Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Дітвора, певно, дур'ю мається. Але зроблені знаки, схоже, "на совість", раз так легко повертаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, FOX сказано:

Не знаю сюди чи в гумор, але в Заборолі встановили нові знаки :blink:

 

1.jpg

 

 

Два із них нові. А ось цей - то ж знак аварійної зупинки:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
1 година тому, d.u.a.l сказано:

Хто зібрався їхати в сторону Ковеля, будьте дуже уважні - схоже, що на дорозі розлита солярка, зчеплення з дорогою дуже погане, при різкому гальмуванні або газуванні колеса пробуксовують. Ледь не наздогнали спрінтера, який різко передумав йти на обгін. При цьому ідіотів, що летять незважаючи ні на що вистачає

Це по всій протяжності? Чи якійсь відрізок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 8/14/2017 at 12:23 PM, Oli said:

вчора муніципали штрафували всі машини в районі зоопарку-ротонда

вибач шо так пізно побачив - а за що штрафували?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, itax сказано:

вибач шо так пізно побачив - а за що штрафували?!

 

типу парк там... а водії роблять стоянку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає, чому в нашому місті відсутня розмітка смуг руху? Вже другий рік мучить це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрізали шлагбаум, що був біля Соборності 20А (за лівою паркувальною площадкою біля ЗАГСу).

Тепер є наскрізний проїзд з Кравчука (від Патіо, вздовж парку під будинками) на Соборності.

Питання: нах.ра??? В цих дворах постійний сильний рух пішоходів плюс відразу на проїзд виходять двері майже всіх під'їздів з кількох дев'ятиповерхівок.

"Слава" Харкова нашій міській владі спокою не дає?  

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони почали цілу кампанію з нищення шлагбаумів - https://www.volynnews.com/news/all/de-u-lutsku-znesut-shlahbaumy-ta-inshi-pereshkody-dlia-proyizdu-adresy/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Svityaz сказал:

Питання: нах.ра??? В цих дворах постійний сильний рух пішоходів плюс відразу на проїзд виходять двері майже всіх під'їздів з кількох дев'ятиповерхівок.

 

Давно пора. Взагалі адекватні люди не ганяють по дворах, а якби я там жив і мені від гостинця щоб додому потрапити треба було б робити неймовірно величезний круг. На місці цих перешкод можна поставити височенні лежачі поліцейські на яких будуть присупинятись "гонщики"

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Amor сказал:

. На місці цих перешкод можна поставити височенні лежачі поліцейські на яких будуть присупинятись "гонщики"

І що? Від цього кількість транзитного транспорту не зменшиться. Одні дибіли наробили входів в під'їзд не з двору, а інші тепер перетворили це все на проїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Amor сказано:

 

Давно пора. Взагалі адекватні люди не ганяють по дворах, а якби я там жив і мені від гостинця щоб додому потрапити треба було б робити неймовірно величезний круг. На місці цих перешкод можна поставити височенні лежачі поліцейські на яких будуть присупинятись "гонщики"

Я вас здивую, але якраз я "там живу". І з мене корона не падає від того, що я весь час заїжджаю на Кравчука або через Воїнів-Інтернаціоналістів, або через Гордіюк... Ви хоч раз бачили скільки біля цих будинків гуляє дітей? Вся дитяча інфраструктура для цих будинків розташована в парку, що зараз буде знаходитись через цей наскрізний проїзд. Я вже не кажу про те скільки мамочок з колясками гуляють по парку і поруч з ним...

Ще один момент: біля шлагбаума на ніч паркувалось багато машин жильців цих будинків, куди їм тепер діватись?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Svityaz сказал:

Я вас здивую, але якраз я "там живу". І з мене корона не падає від того, що я весь час заїжджаю на Кравчука або через Воїнів-Інтернаціоналістів, або через Гордіюк... Ви хоч раз бачили скільки біля цих будинків гуляє дітей? Вся дитяча інфраструктура для цих будинків розташована в парку, що зараз буде знаходитись через цей наскрізний проїзд. Я вже не кажу про те скільки мамочок з колясками гуляють по парку і поруч з ним...

Ще один момент: біля шлагбаума на ніч паркувалось багато машин жильців цих будинків, куди їм тепер діватись?

 

Ще як варіант поставити там знак, заборону в'їзду, який в свою чергу не буде заважати швикій з проблисковими маячками чи пожежній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Cherman сказал:

Думаєш, той знак зупинить дебілів?

Їх зазвичай зупиняє лише бетонна стіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Cherman сказал:

Думаєш, той знак зупинить дебілів?

 

Це вже проблема в свідомості і недостатній кількості штрафів при порушеннях (маю на увазі що рідко штрафують бо ніхто не контролює). Але мене знак зупинить :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Amor сказал:

Але мене знак зупинить :)

 

Шановний, то не Ви паспорт загубили? 

 

783cefbe60b590ff5fc01feb2328ee7a.jpg

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки вся країна відходить від Харківських пригод якісь дурні, не задумуючись про наслідки, стараються створитинові нові пригоди на дорозі. Я про те, що хтось понаставляв керамічних чайників в поперек Дубнівської дороги на виїзді з Городниці в сторону в Луцька. 24.00-виїжджаю з Городниці, ніч, дощ, ближні фари і фари зустрічної машини і тут раптом в поперек дороги в рядочком кстоять штук 20 керамічних чайників, серце колотило майже до самого Луцька.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обмеження швидкості та штрафи: українців попередили про посилення правил дорожнього руху

 Незнаю приймуть чи ні, але на зимовий період було б точно добре обмежити швидкість руху. Але більше мені подобаються обмеження швидкості дорожними знаками в необхідних для цього місцях

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Amor сказано:

.... Але більше мені подобаються обмеження швидкості дорожними знаками в необхідних для цього місцях

А мені - коли дотримуються ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
4 хвилин тому, Arden сказано:

Давно не їздив у Львів.

Як там дорога через Горохів? автобан?

Хороша.

Але ганяти не рекомендував би - все таки не автобан. І економія пального..

Так по комфорту 80-90 на 5ій котитись, більше не хочеться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, snouden сказал:

Але ганяти не рекомендував би - все таки не автобан.

та яке ганяти, практично одні населені пункти)

ну головне, що хороша, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Arden сказано:

Давно не їздив у Львів.

Як там дорога через Горохів? автобан?

Дорога люкс! в серпні їздив у Львів два рази.А які ті автобани мають бути я не знаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Arden сказал:

та яке ганяти, практично одні населені пункти)

Во-во не варто про це забувати. А то багато хто всю дорогу проходить на швидкості овер 90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи десь була інфа, але сьогодні заїжджав на вул. Кривий Вал зі сторони Паркової, треба було в магазин MOYO. Після магазину на виїзд поїхав, звичайно, до лялькового театру....А там виїзду немає, стоять машини, стоять стопки бруківки, роблять ремонт дороги. Знаку "Тупік" на початку вулиці я не бачив і на всій протяжності вулиці також немає знаку... Прийшлось розвертатися і їхати в зворотньому напрямку проти дозволеного руху. Нонсенс...

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...