Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Перехрестя на Шевченка (Наш Край) облаштовують світлофорами. Декілька днів тому замітив, що з"явилися стійки, забетоновані та пофарбовані, а сьогодні вранці вже стояв ГАЗончик монтажників з "Луцьксвітла"

На мою думку, вже давно пора те перехрестя зробити регульованим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

світлофори змонтовані, як і автоматика.

також ні місці великого банера, повісили знаки - головна дорога і напрямки смуг руху.

чекаєм запуску роботи.

п.с. спостерігаючи як "стоять" на червоне на перехресті 13 школи, думаю біля Краю ситуація буде така ж...із серії карочє-ви-собі-ждіть-а-мені-дуже-тра-їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також мають облаштувати світлофором перехрестя на Вишків (Набережна-Ківерцівська-Стрілецька-ВоїнівУПА).

Ще третє місце було заплановано... не можу згадати

1,5 роки назад:

Нові світлофори з’являться в Луцьку

Директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький зауважив, що депутати Луцькради вказують на необхідність встановлення на окремих вулицях світлофорів. Тому в цьому році планують звести такі об’єкти на перехресті вулиць Шевченка та Чернишевського, Набережної та Стрілецької. Це дозволить обмежити активний рух автотранспорту.

Світлофори встановлять за рахунок місцевого бюджету. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцькради, – інформує «Волинська правда».

Один світлофор обійдеться міському бюджету у 250-300 тисяч гривень.

Шевченка-Чернишевського - тільки "за". А от щодо Набережна-Стрілецька то мені дуууууууууже цікаво як вони новий світлофор узгодять з роботою старого залізничного світлофора? Тим не менше - також "за"! Давно пора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От виникає питання: А чи не краще і дешевше деякі перехрестя в місті облаштувати кільцевими розвязками? Перехрестя Дубнівська-Карпенка-Карого(аж проситься),біля того ж нашого краю,Відродження-Рівненська,Соборності-Молоді та багато інших.

Ось так,наприклад роблять в Європі:

k1fr1iwualh5.jpg4xf7wvwjdfav.jpg

Таке кільце робиться за 3-4 дні,максимум тиждень.Вартість одного світлофора.

а от готове(майже) рішення для Дубнівська-К-Карого:

dws2lpbcus4f.jpg

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обома руками за кільцеві розв'язки. Світлофори - зло.

по розходу горючки то 100%

а от для регулювання руху теж незавадить

мене вже починає комарити шо виключають світлофор на перехресті що на соборності біля там тама, як тільки дощ так зразу в 11-12

чути як гальмують і цілуються а потім чути відбірний ...

так от будьте уважні ваша беспека в ваших руках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обома руками за кільцеві розв'язки. Світлофори - зло.

по розходу горючки то 100%

а от для регулювання руху теж незавадить

Кільцеві роз'язки вигідніші не лише з точки зору економію пального, але й з точки зору безпеки вони також краще, ніж світлофори. "Кільце" має бути зроблене таким чином, щоб при проїзді такої роз'язки необхідно було знизити швидкість до 30-40 км/год. І це не за рахукно якості дорожнього покриття :-), а за рахонок конфігурації такого перехрестя.

Під'їзджаєш, швидкість знизив. Є перешкода - зупинився, немає - їдеш собі неспіша.

Потім постараюсь скинути пару кадрів з Нідерландів. Мені подобається як там зроблено. Ще й пішохідні переходи грамотно організовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на залізно-дорожному переїзді в Боратині щось із світлофором, не гасне, автомобілі стоять 3-5хв і їдуть собі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережній розмітку 1.3 (подвійну суцільну, поділяє транспортні потоки протилежних напрямків на дорогах, які мають чотири і більше смуг руху;) на повороті до АЗС "ANP" та готелю "Світязь" перемалювали на 1.11 (поділяє транспортні потоки протилежних або попутних напрямків на ділянках доріг, де перестроювання дозволено лише з однієї смуги; позначає місця, призначені для розвороту, в’їзду і виїзду з майданчиків для стоянки тощо, де рух дозволено лише в один бік)

імхо, перед зимою не варто було це робити

post-13465-0-21368800-1416062032_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, АЗС - цим все сказано. Із заправками не одну корупційну історію чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sUDUwY7kJB8.jpg

Яким боком це тут, в "Дорожній обстановці"?

На Набережній розмітку 1.3 (подвійну суцільну, поділяє транспортні потоки протилежних напрямків на дорогах, які мають чотири і більше смуг руху;) на повороті до АЗС "ANP" та готелю "Світязь" перемалювали на 1.11 (поділяє транспортні потоки протилежних або попутних напрямків на ділянках доріг, де перестроювання дозволено лише з однієї смуги; позначає місця, призначені для розвороту, в’їзду і виїзду з майданчиків для стоянки тощо, де рух дозволено лише в один бік)

імхо, перед зимою не варто було це робити

Імхо, зроблено самовільно, банкою чорної "Зебри". 2 тижні і все вернеться назад.
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким боком це тут, в "Дорожній обстановці"?

Ціни на пальне ростуть --> автомобілів на дорогах стає менше --> це має вплив на дорожню обстановку.

Ціни на пальне ростуть --> деякі водії через це стають злими та агресивними --> це має вплив на дорожню обстановку.

Ціни на пальне кожен день або декілька разів на день стрибають туди/сюди --> водії коли проїжджають поруч із АЗС, дивляться не на дорогу, а на стеллу з цінами --> це має вплив на дорожню обстановку.

Імхо, зроблено самовільно, банкою чорної "Зебри". 2 тижні і все вернеться назад.

ти вважаєш, що не треба було це тут викладати? тож почекаємо до 29 листопада і побачимо. ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на пальне ростуть --> автомобілів на дорогах стає менше --> це має вплив на дорожню обстановку.

