Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

В 17.11.2016 at 11:29, Superman сказал:

Хтось в Київ їздив? Як там М06 поживає? :)

Вчора їздив, 1 полоса асфальт завжди, друга деколи сніг, деколи асфальт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Trrrrr said:

Вчора їздив, 1 полоса асфальт завжди, друга деколи сніг, деколи асфальт

Сьогодні перевірив. Їздив туди-назад, таке собі щастя оцей сніг+лід посеред дороги. Особливо коли фури випереджаєш, а там то вільна полоса, то вже сніг з льодом, то якісь брили, то ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Моя маршрутка хвилин 10 не могла виїхати з зупинки... Дорога як скло, будьте дуже обережні. Погодка - рай для аптек і рихтувальників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа...а що робилося о 7 ранку, це був сплошний лід скрізь, ну якщо ще на центральних вулицях вже зараз трішки порозбивали, то у дворах жопа! 

IMG_0959.JPG

IMG_0964.JPG

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... а мені на Ковель на Полиці їхати треба... по тому катку... п..ц

Прогноз каже, що таке до обіду буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

да... а мені на Ковель на Полиці їхати треба... по тому катку... п..ц

Прогноз каже, що таке до обіду буде

13096320_1017822921627309_54605429177980
 
 

Станом на 07:00 траса Луцьк-Ковель-Ягодин в жахливому стані, при швидкості більше 30км/год автомобіль розвертає на рівному місці. ЖОДНОЇ посипальної техніки не було помічено. Фури стоять, легкові в кюветах. 
Чому??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошки додам позитиву, снігова королева знову в збитку, оскільки каток на вулиці, для дітвори рай, халавна ковзанка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

08.12.2016 10:28
MIGnews.com.ua

В четверг, 8 декабря, из-за сложных погодных условий в Волынской области запрещено движение транспортных средств на автодорогах общего пользования. Такое сообщение обнародовала  пресс-служба Управления ГСЧС в Волынской области.

"В связи с экстремальными погодными условиями - образованием гололеда вследствие выпадения дождя и удержанием температуры воздуха около 0 °С - сложились погодные условия, угрожающие безопасности дорожного движения", - говорится в сообщении.

Движение транспортных средств запрещено с 03:00 8 декабря до полной ликвидации зимней скользкости на автодорогах общего пользования.

Как сообщал MIGnews.com.ua, 8 декабря синоптики прогнозируют повышение температуры в Украине, а  спасатели советуют соблюдать простейшие правила безопасности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:
13096320_1017822921627309_54605429177980
 
 

Станом на 07:00 траса Луцьк-Ковель-Ягодин в жахливому стані, при швидкості більше 30км/год автомобіль розвертає на рівному місці. ЖОДНОЇ посипальної техніки не було помічено. Фури стоять, легкові в кюветах. 
Чому??????????????

бо їздити заборонено, а чо ви сунете (або брєд по-нашенськи. "заборонили" для галочки, а хто це буде втілювати і як?!)

 

22 minutes ago, rl72 said:
08.12.2016 10:28
MIGnews.com.ua

В четверг, 8 декабря, из-за сложных погодных условий в Волынской области запрещено движение транспортных средств на автодорогах общего пользования. Такое сообщение обнародовала  пресс-служба Управления ГСЧС в Волынской области.

"В связи с экстремальными погодными условиями - образованием гололеда вследствие выпадения дождя и удержанием температуры воздуха около 0 °С - сложились погодные условия, угрожающие безопасности дорожного движения", - говорится в сообщении.

Движение транспортных средств запрещено с 03:00 8 декабря до полной ликвидации зимней скользкости на автодорогах общего пользования.

Как сообщал MIGnews.com.ua, 8 декабря синоптики прогнозируют повышение температуры в Украине, а  спасатели советуют соблюдать простейшие правила безопасности.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людей в лікарні(приймальне) тьма...    травматологів нема, всі зайняті людьми...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав на Маневичі, Полиці. До Сокирич посипано, далі каток. До "бетонки" їхав 1,5 год (до Колок голину).

Далі "бетонка" на Волинській ділянці ще може бути, а Рівненська знов каток, але вже біля Полиць назустріч пішла "посипалка"

Сокиричі-Колки  

IMG_20161208_103006.jpg

IMG_20161208_103011.jpg

IMG_20161208_103021.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь з години дві назад бачив як почухав кудась МНСосвський 4х осний тягяч (і да, покришки у нього завше лисуваті). Може на якусь із трас - фуру витягати... Побачите - відпишіться, цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, itax сказано:

МНСосвський 4х осний тягяч

шо то за тягач такий? МАЗ шолі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Oli said:

шо то за тягач такий? МАЗ шолі?

да, шось типу МАЗ-535.

 

і доречі, хто там мені весь ранок доказував, шо комунальники "весь ранок працювали"? Оказується пісковози вийшли тільки в 7:30! http://vip.volyn.ua/articles/my-skazaly-vodiyam-lyudey-na-smert-ne-vezty-luckyy-posadovec-pro-transportnyy-kolaps

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, itax сказал:

да, шось типу МАЗ-535.

 

і доречі, хто там мені весь ранок доказував, шо комунальники "весь ранок працювали"? Оказується пісковози вийшли тільки в 7:30! http://vip.volyn.ua/articles/my-skazaly-vodiyam-lyudey-na-smert-ne-vezty-luckyy-posadovec-pro-transportnyy-kolaps

Уймися вже нарешті. Я ж писав "вийшов з дому о 8 годині" і вже було посипано. Як мої слова розходяться з тим, що почали посипати в 7,30?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку каток страшенний був, мене о 8 ранку на спуску після рельсів на набережній (біля магазинчику з акумуляторами) розвернуло. Добре що машин поруч не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2016 at 10:38, rl72 сказал:
...

Движение транспортных средств запрещено с 03:00 8 декабря до полной ликвидации зимней скользкости на автодорогах общего пользования.

...

Це триндец... з 3 годин ночі... І як ця заборона проявлялась?

Дощ в Луцьку почався біля 6 години ранку. Виїзджали з австостанції о 6:20-6:30 год. жодного повідомлення, поліції і тд. Ніяких попереджень.

Вже в 6:40 в Заборолі була повна жопа. Дорога Луцьк-Володимир зайняла біля 4 годин. І лише за 20 км до Володимира вже після 10-ої години на зустріч йшло перше авто з піском.... А скільки до того людей і техніки вже постраждало... 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збирався їхати на Рожище, розвернувся і поїхав додому. Поки з міста виїхав пройшло 15 хвилин. Рухались зі швидкістю 20-30км\год. Якщо є можливість то краще пересидіти вдома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав з Нововолинська до Луцька, десь 1 год 40 хв. Приїхав біля 17:00. Чим ближче до Луцька, то дорога ставала краще, видно було що посипано піском приблизно від Холопичів. У Війниці хлопці на 14-ці злетіли у кювет щастя що на колесах, бо схил крутий був. Зупинився,запропонував трос - але я їх не витягнув би однозначно, за хвилин 5 зупинили Зіл-131 з лебідкою, я вже не чекав поїхав далі.

В місті дуже слизько, без потреби краще не виїзжайте на дорогу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Arden сказал:

Хто шо знає, дорога по місту посипана? Проїхати можна?)

Вже посипано і розтає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...