Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, volks сказал:

А навіщо нам кримінальна відповідальність за крадіжки, вбивства і т.д., якщо правосуддя по них вибіркове?

Не вижу смысла продолжать с тобой дискуссию ибо ты либо молод либо глуп. На последок проясню тебе разум, хотя думаю ты и этого не поймёшь, раз приводишь такие примеры. 

И так: То что ты сказал, а именно закон об уголовной ответственности, если перенести на тему нашей дискуссии, выглядит примерно так. 

Если снизить возраст с которого наступает ответственность и увеличить срок тюремного заключения,  в Украине с (незнаком , вроде сейчас 14 лет) до 10лет , то преступлений станет меньше? Можешь сюда добавить выборочность наказаний, меньше преступлений от этого не станет. 

Можешь не отвечать, вопрос чисто риторический. И далек от темы топика. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volks...Щоби не переходити межу, за якою підуть образи і кувалда від модератора, скажу простіше: Нахіба обмеження в 50 км/год, якщо до сьогодні немає, наскільки я знаю,  засобів фото/відеофіксації, немає сертифікації існуючих приладів у відповідності до закону про патрульну поліцію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, fedot сказал:

volks...Щоби не переходити межу, за якою підуть образи і кувалда від модератора, скажу простіше: Нахіба обмеження в 50 км/год, якщо до сьогодні немає, наскільки я знаю,  засобів фото/відеофіксації, немає сертифікації існуючих приладів у відповідності до закону про патрульну поліцію.

Так я на це постійно вказую. Це разом з неможливістю зупинити просто так будь-яке авто і перевірити на алкоголь одні з головних проблем на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні їздив в Дубно і назад (годині в 10-й туди), одна легкова (якась біла) вверх колесами лежала по дорозі туди (чи-то за Підгайцями, чи-то за Городницею), а по дорозі назад вже в Брищі лежав бусик темночервоний теж вверх колесами...

Вчорашня сляка, за нею нічний приморозок, а потім ранкове сонце - дуже небезпечна послідовність!  І дорога ДУже оманливо виглядає!

Запам'ятайте (хто не знає) і виконуйте (хто "забув"):

- Виїжджаєте зранку - гальманіть, відчуйте стан асфальту, щоб це не стало неприємною "несподіванкою" у відповідальний чи критичний момент;

- пам'ятайте, що ранкове сонечко після приморозку робить дорогу ще небезпечнішою, створюючи дуже слизьку "змазку" поверх ожеледиці;

- також пам'ятайте, що навіть коли здається, що ранкове сонечко вже розтопило ту нічну ожеледицю, в затінених місцях (поміж лісу, попід лісосмугами) та на мостах ще лишається лід!

Бережіть же себе на дорозі, ви ж не коти

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

- Виїжджаєте зранку - гальманіть, відчуйте стан асфальту, щоб це не стало неприємною "несподіванкою" у відповідальний чи критичний момент;

 

так, дорога вранці була дуже сексуальна

я по Глушець їду, десь 60, гальмувати, а вона не гальмує о_О)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж на роботу їхав, то на Рівненській, біля "Околиці", стояв на світлофорі (їхав в Ліпіни), переді мною Мерс 124 (якесь таксі, бо з чашечкою був). Коли почали їхати, то навпроти Окко підйом, то той Мерс такі крєндєля почав виписувати, його дупу закидувало на 70° туди сюди раза два, потім якось вирівняв...Це жесть, добре, що поруч ніяке авто не їхало...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Arden сказал:

 

так, дорога вранці була дуже сексуальна

я по Глушець їду, десь 60, гальмувати, а вона не гальмує о_О)

 

 

Візуально зранку здавалось що дорога просто мокра, це була десь 8-9 година, хоча якщо гальмувати то як на ковзанці

Ще гальмує машина більш- менш непогано, а якщо десь різко повернути то можна біди наробити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зранку яяяк наїбну впав посеред дороги коли йшов в гараж, то відразу усе зрозумів.

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Amor сказано:

Ще гальмує машина більш- менш непогано, а якщо десь різко повернути то можна біди наробити

Зимою взагалі  про "різко повертати" треба забути. Не врятує ніяка резина. 

