Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Потрібно буде їхати в Турію (Турійський район). Хто знає, де на данний час краща дорога - на Володимир-Волинський чи на Ковель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно буде їхати в Турію (Турійський район). Хто знає, де на данний час краща дорога - на Володимир-Волинський чи на Ковель?

через Володимир на 20 км до Турійська,ніж через Ковель

я б їхала не через Володимир, і не через Ковель,тому що на Ковель зазвичай дуже загружена траса, а повертала б Кременці наліво на Турійськ - там зустрінеш не більше десятка авто, а дорога по якості зараз не гірша ковельської траси (не тому, що така хороша, а тому, що ковельська така ж хренова). правда, я не знаю, з якої сторони Турійська знаходиться с.Турія, можливо,зі сторони Володимира...

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо через Кременець, то будьте уважні, за ~4 км після с.Залісці добрячий "кратер" посередині дороги. Знайомий на бусі там диск погнув добряче. А вцілому, підтримую vaz75.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз стояли на Набережній перед світлофором на виїзді на Ковельську. Тормозили джипи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив двічі. Спочатку стояли на кільці по Набережній. Якраз зупинили білу Audi A7. Думаю там було за що, зважаючи на те, як ця машинка по Луцьку їздить.

Потім на Карпенка-Карого бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив двічі. Спочатку стояли на кільці по Набережній. Якраз зупинили білу Audi A7. Думаю там було за що, зважаючи на те, як ця машинка по Луцьку їздить.

Потім на Карпенка-Карого бачив.

зараз на мості по Перемоги (ближче до тамтаму) стоять дві Шкоди і "джигають", якусь іномарку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки правда - по місту бачив 4 екіпажі в різних точках...Деякі провели мене зацікавленим поглядом, але не чіплялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов "зарядив" сніг. На дорогах каток, але, до честі комунальників, основні дороги швиденько посипали і посолили. Особлива увага була відведена місцям на світлофорах, переходах та зупинках...Поки респект...

Хоча на другорядних вулицях... - ну, як завжди))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в володимирі-волинському 7-го коли ВОЖДЬ приїжав. там зібрали всю п-здобратію ДАІ. кожне 3 авто було службове в місті.

близько 14.00 в супермаркеті салют два дайці зайшли туди і купили 6 пляшок горілки СТАТУС. обоє були по формі з табельною зброєю, після чого десь поїхали. держ номер 0101 зелений пасат. жаль телефону при собі не мав на мої зауваження ухмилялися і не звертали уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...