Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Роблять латають, роблять латають, а чи надовго?!?! До перших затяжних дощів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да там даже "петлять" негде, одни сплошные ямы, он наверное для вида петлял, ямы ж ведь, надо что-то делать.

Принаймні зранку можна було ще "проминути". Але ж він не сам на дорозі. Дуже не люблю таких "вумних", бо навіть якщо ти (в описаному випадку - маршрутчик) маєш рацію, то довести вину "чудака" досить таки важко (навіть без його телефонного права). А ладнати "передок" дорожче, ніж багажник.

То як, залатали вже Перемоги в районі п'ятої школи?

P.S. Досить давно водій, якого я дуже поважаю, який безаварійно проїздив біля сорока років, казав, що краще самому зайвий раз поміняти лист ресори, ніж мати справу із іншим водієм на дорозі або з "гаїшниками" через об'їзди вибоїн, слизьку дорогу тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблять латають, роблять латають, а чи надовго?!?! До перших затяжних дощів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча це буде досить складно зробити з огляду на наявність зупинки громадського транспорту між відділенням VAB банку та мостом і виїздом з двору там же.

Так отож.

1.Депутат робить видимість що робить щось корисне для громади. Получає плюсік від виборця.

2.Усі служби погоджують заборчік. Получають плюсік від мера.

3.Тендер на заборчік виграє своя фірма. Получає плюсік нонейм-чиновник.

4.???

5.PROFIT!

Всім зручно - і тим, хто проїжджає через переїзд, і тим хто проходить повз нього. І лише жильці будинків 19, 21 будуть змушені робити додатковий гак щоб купити буханку хліба в магазині через дорогу. *ironic*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Досить давно водій, якого я дуже поважаю, який безаварійно проїздив біля сорока років, казав, що краще самому зайвий раз поміняти лист ресори, ніж мати справу із іншим водієм на дорозі або з "гаїшниками" через об'їзди вибоїн, слизьку дорогу тощо.

А заодно поміняти рульові тяги, наконечники, сайлентблоки, шарові опори, стойки і ще ... .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просп. Перемоги ледь рухається в напрямку до Там-тама, на повороті на Грибоєдова ямки латають. Двоє в оранжевих накидках курять під козирьком Хутірця, ще двоє - сидять у вантажівці поряд із світлофором. Біля ямок одинокий каток і генератор (чи як його там). І пусть вєсь мір подождьот.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній тиждень багато їзджу по Набережній, Ківерцівській, Конякіна, Карпенка-Карого - ями з'являються як гриби після дощу, щодня по декілька нових, а ті що давніші - вже стали аварійнонебезпечними! Будьте обачні, особливо коли іде дощ, в калюжах можна і не побачити! Перед заїздом на міст з кільця на Конякіна навпроти Соломона здоровенна яма в калюжі, вчора їхав аж підкинуло як "зловив", трохи далі від неї жигуль стояв на аварійці, щвидше за все теж попав. Також звернув увагу, що із появою ям багато водіїв стали дуже лихо маневрувати при об'їздах, що теж неслабо так напрягає <_< .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед заїздом на міст з кільця на Конякіна навпроти Соломона здоровенна яма в калюжі

Эта ямка давно уже там, просто дождь может разбил ее еще больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А заодно поміняти рульові тяги, наконечники, сайлентблоки, шарові опори, стойки і ще ... .

альтернатива - поміняти постраждалим втрачені руки/ноги/здоров'я/життя (це може бути ваша близька людина, і ви.. )

спеціально для вас - кузовний ремонт дорожчий.

P.S. Дорожній цинік детектед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні їхав на Хмельницький ч\з Рівне - це ППЦ, дороги просто НЕМАЄ, і це ще зима не закінчилась, що буде далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию вам велику таємницю. Я кожен робочий день їзджу по всій Волин. обл. 3а 10 років моїх поїздок ще такої поганої дороги я непам"ятаю. Таке враження ще 2-3 зими і будуть тільки напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не пам'ятає чи були перед виборами бігборди типу "Ми побудували 100500 км нових доріг!"? *сарказм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були і бігборди, і в буклетах, що розносили по домівках і роздавали на вулицях теж було, навіть з фото (фото невідомих доріг в невідомих населених пунктах) :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тех кто едит с Киева. Взято с БИОБИвского форума.

Пацани хто їде з бабина в сторону Рівного їдьте по лівій смузі, посередині села Б.Криниця стався великий і мегамасштабний зсув грунту, асфальтове покриття по краю теж прогнулося, я там попав случайно, коли їхав по узбіччі і віз з ваділою шефа дамой то недоїхали бо завалило грунтом дорогу і якраз маса землі повалила забор моєї бугалтерши і зупинилась в метрах від будинку
shok.gif
Я сповістив МНС та районних керівників про надзвичайну ситуацію
yes.gif
Звонив щойно бухгалтерші, то каже шо вона звонила в автодор, но там сказали шо у вихідні там ніхто нічого робить нестане
facepalm.gif
Пару фур по тій стороні і траса лежатиме, ітак вся вода тепер тече по тому приямку
shok.gif

http://s017.radikal....f3b9601fbd5.jpg

http://i058.radikal....2f498a2d940.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив у рівненському напрямку - місцями хотілося зупинитися на узбічі і заплакати...

Чогось згадалось Клімчуковське гасло - "будуємо нову Волинь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чомусь згадую відміну транспортного збору і збільшення акцизного збору, під гаслом "Україні якісні дороги", але тут же на очі потрапляє стаття "Азаров пояснив, що на якісні дороги немає грошей".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороги наші вже так задовбали що з завтрашнього дня буду їздити на роботу маршруткою....І нерви збережу і машина ціла...Ото дожилися... Для порівняння http://www.youtube.com/watch?v=vxzxAPBdm60. Нам про таке тільки мріяти і по ТВ дивитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Ото дожилися... Для порівняння http://www.youtube.c...?v=vxzxAPBdm60. Нам про таке тільки мріяти і по ТВ дивитися...

Та це "Маямі"! В них зими не буває.

....як і низькоякісного асфальту, застарілих технологій укладки, крадунів-бригадирів і некваліфікованих, байдужих робітників.

Рованецький міст сьогодні просто жесть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку закинув картинку в демотиватори, але думаю, тут вона теж буде актуальною)

ndluaGYIEb0.jpg

а як Вам подобався "ремонт" доріг в дощ напередодні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби прибирали б сніг, а не зсовували його на бік, такого не було б. А так щороку викидають гроші на ремонти після зими і то не відразу, що треба дочекатись тих ремонтів. Тут справа не в грошах, в Україні пісок, щебінь є і ще й дешева робоча сила. Відсутність нормальних доріг - це неефективне управління, хабарництво і розкрадання коштів.

Змінено користувачем Black
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Ото дожилися... Для порівняння http://www.youtube.c...?v=vxzxAPBdm60. Нам про таке тільки мріяти і по ТВ дивитися...

Та це "Маямі"! В них зими не буває.

....як і низькоякісного асфальту, застарілих технологій укладки, крадунів-бригадирів і некваліфікованих, байдужих робітників.

Рованецький міст сьогодні просто жесть!

та справа не в зимі а в голові. Якби все з розумом робили то зима не мішала б.. Имхо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову по дорозі вкатаний сніг і купа м*дил. Будьте обережні.

Ось так в мене почався понеділок.

http://www.youtube.com/watch?v=RPQvBa0-u8Y

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...