Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

За межами міста на дорогах суцільний лід. Будьте обережні.

Змінено користувачем fedot
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, будь-ласка, таку ситуацію: на перехресті Рівненська - Відродження встановлені нові світлофори. Рухаючись від автозаводу і повертаючи на Відродження, основна секція сфітлофору, яка дозволяє рух зеленого кольору, при тому, що є наявна додаткова секція. Згідно з пунктом 8.7.3 ПДР г) чорна контурна стрілка (стрілки), нанесена на основний зелений сигнал, інформує водіїв про наявність додаткової секції світлофора і вказує інші дозволені напрямки руху ніж сигнал додаткової секції;

питання:

1) чому на даному світлофорі немаєчорної контурної стрілки, яка інформує про додаткову секцію?

Вчора їхав ввечері і в темну пору доби невидно додаткової секції. Якби я незнав цього перехрестя чи був з іншого міста, то сміливо поїхав би на зелений основний.

2) я вважаю це помилкою служби, яка цим займається. Якщо ж це моя помилка, поясніть, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа фігня на світлофорі Набережна-Яровиця.Ввечері не видно зеленої стрілочки,яка дозволяє поворот направо і часто машини,які їдуть тудою вперше стоять в правій полосі і чекають на зелене світло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на перехресті Рівненська - Відродження

світлофорі Набережна-Яровиця

№3. з Відродження поворот на Молоді направо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і я додам. Взагалі не видно додадкової секції (на ліво) по вул.Соборності як повертати до "Там-там", не місцеві інколи стають в лівий ряд щоб рухатись прямо на міст , бо з мосту сліплять(напроти) + різні реклами, вивіскі, той ЕКРАНІЩЕ!! на "Порт-Сіті", короче все до купи зливається.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще не їздив по вулицях, то пораджу зменшити швидкість в два рази та збільшити дистанцію. А також вмикайте задні протитуманні фари, дуже допомагає коли ззаду несуться ті в кого 130 Серпня.

Змінено користувачем NORBY
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також вмикайте задні протитуманні фари, дуже допомагає коли ззаду...

А ну давай зараз в темну пору без туману покатаємось: я з увімкненими задніми противотуманками, а ти за мною? А потім тут на борді розкажеш, як вони тобі допомагали!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да, вмийкате протитуманкі, вдень і вночі, в дощ і сніг так щоб у зустрічних водіїв очі повилазили, ніби ближнього в темний час не достатньо щоб авто розгледіти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну давай зараз в темну пору без туману покатаємось: я з увімкненими задніми противотуманками, а ти за мною? А потім тут на борді розкажеш, як вони тобі допомагали!

наприклад, на Ковельській трасі сьогодні тв 17.00 був місцями туман + замітав сніг, видимість обмежена, тож робимо висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну давай зараз в темну пору без туману покатаємось: я з увімкненими задніми противотуманками, а ти за мною? А потім тут на борді розкажеш, як вони тобі допомагали!

наприклад, на Ковельській трасі сьогодні тв 17.00 був місцями туман + замітав сніг, видимість обмежена, тож робимо висновки

Все правильно, але пан NORBY тут дає поради для тих, "хто ще не їздив по вулицях".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим помішає світло протитуманок червоного кольору коли їдеш по місту і тобі задуває сніг у лобове скло? Кому не цікава порада, той може їздити надалі без них і чекати собі "новий пристрій" у багажнику. Зимою головне частіше показувати зарання, що ти гальмуєш та поглядати в дзеркало заднього виду на світлофорах та перехрестях.

Змінено користувачем NORBY
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NORBY, мені заважатиме твоє світло. Тому прошу не бути бидлоттям, та вмикати протитуманки коли потрібно, а не просто так, бо вони є.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задні протитуманки виїдають очі вночі - це факт!!!

я іх вмикаю або в туман,або коли хтось їде ззаду з вімкненим дальнім!!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NORBY, мені заважатиме твоє світло. Тому прошу не бути бидлоттям, та вмикати протитуманки коли потрібно, а не просто так, бо вони є.

Якщо йде снігопад та ще й вітер, то мене мало хвилює що там кому сліпить, тримай дистанцію і все буде гаразд. А тому бидлотті який в слизоту тримається за метр чи два за мною я ще й ліхтарі заднього ходу вмикав би.

А по суті задні протитуманки і призначені для такої погоди. Кому щось не до вподоби, то читайте ПДР, або просто ігноруйте свою безпеку.

