Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

@CosmoPilot Київ-Чоп завжди чистили добре, траса міжнародного значення. Проблеми там тільки в конкретні, аномальні снігопади, коли техніка вже не справляється.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Harddriver сказано:

@CosmoPilot Київ-Чоп завжди чистили добре, траса міжнародного значення. Проблеми там тільки в конкретні снігопади, коли техніка не справляється.

Я коли 14 січня їхав в Сарни також думав що Ягодин-Київ буде почищена (

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Harddriver сказано:

@CosmoPilot Київ-Чоп завжди чистили добре, траса міжнародного значення. Проблеми там тільки в конкретні, аномальні снігопади, коли техніка вже не справляється.

Той кусок траси, що від Дубно до Львова, майже скрізь йде через села, і імхо, там вітру мало де розгулятись.

Тоді як через Горохів, цілими кусками дорога йде через поле і нічим не захищена.

Але ж йому не тільки до Львова доїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@CosmoPilot свіже з фб:

 

Цитувати

Як культурно сказати я х..ю? Я шокована? Але я не шокована, я власне, х.їю. 
Це траса Київ-Чоп вночі. Бачите трасу? Я ні. Міжнародна траса. В дубенському напрямку отака. 
В Рівному якість доріг і тротуарів теж бачили всі. Повторюватись не буду.
 Тепер про конкуренцію, дружбу і цирк на грьобаному дроті. 
МіськШЕУ виграло тендер на 64 мільйони на обслуговування міських доріг, ось недавно, перемігши у боротьбі за тендер кого? Облавтодор канєха)). Ті впоруються з обласними дорогами, чого ж ще на місто не попретендувати? Смішно? Та ясно, що смішно, бо ніякого змагання не було. 
А тепер, дякуючи облавтодору за формальну участь у тендері, МіськШЕУ бере участь у іншому. 
ШЕУ, яке стогне через брак людей і техніки, подало заявку на тендер з обслуговування доріг державного і місцевого значення в межах області. На два тендра — на 110 і на 40 мільйонів відповідно. Сьогодні в обід на прозорро "запеклі" торги. Тіпа запеклі, тіпа торги. 
Це змова. Очевидна і відверта. Два сракоруких підприємства, які з року в рік змагаються за бюджетні гроші, б'ючи рекорди сракорукості завалюють зимові сезони, садять своїх директорів в хороші тачки і годують відкатами свору голодних сракоруких чиновників, будуть торгуватися. Я б сміялась, якби не було так шкода тих грошей, які платять, тягнучись дрібні підприємці, і які могли б допомогти реанімувати місцеву медицину. 
Чувакі з облавтодора і міськшеу, ви хоч повбивайте там одне одного на торгах. Артісти, блін.


Світлина від Інни Білецької.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще свіже, вже сьогоднішнє, але  Луцьк-Ковель:

 

Цитувати

Автодорога Луцьк - Ковель, обережно ожеледиця.


Світлина від Сергея Похи.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Луцьк-Львів 07.02.17

 

Цитувати

Viktor Fedosiuk

9 год. · 
 

Вчора /7.02.2016/ їздив до Львіва нанововідремонтованою трасою. Що прикро вразило - до Горохова дорога була вкрита льодом і не посипана піском, не кажучи про сіль... А от галичани здивували - на їхній частині все було чисто, видно, що вчасно, і почистили від снігу, і посипали сольовою сумішшю. Гума у мене хороша, зимова, а довелось до Горохова, а потім і до межі Волинської області, їхати з швидкістю 40км/год. Якби авто не повний привід, було б ще гірше. А от у підлих львівяків, суха, чиста поверхня, можна було вільно рухатись 120. Сніг, наскільки мені відомо у понеділок не падав. На Волинському відрізку зустрівся тільки один нещасний трактор з плугом, а на Львівському відрізку - мінімум дві нові вантажівки, котрі сипали сольову суміш. Отож питання - Хто винуватий у такій ситуації на трасі Луцьк-Львів? Агов, Пане-Брате Іване Мирка! Звертаюсь до Тебе, бо маю надію що за адресою!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Dream сказал:

Ще свіже, вже сьогоднішнє, але  Луцьк-Ковель:

ппц - в новинах писали - ДТП через несправність гальмівної системи

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dream це трапилося вчора зранку, я там проїжджав, бавив вже наслідки - нікого не зачепило, фура злетіла з дороги, головку трохи вивернуло, причіп злетів з сідла.

той участок в останні дні досить небезпечний - я про нього тут писав.

тут ще звідти

п.с. про дтп маршрутки не надибав ніде ні фото, ні інформації.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дорога зараз дуже слизька, особливо на переходах, світлофорах, поворотах. як доказ три ДТП за 20 хвилин по вул. Ветеранів через недотримання інтервалу та дистанції (задні авто в'їхали в попередні).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На залізничному переїзді на Карпенка-Карого, перед розвилкою на Лідавську, знову повісили знак "Стоп", який зняли десь півроку тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, sirgo сказано:

Набережна перекрита, МНС, поліція. Хто знає що сталось?

Я знаю. Величезна машина МНС (повна води) не розрахувала з розворотом, 2 правих колеса з"їхали на землю за тротуаром, трохи нахилилась (добре, шо не поїхала в кювет і не перевернулась). От її і витягували. Поліція просто перекрила дорогу на час роботи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, панове. заглянув на петиції луцька і знайшов ось яку https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/825 думаю це правильно буде її підтримати. можете розказати іншим водіямпора вже щось робити з цим нашим автодором, хоч якось його контролювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Світлофор біля " Край" "Нова лінія", якщо рухатись з мосту на вул. Чернишевського, повісили зелену стрілку ну ніби вправо можна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому стані дорожне покриття на Володимир? Просто х... чи дуже х...? На яких ділянках найбільша дупа? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

В якому стані дорожне покриття на Володимир? Просто х... чи дуже х...? На яких ділянках найбільша дупа? 

Шоби прямо геть фігова я би не сказав, на Нововолинськ гірша, але спішити не варто, бо є і дуже погані місця. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Ha3aP said:

Шоби прямо геть фігова я би не сказав, на Нововолинськ гірша, але спішити не варто, бо є і дуже погані місця. 

Скільки часу закладати на дорогу від Луцька до Володимира (від центра до центра)? Ну щоб підвіску не попсувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Скільки часу закладати на дорогу від Луцька до Володимира (від центра до центра)? Ну щоб підвіску не попсувати.

В цілому дорога з ямами, але вони не великі і на 90 км/год. пролітаєш, є пару ділянок і пару ям великих. Погана дорога за пару км. від Затурець, потім в ямі за Маньковим і за Микуличами. Але треба постійно дивитись на дорогу. По часу розраховуй  на півтори години на дорогу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Скільки часу закладати на дорогу від Луцька до Володимира (від центра до центра)? Ну щоб підвіску не попсувати.

Якщо ями не пролітати, а проїжати на невеликий швидкості та дотримуватись швидкісних режимів то година 20, півтори точно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від Володимира до Нововолинська дороги взагалі нема 18 км їхав 1 годину. В порівнянні з дорогою від Луцька до Володимира здається пеклом

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...