Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

виправдання? щось я не зрозумів, хто виправдовується?

...колись давно я перший раз їхав своєю машиною в Польщу. Це був десь 94-95-й... Всі застерігали, що там поліцаї - сама суворість, і ніяких відмазок навіть не слухають. Штрафи конкретні. Попереджали, щоб всі лампочки особливо перевіряв, бо штрафують за це "по-чорному"...

І от їду я на батьковому "москалику", з причепом, стемніло, попереду бачу дві патрульні машини, зупинили когось... Перемикаюсь на "ближній" і бачу, як всі поліцаї повертають голови на мене і вже йдуть "напереріз".... Зупиняє один, підходить, запитує папери, і далі "Чому в пана не робе ліва фара?" !!! Ну, думаю, все... попав... Звичайно роблю великі очі, щось там починаю лепетати про "не знаю... перевіряв... все робило...", а він тим часом йде до причепа... Я вмикаю фари, йду дивитись на ліву, вона дійсно не горить, я її кулаком - загорілась... Вимикаю, він знов підходить, я вмикаю-показую, а вона знов не горить! Ну, думаю, тепер точно все... Він запитує, чи є в мене вогнегасник, аптечка, знак "аварійки"... Я показую, а він запитує "а де другий знак "аварійки"? О_О на той час я того ще не знав... :) Запитую "нашо", він терпляче поясноє, що "поламався причіп - лишаєм його зі знаком і їдем за допомогою, далі ламається машина і ЩО ставим?!" Я вже роблю ягнячі очі і мовчу, чекаю приговору. Він командує "що чекаєм?! міняй лампочку!"... Міняю, вмикаю, світить... Він дає настанову, що потрібно перевіряти лампочки і що потрібно мати два знака, і ... віддає папери!!! ВСЕ! Бажає "щасливої дороги"!

Знаєш хоч один такий приклад з нашими ДАЙцями?! Ні разу ні один мені ніколи нічого не "вибачив"! Ні разу ні один ніколи не застосував до мене такої міри покарання як "усне попередження"! От тому в нас - гандони, а в Польщі - Поліцейські.

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, мого напарника зупиняли при схожій ситуації. Вийшов, фара ліва справді не горіла, став говорити що зранку все було ок, міняє праву (робочу лампочку) на ліву, вмикає, ліва робить отже порушення немає. ДАІшники віддають документи і бажають щасливої дороги. А якби напарник став би казати "ну не наказуйте, може домовимось" то ясне діло вони б в нього здерли 100 грн. Тепер ловиш в чому суть і хто винний?

Мене до речі не однаразово відпускали без протоколу, особливо в Рівному.

А те що вони, як ти кажиш гандони, винні перш за все водії. Тому що навчили так, якщо не хоче платити штраф значить дасть на лапу. По тому принципу і працюють. Порушив - плати штраф, а не на лапу мєнту, або не дивуйтесь потім чого президент має межигір"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брат на спрінтері вночі біля авторинку їхав, з адреналіна до коста брави, за кільцем в сторону фуршета 2 гайці аж на дорогу вискочили, просто під колеса бусу. Брат пред'явив документи та поцікавився чому під колеса кидаються, чому замість того щоб ловити порушників та запобігати порушенням ПДР, вони вночі напередодні авторинку бабло косять спиняючи 99% транспорту пачками і докулупуються до документів. У відповідь ті бидло-інспектори хамити почали, тон відповідний увімкнули і т.д.

Сам нераз замічав послідовність, завтра авторинок - сьогодні вночі дайці в тому районі стоять, в день авторинку теж регулярно, а от не в ''рибні'' дні їх там невидно ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, Назар, що ти дурня ліпиш? Водії самі винні?! Коли гандон мені відкрито каже "ну дай хоч на каву" це я в цьому винен?!?! Чи коли пів-години мусолить техпаспорт, заглядаючи в кожну дірку в машині, чекаючи, коли ти всучиш йому хоч щось, теж я винен?!

