Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вранці, за містом як впринципі і місті, хоча місцями було посипано, каток на дорозі . Дубнівський напрямок, перед Городницею автомобіль ( ніби ланос) вилетів з дороги, стояв у кущах, цілий на вигляд. Далі с. Брищі в низинці, стояв на колесах але видно що перекидався спрінтер. Від дороги метрів з 10 стояв, навкруги розкидані речі. Не знаю коли сталось, бачив уже наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно!!! на вул. Шопена,а саме на перехресті з проспектом Василя Мойсея та вул.Огієнка,відсутній знак 2.1 "Дати дорогу", вірніше він там на стовбі вісить,  напевно вітер обірвав кріплення. 

 

post-23661-0-44722900-1450797732_thumb.j

post-23661-0-30840100-1450797777_thumb.j

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різке похолодання вже перетворює дощ на дорогах в лід. Будьте обережні і уважні.

П.С. Дорожні машини в дії, посипають. Це радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різке похолодання вже перетворює дощ на дорогах в лід. Будьте обережні і уважні.

П.С. Дорожні машини в дії, посипають. Це радує.

Підтримую...вийшов прогуляти собаку.....вже слизько..а це у дворах - мости вже мабуть добряче прихопило!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно!!! на вул. Шопена,а саме на перехресті з проспектом Василя Мойсея та вул.Огієнка,відсутній знак 2.1 "Дати дорогу", вірніше він там на стовбі вісить,  напевно вітер обірвав кріплення. 

вже цілий тиждень пройшов, а віз і нині там. знак як теліпався - так і висить (((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не знаєте, що робити? Чи Борда - то приймальна Міськради?

Телефон "гарячої лінії" міськради 15-80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не знаєте, що робити? Чи Борда - то приймальна Міськради?

Телефон "гарячої лінії" міськради 15-80

Я думаю,що покруче буде.Всі Волинські ЗМІ скоротили своїх працівників і спокійно собі цитують Борду,та й  Романюк тут соціологію аналізує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Обережно!!! на вул. Шопена,а саме на перехресті з проспектом Василя Мойсея та вул.Огієнка,відсутній знак 2.1 "Дати дорогу", вірніше він там на стовбі вісить,  напевно вітер обірвав кріплення. 

вже цілий тиждень пройшов, а віз і нині там. знак як теліпався - так і висить (((.

 

 

Новий знак вже вісить,правда на самом стовпі.За деревом його не дуже видно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дивлюсь рп5, до кінця не розтане, а потім морозець і буде прикольно

А я вже бачу, що завтра з ранку мене чекає зарядка з лопатою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клаас, нарешті моя шиповка не асфальт гризе. :rotate:

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що там буде завтра, але зараз їздити одне задоволення. Машин мало, дороги ніхто не чистив, снігу повно - насолода в дистильованому вигляді (якщо знати можливості машини, звісно) :)

 

p.s. дорога не розчищена, колія біля колії і машину нормально так носить туди-сюди, тому будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Їздив з сином, тренувались. Бачив мінімум два "поїзди" з 3 авто, чистять і круги посипають сіллю і піском. Все це по вул. Рівненська, Волі, Відродження, Соборності, Конякіна, К.Карого, Дубнівська, на Рованці, Глушець, Молоді. 

Інші, меньші не чищені, висота до 15 см. снігу (колія), авто гребе, носить. Для набуття навичок саме те. В двір заїхали з 5 разу, намело кучу снігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько години назад спостерігав як renault trafic не міг виїхати з набережної вверх на яровицю.. взагалі кумедно було.. я його пропустив поки він скотився назад і поїхав помаленьку далі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


нарешті моя шиповка не асфальт гризе.

А я то думаю, хто ж це дороги в Луцьку ламає  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкаже хто-небудь стан дороги Володимир Волинський-Нововолинськ.

Їду на машині з ниськими кліренсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Обладнати світлофором регульоване перехрестя вулиць Карпенка-Карого та Задворецької просять лучани у міської влади.

Про це йшлося під час четвертої сесії Луцької міськради 24 лютого.

Із запитом до міського голови звернувся депутат Микола Федік. Зі слів депутата, до нього звернулися лучани з проханням забезпечити безпеку вуличного руху шляхом облаштування регульованого світлофором перехрестя вулиць Карпенка-Карого та Задворецької (залізничний переїзд), а також облаштувати пішохідний тротуар на відтинку дороги від вулиці Карпенка-Карого з вулицею Липинського до рекреаційного комплексу «Срібні лелеки».

Депутати підтримали запит колеги.

http://www.volynnews.com/news/volyn/u-lutsku-prosiat-vstanovyty-svitlofor-na-problemnomu-perekhresti/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З-за двох "оленів" (маршрутка 29 та "рогатий") навпроти "Там-Таму" тягучка виникла ледь не до "Княжого двора"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
2 хвилин тому, BACbOK сказано:

Хто знає, де пропали усі світлофори в центрі міста (район ЦУМу)?

Думаю проведуть заміну на світлодіодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...