От на "дівятці" нема підсилювача керма, тому різку крунути руля не получиться. Нє ну можна, якщо крепко надути щоки. :) А то всі відро з болтами-відро з болтами :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально на "девятці" різко крутиться кермо без всяких проблем, не розповідай. Девятка не потребує гідропідсилювача. От на УАЗах старих, то дАаа :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не жесть, а ващє жесть. Я від Рівненського кільця в сторону Підгаєць четверту не міг ввімкнути, бо при спробі розігнатися колеса пробуксовували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

Сьогодні їздив в Дубно і назад (годині в 10-й туди), одна легкова (якась біла) вверх колесами лежала по дорозі туди (чи-то за Підгайцями, чи-то за Городницею), а по дорозі назад вже в Брищі лежав бусик темночервоний теж вверх колесами...

То ти пізно їхав. В 7.45 перед Маслянкою фура на бочині лежала.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Slavco сказал:

От на "дівятці" нема підсилювача керма, тому різку крунути руля не получиться

 

Я коли на жигулику катався то лід під колесами - краще всякого підсилювача, руль крутиться так легко як в якомусь мерседесі :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

То ти пізно їхав. В 7.45 перед Маслянкою фура на бочині лежала.

Да, дійсно, я забув і її згадати. Коли я їхав, її вже якраз витягли на обочину, але по вим'ятих кущах і різних уламках, котрі всюди там валялись, я так і подумав, що то вона там полежала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановили світлофори на виїзді від модерн-експо на вул.Рівненську, в п'ятницю ще працював в режимі "жовтого". буде набагато простіше виїхати в напрямку центру, особливо в темну пору доби. і буде менше ситуацій, яку описували в сусідній темі про проскакування і т.д.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Saddy сказано:

встановили світлофори на виїзді від модерн-експо на вул.Рівненську, в п'ятницю ще працював в режимі "жовтого". 

 Да нє,  у вівторок я в же на ньому стояв, працював як має бути, да і в середу також, може то так вмикали( піднастроювали)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, yura-patriot сказал:

 Да нє,  у вівторок я в же на ньому стояв, працював як має бути, да і в середу також, може то так вмикали( піднастроювали)

 

Ніразу не бачив, щоб він працював. Прям цікаво як синхронізують його роботу з тим, що на повороті на Теремнівську, бо два світлофори з різницею 50 м - це трохи по-дибільному.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодня там проїжаю і ніразу не бачив щоб працювали, і взалі для чого вони там потрібні не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюся! я у вівторок якраз із Теремнівської виїжджав ліворуч і чуть не пролетів його на червоний,але зорієнтувався і різко став трішки за світлофором,ще мені мужик якийсь позаду бібікнув,коли вмикнувся зелений,а в середу точно таким же маршрутом я їхав знову туди само і вже став по-людськи,це був район обіду.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Луцьк - скло. Щойно бачив на Конякіна як Кенго зміг зупинится лише в фуру.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки з вулиці, скрізь чути як колеса шурують по льодові на світлофорах виїздах з дворів, кароч дупа зранку буде.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дупа вже, якщо не посипано. -5, туман перетворився в льодяний покрив, гальмівний шлях збільшився в рази, абс деренчить, як дурнуватий, антибукс практично не пропадає з екрану. Без зайвої потреби не рекомендую їхати будь-куди.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті посипано. Поза містом просто ковзанка. Я більше 60 не дозволяв собі їхати. Хоча автобуси сміло обганяли мене незважаючи на те що їх закидало трохи під час випередження

Доречі під одну горку навіть важко було виїхати. Розганяюсь а колеса буксують :)

Зараз всі гасають бо машина "керується" а те що тормозить десятки метрів їх не хвилює

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.12.2017 в 14:13, volks сказал:

Ніразу не бачив, щоб він працював. Прям цікаво як синхронізують його роботу з тим, що на повороті на Теремнівську, бо два світлофори з різницею 50 м - це трохи по-дибільному.

Сьогодні вже працює. Постояли на одному, проїхали 30 м, постояли на другому. Супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері вже працював світлофор на Модерн, по-дибільному, не синхронізовано, зранку сьогодні вже краще, цікаво чи робили шось, чи то так співпало, в місті не знайшлося кращого місця для нового світлофора як на Модерн певно, сцуки-лобісти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...