Мусор має владу, має вилку в призначені штрафу, має можливість використовувати службове положення і він цим во всю користується! Держава створила такі умови, а не водії! Нехай на кожну патрульну машину повісять реєстратор, кожному ДАЙцю вчіплять диктофон і нехай ці всі записи будуть суворої звітності і викладаються у відкриту базу, щоб кожен мав можливість побачити - от тоді побачим, чи будуть ці "работнікі палкі і свістка" гальмувати нас за таку фігню, і чи будуть по пів-години мусолити, чекаючи поки ти не почнеш пропонувати "хабар"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дубенская поворот на против выдачи польских виз

стоит знак парковка запрещена

быдла столько что менты были бы озолочены - но их там нет

а быдла хоть отбавляй (все в евросоюз хотят поехать)

уточьню возле бани

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, Назар, що ти дурня ліпиш? Водії самі винні?! Коли гандон мені відкрито каже "ну дай хоч на каву" це я в цьому винен?!?! Чи коли пів-години мусолить техпаспорт, заглядаючи в кожну дірку в машині, чекаючи, коли ти всучиш йому хоч щось, теж я винен?!

Мусор має владу, має вилку в призначені штрафу, має можливість використовувати службове положення і він цим во всю користується! Держава створила такі умови, а не водії! Нехай на кожну патрульну машину повісять реєстратор, кожному ДАЙцю вчіплять диктофон і нехай ці всі записи будуть суворої звітності і викладаються у відкриту базу, щоб кожен мав можливість побачити - от тоді побачим, чи будуть ці "работнікі палкі і свістка" гальмувати нас за таку фігню, і чи будуть по пів-години мусолити, чекаючи поки ти не почнеш пропонувати "хабар"

Ну чому мені не каже? Я вже років 6 як день в день за кермом і ще ніразу не почув "дай мені на каву"!

Якщо ти винен - хай пише протокол, ні - хай відпускає. Хз де ви їздити і що ви робите з тими мєнтами але я чомусь ніразу в таких випадках не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого давали хабар? хай би складали протокол, а якщо знайомі впевнені в своїй правоті, то оскаржували б в суді. А так....

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а якщо знайомі впевнені в своїй правоті, то оскаржували б в суді. А так....

ти сам себе читаєш? Тобто, якщо я правий, мені треба ще й купу мороки на свою дупу? Оскаржувати в суді! Ти сам хоч раз "оскаржував"? Це не в інеті на форумі заповнити форму реєстрації!

От в тому то й наша проблема, що система створена так, що "винуватцю-потерпівшому" простіше і дешевше відкупитися від вимагача у формі на місці, ніж щоб він передав твою справу вимагачу в лиці Держави!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, майте на увазі.

Знак кінця Луцька висить перед кільцем, а знак початку Струмівки - за кільцем, а кільце - поза населеними пунктами. І ці уроди стоять і тупо збивають. Вже двоє знайомих по 100 мусили віддати.

Раз такі "блюдітєлі парядка" - ну можна ж зупинити, ПОПЕРЕДИТИ усно, так де ж! Бабки давай! Ти ж НАРУШИТЄЛЬ! Суки... Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

пункт 1.10.49 ПДР Вам в поміч... пару днів назад мене там зупинили за нібито порушення ПДР (світло), так от, спитавши у інспектора, що таке населений пункт, він, звичайно, переформулював питання у мій бік. пояснивши іспекторові, що ж таке той "населений пункт" я почув лише "щасливої дороги".

можливо, не потрібно одразу кричати, що всі там "ганд.ни з палками" і т.д., а почати з себе, більш детальніше, скажімо, вивчити правила дорожнього руху, щоб не попадатись на своїй же необізнаності в тій чи іншій ситуації. деякі інспектора тільки тим і користаються, що ловлять водіїв на їх необізнаності.

п.с. зрозумійте мене правильно, я не хочу показати, що я один такий от розумник, а інші - ні. просто раз обпікся на незнанні деталів ПДР, після чого стараюсь вникати більш глибоко в усі нюанси.

Змінено користувачем w7emn
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункт 1.10.49 ПДР Вам в поміч... пару днів назад мене там зупинили за нібито порушення ПДР (світло), так от, спитавши у інспектора, що таке населений пункт, він, звичайно, переформулював питання у мій бік. пояснивши іспекторові, що ж таке той "населений пункт" я почув лише "щасливої дороги".

