Перейти до змісту

За неввімкнене ближнє світло з 1 жовтня - штраф


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Этим сукам нужно ноги и руки отрвать. Слепят даже среди бела дня!!!! Неужели блин на приборной панели не видно, что включено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

за введення даного пункту ПДР +, напевно єдине нормальне нововведення.

Як на мене закон дибільний. Просто черговий повід вимахати пересічного водія. Мене бісять зустрічні з фарами в світлу пору дня. Я не сліпий, і так бачу добре, а воно ще й включе свої яскраві фари на своїй крутій тачці . У водіїв старих корчів світло хоч не таке яскраве. Ніколи не натрапляв на протитуманки, що сліплять. Також напрягає вдень їздити з включеною підсвіткою приборів, хоча б через те що яскравість дисплеїв падає......і крутити рівень підсвітки постійно не вихід. Мої фари ближнього світла розташовані як раз на рівні обличчя звичайних водіїв і я уявляю як їх всіх це буде напрягати. Хотів би поставити на місце штатних протитуманок (відвалилися :-) ) лампи дхо, типу таких , але наскільки розумію ті лампи ще треба буде зареєструвати. Короче створили на рівному місці купу геморою.

П.С. від ДТП денні ходові вогні точно не врятують, зате касу мусорам піднімуть.

П.П.С. статтю почитайте, прихильники "безпеки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти часто та багато їздиш вдень по трасі за містом? Щоб аж напрягало?

я наприклад кожного ранку їду в Луцьк, повертаюся вже під вечір, їду по трасі. Зі свого досвіду можу сказати - восени, коли тумани зранку або темніє рано, або пасмурно і все сіре та зливається з дорогою, то світло треба. Вдень мені світло не заважає.

Ще раз звертаю Вашу увагу - ДХВ або ближнє світло згідно правил треба вмикати лише поза населеними пунктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз звертаю Вашу увагу - ДХВ або ближнє світло згідно правил треба вмикати лише поза населеними пунктами.

Воно то так, але чого тоді більша половина їздить і по місту з ближнім? Мене це теж трохі напрягає, я рахую що для міста і габаритів вистачило б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні за кермом половину дня був, в основному по місту. Ніразу мене ніхто не засліпив і "не напряг". Взагалі не пам'ятаю такого, щоб серед білого дня мене хтось хоч раз засліпив світлом фар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бісять зустрічні з фарами в світлу пору дня.

чого тоді більша половина їздить і по місту з ближнім? Мене це теж трохі напрягає

Якісь ви нервові, хлопці. Що означає напрягає/бісить? Ближнє вдень сліпить вас? Та одна додаткова увага для пішоходів варта світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех.... якщо вас сліпить світло фар у день, тоді я вже мовчу про сонце, особливо коли воно заходить десь біля 6 та 7 години там взагалі нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні за кермом половину дня був, в основному по місту. Ніразу мене ніхто не засліпив і "не напряг". Взагалі не пам'ятаю такого, щоб серед білого дня мене хтось хоч раз засліпив світлом фар.

Кожний третій (щоб без перебільшення ну кожний четвертий сліпить в день). Хоч би корректором опускали фари вдень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то краще б зобов"язали усіх поставити ДХВ.

Ближне світло вдень має інформувати про рух в колоні, перевезення небезпечних вантажів, буксирування авто, автобус з дітьми, даїшників на дорогах ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене то краще б зобов"язали усіх поставити ДХВ.

Ближне світло вдень має інформувати про рух в колоні, перевезення небезпечних вантажів, буксирування авто, автобус з дітьми, даїшників на дорогах ))

Ти випадково не продаєш ДХВ ?

Стандатрне ДХВ на моє авто 1700 грн. не хіло нагріють кармани ті хто цим торгують, і вдарять по кишенях простих автолюбитилів ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б зобов'язали перефарбувати всі авто в яскраво оранжевий колір...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти випадково не продаєш ДХВ ?

Стандатрне ДХВ на моє авто 1700 грн. не хіло нагріють кармани ті хто цим торгують, і вдарять по кишенях простих автолюбитилів ;(

Ні, не продаю, але я б купив собі і поставив якби воно рахувалось законним.

