Перейти до змісту

Hockins

Учасники
 • Кількість зміста

  589
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

21 Байдужий

3 Підписників

Про Hockins

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 05.07.1986

Контакты

Останні відвідувачі профілю

7 451 перелядів профілю
 1. Не на правах реклами. Заправлявся у Саши двома машинами. Жодних нарікань не мав. Коли одна на зимовому окко навіть не думала заводитись в морози -20 то інша на Сашиному бігала на "ура". Про інше навіть мови немає. Мотори роблять рівно і гарно. Мав досвід експлуатації однієї протягом 10 тис суто на цьому паливі. Так от фільтр міг і 20 тис відпрацювати. З автором навіть в очі не бачився. Все на правах мого ІМХО і досвіду.
 2. Поставте в резерв. Киньте контакти в ПП. Дякую.
 3. Трансформатори заберу ввечері. Киньте Ваш номер в ПП
 4. Погоджуюсь. Для прикладу на тому ж ящику стоїть 7-ка для специфічних прог. Так поки вона загрузиться то встигаю чай сходити зробити. Хоча крім нода в автозагрузці пусто. Мінт з хфце гузиться згідно systemd-analyze Startup finished in 7.557s (kernel) + 41.141s (userspace) = 48.698s ССД завжи оживляє будь-який ПК. Все таки "вузьке місце" завжи ХДД.
 5. Апнути пам`ять да апнути проц. Сам пишу з такого. Може все що від нього треба (хоча в кого які запити....). Особливо якщо правильно підбрати DE і софт. Вчора грузив в на ньому растр в QGIS розміром в 2.4 Гб і він нормально справився. Скрінфетч в студії з паралельно відкритими танками
 6. А якшо в нього впхнути openwrt? мій TP-Link TL-WR741N/ND v4 ця прошивка повернула до життя і стабільності.
 7. Підтримую Додам що є в господарстві Asus eeepc 1215p. догнали память до максимума, змінили хдд на ссд а толку ніякого. Встановлений він7. Хоча, в дружини для "покрутити презентації" вже ого-го скільки років живе samsnung n143 вроді з рідним хдд і 2 гб озу. Правда там xubuntu 14.04 але свої задачі Impress`а, фільмів в дорозі і серфінгу в palemoon виконує на "Ура!". З.І. Все це юзається через те що в продажі воно вже практично нічого не варте, а викинути шкода.
 8. Бронь Hp w2408 1920х1200. До кінця дня - наберу. Киньте контакти в ПМ.
 9. Ем.... Продавав машину десь роки півтора назад. Приходиш з покупцем в МРЕО. Там є бланки на купи-продай. Ксериш паспрорти і коди обох сторін, заповняєш бланки і до начальника. Однка копія документів в нього лишається. Він все візує і у бон-вояж. Номера не знімали, ТП обрізали. З тим всім чоловік і поїхав до Львова. Все ок. З.І. давно було, можливо щось забув в процедурі, але загалом так.
 10. Шукаю майстра для ремонту механічних склопідйомників. Потрібно замінити тросики, які згнили. Автомобіль Fiat Grande Punto 2011.
 11. Сертифікація авто

  Так і не путаємо. Роблять нормальні сертифікати відповідності ТЗ, з якими без проблем реєструють авто. Собі робив в них на щойно пригнану машину. Можна звичайно змотатись у Львів чи в Рівне, потратити час і зробити те саме. Тут кожен вибирає сам.
 12. Сертифікація авто

  Вул. Сосюри від Ківерцівської зразу по праву руку. Як зветься не пам'ятаю, але минулого року робили або сьогодні на сьогодні або на завтра. А от по ціні навіть не згадаю.
×