можливо, не потрібно одразу кричати, що всі там "ганд.ни з палками" і т.д., а почати з себе, більш детальніше, скажімо, вивчити правила дорожнього руху, щоб не попадатись на своїй же необізнаності в тій чи іншій ситуації. деякі інспектора тільки тим і користаються, що ловлять водіїв на їх необізнаності.

п.с. зрозумійте мене правильно, я не хочу показати, що я один такий от розумник, а інші - ні. просто раз обпікся на незнанні деталів ПДР, після чого стараюсь вникати більш глибоко в усі нюанси.

пункт 9.8

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

пункт 1.10.49

населений пункт - забудована територія, в'їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48;

5.45.png5.45 «Початок населеного пункту». Найменування і початок забудови населеного пункту, в якому діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

5.46.png5.46 «Кінець населеного пункту».Місце, з якого на даній дорозі втрачають чинність вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

Знаки 5.45 і 5.46 установлюються на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги.

5.47.png5.47 «Початок населеного пункту». Найменування і початок забудови населеного пункту, в якому на даній дорозі не діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

5.48.png5.48 «Кінець населеного пункту». Кінець населеного пункту, позначеного знаком 5.47.

ну і? Поділися ж із нами, що ж такого ти пояснив тому "інспекторові", які такі "глибокі нюанси" ти там розгледів, щоб і ми не "обпіклися на незнанні деталів"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункт 1.10.49 ПДР Вам в поміч... пару днів назад мене там зупинили за нібито порушення ПДР (світло), так от, спитавши у інспектора, що таке населений пункт, він, звичайно, переформулював питання у мій бік. пояснивши іспекторові, що ж таке той "населений пункт" я почув лише "щасливої дороги".

можливо, не потрібно одразу кричати, що всі там "ганд.ни з палками" і т.д., а почати з себе, більш детальніше, скажімо, вивчити правила дорожнього руху, щоб не попадатись на своїй же необізнаності в тій чи іншій ситуації. деякі інспектора тільки тим і користаються, що ловлять водіїв на їх необізнаності.

п.с. зрозумійте мене правильно, я не хочу показати, що я один такий от розумник, а інші - ні. просто раз обпікся на незнанні деталів ПДР, після чого стараюсь вникати більш глибоко в усі нюанси.

пункт 9.8

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

пункт 1.10.49

населений пункт - забудована територія, в'їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48;

5.45.png5.45 «Початок населеного пункту». Найменування і початок забудови населеного пункту, в якому діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

5.46.png5.46 «Кінець населеного пункту».Місце, з якого на даній дорозі втрачають чинність вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

Знаки 5.45 і 5.46 установлюються на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги.

5.47.png5.47 «Початок населеного пункту». Найменування і початок забудови населеного пункту, в якому на даній дорозі не діють вимоги цих Правил, що визначають порядок руху в населених пунктах.

5.48.png5.48 «Кінець населеного пункту». Кінець населеного пункту, позначеного знаком 5.47.

ну і? Поділися ж із нами, що ж такого ти пояснив тому "інспекторові", які такі "глибокі нюанси" ти там розгледів, щоб і ми не "обпіклися на незнанні деталів"

Правила визначають населений пункт, насамперед, як забудовану територію, на якій проживають або працюють люди.Якщо з якихось причин знаки 5.45, 5.47 відсутні, але явно видно, що це населений пункт (Забудована територія), водій зобов'язаний дотримуватися порядку руху в населених пунктах.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила визначають населений пункт, насамперед, як забудовану територію, на якій проживають або працюють люди.Якщо з якихось причин знаки 5.45, 5.47 відсутні, але явно видно, що це населений пункт (Забудована територія), водій зобов'язаний дотримуватися порядку руху в населених пунктах.

ну! І яким боком воно до нашого випадку? Де тут криється твоя відмазка для інспектора? Тут навпаки, для інспектора підказка!

