Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Не про Волинь, але цікавий варіант вирішення питання ремонту доріг)

http://censor.net.ua/photo_news/433562/vmesto_yamochnogo_remonta_na_zakarpate_reshili_otkopat_iz_pod_asfalta_staruyu_dorogu_iz_bruschatki_fotoreportaj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку у зв’язку із заміною контактного проводу тролейбусної лінії у  четвер, 30 березня, тимчасово перекриють рух транспорту, окрім тролейбусів, вулицями Гнідавською та Данила Галицького.

Роботи розпочнуться о 10:00, повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Рух пекрекриють на відрізку від перехрестя з вулицею Потебні до вулиці Троїцької.

 На період перекриття названих вулиць буде організовано рух громадського транспорту вулицями Ковельською, Червоного Хреста, Львівською, Потебні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав по Рівненській на міст та здивувався знаку 4.1 Рух прямо  4.1 "Движение прямо" , виходить заборонено повертати на Автозаводську (до бані), чи я не правильно трактую ПДР:  Знак 4.1 "Рух прямо" дозволяє рух лише прямо. Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин, перед якими він встановлений, а також, установлений на початку дороги або за перехрестям, поширюється на ділянку дороги до найближчого перехрестя. Знак не забороняє поворот праворуч у двори та на інші прилеглі до дороги території.

Я розумію, що поставили знак щоб не повертали на АЗС там, але читаємо останнє речення - Знак не забороняє поворот праворуч у двори та на інші прилеглі до дороги території. 

 

20170331173443_50_74639_25_35837_1000322-0-01-43-762.jpg

VideoHandle-0-01-45-475.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@foma144 це для того шоб на заправку не зарулювали з неправильної сторони. тим хто з вога виїзжає того знака не видно, того поворот дозволений. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Polehan сказано:

@foma144 це для того шоб на заправку не зарулювали з неправильної сторони. тим хто з вога виїзжає того знака не видно, того поворот дозволений. 

Прочитай моє останнє речення. Якщо я правильно зрозумів ПДР в частині опису п.4.1. цей знак перетворює проїзд навпаки. Тобто, на АЗС можна заїхати - Знак не забороняє поворот праворуч у двори та на інші прилеглі до дороги території та забороняє поворот - Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин, перед якими він встановлений.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@foma144 сорі не дочитав. в мене на конякіна вог через дорогу, такі самі знаки стоять. це 100 % для того шоб позначити шо т о виїзд з автозаправки, можливо ті хто встановлював ті знаки не дочитали всі нюанси в значенні того знака))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно цікава ситуація. Знак явно недоречний. Треба це питання доопрацювати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Polehan сказано:

@foma144 сорі не дочитав. в мене на конякіна вог через дорогу, такі самі знаки стоять. це 100 % для того шоб позначити шо т о виїзд з автозаправки, можливо ті хто встановлював ті знаки не дочитали всі нюанси в значенні того знака))

 

Там треба ставити знак  3.21 В'їзд заборонено 3.21 "В'їзд заборонено" з табличкою 7.3.1 Напрямок дії 7.3.1 "Напрямок дії" і буде правильно.

Знак 3.21 "В'їзд заборонено" забороняє в'їзд усіх транспортних засобів з метою:

• запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

• запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 Знак 5.8 "Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів";

• організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга не економія, а зайва плутанина, яка спричиняє порушення ПДР. Прилегла територія не є перехрестям. Вище вже розписано.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой хлопці, дайте спокій, хто зара звертає увагу на ті знаки, їздять всі хто як хоче, на червоне пролітають і тд. А ви журитесь через плутанину знаків на виїзді з азс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Polehan сказано:

ой хлопці, дайте спокій, хто зара звертає увагу на ті знаки, їздять всі хто як хоче, на червоне пролітають і тд. А ви журитесь через плутанину знаків на виїзді з азс

Не згідний. Якщо є правила, то їх треба виконувати. А по цій ситуації ДПС зупинить і будуть мозги виносити після повороту до бані (і будуть праві, не вони ставлять ці знаки). Щодо тих, хто як хоче їздить, так треба потрохи капати на них з доказовою базою (типу реєстратор) і буде у нас Європа. А якщо нічого не робити, то ніхто не допоможе.

