Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Dream сказал:

@nickel легше дочекатись "початку листопада", ніж випросити фото поліса.

ДО РЕЕЕЧІ! Можна ж просто серію-номер поліса підглянути на талоні на вікні! :) Де він паркується той евакуатор? :)

Закинь квест у ФБ, на краще фото талона. Він же ж не тільки паркується, а й цілий день по місту їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, nickel said:

Є власник луцького евакуатора

 

Знову ти зі своїми пазлами на ніч.

Десь на попередніх сторінках писалось про комунальне підприємство *парксервіс*. Хіба не воно "власник" евакуатора? При чому тут відомий луцький медіа-менеджер, ресторатор і, не побоюсь цього слова, герой Майдану?

 

П.С. Судячи з років реєстрації цих "корчиків", справи в людини після Революції гідності пішли вгору. А кажуть в країні росте кількість бідних... ;)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, yu2007 сказано:

Десь на попередніх сторінках писалось про комунальне підприємство *парксервіс*. Хіба не воно "власник" евакуатора? При чому тут відомий луцький медіа-менеджер, ресторатор і, не побоюсь цього слова, герой Майдану?

 

автопарксервіс орендує в підприємця - гугліть, всьо є в ВолЗМІ. І наймовірніше ним є Пащенко.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, Dream said:

автопарксервіс орендує в підприємця - гугліть, всьо є в ВолЗМІ. І наймовірніше ним є Пащенко.

Палицянюс інформує:

http://www.volynnews.com/news/society/stalo-vidomo-komu-nalezhyt-lutskyy-evakuator/

2 питання:

1) Цікаво, а як же закон про першу реєстрацію автівок лише з Євро 5?

2) Оренда 550 євро в місяць? За металолом 2001 р.в.? 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Dream сказал:

@nickel кажись я пойняв хто є хто у фб ;) 

Я думав ти у курсє :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, yu2007 сказал:

Десь на попередніх сторінках писалось про комунальне підприємство *парксервіс*. Хіба не воно "власник" евакуатора? При чому тут відомий луцький медіа-менеджер, ресторатор і, не побоюсь цього слова, герой Майдану?

Мутки-мутки...

11 час назад, yu2007 сказал:

П.С. Судячи з років реєстрації цих "корчиків", справи в людини після Революції гідності пішли вгору. А кажуть в країні росте кількість бідних... ;)

 

Ти теж звернув увагу :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

2 питання:

1) Цікаво, а як же закон про першу реєстрацію автівок лише з Євро 5?

схема - optimus prime, їхала сівалка\набір агрегатів та запчастин, а тут трансформувались у імпотентний евакуатор
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще раз доказує, що навіть громадській кіпіш в інтернеті може рішати щось на місцевому рівні. Дрім у ФБ написав про страховку, я - про невідповідність теххарактеристик і вуаля.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережні по дорозі на Львів - на дорозі є місця де вже багато глини, може занести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я не я, і хата не моя. Всє пабєжалі і я пабєжал

Несподівано для себе став героєм новин) Причина - продаж евакуатора.

Перш за все наголошую: ситуацію з евакуатором повинні коментувати представники виконавчих органів Луцької міської ради та комунального підприємства "АвтоПаркСервіс". Усім настійливо раджу звертатися до них. Але вирішив все таки сам дfти певні роз’яснення усім, кому цікаво.

1.ЧОМУ Я КУПИВ ЕВАКУТОР? Ідея купити евакуатор і здати в оренду комунальному підприємству належить не мені, а луцькій мерії. Усі знають,що проблема неправильних парковок для Луцька є великою. Усі знають, що евакуатор може реально виправити цю ситуацію. Але бажаючих купити його довго не знаходилося. Так пояснили мені. І запропонували: ти купи, ми будемо орендувати. Я погодився. До речі, вибором евакуатора займалися теж спеціалісти "АтоПаркСервісу". Це важдиво з огляду на пункт 2.

2. ЧОМУ ЕВАКУАТОР ВИСТАВИЛИ НА ПРОДАЖ. Евакуатор купили недостатньо потужний для луцьких реалій. Бо в ході роботи не раз виникала потреба евакуювати буси, а раз навіть – трактора. Нашому евакуатору такі завдання виявилися заскладними :)) Не розрахований він на це. Хоча у своїй "ваговій категорії" він абсолютно справний і самодостатній.

