Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Antarius сказал:

Вчора ввечері вже працював світлофор на Модерн, по-дибільному, не синхронізовано, зранку сьогодні вже краще, цікаво чи робили шось, чи то так співпало, в місті не знайшлося кращого місця для нового світлофора як на Модерн певно, сцуки-лобісти...

Думаю, що встановили за рахунок модерна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема там дійсно є/була, сам коли виїзжаю з ОККО то іноді їду направо на кільце, і коли вертаюсь, то ті що стояли наліво, досі стоять)) Все, що там треба було, це подвійна суцільна і виїзд тільки направо на кільце і розворот, але ж ні...

Змінено користувачем Antarius
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Ковельська напрямок в сторону спиртзаводу. За містком що між ставками недоложена  поперечна смужка асфальту. З сильно відчутним переходом. По колесах б"є сильно. Знаків ніяких немає.  Можливо сьогодні доложили, хоча навряд.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Від сьогодні максимальна допустима швидкість в населеному пункті - 50км/год 

П.С. проїхав через, практично, все місто, спробував дотриматися - з десятка авто, які їхали в попутному напрямку, мене обігнали всі...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так буде доти поки не буде контролю. От чим мають вимірювати швидкість? Це як з ростаможкою, норми євро-5 приняли, а бензину немає ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, fedot сказано:

Від сьогодні максимальна допустима швидкість в населеному пункті - 50км/год 

П.С. проїхав через, практично, все місто, спробував дотриматися - з десятка авто, які їхали в попутному напрямку, мене обігнали всі...

Пфф.. і чому я не здивований. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще вчора по 1+1 здається, вибачаюся точно не скажу, але так хфайно по тб     журналісти розповіли, що немає чим поліції фіксувати швидкість тз і фактично не реально щось предявити водію який перевищує, як завжди мооже щось буде в майбутньому, а поки так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yura-patriot сказано:

А ще вчора по 1+1 здається, вибачаюся точно не скажу, але так хфайно по тб     журналісти розповіли, що немає чим поліції фіксувати швидкість тз і фактично не реально щось предявити водію який перевищує, як завжди мооже щось буде в майбутньому, а поки так. 

Наскільки я знаю - так воно і є. Всі прилади фіксації швидкісного режиму були "сертифіковані" для міліції, якої не існує. Жоден з них не "перекваліфікований" для використання поліцією

(Гугл видав наступне: Наказ N262/17557 від 01.03.2010, чинний, для Державтоінспекції МВС. Але 19.11. 2015 Кабмін скасував ДАІ як таку вцілому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yura-patriot сказано:

А ще вчора по 1+1 здається, вибачаюся точно не скажу, але так хфайно по тб     журналісти розповіли, що немає чим поліції фіксувати швидкість тз і фактично не реально щось предявити водію який перевищує, як завжди мооже щось буде в майбутньому, а поки так. 

 

Анекдот в тему

Спойлер

Водила дальнобойщик едет по Молдове тормозит его ГАИшник
– Вы превысили скорость.
– Да что вы...
– Вы превысили!
– Да нет же, елы–палы!
– Тогда пройдемте к радару! Вернулись по дороге немного – там вторая машина и в
ней ещещ один ГАИшник. – Первый к нему – товарищ Радару, как тут надо ездить?
– Уууууууууу
– А этот как проехал?
– Уууааиааууу!

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ще трохи ясності про світлофор біля модерна

 

В 12/12/2017 в 11:12, volks сказал:

Думаю, що встановили за рахунок модерна.

 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-17-000462-a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Пiдкажiть де зараз кращий участок дороги: радехiв-червоноград-жовква чи камянка-жовква ?

Змінено користувачем natalka)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду в Ковель, обстановочка така собі, до Копачівки посипано, далі місцями слизько, місцями мокро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Радехова до Червонограду здається нова дорога, але з Червонограду в Жовкву вже не всюди так добре - є місця з латками/ямами, але не критично. Я напевно їхав би через Радехiв-Червоноград-Жовква, бо з Кам'янки до Жовкви не знаю що робиться. А якщо хочеться точно рівненький асфальт на протязі всієї подорожі - то треба їхати через Львів. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Ромко сказано:

З Радехова до Червонограду здається нова дорога, але з Червонограду в Жовкву вже не всюди так добре - є місця з латками/ямами, але не критично. Я напевно їхав би через Радехiв-Червоноград-Жовква, бо з Кам'янки до Жовкви не знаю що робиться. А якщо хочеться точно рівненький асфальт на протязі всієї подорожі - то треба їхати через Львів. :D

Не критично?! Коли Ви, шановний @Ромко, останній раз їхали по ній і цікаво на якому авто? Від Соснівського перехрестя і до Мостів нормально по Вашому? За Мостами в лісі теж не критично?

