Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Саня, Саня ти доросла людина ... Тут бетонні блоки минають по тротуарі, а ти про світловібивачі і розмітку :0137: І ще відкрию тобі великий серет, такі преходи саме для того роблять, якщо тебе правила не спиняють , хай хоть трішки стримає глиба бетону , і струсане залишки мізків )

І взагалі, нема чого холопам по дорогах ходити , демонтувати всі переходити , так Сані краще :_04: . а те що там тисяча дітей переходить то нічого .... Я б послухав якби ти заспівав коли б твоя дитина там навчалась. І хватить пистати брєд ....

Змінено користувачем sirogka
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц , ну й в нас люди, все їм не так ..... говорити не мішки носити . До того лежав не поліцейський, а якесь шмаття, в осному там і не тормозили бо по підвісці майже не било. Зараз, якщо проїхати зі швидкістю хоча б 40, то колеса можна там і залишити . Тільки за такі переходи , і біля 4 школи такий треба.

Я теж за те щоб біля 4 школи такого поліцая поклати! Але там є ще одна проблема окрім поліцая. То батькі котрі кідають машини пряма перед пішоходним переходом! І ідуть по дітей! Декілька разів бачив як збивали дітей з ніг! Добре що без трагічних випадків

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і біля 4 школи такий треба.

Як на мене біля 4 треба встановити світлофор на вимогу,

а на рахунок батьків з авто, так а де їм зупинятись, що б діток забрати?

моя мала колись ходила в цю гімназію, змушений був так само ставити там авто, не перед переходом звісно,

але в тому ж ряді, не завжди є час, щоб поставити авто за кілометр

і прогулятись з першачком за руку під час робочого дня ;)

Дай забирають там школярів, або водії батьків, або мами на авто))

Змінено користувачем Antiphase
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене біля 4 треба встановити світлофор

Так як в нас налаштовують світлофори - робить їх для водіїв однозначним злом. Наприклад, свіжевстановлений біля Нової лінії - тепер там перманентний затор, швидше об'їхати по Набережній. Або центр, біля Карату, тепер по Волі теж затор, якого раніше не було. Або Соборності біля Салюту, практично всюди, де нові з'являються. На заході вже датчиками руху світлофории обладнують, в нас - "зелену звилю" не можуть настроїти, 21 століття (блін).

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, згідний абсолютно, але я мав на увазі "світлофор на вимогу" десь такий

19312-400-0.jpg

або хоча б такий :_07:

image_65346.jpg

там же переважно діти переходять і регулярно когось збивають.

Як на мене безпека діток найважливіше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кнопка колись була на перемоги навпроти міліції. І це єдина кнопка що я коли небудь бачив в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, можна і такий, але щоб був правильно налаштований на режими роботи і мав певний час, коли для авто буде зелений з неможливістю ввімкнення червоного, а то з неправильними настройками і "пішоходами-гусятами" там постійно буде червоний

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тривають активні роботи з ремонту дорожнього покриття на вулиці Кравчука. Тут проведено фрезерування старого покриття і розпочато вкладання нового асфальту. Роботи тривають на відрізку від перехрестя з вулицею Гордіюк до вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. Загальна кошторисна вартість становить – 1 194,0 тис. грн. Виконавець робіт ТзОВ „Луцькавтодор”.

Однак, культура окремих водіїв вимагає кращого. Попри встановлені відповідні дорожні знаки вони нехтують забороною і продовжують рух свіжовкладеним асфальтом.

Нещодавно завершилися роботи й з облаштування сучасного пішохідного переходу на вулиці Глушець біля центрального входу у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. Директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький наголосив, що тут встановлено штучні обмежувачі швидкості з бруківки. За його словами, рішення про його облаштування було прийнято у зв'язку з тим, що тут дуже інтенсивний рух транспорту і попередній обмежувач швидкості постійно руйнувався, його потрібно було систематично відновлювати. Влаштування нового пішохідного переходу коштувало 65 тисяч гривень і роботи виконали працівники підприємства “Бетон Брук Сервіс”. Іван Кубіцький наголосив, що подібний пішохідний перехід облаштували на вулиці Чернишевсього біля ЗОШ № 13. У планах - зробити подібні об'єкти на вулиці Шопена (біля Палацу учнівської молоді) та проспекті Волі (біля гімназії № 4).