3. ЧИ БУДЕ У ЛУЦЬКА НОВИЙ ЕВАКУАТОР. Питання не до мене. Я у цій ситуації - тільки підприємець, який готовий співпрацювати. Буде нова пропозиція від міста – будемо радитися, розглядати і вирішувати. Пропозиції поки що не було. Зі свого боку можу пообіцяти: не буду бездушним "хапугою" і не буду намагатися нажитися на проблемі. Я теж лучанин і готовий внести посильний вклад у наведення порядку в місті. Зрештою умови співпраці і так усім відомі…

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Старому місті" відкрили платну парковку

Цитувати

На Замковій площі Луцька відкрили платну парковку.

Офіційне відкриття відбулося у вівторок, 8 листопада.

На парковку буде два в’їзди – зі Старого ринку та вулиці Братковського та два виїзди – на вулиці Братковського та Кафедральній.

Вартість паркомісця становитиме 6 гривень за годину.

Заступник міського голови Сергій Григоренко розповів, що на облаштування парковки витратили 1 мільйон 200 гривень.

«Тому через відкритий тендер ми залучили приватне підприємство «Ельбе ОА», – додав Григоренко.

Нині на Замковій площі передбачили 60 паркомісць, загалом Старе місто розраховане на 126 автомоблів.

Договір із орендатором Замкової площі ПП «Ельбе ОА» підписали на 5 років.

Директор ПП «Ельбе ОА» Костянтин Пастухов зауважив, що орендарі платитимуть до міського бюджету фіксований збір – 200 000 гривень на рік.

хм... навіть ці 200 тис. гривень якщо розбити на 365 днів, то виходить 548 гривень за день, тобто (:6) 91 машиногодина щодня... І це лише на орендну плату... Невже там набагато більше машин в будні дні буде платно паркуватись? Чи це ще й мешканці,  котрі там живуть, теж будуть платити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платна парковка на Замковій площі? А чьо так слабо? Коли вже зроблять парковку прямо в замку? Ото буде сама крута парковка...))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, платна парковка була б, якби збудували парковку і зробили її платною. А так це не платна парковка, а просто, як при окупації, загородили кусок міста і збирають гроші за пропуск.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

В "Старому місті" відкрили платну парковку

хм... навіть ці 200 тис. гривень якщо розбити на 365 днів, то виходить 548 гривень за день, тобто (:6) 91 машиногодина щодня... І це лише на орендну плату... Невже там набагато більше машин в будні дні буде платно паркуватись? Чи це ще й мешканці,  котрі там живуть, теж будуть платити? ;)

Я думаю, в них був час на статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

В "Старому місті" відкрили платну парковку

хм... навіть ці 200 тис. гривень якщо розбити на 365 днів, то виходить 548 гривень за день, тобто (:6) 91 машиногодина щодня... І це лише на орендну плату... Невже там набагато більше машин в будні дні буде платно паркуватись? Чи це ще й мешканці,  котрі там живуть, теж будуть платити? ;)

А ще сьогодні одній машині піддон пробив той стовпчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 машин х 10 годин х 6 гривень=600.

А паркомісць 60 вже, А буде 126. Це я про математику. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всьо фігня!
НАБУЯ ставити знак "зупинка заборонена" на Федорова біля церкви і аж до наступного перехрестя (перед 21ю школою)????
Цікаво чи поліція вже когось за нього дрю... штрафувала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Dream сказано:

Це всьо фігня!
НАБУЯ ставити знак "зупинка заборонена" на Федорова біля церкви і аж до наступного перехрестя (перед 21ю школою)????
Цікаво чи поліція вже когось за нього дрю... штрафувала?

Все  через вузьку вулицю, питання риторичне, але навіщо було такі вулиці планувати.

А по суті, це житловий масив і кожні 50-100 м в"їзд в двір, де можна припаркувати автівку. На дорозі рух досить інтенсивний, особливо в час пік і дві автівки не можуть розминутись, якщо хтось стоїть на дорозі, виникають певні незрочності та створюється корка, іноді з двох сторін. Рішення правильне, але не досконале.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@foma144 в нас всі дворові вулиці вузькі. Напевно забагато знаків на складах лежить - вже не знають де втулити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись (років 10 назад) один майор з ДАІ мені розповідав, що намагаються ставити якогомога менше заборонних знаків, тому що це негативно впливає на світосприйняття населенням і водіями в частності. Зараз той чоловік на пенсії і видно що новим дайцям того не розповідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...