Кільце ну аж ніяк не забудова. Я ж чітко написав: перед кільцем встановлений знак "закінчення населеного пункту", а відразу після кільця - знак "початок населеного пункту", тобто саме кільце поза населеним пунктом.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила визначають населений пункт, насамперед, як забудовану територію, на якій проживають або працюють люди.Якщо з якихось причин знаки 5.45, 5.47 відсутні, але явно видно, що це населений пункт (Забудована територія), водій зобов'язаний дотримуватися порядку руху в населених пунктах.

ну! І яким боком воно до нашого випадку? Де тут криється твоя відмазка для інспектора? Тут навпаки, для інспектора підказка!

Кільце ну аж ніяк не забудова. Я ж чітко написав: перед кільцем встановлений знак "закінчення населеного пункту", а відразу після кільця - знак "початок населеного пункту", тобто саме кільце поза населеним пунктом.

причому тут кільце? зупинив вас інспектор де? в полі? навкруги не було забудованої території? яка ж тут підказка для інспектора? що в населеному пункті я маю дотримуватись вимог встановлених правилами дорожнього руху?! так, я маю дотримуватись, що і робив, коли рухався без світла, а відмазки тут ніякої нема, так як нічого я не порушив тоді.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, майте на увазі.

Знак кінця Луцька висить перед кільцем, а знак початку Струмівки - за кільцем, а кільце - поза населеними пунктами. І ці уроди стоять і тупо збивають. Вже двоє знайомих по 100 мусили віддати.

Раз такі "блюдітєлі парядка" - ну можна ж зупинити, ПОПЕРЕДИТИ усно, так де ж! Бабки давай! Ти ж НАРУШИТЄЛЬ! Суки... Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

От чому вони гандони? Порушив правила, то отримуй протокола!

В мене була ситуація,коли я виїзжав з міста затемно,а фари включив датчик світла,світять фари та й світять,я й уваги не звертаю.Їду собі,а далі поступово став день і світило яскраве сонце,датчик фари виключив,а я не звертаю уваги,бо ж вночі фари видно,що світять на дорогу,а вдень,ще й на яскравому сонці не видно.І от зупиняє мене надавач адмінпослуг і каже -"з Вас штраф 450грн".Я звісно в шоці,дивлюсь на панельку-дійсно фари вимкнуті,пояснюю що виїхав з ночі на датчику світла і прошляпив,а йму до ж-пи.Ну, кажу, пиши протокол,мені тоже до ж-пи.А він знову про 450грн.Кажу-пофіг.Через кілька хвилин віддав документи і я поїхав.В падлу їм щось писати.

В Європі фари мають світити цілий рік,але там Європа і коли їдеш по дорогах,то періодично бачиш білборди на яких пишуть тіпа - "не забудьте ввімкнути фари" або "ввімкнені фари=збережене життя" тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі фари мають світити цілий рік,але там Європа і коли їдеш по дорогах,то періодично бачиш білборди на яких пишуть тіпа - "не забудьте ввімкнути фари" або "ввімкнені фари=збережене життя" тощо.

Ще й зустрічні машини, наприклад в Польщі, мигають дальнім, якщо забув включити, а якщо зупинився на світлофорі, то ще й вийти і підказати можуть про світло в фарах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w7emn,

може ти, слідуючи твоїй логіці, їдучи по трасі за містом, скидаєш швидкість до 60-ти як тільки в поле зору попаде якийсь сарай біля дороги, хоч він і не позначений "населеним пунктом"? Забудова ж!

А чи може навпаки, знову ж згідно твоєї логіки, проїхавши знак "початок н/п", але не побачивши "забудови", не скидаєш швидкість до 60, а і далі собі летиш 90-100?

не фантазуй і не видумуй інтерприрації на свій лад під свої бажання. В термінології ПДР чітко і недвозначно вказано, що населений пункт визначається знаками. Без всяких "або", "насамперед" чи "насамзад".

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w7emn,

може ти, слідуючи твоїй логіці, їдучи по трасі за містом, скидаєш швидкість до 60-ти як тільки в поле зору попаде якийсь сарай біля дороги, хоч він і не позначений "населеним пунктом"? Забудова ж!

А чи може навпаки, знову ж згідно твоєї логіки, проїхавши знак "початок н/п", але не побачивши "забудови", не скидаєш швидкість до 60, а і далі собі летиш 90-100?