А от надаремно викидати 1700 дійсно не варто, хоча я думаю в 500 грн можна вкластись, якщо без фірмових наклейок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти випадково не продаєш ДХВ ?

Стандатрне ДХВ на моє авто 1700 грн. не хіло нагріють кармани ті хто цим торгують, і вдарять по кишенях простих автолюбитилів ;(

Ні, не продаю, але я б купив собі і поставив якби воно рахувалось законним.

А от надаремно викидати 1700 дійсно не варто, хоча я думаю в 500 грн можна вкластись, якщо без фірмових наклейок.

500 грн. теж гроші, з ближнім світлом їздити майбуть буде дешевше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xluyg.th.jpg

... Ліва лампа працювала багато часу підряд на підвищеній напрузі. Всі лампи робочі. ...

ліва лампочка спалена, не розказуй байок. Така металізація відбувається в момент перегоряння.

І на якій підвищеній напрузі (причому, багато часу!) могла працювати та лампочка? Несправний генератор був? Вони б тоді горіли одна за одною і акумулятор би викіпав.

Якщо увімкнути габарити + противотуманки - цього буде достатньо для ДВХ ?

Ні, тільки ближнє світло або денні ходові вогні. Плюс до ближнього можна противотуманкі.

тобто, протитуманка не проходить, так?

Панове спеціалісти, дайте, будь-ласка, точні ознаки, чим зовні протитуманка відрізняється від ДХВ.

Я маю на увазі штатні, які в багатьох моделях вмонтовані в бампер (які більшість розуміє як за протитуманки)

1356b.jpgKE540JD080.jpg

І що таке ДХВ взагалі?

Якщо взяти ту ж вікіпедію (яку я, зазвичай, намагаюсь не брати за авторитетне підтвердження), то там Денним Ходовим Вогня дано таке означення:

Дневные ходовые огни (англ. Daytime running lights, DRL) — внешние световые приборы, предназначенные для улучшения видимости движущегося транспортного средства спереди в светлое время суток.

Не следует путать дневные ходовые огни с габаритными огнями, которые имеют гораздо меньшую яркость и предназначены для обозначения габаритов автомобиля в темное время суток и в условиях недостаточной видимости.

........

Положения о дневных ходовых огнях по всему миру различны. Основными современными типами ходовых огней являются:

  • Фары ближнего света, включаемые когда автомобиль заведён
  • Фары дальнего света на пониженном напряжении (для снижения интенсивности света)
  • Противотуманные фары
  • Отдельные передние излучатели с определёнными схемой распределения пучка и интенсивностью света
  • Передние указатели поворота, работающие в постоянном режиме.

По сравнению с другими способами получения дневного ходового света, отдельные ходовые огни более безопасны и имеют меньший расход энергии, меньшие блики, маскировку мотоцикла, также отсутствуют другие потенциальные недостатки.

В нас є якісь "ПОЛОЖЕНІЯ О ДХО"?

Як мєнт може мені довести, що в мене НЕ ДХВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон вимагає, щоб в авто були ввімкнені денні ходові вогні (ДХВ), або у разі їх відсутності - ближнє світло фар. Дійсно, на більшості машин ДХВ просто немає, тож інколи водії плутають їх із габаритами. Проте габарити та протитуманні фари – це штраф.

На жаль, інтенсивність світла зовсім не залежить від його назви. Це журналісти помітили, спостерігаючи безпосередньо за роботою інспектора ДАІ.

Так, даішник не зупинив «Жигуль», ледь помітне ближнє світло фар якого було слабше за деякі габарити.

З'ясувалося, що в правилах немає чіткого пояснення, як відрізнити, наприклад, потужні габарити від денних вогнів. Тут інспектор має керуватися своїм знанням про різні моделі авто і спостережливістю. Світле життя поза містом тепер триватиме до 1 травня.

http://www.volynnews...yishnyka_video/

а інспектор накерується своїми знаннями в свою ж кишеню ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про габарити запитую (з ними, якраз, все зрозуміло), а про фонарі, які виконані окремо від фари і змонтовані заводом-виробником і які багато хто називає протитуманками (часто і сам завод-виробник).

