Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Вчора там також мало не зловив гаву. Добре що зустрічних не було, не сліпили і встиг вчасно помітити яму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і не Луцька ситуація, але...

Всі, хто має необережність продумати свій шлях через відрізок Попільня-Сквира-Володарка (напрямок Умань-Одеса, зворотній Умань-Житомир) - не робіть такої дурниці. 100 км до Житомира їхав 10-20 км/год, проклинаючи все на світі. Товстий шар спресованого снігу/льоду хаотично розтав до "асфальту". Утворилися натуральні дірки глибиною 5-10 см і діаметром від 10см до 2-х метрів. Краще вже через Київ, хоч і далі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На спуску з мосту від просп. Соборності до вул. Капенка-Карого заасфальтували ями. Здивований! Але по місту справді ппц. Міст на вул. Глушець латали два місяці тому і вже знову ахтунг. А саме цікаве, що позаду лише ПОЛОВИНА зими. :0157:

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На спуску з моста від просп. Соборності до вул. Капенка-Карого заасфальтували ями. Здивований! Але по місту справді ппц. Міст на вул. Глушець латали два місяці тому і вже знову ахтунг. А саме цікаве, що позаду лише ПОЛОВИНА зими. :0157:

серед зими асфальтували?

50d4915e8fd7a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серед зими асфальтували?

Виходить що саме так як на фото, бо не просто засипано, а закатано. А ще днів 5-7 тому були ями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямки везде, вчера "влетел" в ямку на переходе по пр. Победы, возле ДОСААФ, сегодня раскатывал диск ездил. Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.

Кілька разів проглянув відео, ніяк не можу точно ідентифікувати це місце на Перемоги. Мені здається, що це майже на перехресті з Кузнецова? Уточни якщо я не правий бо яма дійсно варта уваги.

Напрямок "до Авангарду", в межах кількох метрів відносно пішоходного переходу при виїзді на кільце (зліва корпус Історичного, по праву сторону прохід між Авангардом і ДОСААФом), якщо я не помиляюсь. Але по Перемоги варто звернути увагу і на відсутність асфальту перед та за другим світлофором (напрямок "на міст") і досить вже значну яму на самому мосту (напрямок "до п'ятої школи"). На останній лишити шмат підвіски - елементарно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напрямок "до Авангарду", в межах кількох метрів відносно пішоходного переходу при виїзді на кільце (зліва корпус Історичного, по праву сторону прохід між Авангардом і ДОСААФом), якщо я не помиляюсь.

Да, все верно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і знову сніг. Комунальні авто були помічені неодноразово, що не може не радувати. Але цікаве питання - на який "ікс" перша з трьох "прибирайок", які йдуть "сходинками", щось і чимось там посипає? Дві наступних моментально загрібають то всьо на узбіччя...Маразм до сліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога слизька а пішоходам пофіг лізуть як телята..пішоходний перехід знаходиться за 100 м від того місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оп'ять 25... Мені здалось чи знову ВЗАГАЛІ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ. Стан доріг ЖАХЛИВИЙ. Ні однієї одиниці техніки не бачив... А спеціально проїхався по соборності-молоді-відродження-рівненській. Що зе за БРЄДЯТІНА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботи двічі бачив як МАЗи їздили чистили. Вчора жодної одиниці снігоочищувальної техніки по місту і по ковельскій трасі не бачив. Сьогодні зранку по пр. Волі тракторець прочищав тротуари. Все. А сніг продовжує падати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно іхав по Відрождення, в районі Там Таму (що Експрес) зустрів 4 мази, яки чистили дорогу в сторону Гордіюк. Повертався на роботу, бачив ті самі Мази, які рухались з вул. Карпенка-Карого по Конякіна. Чистять, нічим не посипаючи.

30-40 км оптимальна швидкість. На спусках та невеличких вуличках і того менше. Гальмувати в деяких випадках стає неефективно, так як і різного роду повороти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога слизька а пішоходам пофіг лізуть як телята..пішоходний перехід знаходиться за 100 м від того місця

І ще радив би остерігатись на дорозі людей похилого віку. Ось, наприклад, бабусі які прям таки лізуть під колеса і все!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога слизька а пішоходам пофіг лізуть як телята..пішоходний перехід знаходиться за 100 м від того місця

І ще радив би остерігатись на дорозі людей похилого віку. Ось, наприклад, бабусі які прям таки лізуть під колеса і все!

http://www.youtube.com/watch?v=41mKQO8Vk8U

Так так на жаль це буде продовжуватись поки Даі небуде штрафовати ціх пенсіонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дощ о_О Шо з дорогами?

стояв на зупинці десь хв. 5-10, чекав маршрутку (на авто стараюся не їздити), їде дощ із мокрим снігом. Саме цікаво, що на одязі дощ замерзає, утворюючи шар покриття з льоду. Думаю, теж саме і на дорогах - суцільний каток, присипаний зверху сніжком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це капець, на машинах просто слой льоду...

який фігово відчищається. залишив машину у спокої))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На машині 1-2 мм льоду. Ледве відігрів лобове скло. Дорога слизька, щойно їхав від Гостинця до з/д вокзалу. ОБЕРЕЖНО, НА ДОРОГАХ ПОФІГІСТИ ПІШОХОДИ!!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це капець, на машинах просто слой льоду... Як додому їхати... ніпанятна.

Дорога не дуже слизька. Йде дощ, замерзає і на дорозі утворюється шкарлупа по якій їхати не так слизько.

Так подякуємо службам, відповідальним за стан доріг за те, що не прибрали повністю з дороги сніг! ;)

Якби дороги були розчищені до асфальту, було б набагато гірше! А так сніг, що залившився + дощ, що замерзає роблять дорогу шорохуватою, і не такою слизькою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я ще в 3 поставив машину у гараж. Завтра потрібно їхати на Ковель, не знаю чи варто ризикувати. Буду бачити що буде зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. По трасі їхати складно, скло відігріти дуже важко, навіть якщо вмикати пічку на повну, за кілька хвилин дихати нічим, а скло собі замерзає.

Включаю пічку на повну на обдув скла і трохи привідкриваю вікно - скло чисте і в салоні можна дихати :_02:

А взагалі погода неначе сказилась - другий день при 7 градусах морозу дощ іде! :_09:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед мостом на ул. Гнидавська (со стороны ГПЗ) обрыв троллейбусных линий, пробка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...