 

П.С. ніхто не знає, куди подзвонити, щоб зняли неправильний знак?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно йшов по Рівненській та побачив ДПС, підійшов, вказав на неправильнай знак, копи приємно вразили знанням ПДР в частині опису дії цього знака, підтвердили, що діє на поворот до бані. Подякували та сказали, що вирішать цю проблему. Побачимо як і коли. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов куди дзвонити щодо дорожній знаків - 773162 - Департамент ЖКХ. Подзвонив, з"єднали з Володимир Миколайовичем, який запевнив, що розбереться та передзвонить. Передзвонив через 4 години і сказав, що даний знак погоджено зі службами та стоїть правильно, посилається на норму "установлений на початку дороги або за перехрестям, поширюється на ділянку дороги до найближчого перехрестя". Тобто в"їзд на заправку заборонений, а на перехрестя не діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, foma144 said:

поширюється на ділянку дороги до найближчого перехрестя

 в"їзд на заправку чи в двір це не перехрестя, якщо вони там не можуть розібратись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Revolver сказано:

 в"їзд на заправку чи в двір це не перехрестя, якщо вони там не можуть розібратись...

Мені теж так здалося, але я спорити по телефону не став. Знову двояке трактування закону, в даному випадку статті ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, antrakt сказал:

Поширюється до перехрестя.

от і я так подумав)) діє до повороту на бані але не забороняє сам поворот, не забороняє заїзд в двори(читай на заправку) нафіг він там взагалі? =))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні спостерігав вялий рух під вечір на трасі Луцьк-Дубно, чоловіки зправа, жвнки за кермом і рух 60 кмза годину. Під кінець поїздки аж сміх брав.)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, чи не вважається порушенням заїзд автомобілем у парк до Спартаку або Зоопарку?

 

P.S. Сам там не їжджу, але виникла така дискусія. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то ніби не повинно це бути порушенням - знаку, який би забороняв поворт/заїзд, там немає. Принаймні не було, коли Гугл свої панорами знімав - щойно подивився. Ну а все, що не заборонено знаками чи правилами, є дозволеним.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Arden сказано:

Підкажіть, чи не вважається порушенням заїзд автомобілем у парк до Спартаку або Зоопарку?

 

P.S. Сам там не їжджу, але виникла така дискусія. 

Колись там був знак "Рух заборонено", в поліції на моє звернення мені повідомили, що він стоїть не повністю законно (до нього має бути ще інформаційна табличка), тому штрафувати вони нікого не можуть. Зараз його здається взагалі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2017 at 20:00, Такер сказано:

Сьогодні спостерігав вялий рух під вечір на трасі Луцьк-Дубно, чоловіки зправа, жвнки за кермом і рух 60 кмза годину. Під кінець поїздки аж сміх брав.)

А я спостерігав, їхавши з Горохова, як купа смертників ішли на обгін в лоб 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Arden сказано:

Підкажіть, чи не вважається порушенням заїзд автомобілем у парк до Спартаку або Зоопарку?

 

P.S. Сам там не їжджу, але виникла така дискусія. 

там нема порушення не в'їзд. Тільки мунполіція недавно людям штрафи паяла за порушення правил благоустрою - бо машини паркували не на асфальті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скоротили "односторонність" Кривого Валу - тепер від Головпоштампту до Богдана Хмельницького рух двосторонній. Тобто тепер заїхати на П'ятницьку Гірку можна нормально, з Б.Хм-го

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, jack74 сказано:

Скоротили "односторонність" Кривого Валу - тепер від Головпоштампту до Богдана Хмельницького рух двосторонній. Тобто тепер заїхати на П'ятницьку Гірку можна нормально, з Б.Хм-го

Як завжди стоїть мало знаків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...