ич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, Саня ти доросла людина ... Тут бетонні блоки минають по тротуарі, а ти про світловібивачі і розмітку :0137: І ще відкрию тобі великий серет, такі преходи саме для того роблять, якщо тебе правила не спиняють , хай хоть трішки стримає глиба бетону , і струсане залишки мізків )

І взагалі, нема чого холопам по дорогах ходити , демонтувати всі переходити , так Сані краще :_04: . а те що там тисяча дітей переходить то нічого .... Я б послухав якби ти заспівав коли б твоя дитина там навчалась. І хватить пистати брєд ....

Для мене це не секрет, але я не згоден з таким підходом. Це всерівно що пшикати дезіком щоб не смерділо, замість того, щоб помитися і привести себе в порядок.

Має бути культура водіння, має бути взаємоповага учасників дорожнього руху. Саме по собі це не з'явиться. То є вихованння, елемент культури.

Гарне освітлення в плані безпеки краще, ніж поломана підвіска авто. Наближаючись до пішохідного переходу важливо його побачити, вчасно побачити пішоходів, які до нього наближаються і відповідно на це відреагувати.

Якщо знаків немає, розмітка майже витерта, зато є "лежачий поліцейський", то це може вилитись в небезпечне поєднання. Машину підкине і водій не матиме змоги вчасно зупинитись. Може й ще гірше бути, наприклад, шаровій опорі прийде несподіваний кінець...

Пам'ятаєте як в нас на дорогах шумові полоси появилися? Наприклад в Струмівці? Я тільки ЗА такі штуки. Це дійсно сприяє безпеці. А оте ваше "било по підвісці" шкодить і автомобілям, і безпеці руху.

Можливо варто звернути увагу на досвід Вінниці?

http://lv.20minut.ua/Podii/na-vinnic-kih-doroghah-z’yavilis-shumovi-polosi-10416140.html

https://www.youtube.com/watch?v=VqcwJUpxk20&list=UU5UAfAldM5iHLV3AlGr1jPA

Мужик перший правильно сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кнопка колись була на перемоги навпроти міліції. І це єдина кнопка що я коли небудь бачив в Луцьку.

крім згаданої кнопки біля заводу Мотор є ще на Станіславського біля 24-ї школи і на Боженка біля підшипникового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Потебні від перехрестя з Гнідавською в сторону обїзної-Мамсурова проводили зняття асфальту для подальшого ремонту пошкоджених ділянок

в тему

Міністерство інфраструктури України

Друзі,

Цього року на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 млрд грн. Ми хочемо, щоб ці кошти були використані максимально ефективно. Тож задля уникнення халатного ставлення відповідних служб та посилення контролю за виконанням робіт з ямкового ремонту Міністерство інфраструктури запрошує кожного з вас до співпраці. Зважаючи на вашу небайдужість та постійний інтерес до ефективності роботи Міністерства пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення. Звертаємо вашу увагу, що мова йде саме про траси та автодороги, які проходять поза населеними пунктами. За комунальні вулиці та дороги в містах, селах й селищах відповідає місцева влада.

Порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо. На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи.

Фотографуйте та відправляйте нам координати з місця ремонту на електронну адресу: [email protected].

Розкажіть про це друзям і знайомим. Якщо кожен з нас стане частиною системи контролю, дуже скоро у нас будуть хороші дороги і відповідальне ставлення до кожної копійки, витраченої на їх ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку 3 та 5 травня зупинять рух транспорту на окремих вулицях

30.04.2015

У зв'язку з проведенням благодійного фестивалю патріотичного духу “Вір, Дій, Люби” у місті Луцьку, 3 травня з 16 до 20 години буде тимчасово зупинено рух транспорту проспектом Волі від вулиць Шопена до Паркової.