З.І.

tema19_im13.jpg

tema19_im14.jpg

Змінено користувачем NORBY
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті від них толку ніякого дистанція мала авто видно, а на трасі зовсім інша річ.

Головне щоб не під'єднували паралельно стопам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tema19_im13.jpg

tema19_im14.jpg

Посмотри на свои фотки. Задние противотуманные фо­нари 21Вт, тормоза 21Вт (в то время как габариты 5-10 Вт - это для того, чтобы 1) не мешать взади идушему, 2) контраст между сигналом торможения - более яркий свет). В ситуациях на фото вряд ли различишь горит только задние противотуманки или еще и стопы загорелись.

Когда тебе в попу въедут с задними противотуманками - тогда поймешь. А вот для водителя едущего сзади - это проблема.

Правила говорят, что это дополнительное средство и "в основном" использовать их разрешено и вообщем-то безопасно и целесообразно при стоянке:

"п.19.4 Во время остановки на дороге в темное время суток и в условиях недостаточной видимости на транспорт­ном средстве .............В условиях недостаточной видимости разреша­ется дополнительно включить ближний свет или про­тивотуманные фары и задние противотуманные фо­нари........"

п.19.9 никто не отменял конечно "Задний противотуманный фонарь разрешается ис­пользовать исключительно в условиях недостаточной видимости как в светлое, так и в темное время суток."

Но в городе, где дистанция малая, частые остановки с минимальной дистанцией - это очень проблематично для водителя сзади. Ты ж не будешь выключать их на светофоре, а это уже нарушение - "исключительно в условиях недостаточной видимости" - какая недостаточная видимость когда он за метр от тебя?

На трассе - ДА! потому как взади идущий без проблем может выбрать необходимую дистанцию дабы не иметь впереди яркого света.

ИМНО.

Змінено користувачем GreyHairs
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні біля Епіцентра о 17.00 і бачив як біля зупинки кран грузив тягача. Кабіна була побита. Хто що чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у відповідній темі про це написано

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у відповідній темі про це написано

Вибачаюся, читав про це дтп і забув.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим помішає світло протитуманок червоного кольору коли їдеш по місту і тобі задуває сніг у лобове скло? Кому не цікава порада, той може їздити надалі без них і чекати собі "новий пристрій" у багажнику. Зимою головне частіше показувати зарання, що ти гальмуєш та поглядати в дзеркало заднього виду на світлофорах та перехрестях.

Твоя порада максимум стосується говноліхтарів, як протитуманок так і габаритних, якщо я послухаю і включу свої протитуманки в місті перед тобою, повір, ти різко передумаешь і обматюкаєшь мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отаке сьогодні в фейсбуці побачив:

Добрі люди!

УВАГА, ACHTUNG, ATTENTION, ВНИМАНИЕ!!!

Є бажання і, головне, є важелі впливу наводити лад на українських автошляхах і прилеглих до них територіях!

Відтак!

Розшукуються місця, де свідомо і регулярно порушуються ПДР автохамлюками!!!

Такі як:

- їзда зустрічною смугою, з метою подолання пробок

- їзда тротуарами, з тією ж метою

- свідоме підрізання, об"їжджання потоку, який чемно стоїть в черзі очікуючи, ну наприклад, на лівий поворот, на додаткову секцію світлофора

- паркування на зупинках громадського транспорту

- паркування на зелених зонах

- паркування на пішоходних переходах

- згадайте самі і запропонуйте

ВІТАЮТЬСЯ будь-які місця, адреси, явки, паролі !!!

Повірте на слово, чим більше дасте інформіції, тим краще! І краще буде вам, якщо ці адреси будуть поруч з вашим домом, на тих маршрутах де, ви гуляєте з дитячою коляскою, таке інше . . .

Пишіть в коментарях та на [email protected]

ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

Просто приєднуйтесь!

Бодай інформативно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то ж посилання на те місце в фейсбуці дай! .а то незрозуміло що робити... Тобі кидати?

;)

ПиСи: якщо чесно, то я сумніваюсь в цьому, але... чим чорт не шуткує! Я б кинув пару наводок (наприклад, світлофор на переході до 2-ї школи на Львівській)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На в. Винниченка, поворот до кадастру, будьте обережні - каналізаційний люк легко може зміститись. Він як би на місці але при наїзді колесом може провернутись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один знак 40, на Конякіна, тій що між сороковським кругом і Варшавським. Висить біля АЗС ТНК тиць.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...