Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

І багато ти побачиш при виїзді? Отак ви і їздите, що таке перешкода зправа не знаєте, за те з неба взяли шо Шопена магістраль і тому вона є головною )))) На Шопена і Огієнка знак уступити дорогу, а отже вони пропускають всіх, а коли наближаються один до одного тоді і керуються перешкодою зправа, а отже Шопена повинні пропустити тих хто їде з Огієнка і баста. Покупляють права за сало, а потім щей вчать інших як їздити!
Читайте ПДР. Правило правої руки діє на РІВНОЗНАЧНОМУ перетині доріг або де не можливо визначити черговість проїзду. Щодо сала, то здав екзамени своїми силами з першого разу без помилок.

Ну? Що в того що в того знак уступити дорогу, а це одне і теж що нівкого їх нема. Тоді хто кому уступить дорогу?

згоди так і не дійдемо. Там дайці часто стоять, як побачу то обов"язково спитаю, хай пояснять з посиланням на ПДР.

І нехай зразу напишуть протокол )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодн приблизно о 15:30 телефонував в Луцьке Управління ДАІ і задав конкретне питання про це перехрестя. Водії з Шопена мають пропускати!!! Якої вам ще згоди? Лист від Януковича з гербовою печаткою щоб ви згоди дійшли?

Одне діло, коли Ви на пальцях пояснили черговому, який можливо і не зрозумів змодельованої Вами ситуації, тому міг дати відповідь, яка Вас задовільнила, щоб Ви перестали заважати йому відпочивати працювати. Зовсім інше може бути коли наочно побачити дане місце.

не потрібно підмінювати поняття, згадувати Януковича чи Захарченка, принаймні я для себе це питання виясню, якщо Вам, Asbarik, це не цікаво і Ви задовільнилися невичерпною відповіддю когось-там із Луцького управління ДАЇ

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно чому там ДАІ пасуться рідко - тільки і штрафуй хто неправильно уступає дорогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нехай зразу напишуть протокол )))

хе, нема дурних, я підійду, коли буду без авто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте змоделюю вам ситуацію попроще:

post-153-0-17232800-1358883711_thumb.jpg

Немає там кільця, червона полоса є напрямок руху головної дороги, яка послідовність проїзду авто?

1. Зелена

2. Синя

3. Жовта

Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодн приблизно о 15:30 телефонував в Луцьке Управління ДАІ і задав конкретне питання про це перехрестя. Водії з Шопена мають пропускати!!! Якої вам ще згоди? Лист від Януковича з гербовою печаткою щоб ви згоди дійшли?

Одне діло, коли Ви на пальцях пояснили черговому, який можливо і не зрозумів змодельованої Вами ситуації, тому міг дати відповідь, яка Вас задовільнила, щоб Ви перестали заважати йому відпочивати працювати. Зовсім інше може бути коли наочно побачити дане місце.

не потрібно підмінювати поняття, згадувати Януковича чи Захарченка, принаймні я для себе це питання виясню, якщо Вам, Asbarik, це не цікаво і Ви задовільнилися невичерпною відповіддю когось-там із Луцького управління ДАЇ

Ну да. Може я взагалі вигадав, збрехав. Як, цікаво мені, можна недоходчиво пояснити запитання про це перехрестя? Я сказав назви вулиць, і запитав за яким порядком хто кого пропускає. Подзвоніть самі якщо не вірите. І відповідь інспектора це лише ще один доказ до того в чому я і так був впевнений. І здається мені у вас проблеми зі знаннями ПДР, або зі впертістю, якщо і справді сумніви після всіх постів залишились. Щодо інспекторів то вони добре знають про це місце, і постійно біля авангарда пасуться. Ви не праві.

З.І. Я випадково нажав "поддержать"... Я вас не підримую в тому пості

Змінено користувачем Asbarik
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На знайомого майже написали (відмазався) ДАІ протокол за те, що їхав по Шопена і не пропустив автомобіль, що виїзджав з Огієнка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча аварії там дійсно трапляються частенько...

Якби я тупо їхав не пригальмовуючи, а сьогодні повний СТОП(а в основному це у 99,9%), був би частим гостем в нашій рубриці про чергове дтп.

А знаєте після чого хочеться сісти на танка чи бульдозера з ковшем, щоб .... . , коли оте воділо показує мені що я :_14: , ще й кричить "піпі...на знак дивись!!!" і показує на мій. А один,колись, виліз зі свого кіа і давай до мене шагати, мля.. мля.. . А я йому тиць на знака його, усьо, мова кінчилась, в нього. Я то свій бачу, а ти, муділо воділо, чого свого не бачиш???!!! Чого Я маю дивить на ЙОГО знаки? Згоден, щоб не було в першу чергу, геморою для себе, на нього, чесно, мені начхати.

Писав вище, той трикутник зависоко вісить - в цьому великий % непорозуміння на тому перехресті, а ще як каштан розростеться - куди дивитись?