Змінено користувачем kuper11
Орфографічні помилки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, kuper11 сказано:

Не критично?! Коли Ви, шановний @Ромко, останній раз їхали по ній і цікаво на якому авто? Від Соснівського перехрестя і до Мостів нормально по Вашому? За Мостами в лісі теж не критично?

В останнього разу їхав до Великих Мостів зі сторони Львова десь місяць тому. За Мостами в лісі (в сторону Львова) повністю новий асфальт. Що робиться між перехрестям на Соснівку і Мостами - не знаю, пройшов вже десь рік відколи там проїжджав, але це всього 7км. Натомість траса з Кам'янки на Жовкву напевно вся така.  Авто - Октавія з кліренсом 14см.

Якщо хтось володіє актуальнішою інфою - поправте.

 

P.S.  Є на GooglePlay такий додаток uaroads, який збирає дані про стан доріг на основі GPS і G-sensor'а, він пропонує їхати з Луцька до Жовтанців і звідти на Куликів. Можливо цей варіант кращий ніж пропоновані.

Змінено користувачем Ромко
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось в якому стані була дорога Кам'янка-Бузька - Жовква в 2015 році, навряд чи щось суттєво змінилось в кращу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ромко сказал:

....Якщо хтось володіє актуальнішою інфою - поправте.

Не сперечайтесь, я вже проїхала )

Короче дорогі скрізь погані.... реально радує лише дорога Луцьк-Львів. Але зимою стан і цієї дороги протягом дня і відрізків дуже часто міняється. Зранку 10.02 з Луцька до Горохова - чистенька, а в Горохові і за ним все в снігу. В львівській області по цій дорозі - все в каші з піску і снігу. А вже вночі, з 10-го на 11-те, після гарного сонячного дня, чиста дорога, на якій і в ночі в невеликий сніжок - швидкість 100 км легко.

 

А на рахунок отої Жовкви. Мене збило те що мепс мі і османд показував їхати через Кам'янку. а гугл мепс - оптимальний маршрут через Червоноград.  Але знаючи що мепс мі- веде найкоротшим шляхом і не враховує дорожнє покриття - то вирішили спробувати через Червоноград.  Перший шок, це поворот з радехова на червоноград (по обїзній). Отой нещасний 1 км - це просто жах. Далі до Червонограда - нормально. З Сілець до Великих Мостів - дуже погана., яма на ямі. А потім з Мостів до Жовкви було все рівне (вроді) але в льоді (не посипане).  Жовку краще обїзджати по обїзній :) і  не їхати прямо з траси в центр (принаймні зимою).

Назад, львів'яни порадили краще за дорогу Жовква-Камянка спробувати поїхати Жовква-Туринка-Камянка.  Короче, кругом поля і все в снігу - все що я можу сказати про цей "напрямок". Я навіть не можу сказати чи є там асфальтоване покриття. Взагалі не здивуюсь якщо там грунтовка була під снігом...  Ну і з Камянки до Луцька - все добре. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте уважні!!!

Волинська поліція контролює стоянки біля магазинів, супермаркетів де є місця для інвалідів, штраф за паркування без посвідчення інваліда  1 020грн. із жовтня 2017р. Раніше не присікувалися, зараз тільки там і пасуться.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Будьте уважні!!!

Волинська поліція контролює стоянки біля магазинів, супермаркетів де є місця для інвалідів, штраф за паркування без посвідчення інваліда  1 020грн. із жовтня 2017р. Раніше не присікувалися, зараз тільки там і пасуться.....

 

І для чого попереджувати? Виписали б паро штрафів цим "унікальним" людям і зразу зрозуміли б де можна паркуватись, а де ні

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Amor сказал:

І для чого попереджувати?

та це як фарами поморгати, шоб порушник уникнув відповідальності, а потім кричати навсібіч шо порядку немає.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Amor сказано:

 

І для чого попереджувати? Виписали б паро штрафів цим "унікальним" людям і зразу зрозуміли б де можна паркуватись, а де ні

Просто людський фактор, іноді є потреба (нагальна) різні ситуації бувають...

Хто без гріха хай не читає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

Просто людський фактор,

Людський фактор - це коли в когось проблеми в дорозі, а ти йому допомагаєш. А оце і блимання фарами - це співучасть в майбутньому дтп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

А оце і блимання фарами - це співучасть в майбутньому дтп.

А це як?

Я чогось думав навпаки, блимнув, водій знизив швидкість, став уважнішим... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з іншого боку, не блимнув - водій попався, заплатив штраф, другий, третій. І вже задумається, чи варто сподіватись, що хтось блимне, чи краще їхати з дозволеною швидкістю. Або хоча б в рамках того перевищення, за яке тільки попередження.

P.S. Забігаючи наперед - я не без гріха. :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Basil сказал:

А це як?

Я чогось думав навпаки, блимнув, водій знизив швидкість, став уважнішим... імхо

Проїхав копів і пошпарив далі як захотів. А так би штрафанули і була б наука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...