Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

і купили 6 пляшок горілки СТАТУС

Переймають досвід в колег (минулого літа чи то тернопільські, чи якісь там), також затарювались в маркеті пивасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в володимирі-волинському 7-го коли ВОЖДЬ приїжав. там зібрали всю п-здобратію ДАІ. кожне 3 авто було службове в місті.

близько 14.00 в супермаркеті салют два дайці зайшли туди і купили 6 пляшок горілки СТАТУС. обоє були по формі з табельною зброєю, після чого десь поїхали. держ номер 0101 зелений пасат. жаль телефону при собі не мав на мої зауваження ухмилялися і не звертали уваги.

жаль що не було телефону з собою..були б зірками youtube)

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може вони промерзли і один одному спини натирали горілкою...аби не застудитись... от так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сніг на вулиці міста? Хм! Я пам"ятаю (здається в 2009-ому) їду зимою у Володимир, а траса суха (сухий асфальт!) при тому що в Луцьку каша. Довго мучив себе питанням до чого б то, а потім згадав що Ю у Зимне приїзжала )))

Хтось ще захищав комунальників у цій темі. Ну-ну..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сніг на вулиці міста? Хм! Я пам"ятаю (здається в 2009-ому) їду зимою у Володимир, а траса суха (сухий асфальт!) при тому що в Луцьку каша. Довго мучив себе питанням до чого б то, а потім згадав що Ю у Зимне приїзжала )))

Хтось ще захищав комунальників у цій темі. Ну-ну..

Та з косою ніяким боком до того що дорога за містом сухий асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Василя до Йордана у Луцьку призупинять рух транспорту

У зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт на водопроводі призупиняється рух транспорту вулицею Потапова на ділянці дороги навпроти житлового будинку № 20 на вулиці Винниченка.

Ця заборона діятиме з 14 до 18 січня 2013 року, повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Відповідне розпорядження сьогодні підписав перший заступник міського голови Святослав Кравчук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт на тепловій мережі по прибудинковій території житлових будинків на вулиці Писаревського (на ділянці від житлового будинку № 7 до житлового будинку № 9) з 17 до 24 січня 2013 року тимчасово буде зупинено рух транспорту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дорогах Луцька просто "жестяк"!!! слизько, як на катку (особливо на переходах, світлофорах, спусках з розв'зки в обидві сторони біля Варшавського ринку, поворотах) :0157:

Змінено користувачем tolik79
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи стан дороги зараз головне не попасти вот на таких мам... де мозок???

http://www.youtube.com/watch?v=M--vkwqxPUU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, а де то такі мамаши бігають? По коментах в ют не відать. Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на те що по набережній зазвичай ганяють, і по ідеї, полотно там мало бути б стерте, але як мінімум по правій стороні (як їхати від Ковельської) неслабкий такий лід, перед переходом навпроти школи як на санях несло, так що будьте уважні та обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на те що по набережній зазвичай ганяють, і по ідеї, полотно там мало бути б стерте, але як мінімум по правій стороні (як їхати від Ковельської) неслабкий такий лід, перед переходом навпроти школи як на санях несло, так що будьте уважні та обережні.

Дійсно, зранку там був каток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямки везде, вчера "влетел" в ямку на переходе по пр. Победы, возле ДОСААФ, сегодня раскатывал диск ездил. Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямки везде, вчера "влетел" в ямку на переходе по пр. Победы, возле ДОСААФ, сегодня раскатывал диск ездил. Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.
Скільки років живеш в Україні, пора звикнути що з снігом сходять і дороги ;)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямки везде, вчера "влетел" в ямку на переходе по пр. Победы, возле ДОСААФ, сегодня раскатывал диск ездил. Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.
Скільки років живеш в Україні, пора звикнути що з снігом сходять і дороги ;)

У нас асфальт - розчинний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.

ну от і чудово, лопату відра асвальт в руки і вперед закатувати ями

в мороз/ожеледицю/слякоть і під постійний рух машин,

які той асвальт вибьють в хлам за 5 хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.

ну от і чудово, лопату відра асвальт в руки і вперед закатувати ями

в мороз/ожеледицю/слякоть і під постійний рух машин,

які той асвальт вибьють в хлам за 5 хвилин

АзарІв?

(чи для теми Доска позора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас асфальт - розчинний!

українські вчені викрали ідею своїх колег з Росії

50efe3cad50e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 педерача, видно всі ямки, недбалих пішоходів, і машину не юзить - чи один я тільки так не спішу?

Тільки не кажіть, що "он лошара спереду повзе як черепаха".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які той асвальт вибьють в хлам за 5 хвилин

Лучше пускай заделывают или каждый день, или за 2 дня но нормально, чем я буду ремонтировать подвеску и катать диски за свои деньги. Ехал вечером, скорость 30 не более, и не видно этих ям. Хоть щебенкой засыпали бы. Обидно как водителю за наши дороги.

З.Ы. давайте асфальт, пойду заделывать ямы в своем районе. Если так сделает каждый, то будет отлично. Но за что мы платим налоги? На вертолеты, виллы, итд?

2 педерача, видно всі ямки, недбалих пішоходів, і машину не юзить - чи один я тільки так не спішу?

Тільки не кажіть, що "он лошара спереду повзе як черепаха".

Так никто не спешил. Ехал после 20:00, темно, и встречка слепила. Вот и не увидел.

http://youtu.be/z1cfPgkJj8A 57-я секунда.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 педерача

Я спочатку прочитав як "Два педерача"... :)

на ВАЗ 21099 це вниз 2 рази :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера "влетел" в ямку на переходе по пр. Победы, возле ДОСААФ, сегодня раскатывал диск ездил.

сегодня видел знак 1.12 "вибоїна"

1.12_b.gif

установлен около того перехода по стороне исторического факультета. Пичалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...