Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Їхав вчора по Станіславського і на повороті біля "церкви" просто вбило, що зпинка на самому повороті та ще й перехід... якось раніше не дуже заважало, а зараз зимою це просто жах... вилітають на зустрічну "гонщики", щоб маршутку обїхати.

Щось потрібно рішати з цими зупинками на поворотах. Здається щось там в новинах було що дали фтик розібратися з розміщенням, але цікаво чи щось робиться в цьому напрямку. Можливо комусь відомо щось ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще ніколи не прогрівав машину 40 хв., щоб розмерзлося лобове скло. І то, не повністю! Сантиметровий шар льоду! До того ще й скраба зламав. За годину їзди по місту при включеному на повну обдуві, скло так і не розмерзлося достатньо для ходу двірників.

Згадав ось це фото:

478VZ.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав ось це фото:

478VZ.th.jpgнагадує сьогоднішній ранок на Набережній

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто зараз їздив? Який стан дороги? Слизько?

Я покатался через весь город. Дорога не скользкая, единственно что может кидануть в сторону из-за снега на дороге, который не чистят и не посыпают. А так ездить можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще ніколи не прогрівав машину 40 хв., щоб розмерзлося лобове скло. І то, не повністю! Сантиметровий шар льоду! До того ще й скраба зламав. За годину їзди по місту при включеному на повну обдуві, скло так і не розмерзлося достатньо для ходу двірників.

А я теплою водою поливав і за пару хвилин все розмерзлося. І навіть нічого не тріснуло)) А потім вже обдувом підтримував скло чистим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав вчора по Станіславського і на повороті біля "церкви" просто вбило, що зпинка на самому повороті та ще й перехід... якось раніше не дуже заважало, а зараз зимою це просто жах... вилітають на зустрічну "гонщики", щоб маршутку обїхати.

Щось потрібно рішати з цими зупинками на поворотах. Здається щось там в новинах було що дали фтик розібратися з розміщенням, але цікаво чи щось робиться в цьому напрямку. Можливо комусь відомо щось ?

А остановка напротив бывшего консульства, - дорога узкая + на возвышении с обеих сторон, по стороне консульства знак "Остановка запрещена", ни разу утром не видел чтоб там НЕ стояло машины... троллейбус станет, за ним маршрутка, кармана нету, напротив авто припаркованное.... самое дибильное место по моему дефолтному маршруту)

З.Ы. утром сегодня норм ещё, за минут 15 выехал, а вот вчера вечером... 1,5 см льда на лобовом... гарячая вода + обдув решает)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи відійду від "льодовикової теми".

ПДР підчитав, хочу почути Вашу думку.

на фото червоним обведений участок дороги. Кільце - головне, зрозуміло. А от хто кого має пропускати саме на тому обведеному участку?

При виїзді з вулиць Шопена-Огієнка стоять знаки пріоритету 2.1. (2.1_1.png).

post-13697-0-14173600-1358853313_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи відійду від "льодовикової теми".

ПДР підчитав, хочу почути Вашу думку.

на фото червоним обведений участок дороги. Кільце - головне, зрозуміло. А от хто кого має пропускати саме на тому обведеному участку?

При виїзді з вулиць Шопена-Огієнка стоять знаки пріоритету 2.1. (2.1_1.png).

post-13697-0-14173600-1358853313_thumb.j

на тому участку часто бувають ДТП

Якщо Ви рухаєтесь по вулиці Шопена то повинні пропустити авто яке рухається по колу так як коло головне..якщо неправий то поправте

..

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви рухаєтесь по вулиці Шопена то повинні пропустити авто яке рухається по колу так як коло головне..якщо неправий то поправте
Це зрозуміло, а хто має перевагу при виїзді на коло з Шопена чи з Огієнка? ;) Там в обох "косинка".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви рухаєтесь по вулиці Шопена то повинні пропустити авто яке рухається по колу так як коло головне..якщо неправий то поправте.

