написав, що за мої гроші дорогу ро[censored]? Кожен водій платить транспортний збір, котрий і придуманий (начебто) для ОБСЛУГОВУВАННЯ доріг. ТИ, як пішоход, щось платиш додатково (крім загальних податків, які платить кожен)? НІ!. Ото бери свого калькулятора, і сміши свого дідуся.

Оцей збір входить в ціну квитка на громадський транспорт.

А яким боком пішохід до громадського транспорту? Він як пішохід нічого не платить, траспортного збору, відповідно, те ж.

Зрозуміло, що всі податки, в кінці кінців, платить завжди кінцевий споживач. Купуючи хліб ми також, можна сказати, сплачуємо транспортний збір, але це не пряме оподаткування, яке платить водій з кожною спаленою літрою палива. А водії також користуються громадським транспортом і купують хліб і т.д.

п.с. Хоча думка джека74 мені також не подобається. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, я махав лопатою, починаючи з вечера суботи аж до вечера понеділка, і ти навіть не уявляєш, скільки снігу я перевернув за ці дні. От тому я й пишу в такому тоні! По-друге, до чого тут "помахай лопатою вночі" і зарплата"? Ми тут винуєм не "бабу Маню з лопатою" чи "дядька Петра з ломом"! Ми тут звинувачуємо КЕРІВНИЦТВО!, керівництво комунальних служб, яке хєрово організувало роботу в критичний момент! А якщо ще й зарплату людям там, виявляється, не платили, то це теж вина КЕРІВНИЦТВА! А беручи до уваги, що вже четвер закінчується, а комунальщики так і не почали активну діяльність, то вина тепер є і керівництва міста, що не можуть достатньо сипнути перцю під хвіст, кому треба, щоб він зарухав дупою!
То ти наступного разу уточнюй хто має вночі на грейдері їздити, роботяги чи керівництво, а то з твого посту можна зробити висновок що у нерозчищених дорогах винні саме роботяги.
Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод (ну, хіба поодинокі) почистити грейдерами і дороги, і узбіччя!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бус зеленого кольору на рівненських номерах, який уже пару днів стоїть внизу на Винниченка

Він, Су*ка, цілу полосу вкрав. А ще ж є генії які там паркуються, бо, бачте, зручно їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, я махав лопатою, починаючи з вечера суботи аж до вечера понеділка, і ти навіть не уявляєш, скільки снігу я перевернув за ці дні. От тому я й пишу в такому тоні! По-друге, до чого тут "помахай лопатою вночі" і зарплата"? Ми тут винуєм не "бабу Маню з лопатою" чи "дядька Петра з ломом"! Ми тут звинувачуємо КЕРІВНИЦТВО!, керівництво комунальних служб, яке хєрово організувало роботу в критичний момент! А якщо ще й зарплату людям там, виявляється, не платили, то це теж вина КЕРІВНИЦТВА! А беручи до уваги, що вже четвер закінчується, а комунальщики так і не почали активну діяльність, то вина тепер є і керівництва міста, що не можуть достатньо сипнути перцю під хвіст, кому треба, щоб він зарухав дупою!
То ти наступного разу уточнюй хто має вночі на грейдері їздити, роботяги чи керівництво, а то з твого посту можна зробити висновок що у нерозчищених дорогах винні саме роботяги.
Дебіли, якраз ТІ, що вночі мали змогу і вдосталь часу без перешкод (ну, хіба поодинокі) почистити грейдерами і дороги, і узбіччя!

От що на це вам дядя Азаров каже

"Азаров просит украинцев не скулить, а убирать снег"

http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/27021/album/83

Так що не грейдери шукаємо, і нема чого спати, а йдемо всі разом вночі сніг всюди прибирати (сарказм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Азаров просит украинцев не скулить, а убирать снег"

Ну то хай не скулить що в казні нема надходжень з податків, а пі_дує і наповнює сам.

Нарешті, коли сніг задубів і втоптався, комунальникам дали вказівку чистити зупинки громадського транспорту.

Взагалі не розумію, тут люди скаржаться що двори не чищені. Да які в ср_ку двори коли в самісінькому центрі сніг займає половину смуги. Ніхто не буде "переводити" соляру на якийсь сніг, сам розтане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна Влада - кінець світу не настав (а я так розумію на нього багато надій покладали комунальникі і не тількі), а до весни ще далеко, тому може почнете сніг прибирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто їздить по соборності, будьте обережні при лівому повороті з Соборності на Воїнів намерзлий лід від теплотраси тепер став відшліфованим, при спробі виїхати на нього може сильно кинути вправо на сусідню полосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бус зеленого кольору на рівненських номерах, який уже пару днів стоїть внизу на Винниченка

Як ще тому вар"яту вистачило мізків не на мостові свого драба кинути?

Сьогодні ситуація (близько 12-30) повторилась. Якийсь бовдур залишив свій бус - Фольксваген, держ.номер

АС 6842 ** там же. Тролейбуси не могли протиснутись.

Ну і,звісно, біля "Дуратіно". Знов-таки, хтось бусом став коло нього - два тролейбучи роз"їхатись не могли.

Вітання тим, хто погоджував проект ТЦ! ( а там і ДАІ присутня, і арКітєктори, і ще купа всяких "спєців"!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав Єгор Лупан "Я не буду брехати, ж :rotate: па значить ж :rotate: па". така от дорожня обстановка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы купили себе резиновые сапоги? Если нет, покупайте, а то будет как с лопатами :)

2u6josx.png

источник:

http://sinoptik.ua/погода-луцк/10-дней

А если такая погода будет, тогда надо заранее подчистить/подготовить улицы т.к. горы снега уже будут не мягеньким снежком, а льдом. Бампером не упрешься, ногой не ступишь.

ЗЫ: ну почему до НГ такая погода не дотягивает. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай тане все

даєш стабільно >0 градусів ! :)

Змінено користувачем cemiynick
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як Вам подобається процес розвантаження снігу вантажівками на Набережній?.. також якщо звернути увагу, деякі купи того снігу знаходяться під досить небезпечним кутом до дороги. таке враження, що може в будь-який момент впасти на праву полосу (напрямок від Яровиці до кільця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...