Крім того, 5 травня відбудеться легкоатлетична естафета з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Тому з 16 до 17 годину буде перекрито рух транспорту вулицями Перемоги — Винниченка - Богдана Хмельницького — Сенаторки Левчанівської — Глушець — Паркова — Волі — Шопена.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Знову дайці ловлять на "лоха".

Як їхати від варшавки до мосту,навпроти юванта є знаки рух по смугах.Лівий знак,де смуга тільки вліво замазаний якоюсь фарбою і його майже не видно.І ось гайці стоять вже за мостом навпроти Окко і ловлять тих,хто з лівого ряду поїхав прямо. В неділю вони назбирали цілий кортеж,дзвонив в автомайдан,але вони всі були на гонках в Крупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Редиска" за кермом на білому Peugeot Expert (період випуску 1998-2002 р.), яка сьогодні (21:00) перед сфітлофором (зелене світло) на Перемоги (поворот на Грибоєдова) захотілося розвернутися, - з правої полоси почав розвертатися і я змушений був виїхати на зустрічну щоб не поцілувати його. Повезло що на зустрічній машин небуло і вчасно зреагував (швидкість була 40-45 км/год).

Може хто їхав в той час, то скиньте з реєстратора відео - де Combo вискочив на зустрічну бо дехто на Peugeot Expert думав, що він не в машині їде, а GTA грає.

P.S. От коли треба щоб "заробітчани" (ДАІвці) стояли, то їх немає.

Змінено користувачем Сашко85
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/51658-u-lucku-perekryly-dorogu-foto

У Луцьку 3 червня перекрили рух транспорту по вулиці Карпенка-Карого.

Причиною перекриття дороги стали роботи по відновленню дорожнього покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Редиска" за кермом на білому Peugeot Expert (період випуску 1998-2002 р.), яка сьогодні (21:00) перед сфітлофором (зелене світло) на Перемоги (поворот на Грибоєдова) захотілося розвернутися, - з правої полоси почав розвертатися і я змушений був виїхати на зустрічну щоб не поцілувати його. Повезло що на зустрічній машин небуло і вчасно зреагував (швидкість була 40-45 км/год).

Може хто їхав в той час, то скиньте з реєстратора відео - де Combo вискочив на зустрічну бо дехто на Peugeot Expert думав, що він не в машині їде, а GTA грає.

P.S. От коли треба щоб "заробітчани" (ДАІвці) стояли, то їх немає.

сам скільки раз матюкаю тих розворотних(тільки на повороті на 8 березня),живу в тому районі,вже просто захарили ті андони,деколи тупо стаю ззаду нього і не даю розвернутись :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost...yly-dorogu-foto

У Луцьку 3 червня перекрили рух транспорту по вулиці Карпенка-Карого.

Причиною перекриття дороги стали роботи по відновленню дорожнього покриття.

Нічо там не перекрили,машини їдуть по свіжовкатаному асфальті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що проїжджав по Карпенка -Карого.

Закінчують праву сторону, як їхати в сторону Варшавки.

Почали фрезити ліву сторону. Проїзд є, але ускладнений.

Біля Варшавського ринку вивертають бордюри, напевно під заміну.

Працює Грейдер напроти Континіуму, Кременецька 38 ))

стоянка перед центральним входом закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вул. Карпенка Карого (на карті) перекритий переїзд.

другий день вже

На Ківерцівській знаки (Тупик, ремонт) поставили, водіям пофік. доїзжають до переїзду, а тоді розворот і назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, Перепрошую, але сьогодні їхав зранку і в обід, вчора три рази проїжджав через переїзд К.Карого-Задворецька, все було відкрито і жодного знаку, можу відео з реєстратора.

Може я в якійсь іншій реальності знаходжусь :_09:

Тю, переплутав, то інший переїзд ... Перепрошую :_08:

Змінено користувачем Antiphase
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ківерцівській знаки (Тупик, ремонт) поставили, водіям пофік. доїзжають до переїзду, а тоді розворот і назад

Я до переїзду виїхав з Лідавської. Не знаю, вісів знак там чи ні, я за вийобинами вибоїнами нічого не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...