Ціни на пальне ростуть --> деякі водії через це стають злими та агресивними --> це має вплив на дорожню обстановку.

Ціни на пальне кожен день або декілька разів на день стрибають туди/сюди --> водії коли проїжджають поруч із АЗС, дивляться не на дорогу, а на стеллу з цінами --> це має вплив на дорожню обстановку.

ти серйозно?

Імхо, зроблено самовільно, банкою чорної "Зебри". 2 тижні і все вернеться назад.

ти вважаєш, що не треба було це тут викладати? тож почекаємо до 29 листопада і побачимо. ок?

ні, я вважаю саме те, що ти прочитав. А не те, що ти подумав.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти серйозно?

ти ж хотів пояснення, я тобі дав.

а серойзно, то ціни на пальне настільки збільшилися, що ппц і ця картинка - це такий собі крик душі великого числа автомобілістів, а так як не вважаю цей напис гумором, то не кинув у розділ "картинки з уматними текстами", а у розділ, що має відношення до авто, найбільш відповідним мені виявився цей розділ.

тепер зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер зрозуміло?

пошук наше всьо. Треба було лише перейти на другу сторінку автопаті.

Кто каким бензом заправляет машинку и где

Від тебе шпала мені вище? :) Бо я тримаю себе в руках щоб свою незгоду в твоїм офтопом не перетворювати в мінуса тобі. :)

Змінено користувачем Dream
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, майте на увазі.

Знак кінця Луцька висить перед кільцем, а знак початку Струмівки - за кільцем, а кільце - поза населеними пунктами. І ці уроди стоять і тупо збивають. Вже двоє знайомих по 100 мусили віддати.

Раз такі "блюдітєлі парядка" - ну можна ж зупинити, ПОПЕРЕДИТИ усно, так де ж! Бабки давай! Ти ж НАРУШИТЄЛЬ! Суки... Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

тільки вигнати всіх і нових не з мусорів понабирати. Інакше ніяк. Цих ніяк вже не виправити.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, майте на увазі.

Знак кінця Луцька висить перед кільцем, а знак початку Струмівки - за кільцем, а кільце - поза населеними пунктами. І ці уроди стоять і тупо збивають. Вже двоє знайомих по 100 мусили віддати.

Раз такі "блюдітєлі парядка" - ну можна ж зупинити, ПОПЕРЕДИТИ усно, так де ж! Бабки давай! Ти ж НАРУШИТЄЛЬ! Суки... Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

От чому вони гандони? Порушив правила, то отримуй протокола!
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, взагалі-то, пояснив чому. Є така "міра покарання" як УСНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, яке також можна вписати в протокол. Так вони ж ніколи такого не використовують.

Не потрібно розуміти і виконувати "букву закону" так по-шакальськи. Хочуть дійсно слідкувати за дотримання водіями ПДР?! - то нефіг там хєрнею займатись! Є в Луцьку купа місць, де дійсно постійно є купа грубих порушень, які дійсно несуть небезпеку для інших учасників дорожнього руху! От хай їдуть туди і бдять! Хай мажорів трохи половлять!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо закон можна виконувати формально, а можна дійно дбати за безпеку руху. Якщо дійсно знайомі віддали "правоохоронцям" по 100 грн., то це аж ніяк не виконання букви закону, а звичайне хабарництво.

Інколи усне попередження і людське ставлення більш важливе, ніж оті гривні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці Рівненської на виїзді на Струмівку часто стоять гандони з палками і тупо збивають бабло за неввімкнені фари, майте на увазі.

Знак кінця Луцька висить перед кільцем, а знак початку Струмівки - за кільцем, а кільце - поза населеними пунктами. І ці уроди стоять і тупо збивають. Вже двоє знайомих по 100 мусили віддати.

Раз такі "блюдітєлі парядка" - ну можна ж зупинити, ПОПЕРЕДИТИ усно, так де ж! Бабки давай! Ти ж НАРУШИТЄЛЬ! Суки... Які були, такі й лишилися. Ніхєра на їхню совість не діє.

От чому вони гандони? Порушив правила, то отримуй протокола!

Шановний Ha3aP, таких випадків збивання грошей з водіїв можна навести ще з десяток. Ви мабуть небули в таких випадках коли з водія нагло хочуть здерти гроші. Про такий випадок спірний де є населена місцевість і ДАЙці збивали бабло можна довго говорити.

Мене цієї весни також ці "екземпляри" спромоглися тільки 20 грн. собі в карман видерти.

І знавши як вони працюють, в ставленні до ДАІ я також підтримую jack74

Змінено користувачем Сашко85
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 це ніразу не виправдання!

Через кільце проїзжає 1000 машин в день, 250 з яких їде без фар, хай 100 вони зупиняють і всій сотні говорити включи фари, пристебни ремінь, обнови аптечку та вонегасник і т.д.?

А потім почнеться: "я перевищив швидкість? Дайте усне попередження. Ні? Ну ти і гандон"

Є ПДР яких потрібно дотримуватись, а коли ти їх не дотримуєшся тебе за це наказують. А те що друзі дали взятку то це вони перш за все винні, отакі от друзі і навчили ментів давати взятки. Хочете вірте, хочете ні, особисто я ще ніразу ні гривні їм не дав.

Сашко85 я? ))) Ну засвітло ще не штрафували, а за перевищення, розмітки і т.д. хватало. Дома лежить протоколів штук зо 20 і всі оплачені.

Ви мені що хоч росказуйте, порушив правила - будь чоловіком, не ний і йди платити штраф, бо з підходом аля мєнт мудак, а я красавчік нам в Європу ніколи не попасти!

Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...