Ніби усьо. Кого образив, звиняйте, але будучи й надалі в такій ситуації за емоції не ручаюсь, за наслідки - дотримуватись ДДД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для автомобіля який їде з Шопена, автомобіль який їде з Огієнка буде "поміхою зправа", і його необхідно пропустити, зважаючи на наявність знаку..... Що не ясно? А багато долбо**ів - водятлів, яких я зустрічав на цьому перехресті не можуть второпати цього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно відправити інф. запит в ДАІ і буде офіційна відповідь..

post-7914-0-24575600-1358888446_thumb.jp

Змінено користувачем sasha1991
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для автомобіля який їде з Шопена, автомобіль який їде з Огієнка буде "поміхою зправа", і його необхідно пропустити, зважаючи на наявність знаку..... Що не ясно? А багато долбо**ів - водятлів, яких я зустрічав на цьому перехресті не можуть второпати цього...

Для Шопена понятно, а если водитель на Огиенка не знает про наличие знака на Шопена? Он тоже будет пропускать.

Объясните, плиз, чем регламентируеться главность движения именно на Огиенка? Какой там ещё знак установлен кроме "уступи дорогу", а то я не помню?

Давайте змоделюю вам ситуацію попроще: Немає там кільця, червона полоса є напрямок руху головної дороги, яка послідовність проїзду авто? 1. Зелена 2. Синя 3. Жовта Так?

Ha3ik, в этой ситуации со знаком "Уступи дорогу", обычно присутствует ещё знак 7,8 "Напрямок головної дороги". Вот тогда понятно, что жёлтая и синяя на равнозначных дорогах и жёлтая по принципу "помехи справа" должна пропустить.

XcvYN.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, я завязую комусь щось пояснювати. Сьоравно шо головой об стєнку битись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я частенько в тех районах тусуюсь,как пешеход, и не доведи Б-г, если кто то мне при пересечении улиц бибикнет,типа: куда прёшь??!! ещё и в наушниках!!!!

я оперативно покажу на знаки,запишу марку авто и госномер,и на доску позора!!!

это касается всех водил,кто катается в районе Проминя,Грушевского,Перемоги,Шопена... прочих прилегающих улиц,

будьте внимательны на дорогах!!!

:D

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, я завязую комусь щось пояснювати. Сьоравно шо головой об стєнку битись.

Я веду к тому, что там не просто надо руководствоваться правилом "помеха справа" (как многие тут доказывают), а ещё и знаком, который показывает, что кольцо - главная, а все остальные - второстепенные. Тогда это правило начинает работать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я частенько в тех районах тусуюсь,как пешеход, и не доведи Б-г, если кто то мне при пересечении улиц бибикнет,типа: куда прёшь??!! ещё и в наушниках!!!!

я оперативно покажу на знаки,запишу марку авто и госномер,и на доску позора!!!

это касается всех водил,кто катается в районе Проминя,Грушевского,Перемоги,Шопена... прочих прилегающих улиц,

будьте внимательны на дорогах!!!

:D

Не забудь, вибігаючи на дорогу, ні в якому разі не крути головою по сторонам, аби в повній мірі показати свою зневагу тим воділам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб в морзі легше роздівати було...

Дорога зараз жахлива. Перед перехрестями розкатаний лід, зверху його вкриває сніжок... Гальмувати місцями дуже складно. Перший раз за цю зиму чуть не втратив керування, хоч швидкість була невеличка. До цього заноси були, але ситуація лишалася контрольованою. На цей раз трохи захвилювався, що втрачаю управління, машина не слухається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром, возле 18-ой школы, на светофоре, если ехать в сторону городской больницы, даже АБС не спасло от льда, пришлось выскакивать на встречку, иначе влепился бы. Там особенно скользко, даже если ехать не быстро.

З.Ы. возле "Экспресс там-там" тоже самое на светофоре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром, возле 18-ой школы, на светофоре, если ехать в сторону городской больницы, даже АБС не спасло от льда, пришлось выскакивать на встречку, иначе влепился бы. Там особенно скользко, даже если ехать не быстро.

З.Ы. возле "Экспресс там-там" тоже самое на светофоре.

Тільки от приїхав на роботу, і скажу що "тоже самоє" зараз практично скрізь. Дорога дуже стрьомна! Сьогодні треба їздити ОСОБЛИВО акуратно. Дуже, дуже слизько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром, возле 18-ой школы, на светофоре, если ехать в сторону городской больницы, даже АБС не спасло от льда, пришлось выскакивать на встречку, иначе влепился бы. Там особенно скользко, даже если ехать не быстро.

З.Ы. возле "Экспресс там-там" тоже самое на светофоре.

Тільки от приїхав на роботу, і скажу що "тоже самоє" зараз практично скрізь. Дорога дуже стрьомна! Сьогодні треба їздити ОСОБЛИВО акуратно. Дуже, дуже слизько

Покі доїхав на роботу 2 рази в сугроб мусив скеровувати машину, так як ні АБС, ні гальмування КПП не допомагають.....зверху сніжок так акуретненько притрусив лід...просто жах. Будьте обережні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері їхав по набережній зі сторони мийок до кільця. перед кільцем був каток, машина пішла юзом. шоб не вїхати в авто спереді прийшлось втікати в сніг на обочину. добре що не спустило в низ. будьте обережні!

п.с. дякую хлопцям з жовтого кенгу і темного жигуля за допомогу в відкопуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороги каток, гальмувати немає сенсу. Пробував пропустити пішоходів на переході не зміг загальмувати на швидкості 30Км/год за 20м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережіться по коліях їздити, бо там лід... краще по сніжку він краще зчеплення дає. Плюс слідкуйте за тиском в шинах... недокачані колеса гальмують краще, але управління 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...