не фантазуй і не видумуй інтерприрації на свій лад під свої бажання. В термінології ПДР чітко і недвозначно вказано, що населений пункт визначається знаками. Без всяких "або", "насамперед" чи "насамзад".

В термінології ПДР сказано: Населений пункт - забудована територія, в"їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48. Що я нафантазував? про забудовану територію? в чому моя "інтерпритація"? нарахунок логіки, так на дорозі я керуюсь спочатку правилами дорожнього руху.

ну не згідні з моєю позицією, ваше право. але чомусь я не давав нікому там на каву, а потім висловлював своє невдоволення, що всі вони "ганд.ни з палками".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на забудованій території не висить знак 5.45.png5.45 «Початок населеного пункту». і зупинили - то можна сміливо слати всіх "надавачів послуг", і правда у всіх інстанціях буде за вами, бо винні дорожні служби з дайцями напару, що такий знак не повісили. На практиці я знаю тільки зворотні випадки - коли забудови нема, а знак населений пункт висить, наприклад на горохівській трасі н.п. Ярівка - відома "кормушка" для місцевих дайців. Так само, як у випадку з кільцем - знака нема, фари не ввімкув - формально вони праві, хоча якась внутрішня інструкція на випадок таких колізій має існувати, і "мусора" її явно порушили. Тай "по-людські" вони не праві :)

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В термінології ПДР сказано: Населений пункт - забудована територія, в"їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48. Що я нафантазував? про забудовану територію? в чому моя "інтерпритація"?

я вже тебе зовсім не розумію...

То ти намагаєшся довести, що кільце є "населеним пунктом", хоч і не позначеним відповідними знаками, а тому, на твою думку, фари там не обов'язкові,

то вже сам же цитуєш обов'язковість знаків для визначення "н/п"...

Поясни вже толком і недвозначно - по-твоєму кільце на рівненській трасі між Луцьком і Струмівкою є "населеним пунктом" чи ні?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В термінології ПДР сказано: Населений пункт - забудована територія, в"їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48. Що я нафантазував? про забудовану територію? в чому моя "інтерпритація"?

я вже тебе зовсім не розумію...

То ти намагаєшся довести, що кільце є "населеним пунктом", хоч і не позначеним відповідними знаками, а тому, на твою думку, фари там не обов'язкові,

то вже сам же цитуєш обов'язковість знаків для визначення "н/п"...

Поясни вже толком і недвозначно - по-твоєму кільце на рівненській трасі між Луцьком і Струмівкою є "населеним пунктом" чи ні?

я про кільце і про те чи є воно населеним чи ні взагалі не писав нічого! я не розумію до чого тут кільце і його принадлежність до населеного пункту?

мене зупинили як і Вас, за нібито порушення ПДР через не ввімкнене світло фар. я запитав у інспектора, де я повинен рухатись зі світлом, відповідь - поза населеним пунктом. я запитав, що таке населений пункт, відповідь: "А ви повинні знати, що таке населений пункт, чи може ви на права не здавали?" - сказав інспектор. я дістав ПДР з коментарями 2014 рік і прочитав іспектору, що таке населений пункт, іспектор, як і ви, одразу почав говорити за знаки, пропустивши момент із забудованою територією, на що я відповів, що питання чому знак стоїть не тут, а там далі, мене не стосується, я ті знаки не ставлю. постояли ще хвилин з 5, спитав мене інспектор чи я часом не надивився в інтернеті роликів з Дорожнього контролю, бо я попросив посвідчення у інспектора, дістав одразу ПДР, тільки ще до повної картини регістратора бракувало(шкода був не на своїй автівці, так би мав відео розмови), і побажав щасливої дороги. Вся історія. ні про яке кільце там мова не йшла. надіюсь, я пояснив "толком і недвозначно"...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По факту завод Іскра прописаний в селі Струмівка, але дорожні служби не в курсі, тому все що по праву стороні від ОККО до кільця і далі є населеним пунктом с. Струмівка, ДАЙ не правий.

Ті хто знають правила можуть їхати спокійно, а ті хто не знають нехай кормлять ДАЙ готівкою.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшов рік - і тема неввімкнених фар, ДВХ та ін. знову актуальна для jack74.