Це 100%

Питання в тому як мають роз’їхатися машини з Шопена - Огієнка. Обоє їдуть до 5 школи скажемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1991, ты не понял в чём вопрос. Знак "уступи дорогу" стоит как с выезда с Шопена на кольцо, так и с выезда с Огиенка на кольцо. Вопрос - кто кого должен пропускать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз у горохові, дорога просто жахлива! або колія зі снігом або шар льоду. ïхати дуже важко, швидкість 30-40 км. йде дощ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу непоняв)

є сайт де можна змоделювати ситуацію, розставити авто і знаки і тд. і зберегти фотографію так думаю лекше буде розібратись в ситуації..

http://www.sxemka.com/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шопена" пропускають "Огієнка". Перешкода справа!
Промазав кнопкою ;)

Ось так і аварії трапляються ;)

Шопена є магістральною вулицею і має перевагу (2 полоси для руху, рух маршрутних ТЗ) Огієнка-К.Савури є вулицею, що проходить через спальні райони. Поправте як не правий.

З.І. К.Савури має перевагу перед Огієнка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здогадуюсь що той хто виїзджає з Огієнка на кільце повинен уступити тому хто виїзджає з Шопена на кільце. А знак "уступи дорогу" для тих хто їде з Шопена на кільце існує для того, щоб уступали дорогу тим, хто їде з головної (з кільця) в сторону Огієнка. Здається що на перехресті Шопена- Огієнка (кільце до уваги не берем, воно вже після перехрестя) головною дорогою має бути Шопена. Оскільки

Шопена є магістральною вулицею і має перевагу (2 полоси для руху, рух маршрутних ТЗ) Огієнка-КСавури вулицею що проходить через спальні райони. Поправте як не правий.

(Тепер мене якщо не правий можете закидати гнилими помідорами ібо прав не маю і правил не читав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шопена" пропускають "Огієнка". Перешкода справа!

Не убедил. Наличие знаков приоритета сразу наводит на мысль о неравнозначности дорог. Это мы знаем, что и там, и там висят знаки "уступи дорогу", а, например, кто не в курсе? Встретяться такие двое на этом перекрёстке и будут долго и нудно уступать друг-другу дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є магістральною вулицею і має перевагу

знак стоїть перед перехрестям (з Шопена), тому він поширюється на нього. якби знак стояв, як би так сказати, за ним (тобто пару метрів далі, десь там під каштанами - так люблять їх ставити) то тоді з Огієнка ті що їдуть мали б пропускати.

Трохи каші вийшло, думаю зрозумієте.

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знак стоїть перед перехрестям (з Шопена), тому він поширюється на нього. якби знак стояв, як би так сказати, за ним (тобто пару метрів далі, десь там під каштанами - так люблять їх ставити) то тоді з Огієнка ті що їдуть мали б пропускати. Трохи каші вийшло, думаю зрозумієте.
Спробуйте викласти ваше бачення того як там коректно роздати пріорітети і встановити знаки. ;)

Колись по напрямку від стадіону, Огієнка була одностороння. Це гарно вирішувало цю проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.10 Дати дорогу — вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість.

А те кто едет по Шопена имеют приоритет потому что едут по главной дороге относительно Огиенка, значит уступает транспорт с Огиенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте викласти ваше бачення того як там коректно роздати пріорітети і встановити знаки. ;)

Колись по напрямку від стадіону, Огієнка була одностороння. Це гарно вирішувало цю проблему.

Наприклад так.

Тобто, Шопена пропускають всіх (в тому числі і Огієнка). З Огієнка їдуть направо (а більше там і нема куди їхати) і там зразу знак дати дорогу кільце головне

post-10847-0-19918400-1358858589_thumb.j

Змінено користувачем slk35
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відсутність знаку "уступити дорогу" відносно до дороги з таким знаком також можна трактувати як перевагу

У напрямку Огієнка -> кільце Є знак Дати дорогу. Шопена головна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...