Всюди в інеті всі перекопіпащують один в одного (один дурень десь ляпнув, а інші як папугаї...), що чомусь будуть штрафувати за протитуманки, і далі мову ліплять про габарити (хоча це ж різні елементи і всі добре це розуміють), а ніхто ніде нічим не аргументує.

Я думаю, що за "протитуманку" (штатну) задовбеться даєць мене штрафувати.

ПиСи snesterchuk, коли цитуєш чийсь текст, візьми його в "цитату"post-8369-0-49381900-1380794207_thumb.jp, а тоді вже посилання на джерело, бо інакше текст сприймається як твій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот развели демагогию. Да какая разница, включены ДХО, ближний свет фар или просто габаритные огни, мне главное чтоб я машину видел и меня видели при неблагоприятных условиях видимости: туман, яркое солнце, сумерки и т.д.

Лично я даже летом включаю ближний свет когда еду со стороны заходящего солнца и благодарен тем кто тоже так делает, потому что машину реально становиться видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот развели демагогию. Да какая разница, включены ДХО, ближний свет фар или просто габаритные огни, мне главное чтоб я машину видел ...

- какая разніца? - "одна дає, а друга дражниться" ;)

Мова тут не про "как тєбє відно", а (читаєм назву теми): "За неввімкнене ближнє світло ... - штраф"

Ніхто ж не сперечається, що машину з будь-яким світлом видно краще, ніж "темну". Мова про те, за що колядник буде з тебе і мене штраф просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що за "протитуманку" (штатну) задовбеться даєць мене штрафувати.

jack74, Йдеться взагалі про те, що штраф буде, ящо їхатимеш з вимкненим ближнім і увімкненими птф. Питання нахера їх включати, якщо немає туману? Видимість практично не покращується, а зустрічному світить більше. Довбойобів які їздять з включеними птф вночі процентів 30-40, це такі панти "подивіться у мене є птф" чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове спеціалісти, дайте, будь-ласка, точні ознаки, чим зовні протитуманка відрізняється від ДХВ.
Денні ходові вогні вмикаються разом з двигуном і вимикаються при увімкненні ближнього світла.

З протитуманками горять задні додаткові протитуманні фари.

Це ззовні, поїхавши на стенд різниця буде і з середини ;) ДХО світять розсіяним світлом а фари направленим, у фари є фокусуючий елемент є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, та ні, якраз оті, які я маю на увазі, вони світять слабкіше за "ближнє", знаходяться в самому низу і абсолютно не є протитуманками. Хоча більшість їх вважає протитуманками, і мєнт, єссєсно, теж до таких буде відноситись.

Денні ходові вогні вмикаються разом з двигуном і вимикаються при увімкненні ближнього світла.

З протитуманками горять задні додаткові протитуманні фари.

Це ззовні, поїхавши на стенд різниця буде і з середини ;) ДХО світять розсіяним світлом а фари направленим є різниця?

Яка різниця для "ПДР" і, тим більше, для безпеки дорожнього руху, коли і разом з чим вони вмикаються? Чи вогники автоматом ввімкнуться, чи я їх сам увімкну?...

А задні протитуманки вмикаються окремо.

А про розсіяне і направлене світло... Я ж про те й кажу, що я рахую свої штатні "типу протитуманки" якраз лампами ДХВ (бо я мав дійсно протитуманки і знаю, ЯК вони повинні світити), хоча всі їх рахують протитуманками. Так от мєнт мене зупинить і буде теж доводити, що це протитуманки і типу так ніззя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З протитуманками горять задні додаткові протитуманні фари.

Необов'язково. В мене наприклад є 2 режими - "птф" і "птф і задній ліхтар".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Необов'язково. В мене наприклад є 2 режими - "птф" і "птф і задній ліхтар".
В мене протитуманки можуть включитись тільки(!) з ближнім по стандартах ЄС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після відвідин 1 - Білорусі, 2 - Росії, 3 - Європи (де це обов"язково) завжди їзджу з ввімкненими фарами (ДХВ машина не обладнана). І дякую усім, хто чинить таким самим чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...