в іншій темі, починаючи з цього повідомлення jack74 на 10 сторінках доводив усім, що протитуманки можна вмикати замість ДХВ чи ближнього світла, вчора знову.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про кільце і про те чи є воно населеним чи ні взагалі не писав нічого!

Та ти що?! Не писав?

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, ...

... пару днів назад мене там зупинили за нібито порушення ПДР (світло), так от, спитавши у інспектора, що таке населений пункт, ...

Хіба не про дане кільце ти написав? Чи може під словом "ТАМ" малося на увазі перехрестя Бейкер-стріт і Крофорд-стріт?

А далі пішли вумнічання, що якби я не був такий неук і добре штудіював би ПДР, то не попавсяб там на своїй необізнаності

пункт 1.10.49 ПДР Вам в поміч...

...можливо, ...потрібно...почати з себе, більш детальніше, скажімо, вивчити правила дорожнього руху, щоб не попадатись на своїй же необізнаності ...

Так от я тебе і запитую, ЩО ти мав на увазі? ЩО такого сказано в пункті 1.10.49, що дозволяє не вмикати фари на даному кільцю? Просвіти нас, будь-ласка, тому як на мій необізнаний розум, коли ти виїжджаєш з Луцька, проїжджаєш повз знака "КІНЕЦЬ населеного пункту" і відразу за ним не стоїть знак "ПОЧАТОК (іншого) населеного пункту", то ти знаходишся ПОЗА населеним пунктом! І якщо ти не ввімкнув там фари, то ти не НІБИТО, а ПОРУШИВ ПДР!

По факту завод Іскра прописаний в селі Струмівка, але дорожні служби не в курсі, тому все що по праву стороні від ОККО до кільця і далі є населеним пунктом с. Струмівка, ДАЙ не правий.

Ті хто знають правила можуть їхати спокійно, а ті хто не знають нехай кормлять ДАЙ готівкою.

ти на 100% неправий, так як адміністративна адреса якоїсь будівлі не має абсолютно ніякого відношення до Правил Дорожнього Руху, і, тим більше, інспектору ДАІ абсолютно не потрібно знати, до якого населеного пункту відноситься з-д "Іскра". Ти, як і інспектор ДАІ, маєте керуватися виключно ЗНАКАМИ, а якимось там глибокими пізнаннями місцевого адміністративного поділу. Змінено користувачем jack74
  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшов рік - і тема неввімкнених фар, ДВХ та ін. знову актуальна для jack74.

в іншій темі, починаючи з цього повідомлення jack74 на 10 сторінках доводив усім, що протитуманки можна вмикати замість ДХВ чи ближнього світла, вчора знову.

І? Яке це має відношення до теперішньої розмови?

Мені, звичайно, імпонує, що ти так уважно слідкуєш за моєю "літературною творчістю" тут на Борді, але мені прикро, що ти тоді так і не зміг осягнути того, ЩО я тоді намагався пояснити... Я, якраз, не стверджував, що протитуманки можна використовувати замість ДХВ, а намагався довести, що в нас досі ніде конкретно і чітко так і не сформульовано визначення ДХВ, а це означає, що будь-який ДАЙєць буде може виступати "експертом", і ти йому нічого не протиставиш. А це, як наслідок, знову ж можливість для зловживань...

Ну... повторно я товкти воду в ступі не буду, спробуй перечитати ті 10 сторінок ще раз.

Отже, тема зветься - "Дорожня обстановка" і я, всього-навсього, в пості #3181 звернув увагу водіїв на конкретне місце, де ДАЙці зловживають, і де водіям потрібно бути уважними. А хто хоче повумнічати, постояти з пів-години, блискаючи своєю "ерудицією" перед інспекторами - будь-ласка, ваше діло.

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно на Рівненській! Там розрили яму (навпроти заїзду позаду "Лучеська") на середній смузі

1QXxO.jpg
, обгородили її і підперли знаками, які в темноті, та ще й в дощ абсолютно не видно! Навіть в світлі фар! В нас же світловідбивної фарби нема! Гондурас, блін... В тій же Польщі знаків понаставляють, таких, що за 300 метрів вже очі ріже, світлячків різних... А тут минуле століття!
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...